Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Wskaźnik w przeglądarce internetowej to nie palec wskazujący, a środkowy.

Najnowsze informacje

4466VLista serwerów SA:MP i MTA:SA, które warto odwiedzić Multiplayer | | 25.12.2017 08:00 przez Majek

Chyba każdy z nas codziennie odwiedza GTA Online i spędza przyjemnie czas w grze. Pamiętajmy jednak, że seria GTA nie kończy się na multiplayerze do V. Sieciowe tryby do starszych części również dają radę! W artykule znajdziecie opisy kilku serwerów SA:MP i MTA:SA, które po dziś dzień są mocno rozbudowywane i chętnie odwiedzane!

Lista serwerów SA:MP i MTA:SA, które warto odwiedzić

 

 Better Life Role-Play

Multiplayer: SA:MP

Adres serwera: samp.blrp.pl

Opis: Serwer powstał w 2014 roku. Jak sama nazwa wskazuje, gamemod jest odwzorowaniem realnego życia. Serwer bardzo rozbudowany, administracja dba o ciągłe dostarczanie nowych aktualizacji. Organizowane są też różne eventy jak choćby niedawne Mikołajki.

Strona: CLICK!

 

Fun Truck

Multiplayer: MTA:SA

Adres serwera: 46.29.21.219:22058

Opis: Istniejący od 2012 serwer dla fanów wielkich ciężarówek i długodystansowych podróży z ładunkiem. Oprócz pracy w charakterze kierowcy, dostępne są też frakcje policji, pomocy drogowej oraz jednostki ratowniczo-gaśniczej. 

Forum: CLICK!

 

FullServer

Multiplayer: SA:MP

Adres serwera: 80.72.36.204:7777

Opis: FullServer założony został w 2009, a więc 8 lat temu! Jeden z najstarszych (o ile nie najstarszy) aktywny Polski serwer, odwiedzany codziennie przez setki graczy. Mapa jest bardzo rozbudowana, nie jest skierowana tylko na jedną aktywność. Odnajdą się tu fani stuntów, DM'ów czy osoby chcące po prostu zabić nudę wraz ze znajomymi.

Strona: CLICK!

 

AdrenalineX Racing

Multiplayer: SA:MP

Adres serwera: play.adrenalinex.co.uk:7777

Opis: Jedyny zagraniczny serwer w artykule. Obowiązkowa pozycja dla fanów wyścigów. Serwer aktywny jest od 2008 i charakteryzuje się bardzo rozbudowanym modem wyścigowym. 

Strona: CLICK!

 

Jak więc widzicie, lata mijają, a stare dobre MTA i SA:MP mają się świetnie. Opisałem tylko 4 serwery, ale jeśli tylko poszukacie, znajdziecie ich o wiele więcej.

Informacje o multiplayerach do GTA San Andreas znajdziecie w menu po lewej, w sekcji GTA SA -> Multiplayer.

A jeśli interesuje Was scena klanowa w SA:MPie lub chcielibyście powspominać stare, dobre czasy, zapraszam TUTAJ


Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
Nucleance dodano: 26.12.2017, 10:19
Na jakiej wersji SA pogram w SAMPa?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
BOBOCZENKO do Nucleance dodano: 26.12.2017, 13:41
1.0
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Nucleance dodano: 26.12.2017, 13:48
W teorii na każdej, ale 1.0 i 1.1 sprawią najmniej problemów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
Faraday00 dodano: 25.12.2017, 16:47
Najstarszy jest pps aktualnie ma 11 lat, a co do full servera ''odwiedzany codziennie przez setki graczy'' godzina 16:44 graczy 16
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Faraday00 dodano: 25.12.2017, 16:56
Święta to i mniej ludzi. 16 teraz, wcześniej 20, później 20, rotacja, ponad setka graczy się znajdzie. ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
sulez do Majek dodano: 25.12.2017, 19:55
Zaś takie NFS: San Andreas "w święta" aktualnie prawie 300 graczy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do sulez dodano: 25.12.2017, 21:31
Dorzuć jeszcze IP i wersję multiplayera. ;) Ten news miał służyć temu, żeby właśnie rozreklamować serwery SA:MP/MTA:SA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
sulez do Majek dodano: 26.12.2017, 14:51
IP: 178.33.54.30:20256
Serwer MTA.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
sensi dodano: 26.12.2017, 17:31
Podaliście jakieś rakowisko nie serwery i w dodatku tak mało znane lub znane z przekrętów ja full server... A nie wymienililiście serwerów na których gta po 600 osób w jednym momencie. NFSSA, PYLIFE, MR. GREEN. Kto Wam za to płacił? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[23.129.***.***]
Apollon do sensi dodano: 26.12.2017, 17:42
"Dorzuć jeszcze IP i wersję multiplayera. ;) Ten news miał służyć temu, żeby właśnie rozreklamować serwery SA:MP/MTA:SA. "

czytanie ze zrozumieniem się kłania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
sensi do Apollon dodano: 27.12.2017, 18:26
Jasne, bo gtasite ma takie zasięgi że któryś z tych serwerów rozreklamuje haha... Wykupiona strona od poprzednich właścicieli, którzy też byli wielkim rakowiskiem. Zdziwiłbyś się jak mało wyświetleń generuje ta strona ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.102.***.***]
kermit do sensi dodano: 27.12.2017, 22:28
tylko ty jesteś wspaniały... nie ma to jak rzetelne informacje od anonimowego gó*niaka ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do kermit dodano: 27.12.2017, 22:51
Sensi ma sporo racji. W porównaniu z tymi 2-3mln odwiedzin na miesiąc w 2013 i 2014 (po premierze GTA V), a tym co jest teraz (marne kilkaset tysięcy), to faktycznie nic tylko siąść i płakać. Miejmy nadzieję, że po premierze RDR II się coś ruszy, bo artykułów sam dla siebie pisał nie będę...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.1.***.***]
Hmmmmm do Majek dodano: 28.12.2017, 00:58
W tym newsie: http://gtasi(...)eal.html Jest informacja, że ikonki z bronią w prawym górnym rogu oznaczają ilość wyświetleń. Zdradzisz nam, która co oznacza?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Hmmmmm dodano: 28.12.2017, 09:17
Jasne, im lepsza broń tym większa ilość unikalnych wyświetleń materiału. Tylko zwróć uwagę, że np. artykuł o nowych napadach w ciągu 2 dni zdobył miniguna. Pamiętaj też, że większość wejść generowana jest przez nasz obszerny dział download. Do tego ludzie korzystają z naszych encyklopedii czy archiwalnych wpisów na forum.
Newsy to tylko czubek góry lodowej. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden dodano: 25.12.2017, 09:16
A gdzie NFSSA? A gdzie PLIFE? (wymieniłbym tpr'a, ale po dużej aktualizacji się zepsół i imituje Plife)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Dodladden dodano: 25.12.2017, 09:35
Gdybym miał opisać wszystkie serwery to by miejsca na stronie zabrakło... :P Możesz dodać IP serwerów, może ktoś skorzysta. ;)
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Majek dodano: 26.12.2017, 09:08
A se po nazwach poznajdujo jak ich zaciekawi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Drollex do Dodladden dodano: 29.12.2017, 18:48
W 2014 TPR był spoczko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
GrigiPL do Majek dodano: 27.02.2018, 13:59
Jeżeli chodzi o mta to jednak nfs, pylife i ffs są większe niż jakiś randomowy 45 slotowy truck, a w samp pps istnieje dłużej niż fullserver. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]