Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Rower w San Andreas jest niezniszczalny, ale czy na pewno? Przewróć go do góry nogami i obserwuj jak staje w płomieniach.

Najnowsze informacje

138VGTASite wraca na Team Speaka! News | | 30.11.2017 23:05 przez Majek

GTASite wraca na Team Speaka!

Jak się okazuje, mamy dla Was dobrą wiadomość! Wracamy na Team Speaka! Discord okazał się jednak gorszym rozwiązaniem, o czym świadczyła ilość aktywnych osób. 

Adres bez zmian - ts.gtasite.pl :)

Po kilku dniach testów okazuje się, że większa część graczy woli starego, dobrego TSa. Jak widać, ciężko zmienić stare przyzwyczajenia. 

Zapraszamy więc do aktywnego korzystania z serwera i wspólnego grania w GTA!


Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (8) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 35
hoger dodano: 30.11.2017, 23:44
Discord sam w sobie nie jest zły. Nadal uważam że jest lepszy od Team Speaka, ale tutaj coś nie poszło.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do hoger dodano: 01.12.2017, 00:19
Discord jest dobry ale..... Bo zawsze jest jakieś ale.

1. Na teamspeaku siedziało na kanałach po 40 osób, na Discordzie może po 10.
2. Na tsie co chwila pojawiał się ktoś nowy, na Discordzie niestety nie.
3. Discord zabijał zarówno grupę na FB jak i co ważniejsze stronę. Zauważył to Frytka w komentarzu do newsa o zmianach na Gtasite. Wszelkie dyskusje zamiast trafiać na FB czy też stronę trafiały na Discorda co zabijało ruch na wspomnianych kanałach.
4. Wchodząc na tsa nie masz opcji napisać czegoś na tablicy bo jej tam nie ma. Efekt jest taki, że musisz do kogoś zagadać. Jak już to zrobisz to zostajesz. Na discordzie wpadasz piszesz na tablicy i znikasz. Według mnie stąd brała się większa ilość osób na TS-ie w porównaniu z Discordem.
5. Gtasite utrzymuje się z reklam. Jeśli na stronie nie będzie ruchu, to i nie będzie przychodu. Nie będzie przychodu, to i nie będzie strony. Zamykając Discorda ten ruch się minimalnie zwiększy. Nie mówię tu o jakichś dziesiątkach tysięcy wyświetleń bo to na razie nie wróci. W tym momencie każda osoba się liczy.

Takie jest moje zdanie o Discordzie na chwilę obecną. Skoro chłopaki podjęli decyzję o powrocie na Tsa to przypuszczam, że myśleli w ten sam sposób.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do omosquito dodano: 01.12.2017, 00:39
Setkach* ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
IchHeisseALBi do Majek dodano: 01.12.2017, 03:05
mialem racje jak zawsze XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do Majek dodano: 01.12.2017, 10:57
Wode z muzga mi robita
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
call_me_spy dodano: 01.12.2017, 11:49
Szkoda że na ts nie ma jednego wspólnego czatu. Testowaliśmy to na discordzie i się sprawdzało.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do call_me_spy dodano: 01.12.2017, 15:38
Ocho godzina 16 i na tsie już 20 osób. To tyle na temat Discorda.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do call_me_spy dodano: 01.12.2017, 19:06
Dajcie trochę czasu, a będzie i czat. ;) Cierpliwości!
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]