Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W oddali, na horyzoncie widać czasem statki. Nie przypominają one jednak niczego co znamy z gry, niektórzy mówią, że mogą być to statki wojskowe.

Najnowsze informacje

786VZnamy datę premiery RDR II! + Humble Bundle od Rockstara! News | | 01.02.2018 18:34 przez Majek

Rockstar przygotował świetną ofertę, gdzie za $1 możemy nabyć aż 3 świetne tytuły! Oczywiście promocyjna lista jest trochę dłuższa, a o wszystkim przeczytacie w newsie. Dowiecie się też, kiedy Red Dead Redemption II zadebiutuje na rynku. 

Znamy datę premiery RDR II! + Humble Bundle od Rockstara!

26 października 2018 - to data premiery długo wyczekiwanego Red Dead Redemption II.

Rockstar oczywiście przeprosił graczy za kolejne opóźnienie. Studio twierdzi, że potrzebują jeszcze trochę czasu, aby dopieścić swoje dzieło do perfekcji. Jak wiemy z przykładu GTA V - warto poczekać, bo jak już gra wyjdzie to będzie pozamiatane i to konkretnie! 

Na pocieszenie otrzymaliśmy nowe screeny z gry, które możecie obejrzeć w galerii poniżej.

 

Jeśli chodzi o Humble Bundle, link do promocji znajdziecie TUTAJ

100% dochodu ze sprzedaży Rockstar przekaże na rzecz fundacji Rainforest Alliance.

Oferta dotyczy kopii na PC i kończy się 12 lutego o godzinie 19:00.

Za cenę $1 możecie nabyć gry Max Payne, GTA III, GTA Vice City oraz Manhunt.

Płacąc ~$10 otrzymacie Bully: Scholarship Edition, GTA San Andreas, L.A. Noire oraz Max Payne 2: The Fall of Max Payne.

A jeśli sypniecie trochę większą gotówką ($15 lub więcej), zgarniecie GTA IV, GTA EFLC, Max Payne 3 wraz z DLC oraz L.A. Noire również z DLC.


Dołącz do nas!

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

[89.64.***.***]
AugKrz dodano: 01.02.2018, 18:56
jak nie bedzie singla i kaza mi grac w online to nawet tego nie tkne....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
Majek do AugKrz dodano: 01.02.2018, 19:05
Rockstar już wiele razy wspominał, że tryb fabularny jest dla nich bardzo ważny i z niego nie zrezygnują. Spokojnie. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek do Majek dodano: 01.02.2018, 19:09
ale jak będzie jak wydmuszka to też tego nie tknę xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Crrooss do AugKrz dodano: 01.02.2018, 19:50
Tryb singlowy będzie, pozostaje jednak pytanie o jego jakość. O to czy znów dostaniemy świetnie napisaną postać głównego bohatera, równie wyraziste postacie poboczne, widowiskowe zadania i duży wypełniony ciekawymi zadaniami otwarty świat. Rockstarowi jednak ufam jak żadnemu innemu studiu w branży, biorąc też pod uwagę bardzo długi czas produkcji można być przekonanym, że dostaniemy wielką i dopracowaną grę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
Majek do Crrooss dodano: 01.02.2018, 20:18
W RDR trochę własnie pusto było. Te pustynne tereny tak słabo wykorzystane, no ale i nie ma co się dziwić, bo konsole swoją moc miały. Dobrze będzie jak w dwójce i tym tematem się zajmą. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Edek503 dodano: 01.02.2018, 20:31
Ja jakoś w tak zamkniętym świecie jakim jest "dziki zachód" nie widzę trybu online.Będziecie dostawać co tydzień nowego konia albo kapelusz?Jedyne co by żyło w takim online to pojedynki w samo południe coś na wzór "Szybcy i martwi" oraz co jakiś czas dodany nowy napad bądź lokalizacja.Ja tego inaczej nie widzę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do Edek503 dodano: 01.02.2018, 21:51
To nie moje klimaty, lecz online w RDR ma rzeszę fanów. Gracze przenieśli schemat gry z pierwszej części do GTA, do dm, stworzyli tym samym typ dm - Run and Gun, który na konsolach ma ogromną ilość zwolenników i o każdej porze, można ogarnąć pełne lobby. Właśnie ci gracze tylko czekają na RDR 2 by tam się przenieść, tym samym odkładają już powoli GTA.
Swoją drogą ja już bym wolał dostawać nowe konie, kapulesze, rewolwery niż jakieś latające auta, strzelające jetpacki czy inne absurdalne rzeczy :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
Majek do x-KING dodano: 01.02.2018, 23:01
Nie wiem czy grałeś w RDR, ale ja się do gry przekonałem kiedy własnie zagrałem. ;) Też za westernami i dzikim zachodem nie przepadam, ale gra ma w sobie to coś.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do Majek dodano: 01.02.2018, 23:16
Ani razu nie zagrałem. M.in przez to, że western to nie moje klimaty, ale głównie dlatego, że w tamtych czasach nie miałem konsoli, to były czasy dziennych turniejów fify ( na PC ) i przez tamte lata żadna inna gra mi nie siedziała w głowie, dopiero po tragicznej 16 otworzyłem oczy xD
Zastanawiam się nad dwójką, głównie dlatego, że bardzo dużo znajomych ma zamiar na to przejść, ale z kolei wydać ponad 200 zł dla " znajomych " to też mi się nie uśmiecha, tym bardziej, że w GTA, myślę, jeszcze przez trochę czasu z normalnymi ludźmi da radę pograć na zamkniętych akcjach :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.67.***.***]
Tegioo dodano: 02.02.2018, 10:30
moje pytanie jak kupie ten za 15 dostanę również te za 1$ i te za 9.75$ czy każde z osobna muszę kupić ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
Majek do Tegioo dodano: 02.02.2018, 12:26
Każde z osobna. ;) To są 3 oddzielne paczki.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Crrooss do Majek dodano: 02.02.2018, 12:30
Majek nie wprowadzaj ludzi w błąd :) Przy kupnie najdrozszej paczki otrzymujesz również zawartość poprzednich (tańszych), taka zasada obowiązuje od zawsze na HB.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
omosquito do Crrooss dodano: 02.02.2018, 15:56
No to kupione :) Za 60 zeta mam wszystko. Po prostu jakiś kosmos :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
Majek do Crrooss dodano: 03.02.2018, 16:40
A faktycznie, nie zwróciłem uwagi na ‚also’ w nazwie paczki. :O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]