Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli włączymy światła drogowe (długie), samochody z naprzeciwka zaczną na nas trąbić.

Najnowsze informacje

456VNowy samochód i inne nowości! News | | 12.09.2017 17:50 przez Majek

Dewbauchee Rapis GT Classic zawitał do GTA Online! Oprócz tego R* przygotował dla nas kilka zniżek i premii. 

Nowy samochód i inne nowości!

Nowy samochód

Dewbauchee Rapid GT Classic dostępny jest w Legendary Motorsport, a jego cena wynosi $885.000

Nie mieliśmy okazji się nim jeszcze przejechać, ale koniecznie dajcie znać czy chcecie recenzję tego samochodu!

 


- poniższe promocje obowiązują do 18 września -


2x GTA$ i RP

Podwójne premie czekają na nas za grę w najnowszy tryb adwersarza - Walka zmechanizowana. Oprócz tego bonus obejmuje wyścigi kaskaderskie oraz ładunki z aktualizacji Przemyt.

Partnerzy SecuroServ otrzymają podwójne wypłaty za pomoc prezesom w uzupełnianiu ich zasobów.

 

Zniżki -25%

Zniżki obejmują:

  • wspomagacze anty-rakietowe z hangaru (flary itp.)
  • silniki i opancerzenie do pojazdów powietrznych
  • Truffade Nero (obydwa modele)
  • Pegassi Tempesta
  • silniki i opancerzenie samochodów

Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 12
call_me_spy dodano: 12.09.2017, 19:36
Nic ciekawego znowu to samo, znowu ten sam tryb adwersarza na którym nie da się zarobić jeżeli nie masz 28 osób... porażka, chociaż dodadzą nowy samochód tylko to ratuje tego news-a
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
sabaru dodano: 12.09.2017, 18:46
Mogli by sobie siana dać z tymi DLC.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
dupawołowa do sabaru dodano: 12.09.2017, 20:38
taj sobie siana z pisaniem głupich komentarzy to wszystkim będzie lżej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[199.249.***.***]
Kappa dodano: 12.09.2017, 20:59
Średni, nie wart recenzji ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do Kappa dodano: 12.09.2017, 21:05
Ładny jest ale do cheetah i turismo classic się nie umywa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
N3XU5 dodano: 13.09.2017, 11:13
Szkoda mi tej gry. Z tak wielkiego potencjału zrobiono kosz do którego wrzuca się wszystko byle by gracz wydoił się z kasy. Nie twierdzę, że w innych grach tego nie spotkamy ale w GTA Online jest tego aż nad to. Ostatnio długo pograłem a to wyścigi a to akcje, jakoś się uzbierało 7mln. Dzień aktualizacji Gunrunning, wchodzę do gry a tu komunikat, że moje konto zostało zmodyfikowane i coś tam jeszcze. Obcięto mi pieniądze o połowę co przy tak dużej aktualizacji oznacza jedno - chcesz mieć nową zawartość, shark card czeka. Litości. Nie każdy ma czas cały dzień siedzieć przed komputerem gdzie w ten sposób można szybko nadrobić pieniądze. Dla osób takich jak ja, grających z 10h tygodniowo lub mniej to nie mówiąc już liść w gębę ale pstryczek w nos. Resetowanie pieniędzy ma swój sens, jeżeli u gracza pojawiło się załóżmy 100mln w ciągu tygodnia. Co do nowej zawartości chciałem też zwrócić uwagę na to, że niepotrzebnie wydajemy GTA$. Dlaczego? Nowe samochody w swojej klasie nie różnią się znacząco a czasem bywają gorsze od tych starszych - tańszych. Również wykonanie pojazdów nie sprawia wrażenia "WOW", "to jakaś innowacja", "takiego czegoś jeszcze w tej grze nie było". Zwróćmy uwagę chociażby na wykonanie modeli pojazdów, przecież można wykonać je bardziej szczegółowo z wieloma detalami, jednak one nie różną się zbytnio od tych, które wyszły kilka lat temu. Może i zlinczujecie mnie bo aktualizacje są przecież darmowe... "DARMOWE" - czy aby na pewno? Nigdy nie dokonałem zakupu kart z pieniędzmi i nie zachęcam do tego nikogo. Podejście Rockstara w stosunku do graczy stało się perfidne i godne pogardy. Was drodzy gracze Pozdrawiam a Rockstarowi polecam zabrać się za przynajmniej trailer GTA VI bo podejrzewam, że produkcja tejże gry jest już w dalekim stadium po tak długim czasie po jakim wyszła piątka.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[51.15.***.***]
Kermi do N3XU5 dodano: 13.09.2017, 12:38
Popieram, sam mam chyba 60 samochodów a korzystam tylko z 4. Reszta to strata kasy.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Edek503 do N3XU5 dodano: 13.09.2017, 17:38
Zgadzam się z Tobą.Ja już kiedyś pisałem o tym że online skończyło się na napadach.Teraz te wszystkie aktualizacje to dojarki pieniędzy czy to wirtualnych czy prawdziwych.Dodawanie nowych ciuszków,kolejnego grata kurzącego się w garażu nic nie wnosi do rozgrywki tylko doi z kasy bo przecież jak dodali to trzeba to kupić.Do singla tego nie dadzą aby gracz nie mógł przetestować i ocenić czy warto tylko kupuje się w ciemno marnując pieniądze.Potem jest płacz że nie ma się kasy i szuka po sesjach "giwacza moneja" :) Widzę że powoli to ludzie rozumieją bo dostałeś plusa,mi kiedyś za podobne słowa odnośnie wcześniejszych dodatków dostały się bęcki :)
Mam nadzieję że kiedyś jeszcze jakieś napady dodadzą i gra wróci na właściwe tory albo nowe aktualizacje będą w lobby.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do N3XU5 dodano: 13.09.2017, 18:19
Przydałby się taki ogólnoświatowy protest fanów GTA. :D Może wtedy by coś ruszyło do przodu.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.09.2017, 18:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Filip454 do N3XU5 dodano: 14.09.2017, 09:53
Po prostu święte słowa - lepiej się tego wyrazić nie da.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.228.***.***]
Greg dodano: 14.09.2017, 21:55
Ja kupuje auta ktore mi sie podobaja a nie te ktore sa najlepsze w klasie wiec jak wychodzi cos lepszego to mi to nie przeszkadza i nie musze tego miec. Natomiast nie podoba mi sie przymuszanie graczy do kupowania jakis interesow zeby miec fajna snajperke czy miec mozliwosc tuningu samolotu. Do tego teraz wszystkie misje chca upychac w trybie swobodnym by inni mogli nam przeszkadzac po to bysmy sie zezloscili i kupili sobie card sharka. Ceny nowych pojazdow to zart byle szrot potrafi kosztowac pol melona. Tylko no lify bronia R jakie to super darmowe dlc daja.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]