Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] O świcie możemy spotkać ciężkie maszyny na Vespucci Beach.

Najnowsze informacje

790VMax Payne i GTA na PS4! News | | 30.09.2017 23:26 przez Majek

Mamy świetne wieści dla posiadaczy PlayStation 4! Już niebawem Max Payne 2, GTA VCS oraz inne klasyki R* trafią na najnowszą konsolę od Sony!

Max Payne i GTA na PS4!

Grupa ESRB (odpowiednik PEGI) omyłkowo wprowadziła do swojej bazy danych nazwy gier, które niedługo trafią na PS4. Prawdopodobnie będą to odświeżone wersje gier, czyli poprawiona zostanie rozdzielczość i jakość tekstur. 

Oczywiście informacje zniknęły ze strony ESRB, jak tylko zauważyli swój błąd, ale na szczęście internet niczego nie zapomina.

 

Lista gier, o których mowa:

  • GTA Liberty City Stories 
  • GTA Vice City Stories
  • Max Payne 2: The Fall of Max Payne
  • Midnight Club 3: DUB Edition

 

Jest to świetna wiadomość, bo przecież wielu z Was nie miało jeszcze okazji zagrać choćby w GTA VCS, które dostępne było tylko na starych urządzeniach.

Victor Vance zasługuje na to, żeby jego przygody poznało szersze grono odbiorców. 

Skoro tak świetne tytuły powracają na nowoczesną konsolę, to może R* wypuści też VCS na urządzenia mobilne? W końcu zrobił to już z innymi hitami, np. GTA LSC, Bully itd.

r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 45
omosquito dodano: 30.09.2017, 23:35
O proszę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do omosquito dodano: 30.09.2017, 23:36
Męczyłem się na emulatorze z VCS w rozdzielczości 600x480. Oczy bolały, a tu taka niespodzianka! :D Jaram się jak pochodnia pod wodą! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[216.218.***.***]
bolek do Majek dodano: 30.09.2017, 23:39
to średnio ci idzie to jaranie się xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[216.218.***.***]
bolek do bolek dodano: 30.09.2017, 23:40
a news zaje**sty :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do bolek dodano: 30.09.2017, 23:41
No właśnie tak się jaram, że aż sobie suchara nie odmówiłem. :D

Czekałem na VCS ładnych parę lat, liczyłem, że pokaże się na urządzenia mobilne i z dnia na dzień nadzieja gasła, a tu taka niespodzianka. :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 30.09.2017, 23:41
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.134.***.***]
dtn dodano: 01.10.2017, 00:24
hoho, MP2 z nowymi teksturami i lepszą grafiką?
Qrcze. W końcu jakieś porządne mody graficzne na PC się pojawią ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.72.***.***]
kleks dodano: 01.10.2017, 10:34
VCS i LCS są na urzadzenia przenośne... o ile dobrze pamiętam to PSP. Jak nie zrobią wersji zremasterowanej to nie widzę sensu wypuszczania tej gry. Chyba, że od tak zagrać sobie kilka minut. Kto przy współczesnym postępie technologii chciałby grać w gta rodem z minecrfta.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[104.236.***.***]
Origi do kleks dodano: 01.10.2017, 13:13
grafika to tylko dodatek, liczy się fabuła i świetna gra ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
envelope dodano: 01.10.2017, 13:34
Rockstar Games - mistrzowie biznesu. Wpierdzielają swoje stare gry na nowe sprzęty, lekko podrasowane pod względem wizualnym i ludzie to kupują. Kilka razy jedną grę ;) Fabuła fabułą, ale wydawać kasę kilka razy na jedną rzecz? Nie dziękuję.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Crrooss do envelope dodano: 01.10.2017, 14:52
Remastery wzbudzają wiele kontrowersji, jednak sam cieszę się z tego, że powstają. Mając PS4 można nadrobić wiele zaległości - dotyczy to nie tylko gier R*, lecz innych chociażby Metro, Bioshock czy Batman. Zaskakuje mnie wybór tytułów - patrząc przez pryzmat nadchodzącej premiery RDR 2 bardziej bym spodziewał pierwszej części na PS4.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Crrooss dodano: 01.10.2017, 15:11
Nie grałeś w Metro? No to chopie nic tylko kupuj i graj. Świetna gierka. Szczególnie zakończenie drugiej części czyli last Light wymiata :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Crrooss dodano: 01.10.2017, 15:11
A dodać trzeba, że na X One pierwsza część RDR "wyszła".

//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.10.2017, 15:15
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Torrmast Gharys do envelope dodano: 01.10.2017, 15:13
Jeżeli są chętni, którzy zakupią grę po raz 10, to dla RG jest to czysty zysk. Nikt jednak nikogo nie zmusza do kupowania po kilka razy jednego tytułu. :)
Remastery wzbudzają pewne negatywne emocje, ale osobiście jestem za. Dzięki temu można zagrać w starsze gry w odświeżonej wersji w takie tytuły, jak wspomniane BioShocki czy The Last of Us lub Uncharted 1-3. . Osobiście czekam na wersję na PS4 RDR 1, GTA 4 + EFLC, czy Maxa 3. Nie pogardziłbym tż Mass Effect 1-3 czy Wieśkami 1 i 2 :).
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Torrmast Gharys dodano: 01.10.2017, 15:17
Dużo gier odświeżają. Nie zdziwiłbym się, jakby na 10 rocznicę premiery wydali GTA 4 z dodatkami. A może przy okazji LC pojawiłoby się w GTA Online :) Plus RDR 1 i Bully.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
anonim do Torrmast Gharys dodano: 01.10.2017, 23:06
RDR 1 nie zostanie wydane na PS4 nigdy, ponieważ Sony ma taką usługę jak PS Now więc o kompatmibilności wstecznej możemy zapomnieć tak samo jak o wersji PC (a szkoda :( ). Skoro R nie chce wydać LCS, VCS i RDR1 na PC to trudno, jak konsoli nie kupię nawet jak by kosztowała 1zł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do anonim dodano: 01.10.2017, 23:46
A czy PS Now nie działa przypadkiem dokładnie tak samo jak kompatybilność wsteczna na X One? ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.10.2017, 23:46
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
anonim do Majek dodano: 02.10.2017, 00:27
Nie, jest to usługa strimingowa, co oznacza że wykupując abonament zyskujemy dostęp do iluś tam tytułów. Nie możemy kupić tej gry i nie pogramy w nią jak przestaniemy płacić. Jest to coś mniej więcej jak oglądanie filmu w necie, oglądamy do póki nie padnie net. A kompatmibilność wsteczna, to zakup gry na własność, którą faktycznie masz i odpalasz na konsoli wyrszej generacji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
anonim do anonim dodano: 02.10.2017, 00:32
Edit: A i jeszcze jedno działa to jak właśnie film w necie a dokładniej tak jak buforowanie. Nie ściągasz tej gry, tylko łączysz się z serwerem i to się na bierząco buforuje.Więc można się domyśłić jaka jest stabilność tych gier. Sony poleciało na kasę dając syf.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.172.***.***]
maciek dodano: 02.10.2017, 18:56
właśnie marzyłem o VCS i LCS na nowe konsole, bo na ps2 nie udało mi się przejść, ale dlaczego nie na xboxa?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]