Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli uszkodzimy nas samochód zbyt mocno, silnik może odmówić posłuszeństwa i nie odpalić.

Najnowsze informacje

2928VTake-Two zamyka kolejne strony z modami News | | 18.06.2017 21:19 przez Daniel Lichwała

Take-Two zamyka kolejne strony z modami

Kilka dni temu gruchnęła wiadomość o zablokowaniu przez T2 dystrybucji popularnego moda Open IV. Na końcu artykułu postawiłem tezę, iż może być to początek zamykania stron internetowych udostępniających cheaty do GTA Online. Analizując kilka ostatnich wydarzeń mogę dziś stwierdzić, że moje słowa okazały się prorocze.

Warto poświęcić chwilę na analizę, dlaczego tak naprawdę T2 zdecydowało się na zablokowanie dystrybucji Open IV. Oficjalne stanowisko firmy mówi nam, że decyzja spowodowana była umożliwianiem przez moda dostępu do kodu gry, przez co przed premierą wyciekała do sieci nowa, jeszcze nieopublikowana zawartość. Z jednej strony jest to decyzja dla mnie jako osoby postronnej zrozumiała, jednak z drugiej strony wycieki nie powodowały przecież żadnych strat finansowych dla firmy. Efektem działań dystrybutora jest cała masa negatywnych ocen gry. Na portalu metacritic.com z blisko 700 ocen o wartości 0, jakie gra otrzymała od swojego powstania, aż 1/10 to oceny z ostatnich kilku dni.

T2 zajął się nie tylko popularnym modem do Single Player. Spróbujcie wejść na stronę http://gta5hax.com/ - cheat ten umożliwiał w Online praktycznie wszystko, od zmiany lvl'a do zabierania pieniędzy z kont graczy. Dzisiaj strona jest już zamknięta. 

Analogiczna sytuacja ma się z innym popularnym cheatem: https://menyoo.org/closed.html. Na stronie internetowej: https://pl.gta5-mods.com/ przy coraz to większej ilości modyfikacji pojawia się informacje "ONLINE OPTIONS WILL NOT WORK". 

Popularne w kraju, jak i za granicą "Monney Lobby" przez kilka dni miało duży problem ze zdobyciem modyfikacji, które pozwalałyby na sypanie wirtualnej gotówki. 

Jak widać, nie tylko twórcy Open IV otrzymali list z nakazem zaprzestania działalności. Rockstar w najnowszym DLC pozwolił graczom na prowadzenie prawdziwej wojny w GTA Online. Wojna zaczęła się nie tylko w grze ale i w realnym świecie. Gracze walczą między sobą najnowszymi wyrzutniami rakiet, dystrybutorzy GTA walczą natomiast za pomocą prawników z twórcami modów.

Zamykanie stron z cheatami spowodowało lawinowe pobieranie modów przez graczy, którzy chcą zdążyć zrobić sobie kopię plików na swoim dysku. Widoczne jest to, chociażby w naszym dziale download, gdzie od publikacji newsa o zamknięciu Opern IV zanotowaliśmy wzrost liczby pobrań o 100%

Czy walka T2 oraz R* z moderami pozwoli w najbliższym czasie zacząć się cieszyć spokojną grą w GTA Online, bez obawy o swoje ciężko zarobione wirtualne pieniądze? Przypuszczam, że będzie to walka z wiatrakami. Jedna strona będzie zamykana, w jej miejsce wejdzie inna. Jedno jest pewne, zapowiadają się ciekawe czasy.

r e k l a m a

Komentarze (61) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 30
Dodladden dodano: 18.06.2017, 22:32
T2 TRIGERRED
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 19.06.2017, 13:21
Już powstała petycja o powrót Open IV ale wątpię, że coś ona da https://www.chang(...)e-openiv

//Majek: prosiłbym o nie reklamowanie stron, na których można znaleźć "witaminki" do GTA. ;)
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 19.06.2017, 14:02
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Qrix dodano: 19.06.2017, 13:23
Taka luźna moja myśl, ale chyba wystarczy odrobinę dobrej woli. Rockstar dodałby do Social Club opcję, która pozwala zaktualizować grę do wersji 1.39 lub aktualnej. 1.39 dla moderów (bo i tak OpenIV na tej wersji już był wydany, działał, wszystkie zabezpieczenia tam były złamane i tego się nie cofnie), a wersja aktualna dla ludzi z Online. I tyle.
Tymczasem do 1.40 i kolejnych z pewnością powstanie następca OpenIV i tyle zostanie z tego czyszczenia modów pozytywnych jak i negatywnych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
elMarco dodano: 19.06.2017, 14:12
OpenIV to nie mod, a narzędzie do modowania.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
chomik3109 dodano: 19.06.2017, 10:13
to T2 zamyka strony a nie Rockstar baranie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Fronynyl do chomik3109 dodano: 19.06.2017, 14:35
Nie zgodzę się z tobą.
Zacytuję tutaj fragment filmu z kanału GTA Series Videos pt. "Rockstar Games & Take-Two versus Modding" (z moim tłumaczeniem na polski):

"Dlaczego Take-Two wysyła pośredników od odpowiedzialności cywilnej i wykonuje telefony. Jeśli ta sprawa dotyczy GTA, dlaczego Rockstar sam nie zajmie się modderami? Odpowiedzią jest fakt, iż Take-Two pełni rolę "działu prawnego" Rockstara. Warto zaznaczyć, że wszystko co robi Take-Two jest zatwierdzane i wspierane przez Rockstar. Rzecz w tym, że Rockstar Games nie jest już spółką zależną od Take-Two. Rockstar Games jest partnerstwem pomiędzy Samem Houserem, Danem Houserem i Take-Two."

Take-Two (jako prawny wydawca) nie ma prawa samowolnie zamykać stron łamiących warunki i postanowienia GTA V bez zgody Rockstara. Po prostu Rockstar używa zasłony w postaci Take-Two do takich działań, aby wyjść z tej sytuacji z czystymi rękoma, bez uszczerbku na wizerunku firmy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Cartha dodano: 19.06.2017, 23:12
"jednak z drugiej strony wycieki nie powodowały przecież żadnych strat finansowych dla firmy"
- mylisz się, oni na to patrzą inaczej. Kasa z Shark'ów musi się zgadzać. A każda możliwość przetestowania np. nowego dodanego samochodu na singlu, daje możliwość rezygnacji z zakupu go na online. Dlatego pojazdy z aktualizacji nie są dostępne na fabule. Sam korzystałem niejednokrotnie z glitch'a który umożliwiał tuning dowolnego pojazdu w kreatorze wyścigów. Dzięki temu powstrzymałem się przed zakupem wielu pojazdów, które na pierwszy rzut oka wydawały się świetne. Glitch'a już chyba dawno zablokowali (jeżeli nie pojawił się inny). Myślę, że pod pozorem walki z cheat'ami (na co wszyscy czekają) uwalili genialny projekt modingowy (nienawidzę określanie oszustów cheater'ów - "moderami"). Dodatkowo jeżeli w przyszłych aktualizacjach zablokują jakoś współprace najnowszej wersji OpenIV z GTAV to rozwalą też powstawanie kolejnych genialnych filmów graczy, ponieważ program umożliwiał oddalanie kamery na nieograniczone odległości w czasie obróbki już na singlu. Te cepy mogły wyjść też z założenia, że jak ludzie nie będą mogli śmigać prawdziwym Ferrari na singlu to wejdą na Online i zaczną kupować ich Grotti...
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.06.2017, 23:13
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
dzesi dodano: 20.06.2017, 13:17
ludzie w recenzjach na steam to tępi idioci, możliwość modyfikowania gry to dostęp do kodu z którego powstała ta gra nie rozumiem oburzenia. Zresztą.... jest online i ludzie i tak narzekają
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
call_me_spy dodano: 21.06.2017, 11:19
A zauważyliście to że inne gry online radzą sobie z cheatera a rokstar kompletnie nie ? Gry typu LOL, world od Tanks radzą sobie i blokują cheaterów.
Jak myślicie czego jest to wina ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do call_me_spy dodano: 21.06.2017, 11:26
R* też wiele kont zablokował.

EA ma spoko metodę, którą dodali do FUT. Jeśli ktoś kupił coinsy na allegro i to wykryli, dostawał żółtą kartkę (ostrzeżenie). Kolejne złamanie przepisów to czerwona kartka (chyba zerowanie konta). Jeśli to nie pomogło, gracz dostaje bana na wszystkie usługi online. Może grać tyko w tryb single player (i to się chyba tyczyło wszystkich gier przypisanych do konta, nie tylko FIFY).

//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 21.06.2017, 11:27
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
call_me_spy do Majek dodano: 21.06.2017, 11:37
Majek masz racje. Ale zauważ co może robić cheater w GTA V wszystko teleportować się, dawać kasę, ma godmoda, może wywalać graczy z sesji dosłownie może wszystko a w np. World of Tanks cheater ma niezaduże możliwości oszukiwania i lepszy gracz sobie z nim poradzi.
A i inne gry mają anti-cheata a nie to co GTA V.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
call_me_spy dodano: 21.06.2017, 11:50
A może zamiast blokować modyfikacje stworzyć oficjalną stronę rokstara z modami do GTA V. Gdzie po prostu rokstar by zatwierdzał mody i je kontrolował a i daliby moderom licencje przez co mogli by uaktualniać swoje mody na oficjalnej stronie z modami. Proste ! To samo zrobił wargaming ze swoją grą wot.
Co o tym myślicie ?
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 21.06.2017, 11:51
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
Sezar_186 do call_me_spy dodano: 21.06.2017, 12:07
Powinno właśnie tak być, dobre mody powinny być promowane, a cheaty i reszta tego gówna blokowane.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
lukaszn92 dodano: 20.06.2017, 09:15
Bardzo dobrze że blokują wszelkie modyfikacje, a ci co zaniżają ocenę na steam to zwykłe dzieciaki co nie potrafią grać uczciwie.
Przecież i tak nigdy nie można było korzystać z modyfikacji w trybie online, więc nie wiem o co ten cały szum.
Oszuści całkowicie niszczą tryb online i dobrze że w końcu zaczęli coś robić.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Danny222 do lukaszn92 dodano: 20.06.2017, 11:03
Usuwanie sceny moderskiej to BARDZO złe posunięcie, bo tym samym GTA pozbawia się świetnej społeczności. Open IV nie dalo rady zmodować skryptu w Online.
+ -4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Meisster do lukaszn92 dodano: 20.06.2017, 11:45
Wyprowadzę Cię z błędu kolego...Oni NIC nie zrobili...Po wczorajszym dniu w GTA mogę stwierdzić że jeszcze takich cyrków i fali cheaterów nie widziałem od czasu premiery. Ludzie przestali się już w ogóle kryć że mają wspomagacze...W pierwszej sesji była cała grupa 6 osobowa latająca z aimem + spawnowali sobie hydry jak ktoś im je zniszczył...Po przełączeniu się do kolejnej na start dostawało się klatką i nie mogłeś się ruszyć. W kolejnej teleport z miejsca i zabijanie wszystkich. W ostatniej spawnowanie diabelskich młynów itp. Widać że grasz w GTA z doskoku i nie masz zielonego pojęcia co się obecnie w nim dzieje, nie mówiąc już o kwestii modowania gry.. Update 1.40 to śmiech na sali pod względem ochrony i wygląda to tak jakby całkowicie zdjęto antycheata.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Fronynyl do lukaszn92 dodano: 20.06.2017, 12:17
Ta... Bardzo dobrze... Przez to posunięcie, twórcy machinim zostali pozbawieni podstawowego narzędzia do robienia jakościowych filmów, a cheaterstwo i tak nie zostało zwalczone (i nie będzie dało się go zwalczyć, póki sesje będą się opierać na modelu P2P).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Fronynyl do Fronynyl dodano: 20.06.2017, 21:41
Ło halo, co to za multikonta, które wystawiają te oceny. Ktoś niech zajmie się tym pajacem. Każde z tych kont ma czwarty poziom oraz powstało 5 lutego 2017r.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.06.2017, 21:44
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do Fronynyl dodano: 21.06.2017, 00:59
To nie są multikonta. Chłopaki z High Life zgadali się na teamspeaku i wpadli ponarzekać, bo nie lubią cheaterów. Wszystkie zostały założone 5 lutego, bo wtedy też właśnie ta ekipa odwiedziła pierwszy raz naszą stronę. Poprawnie przeanalizowałem Cartha oraz Sezar? ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Cartha do omosquito dodano: 21.06.2017, 09:43
Dobrze przeanalizowałeś. Chociaż mylisz się, że ekipa pierwszy raz odwiedziła wtedy stronę. Wszyscy śledzimy GTASite od bardzo dawna tylko bez logowania się. A konta były zakładane na potrzeby konkursu i o tym też wiesz.
Czy mamy rozumieć, że administracja GTASite nie ma nic przeciwko używania tzw. "cheatów" na sesjach GTA Online oraz nic przeciwko działalności osób nielegalnie zarabiających na powiększaniu stanu konta używając tych właśnie "cheatów"?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Cartha dodano: 21.06.2017, 11:17
O ile nie robią tego pod tagiem GTAS to mi to rybka. Nie jesteśmy przecież od pilnowania całej Polskiej społeczności. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Cartha do Majek dodano: 21.06.2017, 11:45
Nie uważasz, że GTASite jako prawdopodobnie najpopularniejsza polska strona poświęcona serii GTA powinna:
- dbać o pozytywne postrzeganie polskich graczy przez Rockstar oraz Take-Two
- dbać o pozytywną opinie na temat polskich graczy wśród graczy z całego świata
A co za tym idzie: potępiać oraz w miarę możliwości utrudniać promowania tego typu oszustw?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Cartha dodano: 21.06.2017, 12:17
"Prawdopodobnie". ;)

Rockstar, a już na pewno T2, nie klasyfikują graczy na Polak / inna narodowość. Dla nich ciągle jesteśmy 3cim światem, którego nawet nie warto brać pod uwagę podczas organizowania konkursów (ciekawostka - kraje takie jak Tajwan czy Puerto Rico są upoważnione do brania w nich udziału).
Wysyłamy wiadomości członkom naszej ekipy poprzez RGSC, aby nie czitowali.
Utrudniamy rozszerzanie takich modyfikacji jak tylko możemy, czyli usuwamy linki do czitów z komentarzy na GTASite czy postów na forum. Władzy nad resztą internetu niestety nie posiadamy.

Pisałem do R* wiele razy odnośnie choćby Money Lobby, bo i uważałem, że taki mój obowiązek redaktora naczelnego fansite'u, który został oficjalnie przez R* zatwierdzony. Reakcja? Jak widać żadna.
Qrix z TPLC również walczy z cheaterami jak może i poprawy nie widać.

Jeśli masz jakieś pomysły co moglibyśmy jeszcze zrobić, pisz tu lub na PW.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 21.06.2017, 12:18
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
call_me_spy do Majek dodano: 21.06.2017, 12:35
Masz moją propozycje:
A może zamiast blokować modyfikacje stworzyć oficjalną stronę rokstara z modami do GTA V. Gdzie po prostu rokstar by zatwierdzał mody i je kontrolował a i daliby moderom licencje przez co mogli by uaktualniać swoje mody na oficjalnej stronie z modami. Proste ! To samo zrobił wargaming ze swoją grą wot.
Co o tym myślicie ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
Sezar_186 do Cartha dodano: 21.06.2017, 12:38
Największym problemem są ludzie, którzy cheaterów traktują jak bogów ile razy się widzi , jak jakiś imbecyl wysadzi pół sesji, a ludzie zamiast gardzić takim śmieciem to błagają go o kasę ,a powinni go zgłosić i wywalić z sesji. Ale największym rakiem GTA Online są ludzie, którzy nic innego nie robią tylko skaczą z sesji na sesję i pytają czy ktoś da forsę nosz ku*** mać, jest tyle możliwości zarabiania i nie trzeba nic gliczować wystarczy grać w grę i rozwijać biznesy o zadaniach dnia nie wspomnę..... I co najgorsze to dowódcy ekip, którzy sami promują cheaty, kuriozum totalne.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 5
Cugajros do Sezar_186 dodano: 21.06.2017, 12:48
Powinni blokować ekipy którzy mają radość z czitowania i uniemozliwiać liderom tych ekip tworzenie kolejnych zbieranin cziterów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 5
Cugajros do Sezar_186 dodano: 21.06.2017, 12:49
Powinni blokować ekipy którzy mają radość z czitowania i uniemozliwiać liderom tych ekip tworzenie kolejnych zbieranin cziterów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
Ktoś tam do Majek dodano: 21.06.2017, 12:56
Jeśli chodzi o konkursy to poczytaj sobie, R jasno napisał że nie pozwala na to nasze prawo, i to jest fakt. Jest jakiś głupi kruczek prawny, który uniemożliwia branie udziału w konkursie przez grę i uj wie dlaczego jeszcze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
Ktoś tam do Majek dodano: 21.06.2017, 13:06
I tak np. Francja, Włochy, Portugalia też nie mogą brać udziału, oraz wiele innych państw, które się liczą na arenie między narodowaj. Więc jak widać nie tylko Polska jest pozbawiona możliwości brania udziału w konkursach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Cartha do Majek dodano: 21.06.2017, 13:09
"Dla nich ciągle jesteśmy 3cim światem"
Nie zgadzam się.
Oficjalna strona "Newswire" jest publikowana w naszym języku - z pośród 12 do wyboru.
W samym GTA Online otrzymaliśmy już kilka bardzo małych "smaczków" dla polskich graczy np. plecak spadochronu z barwach narodowych i godłem, możliwość ustawienia polskiej bandery na zakupionym jachcie.
Niby nic wielkiego, ale pomyśl czy jeszcze parę lat temu za czasów GTAIV takie rzeczy byłyby możliwe. Oni dobrze widzą jaka jest sprzedaż ich gry w danym kraju i jak dużo aktywnych IP jest stamtąd w grze.
Co do konkursów to nie mogę być pewny bo się nie znam. Ale wcale bym się nie zdziwił gdyby brak naszego kraju był spowodowany zawiłością naszego durnego prawa. Wiele razy już słyszałem, że organizatorzy różnych konkursów nie potrafiły nawet dowiedzieć się jaki podatek musieli by zapłacić od nagrody.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Namo dodano: 18.06.2017, 21:36
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -20 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do Namo dodano: 18.06.2017, 21:44
A pamiętasz, jak w jednym z komentarzy na twoje słowa, że R* nie może nic zrobić z modami, stwierdziłem, że mogą, jednak im się nie chce? Ciekawe co się tak naprawdę wydarzyło, że wzięli się za zamykanie stron z cheatami. W sumie to się domyślam, hajs z sharków przestał się im zgadzać.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.06.2017, 21:45
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.49.***.***]
Sezar_186 do Namo dodano: 18.06.2017, 22:46
Mam nadzieje, że raz na zawsze skończy się ten cyrk z cheatami w GTA Online.
+ +9 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do omosquito dodano: 19.06.2017, 01:00
Raz, że $$$, a dwa, że przecieki. Na nich też firma traci.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Majek dodano: 19.06.2017, 08:26
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -8 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Jerry_Cornelius do Dodladden dodano: 19.06.2017, 09:20
Niekoniecznie, cheaterzy/moderzy co dodają sobie hajs to dla firmy straty bo nikt nie chce kupować skoro znajdzie się taki typ i ofiaruje hajs innym. Banując poszczególnych graczy to jak walka z Hydra w miejscu odciętej głowy wyrastają kolejne. Ale sięgając do źródła problemu eliminujesz wszystko. 2 główne/popularne płatne czity zostały wyłączone - force (tworzone przez 2 babki) oraz menyoo. Zostało jeszcze kilka pomniejszych aktywnych ale pewnie kwestia czasu kiedy się do nich dobiorą. Tak jeszcze jest zagrożenie ze się spotka czitera ale już mniejsze. Swoją drogą przez blokady modów na singlu strasznie spadła ocena gta V na steam jakby ktoś nie zauważył.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Meisster do Namo dodano: 19.06.2017, 09:29
Nikt nie zlikwiduje cheatów bo po tym co robi (a raczej czego nie robi) R* to widać że firma kładzie przysłowiowa lachę na to. Shark cardy? Proszę was...GTA V jest w top 10 steama praktycznie cały czas...Jakie straty finansowe? R* nic nie obchodzą ludzie którzy ułatwiają sobie dojście do mamony za pomocą mod menu itp. Przykładem jest samo Gunrunning i sam patch 1.40. Ta aktualizacja to powrót do "średniowiecza" z pokroju 1.38 gdzie absolutnie nie było żadnej kontroli nad modderami. Już 2 dni po wypuszczeniu patcha po Los Santos wszędzie się walały worki z kasą, diabelskie młyny i ludzie jawnie i na chacie "wspomagali" finansowo innych graczy. Anty-cheat nigdy w tej grze nie istniał i istnieć nie będzie. W obecnej formie jest to straszak który komuś kiedyś losowo da bana.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.06.2017, 09:32
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Meisster dodano: 19.06.2017, 10:40
No co R* zrobi jak nic nie zrobi, zrobi jedne zabezpieczenia to niedługo je sforsują i będą na nic.
Na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekanie na GTA 6 gdzie to R* może opracuje nowy rewolucyjny system zabezpieczeń :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Namo do omosquito dodano: 19.06.2017, 11:51
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
sabaru do Sezar_186 dodano: 19.06.2017, 12:12
W cuda nie wież. Co z tego że zamkną jedną czy dwie strony z czitami jak zaraz ktoś inny zrobi następny i tak w kółko będzie. Przy nie jednej grze już tak było i nic to nie dało.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 5
kubas45 do Namo dodano: 20.06.2017, 16:34
do budy analfabeto
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 5
krzychu87 do Namo dodano: 20.06.2017, 16:41
miłośnik gimbazy.... wykastrować cie powinni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 5
heavxon do krzychu87 dodano: 20.06.2017, 16:46
Wiadomo, taki idiota potrafi zaimponować tylko o wiele od siebie młodszym dzieciakom lub upośledzonym umysłowo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 5
fishu12 do Namo dodano: 20.06.2017, 16:51
myślałem że gtasite jest wolne od modderów, wyp******lić tego złamasa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do fishu12 dodano: 20.06.2017, 17:04
Prosiłbym o spokój i zachowanie kultury wypowiedzi. :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do heavxon dodano: 20.06.2017, 19:27
Zachowujcie się normalnie, a nie jak barany z Ro********ing. Namo nie jest modderem. Kto mało gra w GTA O może sobie u niego tanio kupić $GTA, taniej niż u Rockstara.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.06.2017, 19:29
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ do fishu12 dodano: 20.06.2017, 19:33
Widać, że jesteś dzieckiem, skoro założyłeś kilka kont, aby minusować i wyzywać Namo.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.06.2017, 19:34
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 20.06.2017, 19:58
Niby każdy z minusującyh ma inne IP, jednak w dobie vpn-a wszystko możliwe. Niestety Namo opinie ma taką a nie inną i nawet pisząc rzetelne komentarze naraża się na minusy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ do omosquito dodano: 20.06.2017, 20:10
Te wszystkie konta życiu zostały założone 05.02.2017 i napisały komentarz prawie o tej samej godzinie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
KYBULA do Namo dodano: 21.06.2017, 14:05
i takie złmasy jak ty min. odpowiadaja za taką sytuację. mając taki zasięg dzieki ekipie mógłbyś zrobić dużo dobrego dla jakości zachowywania się graczy na sesjach, zamiast tego namawiasz i propagujesz czity, hajs na lewo itd. masz bandę sekciarzy za sobą i tobie hajs sie zgadza co? robisz wiele złego dla jakości rozgrywki w gta i ostatnim czym można Cię nazwać to graczem GTA Online. osobiście mam nadzieję zę R* znajdzie sposób żeby dobrać Ci się do życi i nałożyć karę finansową.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.99.***.***]
Cheaterzy_w_GTAS dodano: 21.06.2017, 13:28
Gdy były 2x napady wbiłem na TS GTASite, a tam wszyscy teleportowali się włącznie z tobą Majek, mówiłeś że musisz tak robić bo nie masz czasu na grę i pracę.
Na tym waszym TS to ze świecą szukać osob które nie cheatują. Już nie wspominając że chwilę po ostatnim DLC ludzie z GTAS latali i kasę sypali po sesjach.

Szybko trzeba było się od was ewakuować.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Cheaterzy_w_GTAS dodano: 21.06.2017, 16:02
Mam 24 lata i nie mam czasu na siedzenie 30h dziennie w GTA Online. GTASite to moja praca i dziwnie by to wyglądało, gdybym nie mógł napisać słowa o Gunrunningu. Czy to mnie usprawiedliwia? Sam oceń.

Podczas napadów x2 przymykałem na to oko, ponieważ miałem 100% pewności, że osoby korzystające z teleportacji używały jej tylko i wyłącznie na sesjach prywatnych i nie psuły innym gry.

O sypaniu kasy też wiem. Przeprowadziłem już odpowiednie rozmowy z odpowiednimi ludźmi.
Jeśli spotkasz kogoś z tagiem GTAS i wyślesz mi dowód na to, że delikwent używa cheatów, zostanie on natychmiast wyrzucony.

W ekipie GTASite jest absolutny zakaz używania cheatów.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 21.06.2017, 16:05
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
Ktoś tam do Majek dodano: 21.06.2017, 16:25
Skoro masz 24 lata i myślisz że doba ma 30h, nic więcej nie mów.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do Ktoś tam dodano: 21.06.2017, 16:33
30 godzin dziennie...hmmm zawsze mi wyglądał na Marsjanina, teraz się potwierdziło :D Majek chodziło Ci o to, że doba ma 24 godziny, a żeby wszystko zrobić potrzebowałbyś 30, czy faktycznie na Marsie mieszkasz? :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.10.***.***]
MTB do omosquito dodano: 21.06.2017, 18:48
oj omo ty i te twoje suchary...
ktoś tam - słabe prowo dzieciaku...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do MTB dodano: 21.06.2017, 18:52
Wiesz... Starość nie radość to i suchary coraz gorsze ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[163.172.***.***]
Kappa do Majek dodano: 21.06.2017, 19:15
Sam nie mam czasu na zarabianie i dopiero co sam bunkier mogłem kupić, więc Twoje zachowanie jest w 100% jak dla mnie zrozumiałe... to jest twoja praca, artykuł o gunrunningu jest świetny i dużo mi pomógł, dzieciaki niestety będą pisać bzdury dopóki sami do pracy nie pójdą ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
call_me_spy do Cheaterzy_w_GTAS dodano: 21.06.2017, 20:02
Jestem członkiem GTAS. Powiem ci tak: W KAŻDEJ EKIPIE SĄ CHEATERZY nie da się wszystkich członków kontrolować, nie każda osoba przyzna się do używa cheatów, a majek nie ma czasu. Tak jak majek powiedział przedstaw dowód np film z gry że ktoś z ekipy oszukuje i wtedy pisz komentarze o naszej ekipie. Mogę się założyć że nawet w twojej ekipie są cheaterzy więc może zajmij się swoją ekipą a tak poza tym piszesz pod postem o modach a nie o ekipach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do call_me_spy dodano: 21.06.2017, 20:23
W sumie się da. Qrix z TPLC jest tutaj w naszym kraju najlepszym przykładem, jednak kontrolowanie każdego w wielkiej ekipie jest pracą naprawdę wymagającą czasu. Pamiętam czasy gdy w SOPL to robiłem i wywalałem dosłownie każdego cheatera, jednak to niestety nie jest zajęcie zajmujące 5 minut. W małych teamach do 100 osób poświęcić wystarczy chwilę. Duże ekipy to już nie taka prosta sprawa. Majek cały czas coś grzebie, na ekipę za bardzo czasu nie ma. Ja natomiast mam prace, rodzine i coraz mniej czasu, bo staram się pomagać jak tylko potrafię przy stronie. Osób do pomocy przy ekipie niestety nie ma. Zgłaszających cheaterów też za bardzo nie widać. Ktoś komuś przeszkadza, to oczywiście tak jak było wspomniane zgłaszajcie, czy to na socialu, czy na forum pod regulaminem, czy też ma facebooku lub w wiadomości prywatnej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ do omosquito dodano: 21.06.2017, 21:07
Może zrobicie kolejną rekrutację?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.55.***.***]
Cugaros do call_me_spy dodano: 21.06.2017, 21:22
Istnieją ekipy, w których nie ma czitów ale takie ekipy np. HLCV PRO, które maja ok 60 osób, a nie ok. 1000 osób tj w ekipie GTAS.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (61 opinii) Skomentuj

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisóws: 42976

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 441 2310
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  Majkela 2 436 1322
9.  xNomad 0 439 1317
10.  Siatkarz... 0 439 1317
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.