Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli spróbujemy zrobić telefonem zdjęcia ładnych dziewczyn na ulicy, kończy się to czasami komentarzem "Yeah, you will jerk off to it at home..."

Najnowsze informacje

1269VKolejne nowości w GTA Online i... Transformersy? News | | 06.10.2017 19:34 przez Majek

Już niedługo do GTA Online trafią nowe wyścigi! Do tego dojdzie jeszcze kilka innych niespodzianek, m.in. długo wyczekiwany Hunter! Więcej info w rozwinięciu newsa. 

Kolejne nowości w GTA Online i... Transformersy?

Nowe wyścigi

Już jakiś czas temu Rockstar podał listę nowości, które pojawią się jeszcze w tym roku w GTA Online. Jedną z nich będzie nowy tryb wyścigowy - wyścigi z transformacją.

Są to wyścigi kaskaderskie, jednakże po zaliczeniu odpowiedniego CP nasz pojazd zmieni się w inny! Tym sposobem możemy rozpocząć wyścig na skuterze wodnym, przejechać kilka przecznic w supersamochodzie, a na mecie wiwatować zza sterów samolotu. 

Premiera przewidziana jest na obecny miesiąc, a do końca roku otrzymamy nowe dodatki i rekwizyty do kreatora wyścigów.

 

Nowe tryby adwersarza

Rockstar przygotował dla nas dwa nowe tryby adwersarza.

Naznaczony - jeden gracz jest skazany na śmierć i musi przekazać swój wyrok komuś innemu.

Pojedynek w chmurach - spełnij swoje marzenia o podniebnej walce na śmierć i życie z innymi asami przestworzy.

Póki co nie wiemy nic więcej o pozostałych elementach rozgrywki.

 

Nowe pojazdy

Chcieliście? Oto i jest! Bojowy śmigłowiec Hunter już niedługo trafi w Wasze ręce! Oprócz tego dostaniemy superauto Coil Cyclone i siejący postrach Vigilante aka Batmobil.

Spodziewajcie się również kolejnej zawartości do GTA Online, w tym nowych pojazdów bojowych, nieruchomości od Maze Bank Foreclosures, rozszerzonego asortymentu Legendary Motorsport i wielu innych atrakcji!


Dołącz do nas!

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

[176.121.***.***]
Kappa dodano: 07.10.2017, 17:52
Podobają mi się wyścigi :) i Hunter!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
envelope dodano: 07.10.2017, 11:37
Kopiują pomysły innych firm, byleby zatrzymać graczy przy swojej grze. Żałosne zachowanie.

Ciekawe co wrzucą do gry jak wyjdzie asasyn.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Warfikus do envelope dodano: 07.10.2017, 19:04
No ciekawe, czyli od zalania dziejów BF i Cody itp. kopiują się nawzajem od lat, a wszystkie inne gry ukradły tematykę wyścigów Need for speedom nie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do envelope dodano: 07.10.2017, 21:50
"Ciekawe co wrzucą do gry jak wyjdzie asasyn."

Skakanie z dachów na wozy z sianem,albo piramidy zamiast gór :)

W wiedźminie 2 było fajne nawiązanie do asasynów :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
czesiek123 dodano: 09.10.2017, 16:35
chyba tylko nowe napady by przyciągneł do tej gry , póki co nie ma co odpalac bo od dłuzszego czasu to co dodają to totalna nuda i edytowane się dodatki od których nuda wieje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.186.***.***]
Lubencjusz dodano: 06.10.2017, 23:08
Mogli by dodać nową mape albo jakieś duże dlc za 50/60$
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.160.***.***]
Jamnik do Lubencjusz dodano: 09.10.2017, 18:09

Lubencjusz napisał:

Mogli by dodać nową mape albo jakieś duże dlc za 50/60$


Toż tyle cała nowa gra kosztuje. Duże płatne DLC to za 20-25$
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Rosman dodano: 06.10.2017, 19:59
Kazdy news o dodatku to nowy pojazd i nowe wyscigi.
I tak od paru lat....

R* moglby wreszcie wydac cos wiekszego ;/ bo tak to nawet na onlina nie ma po co wchodzic
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Rosman dodano: 06.10.2017, 21:06
"Większe" to dodali hangary i mają czyste sumienie...

Te dodatki i tak są spoko, w przeciwieństwie do tego co dostaliśmy ostatnio. ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Rosman dodano: 06.10.2017, 21:50
Polako Ślepako

Nie doceniasz tego co masz, jakby te update'y były wypuszczane jako płatne DLC to też byś tak samo marudził.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss do Rosman dodano: 06.10.2017, 22:53
Kwestia nastawienia. Ja już jakiś czas temu zdałem sobie sprawę, że do GTA Online kolejnego ogromnego dodatku pokroju Napadów z 2015 roku nie dostaniemy. Za to różnego rodzaju pomniejszą zawartość typu nowych misji związanych z handlem/przemytem czy wariacji na temat wyścigów. Tak więc nowe DLC oceniam dość pozytywnie. Wiadomo - nie jest to szczyt możliwości R*, ale jak wspomniałem - GTA Online nic bardziej złożonego już nie otrzyma. Ta gra ma już 4 lata i nikt nie chce inwestować w nią większych pieniędzy, jedynie niskim kosztem podtrzymywać zainteresowanie graczy, powodować aby jednak wracali przetestować parę rzeczy. Jest spory niewykorzystany potencjał - kasyna, nowe miasta, gra na giełdzie, nielegalne wyścigi na styl pierwszych Szybkich i Wściekłych czy NFS Underground, kluby i życie nocne, wspomniane Napady 2. Na to jednak nie ma co liczyć.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Dodladden dodano: 06.10.2017, 23:12
Jakby były płatne to by nikt nie kupował... :D

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do Majek dodano: 07.10.2017, 00:32
Oni już dawno rozgryźli ten biznes. Więcej zarobią sharkach z darmowych głupot niż na dodaniu płatnego DLC.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Warfikus do Majek dodano: 07.10.2017, 08:23
Byś się zdziwił :d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Warfikus dodano: 07.10.2017, 10:48
Ze wszystkich DLC, które do tej pory wyszły mógłbym dać 9,99€ za napady, 4,99€ za bunkier i tyle. :P Niczego innego bym nie kupił.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 07.10.2017, 10:49
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
sabaru do Rosman dodano: 10.10.2017, 14:00
Gracze się byle czym zadowalają no to wypuszczą byle co. Puki ten trend będzie się utrzymywał to prędko nie zobaczymy porządnego dodatku, a co tu mówić dopiero o kolejnej części GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
PanMarchewka dodano: 11.10.2017, 14:27
Te ścigałki wydajo się skowyrne po tej zapowiedzi :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.211.***.***]