Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Jeśli zjemy zbyt wiele posiłków w restauracji, CJ poczuje się źle i zwróci wszystko na podłogę.

Najnowsze informacje

473VGTA V najlepiej sprzedającą się grą w historii USA News | | 09.11.2017 18:54 przez Majek

Take-Two pochwaliło się kolejnym osiągnięciem oraz rekordem związanym z GTA V. Na sklepowe półki od dnia premiery trafiło ponad 85 milionów egzemplarzy! W rozwinięciu newsa znajdziecie informację, na którym miejscu w światowym rankingu sprzedanych kopii gier jest GTA V. Firma pochwaliła się również ogromnym przychodem za miniony kwartał. 

GTA V najlepiej sprzedającą się grą w historii USA

Najnowsza część serii Grand Theft Auto zajmuje obecnie trzecie miejsce na świecie pod względem ilości sprzedanych kopii. Miejsce pierwsze należy do Tetrisa (170 milionów), a drugie do Minecrafta (122 miliony). 

Powyższe liczby robią ogromne wrażenie, ale i wyniki finansowe nie pozostają w tyle. W ubiegłym kwartale (lipiec - wrzesień), firma zarobiła $303.000.000 na samej wersji cyfrowej. Do tego dodać trzeba jeszcze wersję pudełkową i suma powiększy nam się o kolejne $140.000.000
Prawie pół miliarda dolarów T2 zarobiło w 3 miesiące na grze z 2013 roku! Co więcej, otrzymaliśmy informację, że dochód firmy w 48% generują mikrotransakcje z GTA Online czy NBA 2K17, WWE 2K17, WWE SuperCard i XCOM 2.

 

Patrząc na powyższe dane, można się tylko zastanawiać, jak wielką miazgę zrobi GTA VI, kiedy w końcu pojawi się na rynku. :)


Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (8) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 50
omosquito dodano: 09.11.2017, 19:34
48% to mikrotranzakcje? No to wcale mnie nie dziwi dlaczego R* się nie spieszy z GTA VI... Nawet nie przypuszczałem, że te sharki tak dobrze schodzą. Tłumaczy to też dlaczego nie chce im się walczyć ze wszelkiego rodzaju monney lobby. Walka z tym byłaby większym kosztem niż zyskiem bo sharki i tak idą jak świerze bułeczki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do omosquito dodano: 09.11.2017, 21:03
"No to wcale mnie nie dziwi dlaczego R* się nie spieszy z GTA VI..."

Bardziej prawdopodobny scenariusz - R* może i się śpieszy, tylko T2 nie pozwala...
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 09.11.2017, 21:03
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do omosquito dodano: 09.11.2017, 21:04
Choć w ostatnim wywiadzie sami powiedzieli, że nie mają czasu na GTA VI, bo są inne projekty.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Warfikus do Majek dodano: 09.11.2017, 21:09
A no fakt, skoro Sharki tak schodzą to teraz głównie Online dopieszczają, widać to było choćby po Smugglers Run które zaraz po Gunrunning wyszło, i jeszcze coś w tym roku nas czeka, więc skoro taki zysk, to graczy będą trzymać nawet latami, jeśli czymś zaskoczą, a coś czuje że mają pomysł na coś "większego" niż biznesy na sesji ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
omosquito do Warfikus dodano: 09.11.2017, 23:21
"Coś większego" Np co masz na myśli?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Warfikus do omosquito dodano: 10.11.2017, 07:35
Może coś związanego z Bahama Mamas, kasynem, dużo by wymieniać, ile miejsc jest nie wykorzystanych, coś czuje że wkrótce dostaniemy serię zadań takich jakby choćby z Lamarem, z przerywnikami itp, bo jedynie jako taki kolejny biznes mógłby być to wodny, i na tym było by już chyba dość? ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do Warfikus dodano: 10.11.2017, 08:07
Jeszcze zostaje kosmos, podziemia, głębiny oceanów (zakładając, że biznes wodny będzie rozgrywał się na powierzchni wody i na lądzie), rowery, handel zwierzakami wiejskimi, zalozenie swojej wersji Merryweather, własny warsztat tuningowy itp. itd. ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.11.2017, 08:08
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
sabaru do omosquito dodano: 14.11.2017, 14:31
GTA VI wyjdzie na pewno tylko nie wiadomo właśnie kiedy. Tylko obawiam się że nie będzie to już takie samo GTA jakie znamy z poprzednich.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]