Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W grze znajdziemy złote drzewo.

Najnowsze informacje

1785VGunrunning - trailer i data premiery News | | 07.06.2017 16:56 przez Majek

Mamy dla Was dobre wieści! Znamy datę premiery najnowszego DLC do GTA Online! Wszystkie informacje oraz trailer znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Gunrunning - trailer i data premiery

13 czerwca to data premiery Gunrunningu. Dodatek trafi na PC, PS4 oraz Xbox One. Bez owijania w bawełnę i zbędnego rozpisywania się - zapraszamy do oglądania trailera!

Jak wrażenia? Zauważyliście, że na filmiku widzimy tajemniczy tunel prowadzący do kopalni, do którego obecnie nie mieliśmy dostępu? W San Andreas jest jeszcze kilka tajemniczych przejść, które do tej pory był zamknięte. Może wraz z Gunrunningiem zostaną one otwarte?

//EDIT: Mój błąd, do kopalni da się wejść.

r e k l a m a

Komentarze (86) Skomentuj Obserwuj

[216.218.***.***]
Kappa dodano: 07.06.2017, 17:06
Hype hype hype!!!!!!!!!! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito dodano: 07.06.2017, 17:38
Kto nie widzi filmu niech zamknie i otworzy ponownie przeglądarkę. Zamieniliśmy wersję angielską filmu na polską.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
_FaryN_ dodano: 07.06.2017, 20:30
ciekawe ciekawe..ciekawe po co te mobilne centrum :P oby tylko sie szybko nie nudziło
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden dodano: 07.06.2017, 19:44
Yyyy....ten tunel do którego według was nie mieliśmy dostępu ,to tak serio to mieliśmy do niego dostęp ,byłem tam kilka tygodni temu..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do Dodladden dodano: 07.06.2017, 20:07
Za pomocą modów wejść można. Jedyne wejście, które do niego prowadzi masz zabite dechami.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
speedor123 do Majek dodano: 07.06.2017, 20:28
Nie wiem czy to ten sam tunel ale wydaje mi się że tak https://www.youtu(...)7ojxA844
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do Majek dodano: 07.06.2017, 21:00
Te dechy da się zniszczyć :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Majek dodano: 07.06.2017, 21:05
Dawno tam nie wchodziłem, ale....... Przecież te deski jeszcze kilka miesięcy temu można było bez problemu rozwalić. Pierwotnie wejść się na PS3 i Xboxie nie dało, na nowej generacji konsol i PC można było bez problemu tam połazić.. Aż se sprawdze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do omosquito dodano: 07.06.2017, 21:15
No i po sprawdzeniu muszę stwierdzić: Majuś misiu, co Ty chlałeś dzisiaj? :D Da radę wejść bez problemu, deski padają na jeden granat.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do omosquito dodano: 07.06.2017, 22:00
Dobra, moja wina. ^^

Zawsze strzelałem i nic się nie rozwalało, więc odpuszczałem. Teraz walnąłem granatem i faktycznie się wszystko ładnie na kawałki rozpadło. :D Mój błąd.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.151.***.***]
Anonimlolg dodano: 07.06.2017, 17:54
Czy wiadomo już w przybliżeniu ile trzeba wydać aby zacząć zarabiać ? Mam 1,5 miliona i nie wiem czy na sam start wystarczy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Anonimlolg dodano: 07.06.2017, 18:03
uuu mało trochę. Z tego co wiadomo to wystarczy mieć biuro lub klub motocyklowy aby bawić się w "Dozbrojenie" Przypuszczam, że trzeba będzie kupić też bunkier a to patrząc na cenę klubów i biur będzie wydatek najprawdopodobniej minimum około 2 milionów Później wszystkie bajery itd. Łącznie coś czuję będzie potrzeba na wszystko coś w granicach 40-50 milionów, no chyba, że Rockstar nas zaskoczy cenami i zmieścimy się tak jak przy ostatnich DLC w 25 milionach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.137.***.***]
wyewoluowany do Anonimlolg dodano: 08.06.2017, 10:04
Może być za mało. Obstawiam że za sam bunkier (który musisz kupić by zacząć) trzeba będzie wydać minimum 5 milionów. Mam równe $50m, powinno mi wystarczyć na kilka zabawek.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do wyewoluowany dodano: 08.06.2017, 10:26
Ale jak każdy kasę kisił na ten update. Co kogo zapytam to każdy te minimum 20 a większość 40 milionów sobie uszykowała ;) Ta podwójna kasa za napady zrobiła swoje ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.146.***.***]
Nowy dodano: 08.06.2017, 04:10
Co oni robią z tej gry latające motory serio
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Paweł Łukasz Kamiński do Nowy dodano: 08.06.2017, 07:48
Te motory to akurat pasują jak świni siodło
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do Paweł Łukasz Kamiński dodano: 08.06.2017, 11:22
Nie grałeś chyba w Clash of Clans/Clash Royale. :D

http://clash(...)ured.jpg

A wracając do tematu - mamy przecież Ruinera, który skacze, lata, strzela, jeździ, sam wszystko praktycznie robi. Latający motocykl w porównaniu z nim to pikuś. ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.06.2017, 11:24
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
! ! ! Kibnezes ! ! ! dodano: 08.06.2017, 15:59
No nawet. Nie ma lipy. Mam nadzieję, że to już ostatnie dlc jeśli chodzi o f&f, i&e itp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
speedor123 do ! ! ! Kibnezes ! ! ! dodano: 08.06.2017, 21:13
Nie marudź bo już chyba lepiej takie dlc niż kolejne takie jak było w marcu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do speedor123 dodano: 08.06.2017, 21:29
A weź Ty mi idz z tym badziewiem z marca..... Takiego syfu dawno nie było. Trailer zrobili nawet a te mini wyścigi okazały się kompletną klapą. Zero polotu to miało. Zagrałem 2 razy i podziękowałem. Tutaj chociaż konkretny sprzęt będzie. Mam nadzieję, że misje będą trzymały poziom i nie będą się odbywały na sesji publicznej.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.06.2017, 21:29
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito dodano: 08.06.2017, 22:23
A tutaj macie super podsumowanie od Dżonego Kudyby, zaprzyjaźnionego admina z Polska GTA V PS3 & PS4 , zamieszczone na naszej grupie https://www.faceb(...)2375630/ na facebooku:

Czołem wariaty.
W związku ze zbliżającym sie DLC 13 czerwca "Gunrunning" i po obejrzeniu trailera podsumujmy ;)

- pare lokalizacji bunkrów na terenie hrabstwa Blaine (jeden obok więzienia na pewno, drugi obok lotniska Trevora)

- będziemy szmuglowac bron tak jak to robilismy z zapelnianiem roznego rodzaju towarem w magazynach.

- pomagac nam w tym bedzie Agent 14 znany nam z Heistow Human Labs oraz Ucieczka z więzienia

- Nowa/stara bron wzorowana na UMP45 z różnymi nowymi skorkami i kolimatorowym celownikiem, takze ulepszenia do AK47 itp

-strzelnica do testowania nowej/starej broni. Takze mini misje ze znajomymi.

- Buggy bedziemy mogli ulepszać z roznymi modyfikacjami. Mozliwy minigun ,bądź ciężki karabin maszynowy z przodu

-Tampy tak samo jak Buggy. Mozliwe Miniguny przednie dwa lub jeden i o DZIWO wyrzutnia granatów na tyly np przydatna w poscigach z policją. Widzialem tez screen wersji z rakietami tak jak w Ruinerze 2000.

- APC z wyrzutnia rakiet ziemia powietrze dostepny rowniez w wersji z dzialkiem tak jak to bylo w GTA 4 TBoGT.

- Pojazd posiadajacy działko przeciwlotnicze z amunicja wybuchowa sterowany przez gracza

- Mobilne Centrum Dowodzenia - Pojazd wzorowany Goliathem z serialu Nieustraszony. Miejsce gdzie poruszajac sie prawdopodobnie kupimy amunicje , przetrzymamy maly wóz np jak buggy jak i bedziemy prowadzic wojnę poprzez działka umiejscowione na tylach przyczepy sterowane manualnie przez gracza. Pojazd jest opancerzony ale nie wiadomo ile wytrzyma rakiet.

- nowe stroje ,maski, okulary , fryzury .

- opancerzony SUV ale mniej wytrzymały prawdopodobnie niz Insurgent

- misje z pancerzem Juggernauta

- misje w kopalni ,która byla do zwiedzania w Hrabstwie Blaine.

- prawdopodobnie skaczace motory ktore moga szybowac cos w stylu wingsuita wiewiorki dla ludzi co skacza w gorach.
Motory beda mialy dopalacz oraz wyrzutnie rakiet. Zapewne ograniczoną jak to bylo w Ruinerze 2000.

- celowniki termiczne do snajperek. Teraz walka w.nocy to przyjemność bedzie ;)

Mam nadzieje ze nie nudzilem i komuś pomoglem.

Jezeli macie jakies ciekawe spostrzezenia co do uptade nowego to piszcie w komentarzach.

Czekamy do 13 CZERWCA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do omosquito dodano: 10.06.2017, 08:51
No offense ,ale ten typo niemalże wszystko zerżnoł od GTA Series Videos
https://www.youtu(...)heoigmN4
https://www.youtu(...)Q8YBUKxI
https://www.youtu(...)lgL14a5M
Tak więc nie robi to na mnie wrażenia, gdyż ja pod względem detali mam kilka niepewnych asów w rękawie.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 10.06.2017, 08:54
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.60.***.***]
Mick dodano: 10.06.2017, 14:38
A co cię boli, że ktoś sobie jedzie 150km/h przez teren zabudowany/przejeżdża na czerwonym świetle skoro się spieszy? Jak nikogo nie zabił, to niech sobie łamie przepisy.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.240.***.***]
TIDZIMI do Mick dodano: 10.06.2017, 16:16
Błagam, powiedz tylko, że to żart, bo nie sądzę, że można być, aż TAKIM DEBILEM. Porównujesz niebezpieczną jazdę dla innych uczestników ruchu i dla siebie, która faktycznie może ci zrobić krzywdę do cheatowania w grze?! xD
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Wojtass dodano: 12.06.2017, 16:47
Serio? Jak to wszystko chcesz niby zrobić w 3 godziny?
Na zapełnienie i sprzedanie koki i mety potrzebujesz minimum 6,5 godziny.
Może masz odpalone gta 24/7 żeby się towar produkował bez Twojej obecności?
Jeśli będziesz tylko kupować zasoby żeby nie tracić czasu na kradzież to koka 270k, meta 207k. Przerwa po sprzedaniu jednego auta wynosi 20 minut + sprzedaż do 5, czyli jedno auto co 25 minut, nie 15. Samo sprzedanie 5 wozów to 2h. Chcesz zrobić pacyfika dwa razy w godzinę?
Jeśli w jednym czasie będziesz sprzedawał auta to nie zrobisz pacyfika i odwrotnie, bo niby jak to sobie wyobrażasz?
Jeśli weźmiesz ekipę do pomocy przy wytwórniach (bo niby jak samemu chcesz to sprzedać bez glitcha) i exporcie będzie się trzeba odwdzięczyć, a wtedy automatycznie mniej zarobisz.
Jeśli będziesz robić pacyfika to niestarczy Ci czasu na sprzedaż zasobów (nawet wcześniej przygotowanych).
Jeśli dalej się chcesz upierać przy swoim, to nagraj 3 godzinny film (bez przygotowanej gry oczywiście) jak to zarabiasz 2mln.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito dodano: 12.06.2017, 19:02
No dobra to bez przygotowanej gry: Sprzedajesz wóz za 80k nastepnie pacyfik za 400k znowu wóz za 80k i pacyfik za 400 nastepnir 2 wozy po 80k i wychodzi 1,12 miliona. I to jest w 100% do zrobienia w 3 godziny. Jak masz przygotowane magazyny i wytwórnie to bez problemu te 1,5 -2 miliony sie pociągnie. Przy wozach założyłem, ze masz je już w garażu, ja np najpierw zapełniłem cały garaż, i teraz w wolnej chwili sobie sprzedaje. Nie można powiedzieć, że co 3 godziny wpada taki hajs, bo wiadomo, czasem się zagra jakiś DM, wyścig, czy adwersarza a to zmniejsza zarobki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Wojtass do omosquito dodano: 12.06.2017, 19:24
Nie będę pisał tysiąc razy tego samego, czytaj moje powyższe posty tak długo aż zrozumiesz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do omosquito dodano: 12.06.2017, 19:27
Jest też wersja optymistyczna: 3*Pacyfik, każdy składa się z 70% udziału robiony jako gość, 5 przygotowań w każdym po 25k + 0,875 miliona za finał i w każdym wpada elita za 100k . Daje to łącznie: 3,225 miliona w 3 godziny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Wojtass dodano: 12.06.2017, 19:30
Napiszę tak, dla chcącego zarobić 1,5 do 2 milionów w 3 godziny to nie problem. Jeśli natomiast grę traktujesz jako zabawę i nie chce Ci się kolekcjonować kasy to i miliona w 20 godzin nie zarobisz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Wojtass do omosquito dodano: 12.06.2017, 20:06
Gościu. Ile razy mam pisać że nie chodzi o jednorazowe zarobienie 2mln. Tylko co każde 3 godziny grania. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy o co Ci chodzi? Tak trudno Ci to jest zrozumieć. W jaki sposób mam to jeszcze tłumaczyć?
Twoim tokiem rozumowania mogę zarobić 12mln w kilka minut robiąc ostatni napad w geniuszu zbrodni. Chodzi o to że grając np. przez tydzień 3 godziny dziennie nastawiony tylko na zarabianie kasy nie zarobię codziennie 2mln.
Nie chodzi o to czy coś jest teoretycznie możliwe, tylko czy można to wykonywać bez przerwy każdego dnia i mieć z tego tą samą kasę w takim samym czasie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Wojtass dodano: 12.06.2017, 20:27
Dobra koniec czepiania się pierdół. 3 pacyfiki w 3 godziny, każdy po 400k daje to 1,2 miliona, i tak co 3 godziny bez użycia żadnego glicza. Teraz pasi?

//Majek: 500k, jeśli dodamy do tego kasę za przygotowania, napad i elitarkę.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.06.2017, 21:12
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Wojtass dodano: 12.06.2017, 20:49
Zobaczę to uwierzę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Wojtass dodano: 12.06.2017, 21:19
A co tutaj oglądać? Masz panie np. filmik z bicia rekordu swiata w Criminal Mastermind https://www.youtu(...)Q&t=758s 3 godziny 42 minuty, i wszystkie napady chłopaki machnęli. No chyba mi nie powiesz, że Pacyfika w godzinę nie zrobisz, toż to nic nadzwyczajnego i 99% osób grających w Online się ze mną zgodzi :) Dobra my tu pitu pitu a kasa się sama nie zrobi. Jutro update i coś koło 50 milionów trzeba pewnie będzie mieć więc do roboty, każdy grosz się liczy :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Wojtass dodano: 12.06.2017, 21:29
Kradzież i sprzedaż 8 aut zajmuje ponad 3 godziny, a gdzie reszta ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito dodano: 12.06.2017, 21:45
Dobra daj se na luz nooooo.... W każde 3 godziny to logiczne, że się nie da. Ta gra jest ogromna. Ludzie kochani. Podsumuję to tak. w 2000 godzin machnąłem około 300 milionów. Raz robisz to, raz tamto. Raz zarabiasz milion na godzinę, innym razem milion na 10 godzin. Kurde o co tu się spierać. Przekrzykiwanie się na siłę, że "moja racja jest najmojsza" jest kompletnie bezsensowne. Milion na 3 godziny zarobicie z palcem w du.. robiąc pacyfiki, jak się postaracie to zarobicie więcej. Tyle w temacie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.49.***.***]
Boobek dodano: 12.06.2017, 23:28
The winner is!!! Wojtass. Gratulacje za wytrwałość. ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Boobek dodano: 12.06.2017, 23:39
Haha :D Nie sądziłem, że komuś się będzie chciało czytać 70 komentów, Bobek, to Ty wygrałeś :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
Qtaz dodano: 12.06.2017, 23:44
ktos tam wspomnial ze chodzilo o robienie tych 2-3mln jak heisty były 2x platne. A to ze zgrana ekipa jest/bylo mozliwe. Co do normolnego zarabiania to zgadzam sie z wojtasem, typy mocno naciagaja moze i jest to mozliwe ale tylko jak sie wszystko trafi perfect lacznie z innymi graczami a to w GTA:O jest juz zadkoscia :P
R nie bez powodu daje takie ceny za sprzet , a przy okazji promuje SHARK CARDy :)
Trzeba sporo godzin spedzic przed kompem zeby miec jeden fajny samochodzik
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
adamczarnamamba dodano: 07.06.2017, 17:16
O Jezusie Nazarejski!
To będzie pyszne! Dobrze że już uzbierałem 108 milionów, jestem gotowy kupić wszystko z tego DLC.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
natanpl do adamczarnamamba dodano: 08.06.2017, 11:26
na czym tyle zarobiłeś ?
ja ledwie 13 milionów mam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do natanpl dodano: 08.06.2017, 11:36
Wystarczy oszczędzać i mieć czas na grę.

Sprzedajesz i dostarczasz samochody -> oczekując na cooldown ogarniasz kokę i metę -> jak dostarczysz towary to wracasz do samochodów -> w między czasie możesz porobić napady (podczas gry produkują Ci się narkotyki) -> sprzedajesz narkotyki, dostarczasz towary i powtarzasz.

Wystarczą pewnie ~3h gry dziennie i 1.5-2mln wpada na konto. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Majek dodano: 08.06.2017, 12:17
Gdyby "prawilnie" robić Pacyfika to co godzinkę na głowe wpada około 400k co daje 4 miliony na 10 godzin.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
WatchDogs do adamczarnamamba dodano: 08.06.2017, 12:52
Sprawdźcie statystyki "adamczarnamamba" - posiada identyczny nick na SC. Dobrze napisał że "uzbierał" i to równo zbierał od cheatera lub sam cheatuje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do WatchDogs dodano: 08.06.2017, 13:20
Bo ja wiem? Wygląda ok. Cały zarobek 191 w tym z akcji 176 milionów zdobyte w 34 dni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Warfikus do omosquito dodano: 08.06.2017, 13:27
Jak ktoś ma dochód 300kk + to elita :D

Zadania dnia nie zapominajcie, robię je bez utraty ani dnia kilka miesięcy xd, codziennie z 3h zadań Vip-a z ekipą i każdy ma kasę na gunrunning.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
MikeViP do omosquito dodano: 08.06.2017, 14:48
Gość posiada statystyki normalne, nic nadzwyczajnego.

Na dzień dzisiejszy w GTA Online to trudny jest początek gry. Później jak posiada się już klub motocyklowy z fabrykami oraz biuro z magazynami i magazynem samochodów - pieniądze szybko przybywają, do tego napady. To co Majek napisał: "~3h gry dziennie i 1.5-2mln wpada na konto" jest racją.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do MikeViP dodano: 08.06.2017, 15:00

MikeViP napisał:

To co Majek napisał: "~3h gry dziennie i 1.5-2mln wpada na konto" jest racją.


Chyba, że ktoś gra tylko np. wyścigi. Wtedy to "bida z nyndzą". Jak się uda 200k uzbierać w 3 godziny to trzeba się cieszyć :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
MikeViP do omosquito dodano: 08.06.2017, 16:37

omosquito napisał:

MikeViP napisał:

To co Majek napisał: "~3h gry dziennie i 1.5-2mln wpada na konto" jest racją.


Chyba, że ktoś gra tylko np. wyścigi. Wtedy to "bida z nyndzą". Jak się uda 200k uzbierać w 3 godziny to trzeba się cieszyć :)


W mojej ocenie wyścigi gra się teraz już tylko i wyłącznie dla "zabawy" (jak się nie ma co robić), a nie dla pieniędzy + oczywiście to że R* zmieniło odblokowywanie ulepszeń i wielu ludzi woli lv odblokować ulepszenia samochodów niż wyścigami. Resumując: szczerze wątpię że ktoś, kto się szykuje na nowe DLC będzie tylko wyścigi nawalać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Warfikus do MikeViP dodano: 08.06.2017, 16:49
Chyba że są premie za kaskaderskie, w tedy za 1msc na full lobby jest super kasa
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do MikeViP dodano: 08.06.2017, 17:03
Bardziej chodziło mi o to, że są tryby w których można dobrze zarobić i takie, w których zarobić się nie da. A co do grania wyścigów to fakt robi się to tylko dla zabawy i wyzwania. Jak się gra np z 10 "koksami", którzy mają po kilka tysięcy wyścigów rozegrane, wygrana daje taką satysfakcję jak nic innego w tej grze :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
MikeViP do omosquito dodano: 08.06.2017, 17:13
Masz rację. Zgadzam się z tym :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
adamczarnamamba do WatchDogs dodano: 10.06.2017, 10:32
Żadnych cheatów ziomek, najwięcej kasy nachapałem się gdy był okres double na kasę w napadach. Razem z ogarniętymi ludźmi (obcokrajowcy) robiliśmy pacyfika + elite w trybie restart glitch.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.49.***.***]
Meso do adamczarnamamba dodano: 10.06.2017, 11:40
Czyli i tak oszukiwałeś wykorzystywanie błędów też powinno być karane. Nie ma czym się chwalić żałość. Twórcy dają bonus i to jaki, a ty bezczelnie jeszcze wykorzystałeś błąd. Niczym się nie różnisz od zwykłego łyskacza kasy na sesji. Naprawdę ja się dziwie czemu R* nie jest w stanie ogarniać takiego gówna.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.240.***.***]
TIDZIMI do Meso dodano: 10.06.2017, 11:58
A co cię boli, że ktoś sobie glitch'uje/chetuje na własny użytek? Jak nie psuje tym gry innym, to niech sobie cheatuje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do TIDZIMI dodano: 10.06.2017, 17:45
Patrzcie ,patrzcie.....kogo my tu mamy.....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.240.***.***]
TIDZIMI do Dodladden dodano: 10.06.2017, 18:55
No witam ;-)
Jako gracz GTA tę stronkę śledzę odkąd pamiętam ;p Jest zresztą moją drugą, najczęściej odwiedzaną stronkę o GTA w Polsce :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do TIDZIMI dodano: 10.06.2017, 22:51
No to fajno :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Fajster do TIDZIMI dodano: 10.06.2017, 23:26
Glitche to jeszcze ujdzie ale cheaty to już nie ostatnio gram sobie a tu nagle wszyscy giną i kasa leci ale nie było worków i teraz martwie się że bana za nic bym dostał przez cheatera.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.06.2017, 23:27
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.240.***.***]
TIDZIMI do Fajster dodano: 10.06.2017, 23:48
Czytamy ze zrozumieniem. Cheaty nie bolą, gdy ktoś ich używa na własny użytek. Przykład, który opisałeś nie jest na własny użytek, jest szkodzeniem innym i to jest złe. Ja cheatów nigdy nie instalowałem, ale niejednokrotnie dostałem od takowych spory hajs. Ja gram w GTA Online od premiery i po takim czasie już dawno bym to odstawił, gdybym musiał dalej uczciwie zarabiać, a tak dzięki modowanemu hajsowi, mogę dalej się cieszyć rozrywką :-)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
Qtaz do adamczarnamamba dodano: 11.06.2017, 14:16
cikawe jak robiłes elite z restartem :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
adamczarnamamba do MikeViP dodano: 12.06.2017, 09:54
Jak to normalne?
Mam ukończone napady 20/20, to chyba rzadkość.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
adamczarnamamba do Qtaz dodano: 12.06.2017, 09:55
A co konkretnie pytasz?
Jak nie wiesz jak to działa to zaproś na finał pacyfika, pokarzę Ci.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
Qtaz do adamczarnamamba dodano: 12.06.2017, 10:59
Zapewno chodzi ci o glitch z helikopterem i autem. Przyznaje ze chyba jeszcze nigdy nie zrobilem elite bo gram zawsze z przypadkowymi ludzmi i zawsze sie znajdzie jakis co utrudnia sprawe. A czesto wyswietla mi sie tez ze elite nie zaliczony bo byl RESTART. Dlatego moje pytanie jak niby mozliwy jest elite z restartem ?
A co do wspolnego heista nie ma sprawy ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Qtaz dodano: 12.06.2017, 12:35
Pod koniec heista (gdy łódź jest pod mostem) host rozłącza internet 3 osobom zalicza napad na elite a host może zrestartować sam finał napadu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.51.***.***]
Wojtass do Majek dodano: 12.06.2017, 14:44
"Wystarczą pewnie ~3h gry dziennie i 1.5-2mln wpada na konto"
Mógłbyś mi wyjaśnić jak w legalny sposób bez cheatów i glitchów (tak wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi) zarobić w 3h, 2mln ?
Bo twierdzę że jest to niemożliwe!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Wojtass dodano: 12.06.2017, 15:03
400k kokaina, 300 meta itd łącznie około miliona, do tego co 15 minut samochod po 80k liczyc, że sprzedasz w 3 godziny 5 wozow i masz nastepne 400k. Do tego ze 2 pacyfiki po 400k no i sie uzbieraja bez problemu ponad 2 miliony.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do omosquito dodano: 12.06.2017, 16:23
Dokładnie tak. Możesz też zarobić więcej, jeśli uda Ci się np. załapać na finał Pacyfica z jakimiś randomami.

Zapomniałbym jeszcze o ładunku specjalnym. Rób sobie po kilka paczek dziennie i po tygodniu będziesz mógł sprzedać pełny magazyn, 111 paczek za 2 miliony. ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.06.2017, 16:27
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Wojtass do Majek dodano: 12.06.2017, 16:53
Napisałeś że w 3 godziny można zarobić 2mln, a teraz wyjeżdżasz że po tygodniu zbierania paczek zarabiasz 2mln. WTF ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Wojtass do omosquito dodano: 12.06.2017, 16:54
Serio? Jak to wszystko chcesz niby zrobić w 3 godziny?
Na zapełnienie i sprzedanie koki i mety potrzebujesz minimum 6,5 godziny.
Może masz odpalone gta 24/7 żeby się towar produkował bez Twojej obecności?
Jeśli będziesz tylko kupować zasoby żeby nie tracić czasu na kradzież to koka 270k, meta 207k. Przerwa po sprzedaniu jednego auta wynosi 20 minut + sprzedaż do 5, czyli jedno auto co 25 minut, nie 15. Samo sprzedanie 5 wozów to 2h. Chcesz zrobić pacyfika dwa razy w godzinę?
Jeśli w jednym czasie będziesz sprzedawał auta to nie zrobisz pacyfika i odwrotnie, bo niby jak to sobie wyobrażasz?
Jeśli weźmiesz ekipę do pomocy przy wytwórniach (bo niby jak samemu chcesz to sprzedać bez glitcha) i exporcie będzie się trzeba odwdzięczyć, a wtedy automatycznie mniej zarobisz.
Jeśli będziesz robić pacyfika to niestarczy Ci czasu na sprzedaż zasobów (nawet wcześniej przygotowanych).
Jeśli dalej się chcesz upierać przy swoim, to nagraj 3 godzinny film (bez przygotowanej gry oczywiście) jak to zarabiasz 2mln.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Wojtass dodano: 12.06.2017, 17:26
Bez przygotowanej gry się nie da to fakt, no chyba, że masz fuksa i trafisz 5 razy pod rząd na finał Pacyfika ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do Wojtass dodano: 12.06.2017, 17:36
Ja robię tak: dostarczam samochód -> sprzedaję samochód -> dostarczam samochód -> dostarczam ładunek specjalny -> sprawdzam zasoby koki i mety -> uzupełniam braki/dostarczam ładunek specjalny -> dostarczam samochód i koło się zapętla.

W czasie kiedy dostarczam samochody i ładunki specjalne produkują mi się narkotyki. Właśnie grałem w GTA jakąś godzinę, sprzedałem koke za 525k (byłoby więcej, ale jeden ładunek zniszczyłem). Oprócz tego sprzedałem 2 samochody klasy wysokiej. Zysk wyniósł 685k.

Magazyn na ładunki specjalne mam zapełniony w 43% (jeśli sprzedam co mam dostanę jakieś $1.200.000). Meta jest wyprodukowana w jakichś 50%, więc następnym razem jak wbiję do GTA i zacznę sprzedawać samochody powinno dojść do 100%, jeśli nie - dojdzie następnym razem.

Nie gram w GTA ostatnio zbyt dużo, ale za każdym razem jak wbiję to mam coś do sprzedania. Wystarczy wszystko odpowiednio rozplanować. ;)

P.S. Gra ze znajomymi automatycznie zwiększy Twoje zyski.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 12.06.2017, 17:38
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Wojtass do Majek dodano: 12.06.2017, 18:40
Dalej nie rozumiesz! To co opisałeś teraz to jest przygotowana gra nad którą spędziłeś znacznie więcej niż 3 godziny. To że za każdym razem jak wejdziesz do gry masz coś do sprzedania nie daje Ci ciągłego zarobku 2mln na 3 godziny.
Napisałeś wcześniej (rozwijając bo dalej nie rozumiesz) że co każde 3 godziny grania masz 2 mln zarobku.

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do Wojtass dodano: 12.06.2017, 21:07
Chyba Ty czegoś nie rozumiesz. Ty masz problem z zarabianiem pieniędzy, nie ja. Szukasz porad jak zarabiać w GTA Online, więc Ci wszystko opisałem, a Ty zamiast korzystać ciągle jakieś nowości wymyślasz.

Na czym polega przygotowanie gry? Musisz kupić biuro, klub motocyklowy, magazyny na paczki specjalne i samochody, fabrykę koki i mety. To jest to Twoje "przygotowanie do gry".

Potem tylko wchodzisz do gry i uzupełniasz zasoby. Podczas polowań na samochody robią Ci się narkotyki. Kiedy musisz odczekać ze sprzedażą kolejnego samochodu, dostarczasz zasoby do fabryk. Potem znów wracasz do samochodów/paczek i kółko się kręci.

Specjalnie dla Ciebie zrobię jeszcze jedną małą symulację na zarabianie kasy i liczę na to, że zamiast znów prawić swoje mądrości, wejdziesz do gry, zrobisz wszystko dokładnie krok po kroku jak Ci napisałem, a potem wejdziesz na GTASite i podziękujesz.

Wymagania: biuro, garaż na kradzione samochody, 3 znajomych, tworzące się narkotyki.
Zadanie: Kradniesz tylko i wyłącznie auta klasy wysokiej. Jeśli trafi Ci się klasa średnia czy standardowa, jedziesz na miejsce i niszczysz pojazd (możesz też odszukać nową sesję). Cooldown po zniszczonym samochodzie jest o wiele krótszy, więc bez problemu zdążysz wrócić do biura i będziesz mógł od razu szukać kolejnego samochodu.
Kiedy już uzbierasz 8 samochodów klasy wysokiej, sprzedaj 4 z nich (320k profitu) i zrób sobie Pacifica z kolegami (520k profitu - 120k za przygotowania, 300k za napad, 100k za elitarkę). Po napadzie sprzedaj kolejne 4 samochody z klasy wysokiej (320k profitu). Łącznie zarobisz $1.160.000 i powinno Ci to zająć około 2,5h. Przez ten czas, któraś z Twoich fabryk powinna ukończyć tworzenie narkotyków (np. koka, która idzie chyba najszybciej). Za ich sprzedaż dostaniesz 520k, na wykonanie zadania masz maksymalnie 30min, więc łącznie mamy nasze upragnione 3h.

Gratulacje, właśnie zarobiłeś ~1.7mln w niecałe 3h! Zmieściłeś się więc w widełkach, które dałem w komentarzu wyżej (1.5-2mln) w 3 godziny.

Potem możesz uzupełnić zasoby w fabrykach i zacząć misję z samochodami/napadami od nowa. Przez ten czas kolejna fabryka ukończy produkcję towaru, który będziesz mógł sprzedać.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.06.2017, 21:10
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Wojtass do Majek dodano: 12.06.2017, 21:31
Kradzież i sprzedaż 8 aut zajmuje ponad 3 godziny, a gdzie reszta ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
kastor do Majek dodano: 12.06.2017, 23:25
I ta twoja gra w GTA sprowadza się do farmienia kasy non-stop, oczywiście na sesjach tylko z ekipą lub znajomymi. Ja pier****, kur** to jest gorsze niż tyranie w realnym życiu w pracy. Tylko po to aby zarobić. A gdzie czas na swobodną rozgrywkę, strzelanie się z randomami, czy inne fajne akcje. To jest sandbox, gdzie wcielasz się w rolę gangstera a nie robola na taśmie w fabryce, gdzie codziennie powtarzasz te same czynności. Bo tak wygląda ten twój opis gry... koka, meta, samochody,pacyfic, koka, meta, samochody, pacyfic.......................
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do kastor dodano: 12.06.2017, 23:35
A gdzie tam, od czasu do czasu znajdzie się miejsce dla wyścigów, adwersarzów czy napadów. ;) To tylko przykład jak szybko zarobić legalną, dużą kasę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
kastor do Majek dodano: 12.06.2017, 23:47
Jasne. Tylko, że w tym zarabianiu pomagają ci znajomi, to potem wypada żebyś ty im pomógł, więc to nie są żadne 3 godziny tylko o wiele więcej. Jak grasz całymi dniami to może w końcu masz czas na te inne, fajne rzeczy.
Tak czy siak nudna ta twoja gra. No ale glitche są be, bo można taką samą kasę zarobić szybciej, a lewa kasa to już w ogóle grzech śmiertelny, bo w ogóle nie tracisz czasu.
A tacy uczciwi gracze muszą harować godzinami żeby ją zarobić, a te wszystkie cwaniaki idą na łatwiznę. Jak żyć ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do kastor dodano: 12.06.2017, 23:49
Jak żyć? Z browarkiem w ręku nie przejmując się opiniami ludzi i robiąc swoje dla zabawy :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do kastor dodano: 12.06.2017, 23:52
Powiem Ci, że nie gram codziennie, a jak już gram to max 1h i kasy mi nie brakuje. ;)
Według Steama w GTA V grałem 493h od dnia premiery, a trzeba wziąć pod uwagę, że samego singla przechodziłem 3x.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.06.2017, 23:53
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Majek dodano: 12.06.2017, 23:57
3 razy singla walnąłeś? lol No to szacun. Ja przeszedłem raz i od tej pory cały czas Online 2069 godzin dokładnie w nim spędziłem. Ile w singlu to nie mam pojęcia, pewnie koło 100. Ktoś z boku patrzy na te liczby i pewnie se myśli "Popi..rdoleni jacyś" :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Beka dodano: 13.06.2017, 09:19
Zeby ominac czas sprzedazy pojazdow wystarczy po sprzedanym 1 samochodzie lub 4 samochodach zresetowac gta za 1 godzine samemu zarobisz okolo 700 000 a za 4 samochody w godzine okolo 4 mln
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
szymastoziomal dodano: 13.06.2017, 10:38
Nie wiecie może Panowie o której dziś aktualizacja mniej więcej wjeżdża?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do szymastoziomal dodano: 13.06.2017, 10:40
Prawdopodobnie o 11:00 Kilku kozaków zza oceanu już 3 godziny temu dobrało się do plików.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Ghj dodano: 13.06.2017, 11:37
Co za ku._..rwa goscie na niczym sie gn._.._oje nie znacie dlc bedzie o 12 do pobrania i tak was cwe._.._.le nie stac bedzie ZDECHNI._.._.JCIE WSZYSCY
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Ghj dodano: 13.06.2017, 12:32
No i pomyłeczka, o 11:00 na Xbox One wyszło ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do Ghj dodano: 13.06.2017, 14:10
Pozdrawiam serdecznie. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]