Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] Strzelając w piłkę na wyspie Star Fish, ta będzie się odbijać.

Najnowsze informacje

258VGTASite X-Race III News | | 04.11.2017 08:00 przez Majek

Trzecia i ostatnia w tym roku edycja turnieju GTASite X-Race przed nami! Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w rozwinięciu newsa.

GTASite X-Race III

INFORMACJE

  • Start turnieju: 13.11.2017
  • Platforma: PC
  • Ilość graczy: 32
  • Klasa samochodów: Sportowe
  • Ilość okrążeń: 3
  • Ilość tras: 5
  • Typ wyścigów: bezkontaktowe
  • Typ pojazdów: pojazdy niestandardowe
  • Zapisy do turnieju: CLICK!
  • Lista tras: CLICK!

Aby wszystko przebiegło szybko i sprawnie, zaproście mnie do znajomych.

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/_majek_


DRABINKA

Faza grupowa - 32 graczy podzielonych na 4 grupy, do 1/4 przechodzi 4 najlepszych kierowców z każdej grupy.
1/4 - 16 graczy podzielonych na 2 grupy, do 1/2 przechodzi 4 najlepszych kierowców z każdej grupy.
1/2 - 8 graczy podzielonych na 2 grupy, do finału przechodzi 2 najlepszych kierowców z każdej grupy.
Finał - 4 graczy stoczy bój o zwycięstwo i wieczną chwałę.

 

TERMINARZ

Faza grupowa: 13.11.2017 i 14.11.2017
1/4: 15.11.2017
1/2: 16.11.2017
Finał: 17.11.2017

Wyścigi będą odbywać się o godzinie 19:00 i 20:00. Szczegółowe informacje znajdziecie w odpowiednim temacie na forum.

 

REGULAMIN TURNIEJU

  1. Zabronione jest posiadanie/używanie jakichkolwiek cheatów i modyfikacji ułatwiających jazdę.
  2. W przypadku uzyskania takiej samej ilości punktów, o awansie do kolejnego etapu decydować będą wyniki z ostatniego wyścigu.
  3. Podczas turnieju, zawodnicy, którzy będą się ścigać, proszeni są o wejście na Team Speak GTASite (ts.gtasite.pl). Mikrofon nie jest obowiązkowy. Chodzi o organizację.
  4. Obowiązuje całkowity zakaz rozmów na kanale Team Speak podczas trwania wyścigu. Rozmawiać i śmiać się można pomiędzy wyścigami, w lobby. Jeśli ktoś będzie umyślnie przeszkadzał lub zagadywał innych, zostanie upomniany. Jeśli upomnienie nie pomoże, gracz zostanie usunięty z turnieju za łamanie zasad fair-play.
  5. Jeśli gracz zostanie rozłączony przed lub w trakcie wyścigu, lub podczas uruchamiania trasy zostanie wyrzucony z sesji i będzie jechał sam, zawody będą kontynuowane. Osoba, którą rozłączyło, może kontynuować turniej od kolejnego wyścigu.
  6. Dozwolona jest jazda po krawężnikach.
  7. Jeśli okaże się, że lista chętnych będzie większa niż zakładany limit (32 osoby), gracz nadal będzie mógł zgłosić chęć wzięcia udziału w turnieju. Zostanie on dopisany do listy rezerwowej. Jeśli ktoś z zapisanych graczy nie stawi się o wyznaczonym czasie, gracz z listy rezerwowej będzie mógł zająć jego miejsce. Pierwszeństwo mają osoby, które na listę rezerwową zapisały się wcześniej.
  8. Redakcja GTASite zastrzega sobie prawo do selekcji graczy.
  9. Zapisy prowadzone są do soboty (11.11) do godziny 23:59.

 

Pytania prosimy zadawać w komentarzach.

r e k l a m a

Komentarze (15) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 12
IchHeisseALBi dodano: 05.11.2017, 00:46
jak w poniedzialek? co sie dzieje halo?!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
dupawołowa dodano: 04.11.2017, 10:29
Do kitu że będą pojazdy niestandardowe to tak jakby grać deathmatch z własną bronią.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do dupawołowa dodano: 04.11.2017, 10:39
Jest klasa sport więc wystarczy Ci darmowe Elegy RH8 stuningowane na maxa. Jednym słowem kasa na wóz nie jest tutaj żadną przeszkodą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do omosquito dodano: 04.11.2017, 15:46
Dokładnie. ;) Sporty są dużo tańsze niż Supersamochody. Zrobisz dwa Pacyfiki i już masz samochód, którym powalczysz w finale.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
IchHeisseALBi do omosquito dodano: 04.11.2017, 23:45
a co jak ktos ma 1 lvl z kasa cienko najwyzej golym elegy moze jechac :x
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.135.***.***]
Grandpa do IchHeisseALBi dodano: 04.11.2017, 23:53
Pierwszy lvl i już na turniej chce iść? Nie przesadzaj...
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Grandpa dodano: 05.11.2017, 00:42
To tylko Bonsso. Nie zwracaj uwagi :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
IchHeisseALBi do omosquito dodano: 05.11.2017, 00:47

omosquito napisał:

To tylko Bonsso. Nie zwracaj uwagi :D
jak ja grozny zawodnik :v
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.38.***.***]
Grandpa dodano: 04.11.2017, 22:41
Czy w tej edycji takze jak kogos nakryjecie na modzie na trakcje to tylko pogrozicie palcem i pozwolicie grac dalej? Bo nie wiem czy instalowac czy nie
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Grandpa dodano: 05.11.2017, 00:32
Ja się w organizację nie mieszam więc wypowiadać się nie będę. Myślę jednak, że na grożeniu palcem się nie skończy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[51.15.***.***]
Grandpa do omosquito dodano: 05.11.2017, 19:36
Poprzednim razem się skończyło na grożeniu palcem. Jaki sens ma taki turniej...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45