Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W grze istnieje bunkier. Jest on podobny do tego z serialu "Lost". Dodatkowo z bunkru wydobywa się dźwięk, zakodowany alfabetem Morsa. Po przetłumaczeniu okazuje się, że jest to tekst Romana z GTA IV dotyczący... wyjścia na kręgle. :)

Najnowsze informacje

1053VSzybkie informacje o nowym DLC, ceny itp. News | | 12.12.2017 14:10 przez Majek

W rozwinięciu artykułu znajdziecie podstawowe informacje, zgromadzone po ok. godzinie gry w najnowszy dodatek do GTA Online! 

Szybkie informacje o nowym DLC, ceny itp.

Pisząc ten artykuł, zrobiłem 3 przygotowania pojazdów i jedno przygotowanie do napadu, więc niewiele, ale informacje w artykule pozwolą Wam się nieco rozeznać w temacie. Oczywiście obszerny i dokładny wpis pojawi się za kilka dni, jak już poznam wszystkie tajniki.

Jeśli szukacie ludzi do napadów, wejdźcie na naszego Team Speaka! Adres: ts.gtasite.pl

 

Na początek ceny. Aby móc robić nowe napady, trzeba kupić bazę (strona Maze Bank Foreclosure). Najtańsza kosztuje $1.250.000, a najdroższa $2.950.000 (oczywiście same puste bazy, bez dodatków).

Do bazy możemy standardowo dokupić mieszkanie, ochronę (w ich pokoju znajdziemy darmowego miniguna), a nawet działo orbitalne!

Nowe samochody pojawiły się w Legendary Motorsport oraz Warstock'u. Ceny tych bardziej interesujących znajdziecie niżej.

Na razie tyle. Przygotowań nie będę spojlerował. Deluxo jest świetny!


Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (25) Skomentuj Obserwuj

[83.8.***.***]
ja dodano: 12.12.2017, 14:37
Odnośnie działa. Jeden strzał kosztuje 750 000$ czy raz kupujemy i potem jest za darmo ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Aleksander Ślusarek do ja dodano: 12.12.2017, 15:02
ale debilne pytanie zadałeś teraz xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
ja do Aleksander Ślusarek dodano: 12.12.2017, 15:27
Dobra sam znalazłem odpowiedź. Każde użycie kosztuje 750k. Chociaż tyle dobrego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 do ja dodano: 12.12.2017, 15:46
To działo to już kpina. Rozumiem, że R* liczy na kasę ale z tego będą korzystali głownie ci co nazbierali z paczek miliony i teraz będą się cieszyć zabijając gracza z drugiego końca mapy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Ejs dodano: 12.12.2017, 15:55
Zrobili ludziom nadzieje na napady, a ostatecznie mamy miejse na sesjach publicznych...Szkoda gadać... Ceny są całkiem ok, ale danie główne to przykra sprawa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.94.***.***]
lot100 dodano: 12.12.2017, 16:00
VOLATOLa ktoś oblata? Fajny czy crap jak bambushka.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Klom dodano: 12.12.2017, 16:26
olali singla w GTA V i dodaja jakies barachło do online szkoda ze robia z tej gry jakies gówno...niestety wydaje mi sie ze taki sam los czeka nastepne gta gdzie singla juz wogole nie bedzie, smutek
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
SlepyHan dodano: 12.12.2017, 19:06
Jak wam się podoba nowa stacja radiowa?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Crrooss dodano: 12.12.2017, 21:31
Ludzie, gdy w takim Wiedźminie 3 trzeba było poświęcić 20 godzin aby odblokować Skelige to też płakaliście? Albo w 40+ godzin w Diablo 3 - by mieć 70 poziom aby uzyskać dostęp do najlepszych broni? Gry są od tego aby w nie grać, spotykam się z absurdalnymi zarzutami gdzie wg niektórych wszystko powinno być najlepiej za darmo. Nikt nie każe grać 12 godzin dziennie, aby mieć te +/- 5-6mln na rozpoczęcie gry w nowych Napadach wystarczy poświęcić 3-4 godziny w weekendy i już w miesiąc ma się wymaganą gotówkę. Poza tym -zawartość ta jest tworzona na bieżąco, 4 lata po wydaniu gry a i tak można w nią zagrać bez wydawania ani złotówki.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
rerhrdhdf dodano: 12.12.2017, 21:32
Czy ktoś kupił Akule i wie czy da się usunąć to paskudne logo armii czerwonej na ogonie śmigłowca? Komu jak komu, ale Polakom ten symbol raczej nie kojarzy się zbyt dobrze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.141.***.***]
Szczuro dodano: 12.12.2017, 15:41
Bo ściągnięciu aktualizacji wrzucilo mnie do fabuły i wyzerowalo ja tak że grę od nowa zaczęło. Ktoś tak miał? Można jakoś przywrócić wcześniejsze zapisy gry?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
natanpl do Szczuro dodano: 13.12.2017, 00:43
czasami tak jest po prostu spróbuj wczytać save
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.227.***.***]
kulia dodano: 12.12.2017, 15:08
Teraz to już za wszystko sie płaci krocie, do poprzednich napadów dom starczył i tyle a tutaj znowu pierdyliard trzeba wydać, a to wszystko kosztuje mega krocie, a jak cos kosztuje mega krocie to znowu bedzie cziterów , cały czat pls drop a content znowu oklepany , kup baze za 4,5 mln łącznie do tego masz baze fajnie ale ejszcze do tego mobilnce centrum tam znowu kolejne kosmiczne koszty, potem koszty napadu, i wydasz 15 mln a zarobisz , sam nie wiem ile bo jeszcze w pracy jestem ale pewnie nieporównywalnie mniej
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Qrix do kulia dodano: 12.12.2017, 15:54
15 milionów to jest dużo? Miałeś 3 miesiące na to by je zdobyć od ostaniego update'u. Tak jakby to było wielkie zaskoczenie, że kiedyś wyjdzie nowa aktualizacja.

700k co 5h dostajesz z wytwóni i to przy zakupie zasobów - nie kosztuje to więcej jak 10 minut czasu.
Co 12h masz bunkier z którego zysk to także 700k (bo zasoby kupujesz).
Czyli w 12h masz na pasywnym zarobku 2,1M. Ponieważ to zarobek pasywny, to możesz zarabiać równolegle na czyms innym, aktywnie. Najprościej na autkach. W 12 godzin zrobisz 16 sprzedaży aut. Każda z zyskiem 300k. Razem 4,8M.
Czyli 7 milionów masz co 12h. W nieco ponad 24h masz te 15M.
Czy 24h dzielone na średnio 100 dni między update'ami to dużo? Już nie wspomnę, że żeby zacząć wystarczy o wiele mniej (artykuł wspomina o milionie + dodatki, więc pewnie max 5M).

A i tak to co napisałem to nie jest najefektywniejszy sposób zarobku (Autka są jednak przyjemniejsze niż magazyny paczek czy Geniusz Zbroni).

Ale najlepiej by było gdyby wszystko w tej grze było za darmo, no nie?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.190.***.***]
Kulia do Qrix dodano: 12.12.2017, 19:23
Chłopie nie wiem skąd ty te 15 milionów w 24 godziny wziąłeś,
czytam artykuły z tego portalu i pisali o kompletnie innych przychodach bo mnie samemu nie stać na sprawdzenie

Tak ogólnie to pracuje jako programista rozumiem co to sprzedaż produktu nikt mi niczego nie daje i sam nie oczekuje czegoś za darmo

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale :
1) Normali ludzie pracują albo mają jakieś obowiązki i nie upadłem na głowe zeby grać w gre 12 godzin dziennie, myśląc co to wyjdzie za 3 miesiące
2)Nie zamierzam również marnować prądu i zostawiać komputera na 10 godzin podczas nieobecności żeby generować jakieś cyfrowe zasoby
3)Na te wszystkie srodki zarobku co pisałeś też trzeba sporo forsy i czasu

Za gre zapłaciłem i już sporo zmarnowałem czasu jeżdząc w koło od A do B
Oczekuje od developera możliwość korzystania z contentu dla ludzi którzy mają jakieś obowiązki i np jeszcze może rodzine, nikt normalny chyba nie lata w te i we wte dzień w dzień po pare godzin, napady wypuszczone po raz 1 wymagały kupna domu, tutaj już trzeba oczywiście kupić znowu po raz 100 baze nakupować jakiś pierdół, ja nie mam na to czasu, a jak Tobie nie przeszkadza granie w gre 12 czy 24 godziny i farmienie tych zasobów jak w jakiś Plemionach czy innej przeglądarkowej grze to zazdroszczę. Stare napady były Ok , w miare się pokrywał stosunek rozgrywki do przychodu, a nie kolejne Kup coś, żeby móc kupić coś, żeby móc coś odblokować

Okazuje się ze nie kupiłem GTA 5 + Online, tylko GTA Online + DLC Single Player, R* na przemian wypuszcza fajne i słabe dlc szkoda tylko że ja np nie mam możliwości z tego skorzystać, bo wiadomo ze do SP nie dodadzą tego,

Pozdro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
Fifi do Kulia dodano: 12.12.2017, 20:49
Popieram, sama prawda.

Przegięli pałę ostatecznie z tym DLC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
EngineV8 do Kulia dodano: 12.12.2017, 21:52
Sama prawda. Sam chciałem napisać dokładnie to samo już dobre ponad rok temu.
Owszem podoba mi się to że R* swoje DLC wydaje niejako za darmo, bo nikt nikogo nie zmusza do kupowania za realną gotówkę wirtualnych pieniędzy, bez których nowej zawartości nawet nie przetestujemy, ale mając żonę, dziecko, pracę i inne obowiązki domowe, po prostu nie ma jak legalnie w grze zarobić większej sumy pieniędzy. A upadłbym na głowę gdybym realne pieniądze wymienił na wirtualne do online. Wole coś dziecku za to kupić. Będąc tego typu graczem dla mnie liczy się tylko tryb fabularny a ten w każdej odsłonie był udany, czego powiedzieć nie mogę o poziomie DLC do online, niedługo to na słońce będzie można lecieć walczyć z kosmitami... Niestety i na fabułę brakuje mi czasu. Ostatni raz w GTA V grałem chyba w lipcu, a w online to może nawet ponad rok temu... GTA V kupiłem dla singla nie online, ale jeśli tak ma wyglądać przyszłość serii GTA, jak to wygląda teraz, to przykro mi ale ja już tego nie kupie... Posiadam wszystkie PC-towe odsłony GTA, a swoją przygodę z tą serią zacząłem od GTA2, więc wiem czego oczekuję po tej grze i co z tych rzeczy wraz z ostatnią odsłoną zanika... Jak dla mnie szkoda na to czasu i tyle w temacie.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Smigi142 do Kulia dodano: 12.12.2017, 21:57
Stary, nie wiem w jakie Ty gry grasz, ale jak za takiego fallouta, coda, Shadow of mordor, bioshocka czy cokolwiek innego płacisz 150 zł i dostajesz grę na kilka, kilkanaście godzin to jest ok, ale jak za tyle samo dostajesz w gta fabułę na kilkanaście godzin (czyli tak jak w każdym innym przypadku) + multi które jest wspierane 4 lata po premierze i które po pewnym etapie polega już tylko na farmieniu (czyli jak każde mmo), to już Cię zad boli? Nikt nie każe Ci grać, możesz potraktować GTA V jako singla za standardową cenę.
Po prostu cebulactwo na maxa, gra jest za darmo, jest ciągle nowy content dodawany, w każdym innym przypadku za dla trzeba by płacić. Tutaj dostajesz te zawartość tylko za poświęcony czas.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Crrooss do EngineV8 dodano: 12.12.2017, 22:13
" jeśli tak ma wyglądać przyszłość serii GTA, jak to wygląda teraz, to przykro mi ale ja już tego nie kupie", cóż, Rockstar/Take-Two będzie tym zdruzgotane. :) Musisz zrozumieć, że o kształcie obecnych gier decyduje głos milionów graczy. To taka demokracja, tyle że zamiast na wybory głosuje się pieniędzmi. A większość graczy wita takie dodatki z otwartymi rękoma. Gdyby było inaczej to wyniki finansowe by się nie zgadzały a twórcy poszli w inną stronę. I nadal uważam, że polityka R*/T2 jest tutaj bardzo łagodna i niezwykle uczciwa, gdy porównamy ją do konkurencji na rynku (lootboxy w NFS, Battlefront czy nawet Forzie i Shadow of War).
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Warfikus do EngineV8 dodano: 12.12.2017, 22:41
Na podniecenie się singlami w grach ma czas, na 1-2h w Online już nie...????, bo szczerze powiedziawszy historyjka z dzisiejszego dlc jest ciekawsza i z większym rozmachem niż to co dają teraz w kampaniach dla jednego gracza w większości grach, a to darmowe dlc...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Qrix do Kulia dodano: 13.12.2017, 09:52
Też jestem programistą, dlatego dałem Ci podstawę mojego wyliczenia, przeczytaj uważnie to się dowiesz skąd to wziąłem.

1. Nie manipuluj moją wypowiedzią. Nie mówiłem o graniu 12h na dobę tylko o 24 godzinach w ciągu trzech miesięcy. Serio, jak do gry siadasz w ciągu kwartału na 1 godzinę to Rockstar ma takiego gracza gdzieś. Słusznie zresztą bo gra jak w życiu nie powinna nagradzać za nie robienie niczego. W single player też bolało że np. druga wyspa była zablokowana na początku GTA4 i starszych?
2. Nie trzeba nic zostawiać, wyliczenie zakłada aktywną grę przez 24 godziny w ciągu 3 miesięcy. Serio to dużo?
3. Sprzedaż autek to dość tani biznes z tych wszystkich. Są jeszcze napady, Geniusz Zbrodni daje ponad 10 milionów. Idealne na start, a przecież świeżaki zawsze od tych napadów zaczynają. Sam wspominasz że były fajne stare napady.

Protip - żeby grać owe napady nie trzeba kupować NIC. Jedynie nie możesz być hostem tych napadów. Tak samo wygląda sprawa z pozostałymi misjami w każdym innym biznesie czy trybie.

Za grę zapłaciłeś w postaci w jakiej jest w pudełku, aktualizacji developer nie gwarantuje - jutro R* może powiedzieć, że kończy ten bałagan i nic im nie zrobisz.

Zapominacie o dwóch aspektach tej gry. Jeden to to, że to nie gra na krótkie sesje bez wpływu na postać. To jest gra MMO. Tak samo jak w WoWie tak i tu istnieje jakiś świat, rozwój postaci, biznesów - jest rywalizacja, gildie (ekipy) itp. Pamięta ktoś multiplayer z GTA4? Czemu mało kto w to grał? I czemu w WoWie ludzie nie płaczą, że nie mają jakiejś tam zbroi już od razu na początku gry?
Drugi aspekt to biznes. Sharki się muszą zgadzać. Wiem, że boli tyłek jak trzeba kupić Sharka, szczególnie w naszym regionie gdzie ceny są z kosmosu... Ale oni tam w R*North nie pracują charytatywnie, a co 3-4 miesiące jest aktualizacja z nowym contentem. Nowym contentem który z jednej strony nazywacie słabym a z drugiej strony słychac ból że drogi i że nie można kupić (jakby był taki słaby to ból że drogi chyba nie powinien występować? po co kupować słabe rzeczy?)
Nie chcę tu usprawiedliwiac tych cen. Uważam, że w GTA:O trudno jest zacząć grać od zera - to jest fakt. Ale przy odpowiednich inwestycjach hajs robi się sam. I to bez grindu 24h na dobę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.227.***.***]
kulia dodano: 13.12.2017, 10:20
Z częścią się jestem w stanie zgodzić,

Mnie ogólnie rozdrażniło to ze niby nowe napady a tak na prawde kolejne nagięcie w strone kupowania sharków, bo tak jak wspomniałes i tak jest nadal,stare napady mozna grać za free, ale zeby założyc to wystaczyło mieszkanie, tutaj już cała masa wydatków, ja korzystam z dodatków , ale jak pomyśle ze znowu mam przez konkretny długi wymiar czasu jeździć ciągle po 3 paczki gdzie dochodzą gracze inni(znam te sposoby na solo sesje ale wtedy online sie mija z celem) , albo znowu te auta zwozić i zawozić bo nic innego większego zysku nie daje to mi się odechciewa bo to jest robota głupiego robić ciągle to samo, grałem w inne MMO np old republic tam nie ma robienia w koło tego samego a tez się farmi,

Stać by mnie na to było , bo coś urobione mam, ale nie chce tego wykorzystywać bo widze że to znowu jest na zasadzie kolejnego biznesu, ja już lekko się gubię w tych dodatkach,

Na pewno nie oczekuje niczego za darmo, niech te ceny będą tylko niech będzie tez mozliwość zarobku w normalnym czasie
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.227.***.***]
kulia do kulia dodano: 13.12.2017, 10:25
Aha jeszcze chciałem dopisać ze tez nawet nie chce mi się w to grać, bo straciła ta gra klimat , przez te dodatki, z w miare powiedzmy realnego scenariusza , gra stała sie jakąś kompletnie nierealną grą SF, latające samochody motory, wiem ze fajnie sie jeździ ale to jednak jest GTA , do tego jakieś działa orbitalne, ja nie chce nawet wchodzić na servery bo to będzie dramat
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Smigi142 do kulia dodano: 13.12.2017, 22:39
Ja wydałem tylko 1225000 $ na bazę śmieszne 65 tys na zaliczkę na napad. Uważam że to i tak niedużo. Wszystkie zabawki są czysto opcjonalne i nie są wymagane do robienia napadu (który składa się z 3 etapów a przed każdym jest 6 misji przygotowawczych).

Przy obecnych zarobkach na biznesach w grze to nie są duże pieniądze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do Smigi142 dodano: 13.12.2017, 22:59
Tak dla sprostowania - drugi napad ma 9 misji przygotowawczych. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]