Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli podczas jazdy rozmawiasz przez telefon, nie możesz sterować światłami, ponieważ masz zajętą rękę.

Najnowsze informacje

628VPierwsze poszlaki odnośnie dużego DLC?! A do tego konkurs i nowości w GTA Online! News | | 28.11.2017 17:59 przez Majek

Dziś w GTA Online nowy samolot, kreator, zniżki i premie! Czy w grudniu otrzymamy nowe, duże DLC do GTA Online?!

A jakby tego było mało - organizujemy dla Was konkurs! Wygraj oryginalną koszulkę od Rockstar Games!

Pierwsze poszlaki odnośnie dużego DLC?! A do tego konkurs i nowości w GTA Online!

Konkurs

Zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać oryginalną koszulkę od Rockstar Games! Info znajdziecie na naszym FB (CLICK!).

 

Nowości w GTA Online

P-996 Lazer dołączył do oferty Warstock Cache & Carry. Cena wynosi skromne $6.500.000.

Oprócz wojskowego samolotu gracze otrzymali nowe rekwizyty oraz punkty kontrolne do kreatora wyścigów. Dzięki tym dodatkom każdy może stworzyć swój własny wyścig z transformacją!

Premie i zniżki

- promocje obowiązują do 11 grudnia -

Podwójne GTA$ oraz RP zgarniemy za:

  • wyścigi z transformacją
  • misje na pojazd specjalny
  • zlecenia klubowe
  • walka zmechanizowana
  • powietrzny kurier
  • naboje na wagę złota
  • krok po kroku
  • biegacz
  • wypłaty ochroniarzy i partnerów

Oprócz tego do 11 grudnia dozbrojeniowe badania i produkcja będą o 25% szybsze.

 

25% zniżki otrzymamy na:

  • Biura
  • Garaże biurowe (oraz ulepszenia wystroju)
  • Bunkry
  • Hangary
  • Siedziby klubu
  • Kabiny MCO
  • BWP (obie ceny)
  • Tampę bojową (obie ceny)
  • HVY Nightshark
  • Wóz półgąsienicowy (obie ceny)
  • Łazik Dune (obie ceny)
  • Karin Technical (obie ceny)
  • Naczepę przeciwlotniczą (obie ceny)
  • Śmigłowiec bojowy Buzzard

 

Nowe DLC pod koniec roku?

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby pod koniec roku miało nadejść nowe, duże DLC do GTA Online. Nie było to nic potwierdzonego, ale ostatnio pojawiło się kilka poszlak.

  1. QUABETA jest aktualizowana. 
  2. Byłoby to zgodne z harmonogramem R* (nowy dodatek co ~112 dni). Co więcej, Przemyt oraz Dozbrojenie wyszły 27 dni po pierwszej aktualizacji QUABETY. Wszystko wydaje się pasować.
  3. Przyśpieszone badania i produkcja broni. Tak samo było wcześniej. Rockstar dawał zarobić graczom dodatkową gotówkę, aby już od pierwszego dnia stać ich było na podstawowe rzeczy z DLC (hangar, bunkier itd.). 

Jak myślicie? Czy Rockstar szykuje dla nas jakąś niespodziankę na koniec roku? 


Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 14
IchHeisseALBi dodano: 28.11.2017, 18:14
lepsze patche o dlc to juz do minecrafta wypuszczali :v
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Chelmow dodano: 28.11.2017, 18:11
Uuooo qrwencyja... 6,5mln za coś co jeszcze przed chwilą stało pod moim hangarem...:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
lot100 do Chelmow dodano: 28.11.2017, 18:25
LOL 6,5 mln za coś czego nie można ulepszyć a darmowe egzemplarze zalegają mi pod hangarem na pewno się skuszę, choć znając R* Lazery szybko znikną z fortu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
LIGHT dodano: 28.11.2017, 18:05
ehhhhh........
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do LIGHT dodano: 28.11.2017, 18:10
Coś będzie. Pytanie tylko co.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
hoger do omosquito dodano: 28.11.2017, 18:36
Majek obstawia, że DLC morskie na wzór poprzednich. Ja po cichu liczę na kluby nocne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do hoger dodano: 28.11.2017, 19:07
Kluby nocne to by był trochę powiew świerzości. Fajnie vy było gdyby dodali je w formie misji lub napadów bo te sesje publiczne to tylko odpychają.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
hoger do omosquito dodano: 28.11.2017, 19:38
Ja bym raczej wolał żeby były w formie nieruchomości które przynoszą zyski. Trzeba robić misje, inwestować, dbać o VIPów jak w TBoGT.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.11.2017, 19:42
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.34.***.***]
RaiN dodano: 28.11.2017, 20:11
Powiem tyle. 12 będzie prawdopodobnie dlc a za tydzień trailer. Czyli może wkońcu coś ciekawego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
speedor123 dodano: 28.11.2017, 23:29
Według mnie w nowej aktualizacji sposobem na zarobek jaki dadzą będzie taki jak w klubach motorowych i bunkrach bo zauważcie że najpierw były paczki - coś co trzeba stale dostarczać aby zarabiać, potem kluby motorowe czyli kupujesz zasoby i samo się robi następnie i/e czyli znowu dostarczanie tylko że teraz akurat aut, dalej bunkry czyli znowu kupujesz zasoby i samo się robi i potem przemyt gdzie musisz robić misje z różnego rodzaju samolotami i dostarczać nimi paczki więc jak widać robią na przemian i teraz kolej na kolejny biznes który sam będzie się robił
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Ejs dodano: 29.11.2017, 00:19
-duże- dlc to na wyrost. Od samego początku jest wiadomo, że bedzie to zapchaj dziura pozbawiona misji. Przynajmniej w założeniach. Kilka samochodów + ciuszki. Tak by rok zakończyć w pozytywnych nastrojach i z kilkoma zerami więcej na koncie [rockstara].
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Ejs dodano: 29.11.2017, 00:29
Miejmy nadzieję, że jednak dodadzą jakieś misje. Jeśli znowu będzie to ciułanie na sesji publicznej to niech sobie to DLC wsadzą w 4 litery. Ostatnie dobre DLC to "Karkołomne wyczyny" a było to już półtora roku temu. Od tego czasu to tylko odgrzewanie kotleta.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Ejs do omosquito dodano: 29.11.2017, 12:02
Zależy co dla kogo jest najważniejsze. Dla kolekcjonerów każde dlc jest fajne, dla ludzi goniących za pieniędzmi bunkry i sprzedaż aut to świetna alternatywa, a dla ludzi szukających innowacji i czegoś nowego to po napadach, które postawił bardzo wysoko poprzeczkę można uznać, że dopiero karkołomne wyczyny wprowadziły znowu powiew świeżości. Aczkolwiek z informacji jakie napłynęły dotychczas wychodzi, że będzie to małe dlc aczkolwiek zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Warfikus do Ejs dodano: 29.11.2017, 19:18
Nawet ja, pra dinozaur mówię dość tym biznesom, może jeszcze jeden przeżyje, ale niech będzie INNY, tak jak to miało w sytuacji wytwórni, które zapoczątkowały podział na: typowe zbieractwo i sprzedaż, jak paczki i auta, oraz wytwórnię produkujące z kupionych, kradzionych zasobów, kiedy to robimy co chcemy, a sprzedamy po upływie czasu. Mogą się pokusić o jakiś zarobek na zasadzie giełdy, czy coś ten teges, np gracz kupuje akcje załóżmy Sprunka, i żeby podtrzymać wysokie obroty, aż uzyska odpowiednią wartość musi wspomagać tą firmę poprzez działanie na szkodę innym, i tu by wkroczyła rywalizacja z graczami na nowy poziom, gdyż na sesji może się trafić delikwent inwestujący w straszliwą konkurencję naszej wspomaganej firmy, więc robimy wszystko żeby nie powiodły mu się misje na rzecz tej firmy, i na odwrót broniąc własnej, takie coś było w fabule dla Lestera, więc mogli by to jakoś sprytnie do Online dać, pasowały by tu kluby nocne i kasyna idealnie :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.66.***.***]
Eric Cartman dodano: 30.11.2017, 12:45
Przecież r* w jednym ze swoich postów (około miesiąc temu ) potwierdził jeszcze 1 dlc w tym roku i nawet napisali o nowych pojazdach z legendary , worstock i o nieruchomości na stronie Maze ank f.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Warfikus do Eric Cartman dodano: 30.11.2017, 13:06
Dobry argument, faktycznie tak pisali, skoro Maze bank Foreclosures to biznes...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Shadow dodano: 07.12.2017, 16:54
Ale będzie kozak dodatek jetpacki uffff ślinka cieknie. Szkoda że tu info jeszcze nie ma :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]