Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W grze występuje kino samochodowe.

Najnowsze informacje

655VNoworoczne dodatki już w GTA Online! News | | 02.01.2018 20:07 przez Majek

Pierwsza i chyba smutna wiadomość - śnieg będzie do jutra... Ale nie ma co się martwić na zapas, przecież wróci za rok! :) 

Oprócz tego nowy samochód, premie i całkiem godne zniżki. Więcej info w rozwinięciu newsa!

Noworoczne dodatki już w GTA Online!

Nowy samochód

Na obrazku wyżej możecie podziwiać Annisa Savestra - nowy, wesoły samochodzik w grze. Kupimy go na stronie Legendary Motorsport za $900.000.

Na tle konkurencji z pewnością wyróżnia go fakt, że możemy go tuningować w... MCO / Avengerze! Jeśli płomienie z tłumika to dla Was za mało, możecie dodać 2 karabiny maszynowe z przodu. 

 

Premie i zniżki

- promocje obowiązują do 8 stycznia -

 

Oprawcy oraz Okupacja to tryby, na których zgarniemy podwójne premie GTA$ oraz RP.

Jeśli chodzi o zniżki, tu Rockstar sprawił prawdziwą noworoczną niespodziankę. Hunter, Visione, MCO - znajdziecie lepszy zestaw?

  • 50% zniżki na ciągniki MCO
  • 30% zniżki na supersamochód Coil Cyclone
  • 30% zniżki na supersamochód Grotti Visione
  • 25% zniżki na bojowego Ocelota Ardenta
  • 25% zniżki na śmigłowiec FH-1 Hunter (cena promocyjna i standardowa)
  • 25% zniżki na samolot Nokota P-45 (cena promocyjna i standardowa)
  • 25% zniżki na pojazd bojowy BWP (cena promocyjna i standardowa)

Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 9
Leinadowski dodano: 02.01.2018, 21:14
Ten nowy wóz to dobry chociaż?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[145.239.***.***]
DD do Leinadowski dodano: 02.01.2018, 21:19
Nie wiadomo, serwery nie działają cały dzień
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
Leinadowski do DD dodano: 02.01.2018, 21:23
Mi tam gra się uruchomiła tylko musiałem ponów parę razy ponawalać. Tylko kasy trochę mało i tak czekam na jakąś opinię.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
Leinadowski do Leinadowski dodano: 03.01.2018, 17:15
Dobra już znalazłem test: https://www.youtu(...)V4dSI81s Nic ciekawego, kasa w kieszeni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Warfikus dodano: 03.01.2018, 22:12
E tam, akurat Stromberg ma świetne KM-y, w moment rozwalają cywilne auto, nie wiem jak karabiny w tym aucie, trzeba sprawdzić.
Rockstar nie wycenia aut na zasadzie osiągów, akurat dużo perełek jest naprawdę tanie, niektóre pojazdy po prostu mają ładnie wyglądać, lub być prestiżowe, jak np Luxor Deluxe, i nie ma nic w tym złego, skoro świetny motor kupi za kilka tysięcy, czy naprawdę dobry samolot bojowy za niespełna milion.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 03.01.2018, 22:13
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Jumperone dodano: 03.01.2018, 21:45
Nie zrozumiem nigdy tego debilizmu w postaci śniegu przez 5 dni w ciągu roku. Zamiast dać jakąś opcję wyłączenia, albo chociaż zrobić osobne lobby z nim to niee, lepiej wyłączyć po chwili.. Do tego kolejne bezużyteczne auto wycenione na prawie milion tylko przez to że ma równie bezużyteczne karabiny, gg rockstar..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 48
Majek do Jumperone dodano: 03.01.2018, 23:23
Ze śniegiem się zgodzę. Gra wygląda zupełnie inaczej, miejscami nawet o wiele lepiej.
Ale śnieg to też zmieniona fizyka. Ciężko by było połączyć te dwa światy na jednej sesji, gdyby gracze mieli wybór włącz/wyłącz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Edek503 dodano: 05.01.2018, 23:45
Wiem że nie w temacie ale ShoutBox nie działa więc nie wiem gdzie napisać,a mianowicie na gog jest promocja na gry wojenne do 8 stycznia,może kogoś to zainteresuje :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
Leinadowski do Edek503 dodano: 06.01.2018, 00:06
Jakiś link? Z chęcią bym sobie zobaczył co tam mają. A tak BTW to ODDAWAĆ SHOUTBOXA!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 48
Majek do Leinadowski dodano: 06.01.2018, 10:15
SB powodował problemy ze stabilnością strony, technicy pracują nad naprawą problemu, ale przez święta im się trochę zaległości porobiło. Niedługo powinien wrócić. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Patuszka dodano: 08.01.2018, 23:38
Witam , może trochę z innej beczki , orientuję się ktoś czy jest sposób przeniesienia pojazdów z online do singla na PS4 ? Powiem szczerze że kolekcjonuje sobie autka w online a po ostatnich DLC jakie dostaliśmy jest poprostu rozpierdziel i chetnie kilka sztuk przeniósł bym do singla :) Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]