Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Amanda - żona Michaela, może być znaleziona na HushSmush - strona do "randkowania".

Najnowsze informacje

1405VŻyczenia świąteczne i podsumowanie roku 2017 News | | 23.12.2017 08:00 przez Majek

Minął już prawie rok odkąd na stronie zaszły zmiany w zarządzie. Z tej okazji chcielibyśmy pochwalić się naszymi osiągnięciami oraz tym, co dla Was zrobiliśmy. Mamy też dla Was świąteczne życzenia! :)

Życzenia świąteczne i podsumowanie roku 2017

Chcielibyśmy Wam życzyć wesołych, rodzinnych świąt... zaraz zaraz, schemat oklepany, nie będziemy go powtarzać. Zamiast kopiować pierwsze lepsze życzenia z internetu, napiszemy coś od serca. ;)

Przede wszystkim chcemy podziękować Wam drodzy czytelnicy za liczne odwiedzanie naszego serwisu. To dzięki Wam GTASite utrzymuje się na pierwszym miejscu wśród fanowskich stron o GTA w Polsce od 2003 roku!

Kolejne 12 miesięcy zapowiada się bardzo ciekawie - premiera Red Dead Redemption II, być może jakieś pierwsze informacje o GTA VI? Tego nie wiemy, możecie być jednak pewni, że wszystkiego dowiecie się z naszego portalu! :)

Jedyne czego moglibyśmy sobie życzyć to Waszej większej aktywności w komentarzach pod artykułami czy na naszym forum. ;)

 

Przechodząc do podsumowania 2017 roku, jest tego trochę. Zacznijmy może od najważniejszego - nowa odsłona strony!

Powróciło menu po lewej stronie, dzięki czemu łatwiej znaleźć Wam odpowiednie informacje o danej części GTA. Dodaliśmy szereg usprawnień i położyliśmy większy nacisk na interakcję z użytkownikami. Przywróciliśmy stare forum, uzupełniliśmy i poprawiliśmy kilkaset artykułów z ostatnich kilku lat, w których brakowało treści, obrazków czy po prostu nie było ich na stronie (np. solucja do GTA V, którą znajdziecie TUTAJ).

Co więcej, stworzyliśmy działy o innych mega hitach studia Rockstar Games - Red Dead Redemption i L.A. Noire. Baza danych ciągle jest powiększana, w przyszłości postaramy się dodać sekcje poświęconą Max Payne'owi.

Przechodząc do zmian dotyczących społeczności - odbudowaliśmy naszą ekipę w GTA Online!

Rok temu ekipa była martwa, nieaktywna. Liczyła ~300 osób. Dziś wróciliśmy na należne nam miejsce i jesteśmy obok The Polish Cartel największym teamem w Polsce! Ogranicza nas tylko limit Rockstara - 1000 miejsc. Gdyby nie to, jesteśmy pewni, że nasz licznik przebijałby właśnie liczbę pięciocyfrową. :)

Stworzyliśmy też jeden z największych serwerów Team Speak, na którym praktycznie cały czas znajdziecie sporo osób do wspólnej gry w GTA, ale i nie tylko. Serdecznie wszystkich zapraszamy, adres: ts.gtasite.pl :)

Warto również wspomnieć o licznych konkursach z nagrodami, w których zgarnęliście m.in. klawiaturę gamingową, oryginalny podkoszulek R*, podkoszulki, kubki i podkładki GTASite czy vlepki GTASite (chyba było coś jeszcze, niestety pamięć zawodzi :P ). Pamiętać też trzeba o turnieju wyścigowym GTASite X-Race. Zawody bardzo Wam się spodobały. Do tej pory zorganizowaliśmy trzy edycje i możecie spodziewać się kolejnych w 2018! :) Być może dojdzie też jakiś turniej DM? Czas pokaże.

Jeśli chcecie wesprzeć nasz budżet, który przeznaczymy na jeszcze więcej nagród dla Was, odwiedźcie nasz sklep! CLICK!

 

Kończąc już ten długi wpis, pragnę podziękować osobom, które wpierały nas przez ten rok.

Tak więc dziękuję Rafał i Iwo za stworzenie nowej odsłony strony. Trwało to długo, bo to lenie, ale i pracy było sporo, więc można im wybaczyć.

Omosquito - bardzo pomogłeś w ogarnięciu ekipy, a i na stronę dodałeś kilka świetnych artykułów. Kilka, bo pewnie przez Twoje lenistwo nie chciało Ci się pisać więcej. :D 

Kazz - kolejny leń na naszej iście, choć podobno bardzo zapracowany. Dzięki za filmy, które dla nas tworzysz! 

Highffive - ten to się dopiero obija... ;) Mateusz pomaga z grafiką. Zaprojektował m.in vlepki GTASite (niedługo wypuścimy nowe serie :) ), a i ponoć nad nowymi koszulkami pracuje!

No i "last but not least" - Adam! Właściciel firmy F3 Media, do której należy GTASite. To właśnie "za jego hajs balujemy". ;) Fundator wielu nagród, licencji na Team Speaka czy serwerów, na których stoi nasz portal. Napisałbym, że z niego też leń, ale o przełożonym nie wypada... :)

Dzięki wszystkim za pomoc i jeszcze raz Wesołych Świąt! :)

r e k l a m a

Komentarze (18) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 26
Rosman dodano: 23.12.2017, 10:26
Glowna atrakcja na tym portalu w 2017 byly spiny zarzadu i w komentarzach
#realtalk
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.232.***.***]
12 Latek do Rosman dodano: 23.12.2017, 11:18
Chociaż coś się dzieje i nie jest nudno :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.104.***.***]
Knąbrny Wojownik do Rosman dodano: 23.12.2017, 16:38
Żaden zarząd tylko napalone dzieciaki, które spamowały na stronie ;) Nawet na święta musisz zaczepiać? Wyjdź na dwór albo do rodziny!
Wesołych Świąt! Dobra robota Majek i reszta!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
elenowsky dodano: 23.12.2017, 16:47
Majek zapomniałeś o 3 osobach które przy boku moskita pomogły ci zbudowac ta ekipe.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
envelope dodano: 24.12.2017, 11:39
Korzystając z okazji, bez ani grama wazeliny też złożę życzenia, a co! Zdrowych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Dobrej choinki i baniek w uszkach z barszczem

...czy jakoś tak.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger dodano: 23.12.2017, 12:34
Wesołych Świąt dla wszystkich! Rok na stronie był ciekawy, było dużo różnych atrakcji, wiele się działo, zaszło kilka poważnych zmian. Minął już rok od nowego otwarcia a wydaje się jakby to było tydzień temu. Ale co ważne i warte podkreślenia to to że ten "No name" Majek (jak mówiono o nim rok temu) sprawdził się, i z wielkiego bałaganu zrobił składną, aktywną, i wypełnioną treścią stronę. Wielkie gratulacje i podziękowania dla Majka i innych którzy coś tutaj wnieśli, pokazaliście, że można i daliście radę. Oby następny rok był jeszcze lepszy. :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Rosman do hoger dodano: 23.12.2017, 15:35
czy to jakies multikonto majka?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Rosman dodano: 23.12.2017, 16:20
Tak.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger do hoger dodano: 24.12.2017, 12:40
Multikonto? wazelina? A może po prostu stwierdzenie prawdy jak wyglądała strona przez ostatni rok i jaką pracę przez ten rok wykonał Majek wraz z innym. To że w ostatnich tygodniach wystąpiły pewne problemy absolutnie nie przesłania wcześniejszych dokonań. Jeszcze raz Wszystkim Wesołych Świąt.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
jasonrogers dodano: 24.12.2017, 12:50
Ja rzadko sie tu udzielam ale akurat popieram kolege wyzej - Majek robi naprawde dobra robote nie wiem co chcecie od niego, gdyby nie on to nic by nie bylo na tej stronie a to chyba jedyna ogarnieta i aktualizowana strona o GTA. Pozdrawiam Majek i reszte uzytkownikow, oby tak dalej
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Hollow300 dodano: 24.12.2017, 16:31
Dziękuję i wzajemnie <3 Widać znaczną poprawę strony (boze kocham ten wygląd!) i oby tak dalej :3
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
ArdaXo dodano: 24.12.2017, 17:20
Wzajemnie wesołych świąt ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
grenpay dodano: 24.12.2017, 23:12
Wesołych :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden dodano: 23.12.2017, 09:23
A na dodatek dodam, że z świetnych obliczeń i przewidywań, tych które w 80% się sprawdzają, wynika że jest cień szansy na to że w nadchodzącym roku 2018 zobaczymy teaser lub jakieś inne oficjalne info od R* dotyczące GTA 6.

Jak to wykalkulowałem?
Rok przewidywanej premiery-2020
Okres pierwszego zwiastunu przed premierami gier R*'ra-2 lata

QUICK MATHS
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Nucleance do Dodladden dodano: 23.12.2017, 12:25
ting go skraaaaaaaaaa pa pa pa pa pa skibidub pa pa and bum bum bum bum skiiaaaa bum bum bum
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30