Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Na pustyni znajdziemy gejzer.

Najnowsze informacje

1647VCriminal Enterprise Starter Pack + wyciek prezentów na święta! News | | 14.12.2017 17:11 przez Majek

Wyciekły prezenty, które dostaniemy na święta do GTA Online. Oprócz tego, dla posiadaczy PS4, którzy dopiero zaczynają przygodę z GTA Online R* przygotował specjalny Starter Pack!

Criminal Enterprise Starter Pack + wyciek prezentów na święta!

Prezenty

R* dopiero co dodał darmowy dodatek "Skok na koniec świata", a już za kilka dni otrzymamy kolejne niespodzianki!

Za darmo otrzymamy jeden strzał z działa orbitalnego i Albany Hermesa (1 sztuka). Oprócz tego powrócą fajerwerki, dostaniemy kilka nowych ciuchów, tatuaży, maski, przekąski, pancerz i amunicję.

 

Criminal Enterprise Starter Pack

Planujecie na święta zakup PS4 oraz GTA V? Rockstar przygotował dla Was ciekawą ofertę, którą znajdziecie TUTAJ!

Za 189zł otrzymamy specjalną paczkę o wartości ~GTA$10.000.000, która zawiera:

  • GTA$1.000.000 
  • biuro
  • bunkier
  • klub motocyklowy
  • fabrykę pieniędzy
  • apartament z garażem na 10 pojazdów
  • łazik Dune
  • Maibatsu Frogger
  • Enus Windsor
  • Obey Omnis
  • Coquette Classic
  • Turismo R
  • Pegassi Vortex
  • Huntley S
  • Chopper Western Zombie
  • Banshee
  • granatnik
  • kilka karabinów
  • ubrania oraz tatuaże

Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

[188.146.***.***]
GlosujcieNaToma dodano: 14.12.2017, 20:57
hahahahahaha - tylko tak mozna skomentowac te ich "propozycje"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Gulek dodano: 14.12.2017, 21:46
Witam

Mam pytanie nie do tematu ale nie wiem gdzie je napisać. Czy można zrezygnować z przemytu i sprzedać hangar? Jeśli tak to w jaki sposób ?:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Gulek dodano: 14.12.2017, 23:09
Niestety nie da się. Możesz jedynie kupić inny, wtedy stracisz ten stary.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
Kek dodano: 14.12.2017, 18:03
Sprzedawanie modowanych kont przez samego twórce jest większą żenadą niż season passy Ubi i Lootboxy EA razem wzięte...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
sabaru do Kek dodano: 14.12.2017, 18:16
A jeszcze najgorsze jest to że znajdą się chętni którzy będą to kupować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss do Kek dodano: 14.12.2017, 23:18
Jakie modowane konta? Kupujesz po prostu dostęp do już odblokowanych biznesów i pojazdów za które nie trzeba dodatkowo płacić. Dla osób, które dopiero zaczynają grę w GTA Online ilość zawartości może być przytłaczająca a tak dostaje się dostęp do najważniejszych możliwości zarobku,
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.12.2017, 23:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
Kek do Crrooss dodano: 15.12.2017, 00:56
A czym to się różni od modowanego konta? Przecież to działa na identycznej zasadzie. Tylko Rockstar ma jakaś tam kontrole na to co sprzedaje ludziom.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
TomBetQ do Kek dodano: 15.12.2017, 01:35
Tym, że R* ma prawo sprzedawać co im się podoba, a od użytkowników zalezy czy to kupiąć czy nie, a modowane konta są z zasady nielegalne gdyż łamią EULA zaakcepotwane w momencie zainstalowania gry.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
Kek dodano: 15.12.2017, 02:03
Strasznie bezsensowy argument. Czyli EA też może sprzedawać gówno skrzynki? Inny twórca psuć balans rozgrywki tylko dlatego, że on jest twórcą? Rockstar zawsze wydawał się firmą grającą fair teraz jednak posunęli się o krok dalej i trzeba nazywać rzeczy po imieniu sprzedają modowane konta za dobre pieniądze i nikt się nie sprzeciwia no bo ,,hej nikt nie każe ci kupować nie" i potem są masz sklep w singlu bo ,,nikt nie kazał kupować"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.228.***.***]
ABC do Kek dodano: 15.12.2017, 10:02
Ale co za różnica czy ktoś kupi grę z bunkrem na start czy ktoś kupi SharkCarda i kupi se bunkier na start?
Weź pod uwagę że nie każdy ma 15 lat i ma czas na granie całymi dniami w GTA a ma też inne sprawy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Wenon do ABC dodano: 15.12.2017, 10:19
Wes pod uwage, ze nie kazdego stac by kupowac te karty. Gdyby nikt nie kupowal karty to ceny nie bylyby takie wysokie bo nie mieliby powodu je zwiekszac i by nawet grajacy godzine dziennie moglby se pozwolic na wiecej, no i moze zadbali by tez o sp i moze szybciej gta 6 by wyszlo. Niestety chciwość > dobre imie firmy, a gracze sami sobie winny, przynajmniej ci którzy nie mają co robić z kasą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
ASIUSIU do Wenon dodano: 15.12.2017, 10:56
Jak mnie denerwują gracze, którzy narzekają na TAKIE mikropłatności... Z tego co wiem, sharki dają tylko kasę, za którą można kupić dodatkową zawartość... Walić to, że pieniądze można w łatwy sposób zdobyć na inny sposób, np. nowe napady, fabryki, ceo itd. Ale nie, tacy gracze narzekają na to, że opcjonalnie można kupić szmal... Lepiej aby wszystko było za darmo? Albo aby producenci w ogóle nie zarabiali? O tak, dobry pomysł! Wszystko za darmo, a producenci niech w ogóle nie zarabiają...
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.12.2017, 10:57
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss do Wenon dodano: 15.12.2017, 12:12
Jak tak narzekacie na politykę R* to sprawdźcie np pierwszy dodatek do Destiny 2 - wyceniony na 84zł a oferuje zawartość podobną co darmowe rozszerzenie Doomsday Heist. Tak jak mówiłem ta karta Criminal Enterprise to dobra opcja dla tych co dopiero zaczynają grę. Wchodzisz do GTA Online i widzisz wszystkich z jachtami, biurowcami, fabrykami, a Ty zaczynasz z pistoletem bez dachu nad głową. Dzięki takiej paczce masz możliwość nieco nadrobić i zyskujesz dostęp do biznesów, które dają konkretne zarobki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Wenon dodano: 15.12.2017, 12:59
Grałeś kiedyś w FIFA Ultimate Team?
Za mecz dostajesz 400 coinsów. Messi czy Ronaldo kosztują grube miliony. Jeden mecz zajmuje ~15minut, czyli w godzinę zarobisz za same mecze (już zawyżając) 2000 coinsów.
Możesz oczywiście kupić FIFA Pointsy, które kosztują krocie i kupić za nie paczki, z których nie wypadnie Ci absolutnie nic ciekawego (wystarczy polskich youtuberów pooglądać jak wydają po 10.000zł i nie trafiają nic).
Możesz też zacząć bawić się w handel, ale jeśli nie jesteś w temacie, to po pierwszym nieudanym tygodniu sobie odpuścisz, a zarobioną kasę, zamiast odkładać i ulepszać skład będziesz desperacko wydawał na paczki, licząc, że trafisz na kogoś wartego miliony.
Jedyna wina R* (a raczej T2) jest taka, że olali singla względem multiplayera.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Kek do ASIUSIU dodano: 15.12.2017, 14:26
Asiusiu - Kto powiedział, że mają robić za darmo? Zobacz wyglądały gry EA kiedyś jak wyglądają teraz. Rozpasanie twórców i bagatelizowanie nowych super rozwiązań marketingowych powoduje, że na rynek jest coraz więcej crapów przelanych milionami mikortransakcji. Pewnie część was zna World of Tanks - od arkadowego strzelania czołgami w sklep premium wydaj kase żebyś miał szanse. Rockstar również zaczął od nieszkodliwych szarków, a teraz sprzedaje modowane konta legalnie bo jest kek twórcą. Trzeba wyznaczyć granice między czymś do przyjęcia, a czymś co już jest za dużo. Chyba nikt nie chce żeby Rockstar stało się drugim EA i dawało lootboxy to singla bo no hej są twócami nie to mogą nie? A ty frajerze płać no bo musisz grać? No nie więc czemu się buntujesz? :>
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Wenon do ASIUSIU dodano: 15.12.2017, 15:21
Mnie też denerwują gracze przez których coraz więcej mikropłatności, kiedyś tak nie było i producenci też zarabiali. Ostatnie twoje zdanie nawet nie skomentuje bo płakać się chce
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Wixser dodano: 15.12.2017, 18:44
Powiem tak. Gdyby nie te karty to o tych darmowych dodatkach można było by zapomnieć czy do singla czy do multi. A nawet jak by wszyło coś do singla to kosztowało by to druga gre i w tedy płacz ola boga dlc do singla ojeku ale drogo normalnie drugie ea. A tak patrząc z drugiej strony. Co taki polak by zrobił jak by był szychą w R* na pewno nie to samo co oni teraz robią.... Ja nic nie kupuję za realną kasę i w grach świetnie się bawię czy są skrzynki czy nie. Witać teraz takie nastawienie gość lata w różowej sukience zamiast tak jak ty w czarnej i olaboga nie twórca jest do bani badziewna gra, fajna była ale już jest be bo on ma inny kolor bo kupił za 20zł skrzynkę. Albo ktoś odblokował sobie wcześnie bohatera kupując go sobie. Najlepiej dostańmy wszyscy wszystko od razu na tacy i nie miejmy radości z odblokowywania i przechodzenia gier. Prosta zasada chce ktoś kupić niech kupuje a nie sranie lamentami bo jak coś jest do kupienia za $ to od razu twórca chce żebym kupował jaki oj nie dobry...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 dodano: 15.12.2017, 17:15
Widzę że ten dodatek mocny zrobił podział.Mam dylemat po której stronie barykady stanąć bo GTA to dla mnie fabuła za którą chciałem i zapłaciłem ale zaraz,zaraz co my tu mamy:darmowy tryb on-line plus do niego darmowe różności które wystarczy tylko pobrać,ale zaraz,zaraz żeby nie być bez kasy R* daje po 500 k w singlu i w on-line na start gdy zakupiło się wersję pudełkową (w singlu z racji tego że pierwszym bohaterem grywalnym był Franklin to 500 k poszło od razu do niego i za to kupiłem warsztat tuningowy,za 500 k w on-line kupiłem mieszkanie do napadów oraz pancerne auto gdy go odblokowałem). Generalnie wszystko pięknie kolorowo ale zaraz,zaraz gdzie jakiś fajny dodatek do singla?Ano nie ma bo on-line okazało się świetną maszyną do zarobku to po co tracić czas na singla który pochłonie mnóstwo pracy,a wystarczy na parę godzin zabawy..... Za brak DLC do singla trybu on-line nie nawidzę,ale również go bardzo lubię ponieważ spędziłem przy nim wiele czasu gdzie nie raz popłakałem się ze śmiechu z kumplem robiąc napady czy rzeźnię na publicznej i żadne karty nam do tego nie były i nie są potrzebne.Pogodziłem się już z tym że to gracze płacący realne pieniądze zabili DLC do singla ale szkoda że on-line nie traktują jak oddzielnego projektu dla którego się tworzy mniejsze dodatki,tylko wrzucono singla i on-line do jednego wora i albo ogrywać enty raz te same misje w singlu albo graj w on-line.Nie ma tu złotego środka bo tekst typu "nie podoba się to nie graj i weź inną grę" do mnie nie przemawia.Samo R* pewnie się nie spodziewało że będą gracze (nie wiem jak ich nazwać:fajtłapa,nadgorliwiec,szpaner,nie wiem)którzy będą sponsorowali dalszy rozwój tej można by powiedzieć starej już gry za prawdziwą gotówkę.Czy można zrobić grę która będzie sławna na cały świat,wypuścić do niej singlowe DLC i zarobić olbrzymie pieniądze bez wprowadzania mikropłatności?Można np.Wiedźmin 3 (trzeba zauważyć że jest to PL studio,a nie gigant zza oceanu). Jeżeli byśmy oddzielili tryb on-line od singla myślę że każdy by był zadowolony,do singla jeden bądź dwa DLC nawet niech to będzie coś podobnego do dodatków z GTA 4 (jednym z dodatków bohaterem mógłby być Lamar ziomek,nygus który widać że aż pali się by oczyścić Grove Street z rywali itp. itd. pomysłów masa,potencjał jest,postaci drugoplanowych również dużo,można by ich wątek rozwinąć ale trzeba chcieć),a reszta dlc niech idzie sobie do on-line i też by się ludzie cieszyli.Tu wygrała pazerność i brak chęci aby zadowolić ludzi lubiących tryb single.Mam cichą nadzieję że przed wypuszczeniem GTA 6 jakiś dodatek jednak do singla dadzą :)
World of Tanks do GTA nie ma co porównywać bo tam to jest ostre pole bitwy-tanki premium,pociski premium,konto premium i generalnie wszystko co tylko może być lepsze jest PREMIUM,a do tego pełno oszustw,pociski przechodzące przez skały,oznaczanie gdzie strzelić aby trafić,widoczność całej mapy oraz położenie wszystkich czołgów itp itd.W GTA jak zginiesz to generalnie nic się nie dzieje,w WOT stracić na starcie czołg z wysokiego poziomu to są same koszty naprawy bez żadnego zarobku,tam to jest ból dopiero.
Reasumując moje wypociny:
-gracze płacący za szarki zabili DLC do singla,ale tym samym przyczynili się do rozwoju on-line gdzie regularnie są dodatki większe,mniejsze ale są.
-grosza PLN nie wydałem w on-line,a bawiłem się przednio
-zakupiłem GTA dla singla i jestem z niego zadowolony choć można by było jeszcze dodać parę ciekawych misji bo świat gry jest olbrzymi,a spora jego część mało wykorzystana
-chciałbym dodatek do singla ale nie kosztem dodatków do on-line i odwrotnie i tu mały póki co minus dla on-line bo zabiło singla,a powinno być to oddzielnie traktowane

Przepraszam za błędy i masło maślane.
Koniec.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Edek503 dodano: 15.12.2017, 19:14
Będą DLC do singli w nowych grach R*. ;) Tak przynajmniej zapowiadają.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Majek dodano: 15.12.2017, 19:53
Hehehe że też chciało Ci się to czytać co nabazgrałem :) Oby dodatki się pojawiły bo osobiście lubię gry które tworzy R*. Podstawowa gra plus ciekawy dodatek to jest dobre połączenie,a on-line niech żyje swoim oddzielnym życiem.Niech ludzie mają wybór :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]