Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] Gdy stoimi na dachu naszej willi, na drugiej wyspie widac budynek. Jednak kiedy pojedziemy na tę wyspę, budynku już nie ma.

Najnowsze informacje

2418VGTA Online: Skok na koniec świata - nowe napady!!! News | | 07.12.2017 17:08 przez Majek

I jak tu nie kochać Rockstar Games?! Już 12 grudnia otrzymamy nowy, wielki dodatek do GTA Online!!! I tym razem nie będzie to odgrzewany kotlet pokroju "Przemytu", a zupełnie nowe napady!!! Info i trailer w rozwinięciu newsa.

GTA Online: Skok na koniec świata - nowe napady!!!

"Bogaty technologiczny baron, idealistyczny agent wywiadu, społecznie upośledzony głosiciel teorii spiskowych i neurotyczny superkomputer – oto niezwykły sojusz, który ratować będzie San Andreas przed totalnym unicestwieniem. Nieznani wrogowie szykują apokalipsę, więc zbierz swoją ekipę i ruszaj do akcji ku nowej, niezapomnianej przygodzie online, aby rozwikłać tajemnice i zniszczyć wrogów, którzy czają się wszędzie od centrum Los Santos po dno oceanu i czeluści góry Chiliad.

Skok na koniec świata dostępny w Grand Theft Auto Online już 12 grudnia."

 

Od siebie dodam tyko tyle, że już jakiś czas temu na naszej grupie na FB (link poniżej) pisałem o przecieku związanym z pływającymi samochodami. :) Warto więc dołączyć do grupy i polubić nasz fanpage, aby zawsze być na bieżąco! 

Nie ma na co czekać, wchodźcie na Team Speaka (adres: ts.gtasite.pl), zbierajcie ekipę, poznajcie nowych ludzi i wjedźcie w nowe napady jak w masło! ;) Zapraszamy!


Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (33) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 39
Crrooss dodano: 07.12.2017, 18:08
Jestem pod ogromnym wrażeniem, że stworzyli wielkie fabularyzowane DLC. Że przypomina to Saint Row a nie GTA, zgodzę się i też nie tak sobie wyobrażałem rozwój gry. Jednak zawartość ta jest darmowa dla każdego i aby pograć w te misje i zrobić napady nie trzeba będzie płacić. Co innego jeżeli ktoś chce mieć sprzęt na własność, ale przecież w każdej grze musisz poświęcić czas na zarobienie na coś. Brawo Rockstar ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
vinnersy dodano: 07.12.2017, 19:01
wygląda na finalne DLC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Warfikus dodano: 07.12.2017, 19:08
Brawo R*, powrót do korzeni z San Andreas Jet packiem :), wygląda na to że dlc jakie otrzymywaliśmy teraz to ino były "na zagryzkę", ciekawe jak będzie w 2018, gdyż z wypowiedzi Yana wynika że Rockstar ma przygotowaną już listę aktualizacji na dłuższą metę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
lot100 dodano: 07.12.2017, 19:12
Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale w ostatniej misji z opressorami agent 14 mówił że szykuje się coś dużego. Ale to co pokazali przeszło moje najśmielsze oczekiwania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
#PoprostuSkwarek dodano: 07.12.2017, 19:25
Kurcze, chyba pomyliłem strony, bo trafiłem na trailer Saints Row V.. A nie czekajcie, to tylko Rockstar stracił zmysły i kontrolę po tym jak Leslie Benzies się zwolnił.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
natanpl dodano: 07.12.2017, 22:29
przydało by się zobaczyć też tapetę którą rockstar udostępnił na swojej stronie w sekcji download na jednej z nich widać że postacie przeprowadzają wymianę ogna lecz będąc w tym bazie co oznacza że odbywa tam się strzelanina, w 00:47 można zobaczyć to samo pomieszczenie i gdy spojrzy się na rękę agenta 14 zobaczymy karabin a u tej babki pistolet co oznacza że ktoś ich atakuje więc ta serwerownia w 00:17 może też należeć do całej bazy i może ta serwerownia to ten super komputer,również pomieszczenie w 00:48 może być ową bazą tyle że podczas ataku po tym jak ktoś coś tam wysadził, zgaduje też że celem tego ataku będzie super komputer "clifford".
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 07.12.2017, 22:32
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
JohnnyRozwałka dodano: 07.12.2017, 22:55
O tak doczekaliśmy się
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Ejs dodano: 07.12.2017, 17:29
Czy ten czołg to nie czasem PL-01 concept? :> https://uploa(...)2%29.jpg
https://i.imgur.com/deZwRM5.jpg
ewentualnie obstawiłbym szwedzkiego Stridsvagn 122. ale ma inaczej położone płyty http://www.smart(...)7-15.jpg hmm może jakiś inny trop?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
MKevas do Ejs dodano: 07.12.2017, 17:37
Przypomina PL-01 (screen z Armored Warfare): https://scont(...)5A8F61E9
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
lot100 do Ejs dodano: 07.12.2017, 19:18
Ewidentnie się na PL01 wzorowali jednak patrząc na konstrukcję lufy jestem pewien że będzie wyposażony w railguna.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
natanpl do Ejs dodano: 07.12.2017, 20:34
tak to pl-01 ma nawet na boku trudny do przeczytania napis tm-02
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 07.12.2017, 20:41
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Ejs do natanpl dodano: 08.12.2017, 00:20
Hmm ciekawe czy będzie miał jakieś mody czy będzie to typowy czołg. Nie mniej i tak go kupie. Ładnie go odwzorowali więc hej na pewno będzie to fajny pojazd do kolekcji. Ciekawe czy doczekamy się jakiegoś bunkra gdzie będzie można je trzymać jak samoloty w hangarze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 48
Majek do Ejs dodano: 08.12.2017, 00:33
Nowy napad wychodzi i nikt o hajs nie pyta... :O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.144.***.***]
ZjaranyZiomek dodano: 08.12.2017, 22:46
Ludzie niema co narzekac fakt z gta online zrobilo sie zle ale moglo by nie byc zadnych aktualizacji a i to dlc chyba bedzie platne bo pojawilo sie w sklepie na ps4 ale nie jestem w 100% pewien
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Crrooss do ZjaranyZiomek dodano: 08.12.2017, 23:29
Płatne? Z ciekawości przeszukałem PS Store i nic takiego nie znalazłem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 48
Majek do Crrooss dodano: 09.12.2017, 12:26
W wywiadzie R* czy tam T2 (już nie pamiętam) mówili, że darmowe DLC sprawdzają się wyśmienicie i nie zamierzają od tego odchodzić. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Warfikus do Majek dodano: 09.12.2017, 14:44
A co się dziwić?, jeśli utrzymają poziom, dając choć na rok kilka takich upków z autami, biznesami itd, i jeden fabularny, typu napady itd to się długo będą trzymać tą polityką :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
x-KING dodano: 07.12.2017, 17:37
Kolejne latające samochody ? W sumie czemu nie, przecież z GTA to już dużo wspólnego nie ma...Btw wie ktoś może kiedy statek kosmiczny zawita na legendarymotorsport albo broń laserowa w ammumation ? ( WTF )
Z GTA zrobili grę podobną do Saints Rowa, ale co się dziwić. Z kogo mają największy zysk ? Z gimnazjalistów, a raczej z ich rodziców, więc będą robić grę pod tą grupę wiekową, dodając latające auta i inne absurdalne rzeczy...
Brakuje mi czasów kiedy zmianka o DLC cieszyła i ciekawiła, a nie jak teraz, że daje obawę czym tym razem zepsują grę...
Oczywiście piszę, jak ja to widzę. Niektórym takie futurystyczne rzeczy podpasują...
Pozdrawiam wszystkich, przede wszystkim pełnoletnich graczy, którzy grali w GTA z myślą o grze, gdzie byłO nieco realizmu.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
MKevas do x-KING dodano: 07.12.2017, 17:39
Ogólnie mi ten trailer bardziej pasowałby do GTA6. Trochę zbyt nowocześnie jak na grę z 2013 roku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.101.***.***]
damkas24 do x-KING dodano: 07.12.2017, 17:52
Zgadzam się z Tobą, z gta zrobiły się gwiezdne wojny. nienawidze tych latajacych odrzutowych motorków z wyrzutniami :/ gta schodzi na psy dodając te futurystyczne bzdety dodam, ze jestem 25 letnim graczem i ubolewam, że z gangsterskiej gry powstaje stopniowo shit z laserowymi efektami dla 16 latków :/
Pozdrawiam :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
x-KING do MKevas dodano: 07.12.2017, 17:55
To odrazu bym wiedział, by GTA 6 głowy sobie nie zawracać ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
Majkuu do x-KING dodano: 10.12.2017, 19:54
Ej no, mam 16 lat, a strasznie nie lubię tego nowoczesnego badziewia :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.174.***.***]
Glosa dodano: 07.12.2017, 17:25
Kurde xD Latające pojazdy ale będzie sieczka xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 48
Majek do Glosa dodano: 07.12.2017, 17:27
Jetpack, łódź podwodna, samochody do pływania... będzie grubo! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.174.***.***]
wyewoluowany do Majek dodano: 11.12.2017, 15:09
Wątpię, abyśmy mogli nią pływać. Jest za duża. Podejrzewam że to część przygotowania lub finału.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.172.***.***]
Luke9994 dodano: 12.12.2017, 15:44
A ja po aktualizacji mam problem mianowicie zniszczyłem akule 1000$ kosztuje w motor insurance nowy mam na koncie w gotówce 452 tyś i 1 mil w banku i jak klikam żeby mi Akule odnowiło to pisze że nie mam wystarczających środków i przenosi mnie do sharków tak samo jest jak zadzwonię do Lestera i nie wiem w sumie o co chodzi nie korzystałem z żadnych modów . Ktoś coś doradzi o co chodzi ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.45.***.***]
Zorientowany do Luke9994 dodano: 13.12.2017, 22:55
Nie jesteś jedyny. Jest to popularny błąd i Rockstar na pewno to z czasem naprawi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.175.***.***]
Hulkomania dodano: 19.12.2017, 01:54
Hej, mam pytanko z innej beczusi :) czy tylko ja mam problem czy wiekszosc graczy ! Mianowicie chodzi o ta nowa baze,chce przyciemniane szyby zrobic nie dziala :( taka opcja tam jest... Pomozcie prosze. Thx :) dlc git majonez
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 dodano: 07.12.2017, 23:26
Było jakoś przed 14:00 jak zobaczyłem trailer i pierwsza myśl jaka pojawiła się w głowie to "będzie drogo" po jachcie za gromadę kasy będzie trzeba kupić łódź podwodną. R* już zaciera ręce ile to kart sprzedadzą. Miałem cichą nadzieje na DLC z kasynem lub klubami nocnymi ale jak ktoś napisał już wcześniej i z tytułu można wnioskować, że to już koniec. Zobaczymy czy to "dzień sądu ostatecznego" dla GTA V czy coś jeszcze się pojawi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.174.***.***]
wyewoluowany do Komar_2 dodano: 11.12.2017, 15:11
Kasyna nigdy nie będzie. To element hazardowy, a hazard w wielu krajach jest zabroniony.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 48
Majek do wyewoluowany dodano: 11.12.2017, 17:36
Tak samo jak zabijanie... ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
Bohun do Majek dodano: 31.12.2017, 00:50
Nie wiesz co mówisz. Zabijasz wirtualną postacią, hazard dotyczy Ciebie osobiście. Dla R* byłoby to czyste źródło pieniędzy. Żeby mogli wprowadzić hazard do GTA Online, musieliby wycofać "Rekinki", a wtedy skończyłoby się GTA:Online. W skrócie:prawdziwe pieniądze w grze=prawdziwy hazard. $ w grze byłyby w sensie prawnym-żetonami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 48
Majek do Bohun dodano: 31.12.2017, 02:04
Hazard jest wtedy, kiedy wygrasz nagrodę, którą możesz spieniężyć.
Wygrywanie GTA$, które poza GTA Online nie mają żadnej wartości nie jest hazardem. ;)
Zresztą... od premiery gry możesz stawiać zakłady w wyścigach, prawda? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]