Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli uszkodzimy nas samochód zbyt mocno, silnik może odmówić posłuszeństwa i nie odpalić.

Najnowsze informacje

483VDziś w GTA Online... News | | 16.01.2018 23:03 przez Majek

Nowy samochód, nowy tryb adwersarza premiowany podwójnym RP i GTA$ no i oczywiście zniżki! 

Dziś w GTA Online...

Przepiękny Grotti GT500 został dziś dodany do katalogu Legendary Motorsport.

Za $785.000 będziecie mogli przemieszczać się drogami Los Santos we włoskim, klasycznym stylu.

Warto dodać, że ten dwuosobowy samochodzik to pierwszy egzemplarz od jakiegoś czasu, do którego nie dokupimy karabinów maszynowych. 

 

Nowy tryb adwersarza

Powietrzna norma zabójstw to najnowszy tryb adwersarza, za który do 22 stycznia zgarniecie podwójne RP oraz GTA$. Szczegółowe informacje o trybie poznacie, klikając TUTAJ.

 

Zniżki

  • Style bazy – zniżka 25%
  • Wzory bazy – zniżka 25%
  • Pokój ochrony – zniżka 25%
  • Samolot Buckingham Pyro – zniżka 25% (cena promocyjna i standardowa)
  • Nightshark (pojazd bojowy) – zniżka 25%

Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (9) Skomentuj Obserwuj

[188.146.***.***]
jasonrogers dodano: 16.01.2018, 23:05
jak oceniacie nowy tryb adwersarza?? prosze o rzetelne opinie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
Majek do jasonrogers dodano: 16.01.2018, 23:09
Jak dla mnie jeden z lepszych. Siedzisz sobie wygodnie, bierzesz pada do ręki i latasz od prawej do lewej, unikając rakiet przeciwników. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING dodano: 16.01.2018, 23:39
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale męczą mnie już te wtorkowe updaty. Co nie wbije do gry to nowe pojazdy, które są takie same, czy akcje robione na siłę. Od kilku miesięcy nawet nie zaglądam do stron z pojazdami. Te dodatki stały się rutyną, brakuje mi czasów, kiedy wzmianka o dlc cieszyła, bo wychodziła nieczęsto i wnosiła naprawdę ciekawe zawartości. Akurat dzisiejszy update wydaje się ok, ale to pewnie na chwilę, by potem znów dodać latające ustrojstwa.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
Majek do x-KING dodano: 16.01.2018, 23:44
Z tymi samochodami to co kto lubi. Poprzednich dwóch nawet nie oglądałem, bo mnie te działka odstraszały, ale tu mamy włoski klasyk, który jest całkiem ładny. Może się nim zainteresuję. ;)

Niestety nie da się co tydzień dodawać świeżych treści.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Warfikus do x-KING dodano: 17.01.2018, 07:52
To służy po prostu utrzymaniu zainteresowania między wydaniem pełnoprawnego DLC, w sumie lepsze to niż wydanie takiego dodatku, i pustka nic przez miesiące...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do Warfikus dodano: 17.01.2018, 08:41
Jak kto woli. Ja dużo bardziej ceniłem to "gołe" GTA kilka lat temu, gdy update wychodził raz na jakiś czas, ale był porządny, niż takie masowe zaśmiecanie gry, połowa zawartości updatów odchodzi w zapomnienie, a grę niepotrzebnie obciąża. Powinni też robić osobne dodatki dla pc i dla konsol jak już idą w tą stronę, bo na sesjach publicznych na konsoli niedługo już będzie mniej niż 20 klatek.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
Majek do x-KING dodano: 17.01.2018, 11:13
Powinni pozwolić rozwinąć się innym multiplayerom. Gracze sami by sobie poradzili z tworzeniem map itp. itd. ;)
SA:MP w GTA V - coś pięknego by to było.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.01.2018, 11:13
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.228.***.***]
ABC do Majek dodano: 18.01.2018, 11:19
Co kto lubi, ja bym chciał żeby teraz dodali parę normalnych aut zamiast klasyków czy superszybkich fur.
Coś w stylu sentinela którego da się fajnie przerobić.
No i na Jestera czyli to auto co wyglądało jak Supra :) -> https://vigne(...)09182807
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
omosquito do ABC dodano: 18.01.2018, 11:43
A no właśnie Supry nie ma w GTA Online... Dobra myśl :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]