Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Spora ilość wozów importowanych w dokach w San Fierro posiada zabawne tablice rejestracyjne, obrażające inne firmy robiące gry np. EA.

Najnowsze informacje

633VNowy samochód w GTA Online! A do tego zniżki i bonusy... News | | 14.11.2017 16:22 przez Majek

Długo wyczekiwany Coil Cyclone w końcu trafia do GTA Online! Oprócz nowego pojazdu Rockstar przygotował dla nas kilka zniżek i bonusów. 

Nowy samochód w GTA Online! A do tego zniżki i bonusy...

Nowy samochód

Coil Cyclone to dwudrzwiowy elektryczny supersamochód, który znajdziemy na stronie Legendary Motorsport.

Cena wynosi $1.890.000. Jest to najszybszy elektryczny samochód w grze.

 

Zniżki i premie

- promocje obowiązują do 20 listopada -

Podwójne GTA$ oraz RP:

Podwójne premie otrzymamy za grę w tryb adwersarza Walka zmechanizowana oraz wyścigi z transformacją. Dodatkowa wypłata przewidziana jest też dla ochroniarzy i partnerów za sprzedaż towarów.

 

Zniżka -25%:

  • Modyfikacje siedziby klubu
  • Ulepszenia wytwórni
  • Naczepa przeciwlotnicza (cena ze zniżką i bez)
  • Dozbrojeniowe tatuaże
  • Ultralight (cena ze zniżką i bez)
  • Uzbrojenie statków powietrznych
  • Karabiny szturmowe
  • Karabiny snajperskie
  • Technical Aqua (cena ze zniżką i bez)
  • Limuzyna z wieżyczką

Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 31
sabaru dodano: 14.11.2017, 17:43
Normalnie ręce opadają. Coraz gorzej ta gra się ma.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.69.***.***]
lot100 do sabaru dodano: 14.11.2017, 18:09
Dokładnie niech sobie w rzyć wsadzą ten nowy samochód gdzie jest Hunter i Lazer !!! Mija już 2 miesiąc od wydania DLC a najważniejszego zapowiedzianego helikoptera jak nie było tak nie ma.
Za to rozdrabnianie DLC powinno się batożyć do krwi.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus do lot100 dodano: 14.11.2017, 19:37
Dać od razu wszystko i co w tedy?, muszą podtrzymać tętno na te 2-3 miechy przed kolejną aktualizacją xd
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do Warfikus dodano: 14.11.2017, 20:55
Zawsze przed 20 grudnia dawali coś większego. Nie inaczej sądzę, że będzie i w tym roku. Co do dodawanych pojazdów to też zawsze jest tak samo. Od najmniej interesującego do tego najbardziej oczekiwanego :) Za tydzień dadzą znowu jakiś badziew i za 2 tygodnie pewnie Hunter wpadnie. Później tydzień, może 2 przerwy i duży Update. Miejmy nadzieje, że jakieś fajne misje a nie znowu gó....o na swobodnej.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.11.2017, 20:56
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus do omosquito dodano: 14.11.2017, 21:08
No właśnie, na grudzień dawali, ale co to teraz będzie? nie ma jakiś "przecieków"?, jakiś gość na yt pisał o "Nie jestem hipsterem" cz.2 ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do Warfikus dodano: 14.11.2017, 21:15
Też to widziałem.... Niestety wszyscy sprawdzeni na razie milczą, a MR Boss to wiadomo raz ma rację 10 razy nie. Jeśli by wypuścili nie jestem hipsterem v2 to lipa.... :( Jak coś znajdę sprawdzonego to dam info Majkowi aby zrobił newsa. Na razie cisza.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Warfikus dodano: 15.11.2017, 10:53
Jeśli chodzi o przecieki to póki co nie ma nic wartego uwagi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
fan dodano: 19.11.2017, 01:53
Fajnie by było, jakby dodali coś w rodzaju żużla, wszak mogliby wykorzystać ten tor do wyścigów konnych. Żużel w GTA to byłoby coś :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do fan dodano: 19.11.2017, 01:58
Z żużlem nie ma problemu, już kilka lat temu zrobiłem do tego trasę. Kwestia organizacji turnieju :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
fan do omosquito dodano: 20.11.2017, 01:20
Można o więcej informacji na ten temat? :)

Swoją drogą, fajnie jakby to Rockstar domyślnie w którymś DLC to dodał, jako kolejna opcja wyścigów w GTA Online, no i w fabularce jako możliwość uczestniczenia w wyścigach (taka poboczna opcja)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do fan dodano: 20.11.2017, 03:23
Więcej informacji? Po prostu robisz mapkę tylkno na motory wokoło stadionu. Nic szczególneho :) Jak będę miał trochę zapału to ją ulepsze w kreatorze i udostępnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]