Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Niko spogląda w tył podczas cofania.

Najnowsze informacje

975V5 lat na karku, a rekordów nigdy dość... News | | 09.01.2018 21:25 przez Majek

Rocznikowo GTA V ma już... 5 lat! Mimo upływu czasu grudzień 2017 był najlepszym miesiącem w historii! Odnotowano w nim największą ilość graczy w GTA Online. 

Zajrzyjcie do newsa i poznajcie nowy samochód oraz premie i zniżki, które zawitały dziś do stanu San Andreas.

5 lat na karku, a rekordów nigdy dość...

Nadjeżdża kolejny "drogowy" samochodzik - Lampadati Veseris! Znajdziemy go na stronie Legendary Motorsport, cena wynosi $875.000.

Nowy sportowy klasyk pomieści 2 osoby. Oprócz sporej ilości części zamiennych, które znajdziemy w Los Santos Customs, auto możecie przerobić także w Avengerze / MCO dodając do wyposażenia dwa karabiny maszynowe.

 

Premie i zniżki

- promocja trwa do 15 stycznia -

2x GTA$ oraz RP zgarniemy za misje u Lestera. Jeśli chodzi o zniżki, 25% taniej kupimy następujące rzeczy:

  • Nagasaki Ultralight
  • uzbrojenie statków powietrznych
  • opancerzenie pojazdów
  • światła i neony
  • progi
  • spojlery
  • zawieszenia
  • turbo

Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

[77.65.***.***]
Eldo dodano: 09.01.2018, 22:00
Obecnie najszybszy samochód w grze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Eldo dodano: 09.01.2018, 22:19
Szybszy niż Pariah? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do Majek dodano: 09.01.2018, 23:05
Na prostej zamiata wszystko w klasykach jak.i innych klasach. Na trasie nadal najlepszy jest Turismo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do omosquito dodano: 10.01.2018, 06:00
Dobra sorryyyy. Przetestowałem to gów..o. Tym razem Broughty chyba zapomniał cheatów wyłączyć. Na prostej nadal króluje Infernus Classic. Na trasach nadal najlepszy jest Turismo Classic. Nie wierzcie ślepo we wszystko co powie Broughty. Czasem się chłopak myli a w tym przypadku to walnął takiego babola, że aż głowa mała. Ten samochód to jedno wielkie gów...o. Tyle mam w tym temacie do powiedzenia. Mam nadzieję, że kilka osób tym sposobem ostrzegłem przed wywaleniem kasy w błoto.

BTW gdyby ktoś miał jakieś ale. Nie testowałem sam. Pomagało mi 7 chłopaków, którzy mieli przejechane po ponad 5000 wyścigów.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.01.2018, 06:04
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Warfikus do omosquito dodano: 10.01.2018, 07:58
Ale z tą niby ogromną prędkością maksymalną chodziło z wykorzystaniem tego buga, trzepiąc tym autem lekko na boki? Bo widziałem że gość tak jechał obok 911 i go przegonił.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Devisso do Warfikus dodano: 10.01.2018, 08:03
Tą ogromną prędkość auto uzyskuje tylko jeśli ma zamontowany duży spoiler (ostatni i przedostatni na liście spoilerów).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do Devisso dodano: 10.01.2018, 15:47
Może i jest bug, ale jak macie dużo FPS to infernus tak czy siak go bije. youtuberzy mają to do siebie, że testują w 60 klatkach i już. Jakoś żaden z nich nie bierze pod uwagę, że coraz więcej osób ma wypasione kompy i osiągnięcie 150+ klatek to żaden problem w dzisiejszych czasach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.205.***.***]
jasonrogers dodano: 10.01.2018, 09:55
czy można latać tym samochodem??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
speedor123 do jasonrogers dodano: 10.01.2018, 21:54
Nie, po prostu zdjęcie było robione po wyskoczeniu z jakieś rampy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Joe dodano: 13.01.2018, 18:16
Heh i tak nadal 811 najlepszy na prostej:) Zaczynam wątpić, że Rockstar wypuści coś szybszego :(
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.137.***.***]
Marek dodano: 10.01.2018, 19:32
Z tego co mi wiadomo, to Broughy testuje wszystkie auta na PS4, które ma stałą liczbę klatek na sekundę. Powiedział rownież, że auta korzystające z „suspension boost” osiągają na PC jeszcze lepsze wyniki ze względu na dużo wyższą liczbę klatek na sekundę właśnie. Dodatkowo, Viseris ma to do siebie, że najmniejszą prędkość osiąga w 60 klatkach, a największą w 30 i od 90 wzwyż.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do Marek dodano: 10.01.2018, 22:46
Odpaliliśmy z chłopakami "Obywatelski wyścig" ze względu na długą prostą. Testowaliśmy Viserisa na PC w 30, 60, 120 i 170 klatkach. Nie było jakichś drastycznych różnic w v-max. Tak samo przy zastosowaniu różnych spoilerów. Przelecieliśmy z 10 różnych kombinacji. Nie będę ukrywał jest najszybszy na prostej, gdyby nie było infernusa. Infernus Classic przy dużej ilości FPS 150+ bije wszystko i wszędzie.Dziwi mnie, że prawie nikt o tym nie wie, albo wie ale nie wspomina. Na trasie Viseris za nic w świecie nie pobije Turismo Classic. Ot jednym słowem, kto ma już Infernusa i Turismo temu viseris do wyścigów nie jest potrzebny. Co do "suspension boost" swego czasu przetestowałem pod tym względem sporo wozów jak chcecie sprawdzić, które z samochodów dostają boosta, które nie i na jakiego boosta przy konkretnym wozie można liczyć to zapraszam do tabelek pod poniższym linkiem. Artykuł jest dość stary ale nadal aktualny. Jak znajdę wenę to wrzucę tam wyniki nowszych wozów: http://gtasi(...)l_2.html
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.01.2018, 22:51
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do omosquito dodano: 11.01.2018, 04:46
Gdyby kogoś to interesowało to zaktualizowałem tabelę z prędkościami maksymalnymi samochodów. Viserisa testowałem w kilkunastu konfiguracjach i w żadnej nie potrafiłem osiągnąć lepszych wyników. Dla zainteresowanych w blogu znajdziecie trasę, na której robiłem testy. Jeśli ktokolwiek da radę w nim pobić czas Infernusa to poproszę o informacje jakich części użył we wspomnianym Viserisie. Link do aktualnych tabel poniżej:

http://gtasi(...)ow_.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do omosquito dodano: 18.01.2018, 02:58
Złoty środek na Viserisa znaleziony. Zamiata, gdy jeździ się nim przy 90 FPS Czyli jeśli macie więcej, musicie w trakcie gry, gdy ktoś włączy wyścig klasyków ustawić w Riva Tuner ogranicznik na 90.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]