Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Po wjechaniu w góry niektóre stacje radiowe mogą tracić chwilowo sygnał.

Najnowsze informacje

825VTrailer nowego dodatku! News | | 13.10.2017 16:02 przez Majek

Dosłownie 2 minuty temu Rockstar opublikował trailer najnowszego dodatku do GTA Online!

Trailer nowego dodatku!

Powyższe 'zakręcone wyścigi' zostaną dodane do gry już 17.10.2017!

Transform Races to połączenie wszystkich typów zawodów. Na jednej trasie będziemy mogli skorzystać z motocykli, samochodów, łodzi, pojazdów latających czy rowerów. 

Kombinacji jest mnóstwo, a sam rodzaj wyścigów jest znany choćby z SA:MP czy MTA:SA

W multiplayerach do GTA San Andreas tryb ten odniósł niemały sukces, jak będzie w GTA Online?

Podzielcie się w komentarzach swoimi przemyśleniami i głosujcie w ankiecie! ;)

 

Przypominamy, że Rockstar zapowiedział też nowe dodatki do kreatora w GTA Online, o czym pisaliśmy już TUTAJ.


Dołącz do nas!

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 32
Edek503 dodano: 13.10.2017, 16:37
To nie dla mnie ale jak dodają coś nowego i dalej to rozwijają to im bronić nie będę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.107.***.***]
Krysek dodano: 13.10.2017, 17:29
Dotatek za dodatkiem a gra coraz bardziej się p**przy. Na xbox one przy 30 osobach na serwerze jest już nie grywalna (10-15fps)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.118.***.***]
Kermit dodano: 13.10.2017, 17:17
Ahh.... SA:MP <3 :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.118.***.***]
Kermit do Kermit dodano: 13.10.2017, 17:18
Miało być serce na końcu ale wam znaki ucina chyba
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do Kermit dodano: 13.10.2017, 18:02
Fakt, zgłoszę problem. ;) Znak mniejszości kasuje tekst, który znajdzie się za nim.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 13.10.2017, 18:03
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
speedor123 dodano: 13.10.2017, 18:50
Według mnie to będzie po prostu nowy tryb tak jak to było z miniaturowymi wyścigami - zwykły adwersarz a jednak trailer dali bo przecież w plikach gry mamy jeszcze coś koło 7 pojazdów (nie pamiętam ile dokładnie zostało) i według mnie bezsensowne było by ukrywanie ich w plikach gry wcześniej skoro planowali dać je dopiero po jeszcze kolejnej aktualizacji i raczej powinni ukryć je w plikach dopiero po tej aktualizacji po której planują je dać a nie 1 aktualizacje do przodu i stąd zgaduje że będzie to tryb który jest już ukryty gdzieś głęboko w plikach gry a we wtorek po prostu się pojawi bez potrzeby pobierania niczego jak adwersarze i pojazdy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do speedor123 dodano: 13.10.2017, 19:28
Chłopaki grali w to już w sierpniu. Tutaj masz przykład: https://www.youtu(...)ULa9B5_w Dodali pierwotnie ze "Smugglers Run" ale zdjęli następnego dnia albo i jeszcze tego samego. Nie pamiętam dokładnie jak to było.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Warfikus do speedor123 dodano: 13.10.2017, 19:28
Nie, bo jest przecież w plikach gry kreator do tego, a nie można tworzyć adwersarzy xd
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.10.2017, 19:28
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do speedor123 dodano: 13.10.2017, 19:36
A gdzie tam jaki adwersarz? Tak samo jak masz wyścigi kaskaderskie i wyścigi specjalne, tak teraz będą jeszcze wyścigi z transformacją.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
Imodziak dodano: 13.10.2017, 19:36
Jak dla mnie może być ciekawie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Wenon dodano: 15.10.2017, 23:46
Kolejny tryb gry, jest już ich tyle, że ciężko znaleźć graczy do swojego ulubionego trybu. 10 raz odgrzewany, uwielbiam gta ale to już naprawdę męczące z ich strony, żadnych wieści o gta 6 tylko ciągle te gta online ograne. Mam nadzieje, że gta 6 to nie będzie tylko online bo już nawet się takie obawy pojawiają :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
N3XU5 dodano: 14.10.2017, 07:24
Zerżnięte z the crew 2.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
lukaszn92 do N3XU5 dodano: 14.10.2017, 08:30
Jak takie wyścigi już były 10 lat temu w MTA:SA Race Mod, więc co niby zgapili z The Crew?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sabaru do lukaszn92 dodano: 14.10.2017, 15:34
No właśnie. Bardziej zagapione z MTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.44.***.***]
cuba libre do lukaszn92 dodano: 20.10.2017, 19:44

lukaszn92 napisał:

Jak takie wyścigi już były 10 lat temu w MTA:SA Race Mod, więc co niby zgapili z The Crew?


tylko MP-SA nie jest oficjalnie zrobiony przez R tylko przez grupę fanów serii GTA to raczej nie oznacza kopiowanie. Chyba, że twórcy MP-SA zgłosili to jako autorskie rozwiązanie. Jeżeli nie to była tylko inspiracja. Nie zmienia to faktu, że ten dodatek do ONLINE ukazał się po tym jak pokazano na Gamescomie jak będzie wyglądać THE CREW 2.
ps.
R twierdzi, że ma pomysłów na GTA jeszcze na wiele lat a tu masz kopia trybu z MP-SA to tak mało kreatywnie.
Ja czekam teraz na dodatek w GTA Online z wahadłowcami i orbiterami kosmicznymi
i akcją w kosmosie bo w LS to Online się może nie wypala ale dogorywa a mapa znana na wylot.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do cuba libre dodano: 20.10.2017, 20:33
Jeśli interesuje Cię podbój kosmosu, to tu znajdziesz coś dla siebie -> http://gtasi(...)ne_.html ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.125.***.***]
cuba libre dodano: 21.10.2017, 15:26
nie zrozumiałeś ironii
wcale nie czekam za takim dodatkiem tylko jakoś po samolotach to już nie wiele im zostało do zaofetowania w końcu podbój kosmosu to ewolucja współczesnego lotnictwa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]