Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli włączymy światła drogowe (długie), samochody z naprzeciwka zaczną na nas trąbić.

Najnowsze informacje

706VUbermacht Revolter w GTA Online! + inne bonusy News | | 23.01.2018 18:53 przez Majek

Jak się pewnie domyślacie, skoro mamy dziś wtorek, to do GTA Online zawitała jakaś nowa zawartość. Mowa oczywiście o nowym samochodzie, zniżkach i premiach, które dostępne będą przez najbliższy tydzień! Fani wyścigów mogą być zadowoleni.

Ubermacht Revolter w GTA Online! + inne bonusy

Tytułowy Revolter to czteroosobowy samochód, który bazuje na Audi A8 z dodatkiem konceptów od BMW.

Ten luksusowy samochód znajdziecie na stronie Legendary Motorsport, a cena wynosi $1.610.000.

Dodać trzeba, że Rockstar powraca do swoich pomysłów z kosmosu i w samochodzie można zamontować karabin maszynowy.

 

Premie i zniżki

- promocje obowiązują do 29.01 -

Podwójne RP oraz GTA$ zgarniemy za najnowszy adwersarz - Powietrzną normę zabójstw oraz za wyścigi kaskaderskie i lądowe stworzone przez Rockstar Games.

Jeśli chodzi o zniżki, lista prezentuje się następująco:

  • Ulepszenia broni do wer. 2 – zniżka 30%
  • Magazynki do wer. 2 – zniżka 25%
  • Celowniki do wer. 2 – zniżka 25%
  • Urządzenia wylotowe do wer. 2 – zniżka 25%
  • Oznaczenia broni do wer. 2 – zniżka 25%
  • limuzyna z wieżyczką Benefactor – zniżka 25%
  • HVY BWP – zniżka 25%

Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

[94.75.***.***]
x-KING dodano: 23.01.2018, 20:48
Kolejny " super " pojazd i wyścigi 2x. Cóż za nowości w tym GTA !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do x-KING dodano: 23.01.2018, 20:56
Ale wyścigi *2 to Ty szanuj ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
sgdsfgd do x-KING dodano: 23.01.2018, 20:59
Radzę się przyzwyczaić, jeśli tendencja się utrzyma i w tym roku to aż do czerwca nie dostaniemy żadnego większego dlc. O ile w ogóle Rockstar nie zwolni tempa prac nad aktualizacjami- moim zdaniem to już mogły by być tylko i napady, biznesów w publicznych sesjach w online jest aż przepych obecnie a jak kretynów/cheaterów/dzieciaków było dużo tak jest i niestety nadal.

Było by spoko jakby dawali chociaż zniżki na jakąś większą skalę- od nowego roku ten aspekt wygląda dość biednie, tak średnio 2 pojazdy przeceniony o 25 procent. I jak mają zamiar w ten sposób przeceniać wszystkie nudne pojazdy(z wyjątkiem Hunter'a) z Smugglers Run to mają wręcz zajęcie do końca tego roku...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do sgdsfgd dodano: 23.01.2018, 21:32
Ja już jestem dawno przyzwyczajony, a większych DLC to bym najchętniej nie pobierał, gdybym mógł grać bez nich. Dla mnie GTA się skończyło kiedy pojawił się opressor, batmobil i inne takie rzeczy dla dzieciaków. Jeśli gram to tylko zamknięte akcje, te, które są w grze od początków, typu wyścigi, LTS, dm i to w większości z znajomymi, bo co drugi random nie potrafi grać uczciwie, sięga po glitche, mody, xlagi...Brak słów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do x-KING dodano: 23.01.2018, 21:44
Ogólnie, ostatnim sensownym dla mnie DLC, był import export, czyli końcówka 2016 roku. Począwszy od 2017 w moich oczach zaczęli hurtowo dobijać, zaśmiecać i psuć grę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do x-KING dodano: 23.01.2018, 23:01
Moje marzenie to aby w menu pojawiła się możliwość wyboru jakie wyścigi chcemy rozegrać. Wchodzisz w menu dołącz do akcji, wybierasz wyścigi i tam masz podkategorię: uliczne, kaskaderskie, transformacja, powietrzne, wodne. A nie tak jak teraz. Klikasz dołącz do wyścigu i uj wiesz na jakie badziewie trafisz. To samo na tablicy wyboru po zakończeniu wyścigu. Jak już randomy wybiorą kaskaderski to du.a, tylko kaskaderskie się będą pojawiać, bez żadnej alternatywy i możliwości wybrania czegokolwiek innego. To jest tak skopane, że głowa mała.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
Dragowicz do x-KING dodano: 23.01.2018, 23:09
Przeczysz sam sobie, mówisz że GTA Online się skończyło po dodaniu Vigilante czy Oppressora, a mówisz że I/E jest sensowny, a tam doszedł do gry Ruiner 2000, pierwszy pojazd w grze o świetnej trakcji rakiet, praktycznie 100% na trafienie takiej helki, i to dzięki niemu mamy dziś Deluxo czy omówionego Batmobila...
Śmieciowe aktualizacje raczej nie mają teraz miejsca, patrząc choćby po Doomsday Heits, widać że coś przy tym robią i im zależy jeszcze na długim żywocie naszego Multi, więc wzorują się na poprzednich seriach jak San Andreas, dodając charakterystyczne elementy jak Jet packi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do Dragowicz dodano: 23.01.2018, 23:49
Drogi kolego, czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że I/E to był sensowny ( nie świetny ) dodatek, a pisząc to odwołuje do schematu, do tego na czym on polegał, a polegał na czymś... normalnym ! Ruiner to już w mojej ocenie była głupota, która zresztą zwiastowała coraz to bardziej absurdalne nowe zawartości. Dla mnie Domsday nie wniósł kompletnie nic nowego, żadnych rewolucyjnych rozwiązań, tylko w większości monotonne zabijanie botów, a dodanie właśnie latające strzelające samochodziki czy niewidzialne ludzki, sprawiły, że do tych napadów już nie wrócę. Dla mnie cały rok 2017 obfitywał w śmieciowe dodatki, przede wszystkim dlc przemyt jak i wyścigi z transformacją, ile doszło adwersarzy, w które gracze nawet nie mają ochoty grać gdy są 2x, ile pojazdów kompletnie śmiesznych, i dużo innych głupot, a to wszystko obciąża grę. Porównaj sobie jak gra działała np 2 lata temu, a jak teraz. Zależy im na długim żywocie gry, a sami paradoksalnie go skrócają. Zastanów się nad tym, ja w GTA przesiedziałem tysiące godzin i z biegiem czasu widzę, co z tą grą się dzieje. Pozdrawiam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do omosquito dodano: 23.01.2018, 23:56
Ja osobiście chciałbym jakieś dlc z normalnymi wyścigami, np coś na wzór tych nocnych wyścigów z fabuły od Franklina, gdyby tam dodać moze jakieś sensowne zakłady, albo jakieś konkretniejsze wygrane ? Ale to raczej marzenie ściętej głowy, za normalne rzeczy, prędzej dodadzą kaskaderkę dla deluxo...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Patuszka dodano: 24.01.2018, 23:19
Dla mnie osobiście bzdura jest że w takich normalnych autach jakie dodają co wtorek można montować karabiny .. Dla mnie tragiczny pomysł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.230.***.***]
Shelbyy1967 dodano: 26.01.2018, 16:55
Mam nadzieję że w następny wtorek pojawi się Hustler. Nic innego mnie nie przekona żeby wrócić do tego nędznego online.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
speedor123 dodano: 29.01.2018, 13:08
Hustler będzie na walentynki - 13 lutego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]