Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W grze zawarty jest pełny cykl faz księżyca.

Najnowsze informacje

1186VNowe informacje o Gunrunningu! News | | 03.06.2017 08:56 przez Majek

Rockstar właśnie opublikował nowe informacje na temat najnowszego DLC do GTA Online!

Nowe informacje o Gunrunningu!

Całym biznesem będziemy zarządzać z naszego podziemnego bunkra, a dostęp do nowych misji uzyskamy po zalogowaniu się jako CEO bądź prezes klubu motocyklowego. Będziemy mogli też zaopatrzyć się w mobilne centrum dowodzenia - MOC (Mobile Operations Center).

Aby sprzedać broń, będziemy musieli wybrać odpowiednie uzbrojenie i bojowe pojazdy, które będą chronić nas przed innymi graczami czy agentami federalnymi. Misje będą więc trudniejsze niż dostarczenie kokainy czy kradzionego samochodu, ale i zysk z udanej sprzedaży sprawi, że będziemy uśmiechać się od ucha do ucha.

Jak pisałem wcześniej, wszystkimi akcjami będziemy zarządzać z naszego tajnego bunkra. Podobnie jak biura czy kluby motocyklowe, nasza podziemna baza również będzie miała możliwość modyfikacji.

Lista dostępnych ulepszeń:

  • warsztat samochodowy
  • zbrojownia
  • pomieszczenia mieszkalne 
  • centrum dowodzenia, z którego będziemy mogli modernizować nasze pojazdy bojowe

Uzbrojone Pojazdy to nowa klasa, która zawita do GTA Online. Pojazdy te będziemy mogli kolekcjonować w naszym bunkrze i ulepszać. Do dyspozycji mamy amfibie, opancerzone transportery czy przyczepkę z działami przeciwlotniczymi, która skutecznie uprzykrzy życie pilotom myśliwców.

Z pomocy Uzbrojonych Pojazdów będziemy mogli korzystać podczas dostarczania ładunków specjalnych.

Życie to nie tylko ciężka praca i R* bardzo dobrze o tym wie. W przerwie między dostawami zleć swoim naukowcom badania nad ulepszeniami do Twoich broni, centrum dowodzenia czy Uzbrojonych Pojazdów.

r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 23
Warfikus dodano: 03.06.2017, 09:26
No, i takie DLC rozumiem, jeszcze dobór ochrony do sprzedaży :D
Całość wygląda bardzo dobrze, jednak mechanika się trochę zmieni, więc nie ma co narzekać ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Warfikus dodano: 03.06.2017, 09:30
Wygląda na to, że graczy będziemy dobierać na sesji, i se misje również na niej się będą odbywały. Byle tylko cheaterzy święta nie popsuli i będzie git.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden dodano: 03.06.2017, 10:52
No to niezły ten bunkier musi być ,jak tam wózek golfowy aż stoi żeby po nim jeździć.
PS:Dodajcie jeszcze ,że biznes przemytu będzie można zacząć zarówno jako CEO jak i VIP ,czy też Prezydent Klubu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Dodladden dodano: 03.06.2017, 11:02
W robocie jestem do 17:00 i nie mam dostępu do panelu aby poprawić. Majek też będzie dopiero po 17:00 ale dobrze, że przypomniałeś. Faktycznie zabrakło takiego info.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
adamczarnamamba dodano: 03.06.2017, 13:52
Czekam, mam nadzieję że moje uciułane 106 milionów starczy na zakup wszystkiego z tego DLC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do adamczarnamamba dodano: 03.06.2017, 14:03
106 to raczej na bank starczy. Tak na oko to 50 milionów powinno styknąć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.136.***.***]
xD111 dodano: 03.06.2017, 10:02
Szkoda tylko, że na sesji jest maksymalnie 32 graczy. Dwie trzy drużyny zrobią ekipę i nie z kim już grać xD Wieje nudą i patatajnią.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.63.***.***]
Add do xD111 dodano: 03.06.2017, 10:48
myślisz, że jakby było 60+ itd.. to grałoby Ci się lepiej i bez nudy? To od R* zależy czy będzie Ci się nudziło czy nie, skoro dają Gunrunning, to pograsz dzień lub dwa i znów Ci się będzie nudziło dlatego że nic tu nowego nie wprowadzają.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Qrix do xD111 dodano: 03.06.2017, 14:47
Będziesz wtedy w jednej z tych drużyn to będzie z kim grać. Jest limit do ośmiu organizacji na sesji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
_FaryN_ dodano: 03.06.2017, 16:35
Tylko ciężko znaleźć na sesjach pomocników bo za te grosze nikomu się nie chce latać
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do _FaryN_ dodano: 03.06.2017, 16:47
Najlepsza wymówka wielu ludzi... "ciężko znaleźć pomocników". :) Próbowałeś na naszym TSie? Jeszcze nigdy nie było tak, żeby ktoś komuś pomocy odmówił.

ts.gtasite.pl - wbijaj ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
! ! ! Kibnezes ! ! ! dodano: 03.06.2017, 22:29
Poza nowymi broniami i pojazdami to dlc będzie beznadziejne i szybko się znudzi
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do ! ! ! Kibnezes ! ! ! dodano: 04.06.2017, 08:36
Tak samo mówili o I/E ,F&F ,oraz wszystkich poprzednich.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Danny222 dodano: 03.06.2017, 10:00
No i to jest jakiś dobry update. Po rozczarowaniu ze strony IMPORT/EXPORT tutaj jest jakaś petarda. Już się doczekać nie mogę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.63.***.***]
Add do Danny222 dodano: 03.06.2017, 10:43
dobry update? NIC NOWEGO, ta sama koncepcja, zero inwencji twórczej, wszystko bazuje na takiej samej idei co poprzednie dlc. Koniec GTA Online.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Qrix do Add dodano: 03.06.2017, 14:45
Ta sama koncepcja, ale mimo to ludzie grają, więc z tym wieszczeniem końca GTA:O bym się wstrzymał jeszcze trochę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.137.***.***]
wyewoluowany do Add dodano: 05.06.2017, 11:06
Koniec GTA:O, choć gra zarabia więcej niż podczas premiery...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Warfikus do wyewoluowany dodano: 05.06.2017, 13:57
Koniec to może być że tak powiem szarych komórek kilku osób..., i tutaj trafiłeś w sedno z tym zarobkiem ;:D
GTA Online jest tak dobre i dochodowe że na tym teraz będą bazować, czyli GRZE WIELOOSOBOWEJ, i jej wspieraniu, co zobaczymy w RDR2
Wole 20 DLC do online, niż jakiś dodatek do fabuły na 10h, jak tak bardzo niektórzy lubią fabułę polecam książki bądź jakiś film, np. Maverick.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.06.2017, 14:07
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Saladyn21 do Warfikus dodano: 25.06.2017, 14:59
No co Ci mogę powiedzieć jedni idą w jakość, inni w ilość... ja tam wolałbym jednak dodatek do singla w stylu EFLC, niż 10 dodatków do multi które praktycznie nic nie wnoszą. Jedyny dodatek do Online który był coś wart to napady.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]