Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Gra pozwala usunąć lub podmienić Trevorowi tatuaż upamiętniający śmierć Michaela, ale dopiero wtedy, kiedy okaże się, że jego dawny przyjaciel żyje i ma się dobrze.

Najnowsze informacje

4180VSkok na koniec świata - znamy wynagrodzenie za napady! News | | 13.12.2017 09:50 przez Majek

Kilka godzin temu w internecie pojawiły się informacje o wynagrodzeniu za nowe napady, premiach za osiągnięcia (w tym Geniusz Zbrodni) oraz cenami pojazdów, które w przyszłości pojawią się w GTA Online!

Skok na koniec świata - znamy wynagrodzenie za napady!

Informacje pochodzą od dwóch osób -  Fun 2 oraz WildBrick142.

Wynagrodzenie za napady - poziom normalny:

  • Act I: $650,000
  • Act II: $950,000
  • Act III: $1,200,000

Wynagrodzenie za napady - poziom trudny:

  • Act I: $812,500
  • Act II: $1,187,500
  • Act III: $1,500,000

Bonusy:

  • Ukończ napad pierwszy raz: $50,000
  • Wszystko po kolei: $500.000
  • Lojalność II: $75,000
  • Lojalność III: $175,000
  • Lojalność IV $375,000
  • Rola pomocnicza*: $50,000
  • Criminal Mastermind II: $750,000
  • Criminal Mastermind III: $1,750,000
  • Criminal Mastermind IV: $3,750,000

* ukończ przygotowania + napady jako członek drużyny (nie host)

 

Ceny pojazdów, które otrzymamy w przyszłości:


Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (25) Skomentuj Obserwuj

[217.99.***.***]
Ja dodano: 13.12.2017, 10:47
Comet SR i Sentinel Classic. Helena mam zawał.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.60.***.***]
ciekawy dodano: 13.12.2017, 12:53
Jak włączyłem pierwsze przygotowanie to coś mi mignęło, że jak będę miał wszystkie potrzebne pojazdy w garażu to nie trzeba robić misji na mieście aby odpalić przygotowania. Ktoś może potwierdzić?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.94.***.***]
lot100 dodano: 13.12.2017, 16:06
Też bym chciał sobie pobulgotać jaki nowy dodatek jest do bani ale nie będzie mi chyba dane bo za każdym razem jak chcę wejść do nowego bunkra to gra wywala mi do windowsa dobra robota R*.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.60.***.***]
raced dodano: 14.12.2017, 04:58
Broughy zaczął wypuszczać wyniki nowych wozów. Kto miał ochotę kupić BMW aka SC1 z myślą o wyścigach może sobie darować. Będzie to wyrzucenie kasy w błoto:

https://www.youtu(...)vl8&t=3s
https://www.youtu(...)ird6Demk
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Patuszka dodano: 14.12.2017, 14:35
Witam, znalazłem na yt jak mają wyglądać nowe auta które będą dodawane więc podsyłam link tutaj : https://www.youtu(...)IeZvy9v0
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.228.***.***]
ABC dodano: 13.12.2017, 11:01
SENTINEL :D Jeszcze jakby dodali Admirala i to auto z SA co jak supra wyglądało (nie pamietam nazwy) i byłbym szczesliwy:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.0.***.***]
Shoody Boi do ABC dodano: 14.12.2017, 15:41
Jester :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.60.***.***]
raced do Shoody Boi dodano: 14.12.2017, 15:54
Ten Phariah jest po prostu przesadzony! Robi miazgę z klasy sport. Kto jeszcze nie ma niech kupuje :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.60.***.***]
raced do raced dodano: 15.12.2017, 19:53
A oto i potwierdzenia moich słów: https://www.youtu(...)vpvWDGXM
Pozamiatał wszystkie sporty i większość super wozów :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
yhhhhhhhhh dodano: 13.12.2017, 11:11
brawo rockstar.
Pływające samochody.
Mobilne centrum dowodzenia.
Latajace auta z napędem rakietowym.
Ratowanie świata jak w szybkich i wściekłych.

Co następne?
Bohaterom wyrosną skrzydła i nie będą zmuszeni korzystać z samochodów tylko pofruną dokąd chcą. Saint Row zrobił to w 2013 (IV), teraz dostajemy podobnie naiwną i głupkowatą treść, tyle że w Saint Row było to zabawne i dawało frajde. Tu jest idiotyczne. Tak to jest jak robi się gry niby dla targetu 18+ ale wszyscy w około wiedzą (a producent wręcz liczy na to) że najwięcej czasu przy nich spędza gimbaza. Dramat.

Jeśli GTA VI będzie opierać się na online, nie będzie typowego singla, to przynajmniej zaoszczędzę troszkę kaski ; )
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.47.***.***]
Chelmow do yhhhhhhhhh dodano: 13.12.2017, 11:31
Koleś. To jest tylko gra. To jest tylko GTA. Tu masz czerpać przyjemność z ubicia przeciwnika w jak najbardziej kreatywny sposób. Jak dadzą różowego t-rexa, z dopalaczem w d*pie, który strzela laserami z oczu i będzie można go ujeżdżać to też będziesz narzekać? Trochę dystansu. A jeżeli nie to poszukaj innej gry. Pozdr
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Wixser do yhhhhhhhhh dodano: 13.12.2017, 11:54
Realizm to masz w życiu. Gry mają dawać radość, zabawę i dają nam możliwość robienia tego czego w życiu realnym robić nie możemy. To że ty masz inny gust nie znaczy że każdy ma taki jak ty. Tak samo nie rozumiem narzekania ludzi dają dlc za darmo a ci płaczą eee drogo eee nie mam kasy na to. Najlepiej nie mieć radości z gry tylko od razu od twórcy dostać wszystko za darmo i najlepiej wszystkie misje wypełnione...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Wixser dodano: 13.12.2017, 13:09
Tak się czyta komentarze tu i w internetach i człowiek docenia, jakie wielkie miał szczęście, że żył w epoce SA:MPa. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do yhhhhhhhhh dodano: 13.12.2017, 13:12
Kolega ma świętą rację. Ludzie, przede wszystkim dorośli, grali w GTA, między innymi, właśnie dlatego, że było tam choć trochę realizmu. Była to typowa gra o gangsterskim klimacie i właśnie za to była tak lubiana. Po jakimś czasie R postanowił GTAO przekształcić w symulator pracy, pewnie dlatego, by dzieciaczki mogły się poczuć dorosło...,bo ja nie rozumiem celu takich dodatków. Wraca dorosły człowiek z pracy, chce się odprężyć, rozerwać, to wbija do GTA i " pracuje na drugi etap ", ważąc coś w kółko A do B ? No naprawdę, zabawne jak mało co... Teraz nadszedł czas by zmieniać GTA już typowo pod młodsze pokolenie. Więdza, że największy zysk mają z gimnazjalistów, a raczej z ich rodziców, więc będą robić grę dla nich - dzieci przecież lubią takie absurdalne rzeczy, jak latające samochodziki, Batmany itd...
Także koledzy, którzy się nie zgadzają...Oczywiście, to kwestia gustu, ale nie zdziwicie się ja znalezienie kogoś dorosłego do gry będzie wkrótce trudnym zadaniem. Pozdrawiam.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 13.12.2017, 13:15
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
MKevas do Majek dodano: 13.12.2017, 13:15
SA:MP ssie, lepsze MTA:p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus do x-KING dodano: 13.12.2017, 14:19
GTA realizm? hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahha, szczególnie jako jednoosobowa armia (czyt. murzyn CJ) latający w jet packu, czy Hydrami jako zwykły czarnuch z Grove Street, GTA słynie z absurdu, genialnych postaci i wątków, jak nie masz pojęcia to się nie wypowidaj.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.240.***.***]
TIDZIMI do x-KING dodano: 13.12.2017, 14:37
Jeśli oczekujesz od GTA realizmu to polecam pograć w mafię :-) To jest gra dopiero nastawiona na realizm, bo w GTA go nigdy nie było ;-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do Warfikus dodano: 13.12.2017, 14:38
Co ty wiesz w nogach śpisz...Po pierwsze odnoszę się szczególnie do GTAO, a raczej do jego pierwowzoru , po drugie pod słowem realizm mam na myśli schemat gry, tj możesz jeździć, chodzić, biegać, bić się itd, ale komu ja to mówię, człowiekowi, który czeka zapewne na UFO w GTAO...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus do x-KING dodano: 13.12.2017, 18:23
"Jeździć, chodzić, biegać, bić się itd" że co?, to oznacza realizm? no to Online spełnia wszystkie warunki, a jeśli mówić z sensem to latające samochody, jet packi są już od dawna opracowywane, takim tokiem myślenia to pierwszy samochód był nierealistyczny nie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.190.***.***]
Kulia do x-KING dodano: 13.12.2017, 20:02
Popieram w 100% ale mnie wcześniej pojechano że cebula jestem że chce wszystko za darmo i że nie chce mi się po robocie 6 godzin jeździć od A do B
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
Wojskowy do x-KING dodano: 14.12.2017, 09:10
Gadasz bzdury, samochód pływający jest z filmu o Bondzie, jetpack z SA, czołg to Polska konstrukcja a działo ma z religuna (przypominam że ta broń jest w gta od początku), mobilne centrum identyczne istnieje naprawdę, niewykrywalne samochody istnieją, wyrzutnia rakiet to już chyba wiadomo że istnieje. Jedyną futurystyczną rzeczą jest latający samochód, więc przestań chrzanić!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Wojskowy dodano: 14.12.2017, 11:01
Nie do końca z tym samochodem. Coś mi się kojarzy, że jakieś chinczyki czy amerykańce zrobily samochód, który lata. Nie na wielkie odległości i nie za wysoko, ale lata. ;)

Zresztą... teraz drony do przewozu osób już tworzą. :P
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.12.2017, 11:01
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
yhhhhhhhhh do Majek dodano: 14.12.2017, 14:16
Jak pięknie widać przedział wieku osób zainteresowanych tymi śmiesznymi DLC i kiepskim kierunkiem obranym przez R*.
To co się obecnie odjaniepawla z GTA to nie jest prawdziwe GTA. Bardzo mi przykro.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do Wojskowy dodano: 14.12.2017, 15:00
Idąc twoim tokiem myślenia, samochód jest realistyczny bo wystąpił w jakimś filmie ? Zapewne kolega czeka, by wspomniany wyżej " religun", pojawił się w ammunation ? No cóż, wtedy to już umiejętności będą miały znikomą rolę, a liczyć się będzie, kto ma więcej na koncie... Snajperki odejdą, a dojdą laserowe gówna, może nawet legalny god mod ? Racja, toż to świetny pomysł ! Będziecie mogli wtedy lepiej zintegrować się z graczami, którzy mogli by być waszymi dziećmi.
Tu moją dyskusję zakończe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
WujekBlady do yhhhhhhhhh dodano: 19.12.2017, 17:52
Ale wiesz, że to wszystko bazuje na popularności multików do SA? Oraz tym co ludzie tworzyli i chcieli. Zresztą to tylko gra, daje wiele możliwości, szalonych przygód, a przecież zawsze można pozostać przy bardziej realistycznym singlu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]