Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] O świcie możemy spotkać ciężkie maszyny na Vespucci Beach.

Najnowsze informacje

807VGunRuning - nowe przecieki w formie zgadywanki News | PC PS4 XOne | 02.06.2017 19:57 przez omosquito
Encyklopedia: GTA Online

GunRuning - nowe przecieki w formie zgadywanki

Przez kilka ostatnich dni z niecierpliwością oczekiwaliśmy na jakąkolwiek informację na temat zbliżającej się aktualizacji do GTA Online. Po kilku dniach ciszy udało się wydobyć ciekawego newsa, jednak jest on bardzo tajemniczy.

Yan, specjalista od przecieków, który to praktycznie nigdy się nie myli, przekazał dzisiaj w nocy kilka ciekawych informacji. Jest on osobą, która potrafi wyczytać z plików gry wiele ciekawych rzeczy i zna sporo osób pracujących dla Rockstara, więc sam przeciek można potraktować jako "w miarę" wiarygodny. 

Tym razem informacje zostały przez niego zaszyfrowane. Podał on kilka cyfr: 6, 8, 13 oraz 17, z prośbą o połączenie ich z odpowiednimi znaczeniami.

  • liczba nowych pojazdów
  • liczba broni, które otrzymają nowe ulepszenia
  • liczba nowych misji
  • data wydania aktualizacji


No to cóż nam pozostaje? Pobawmy się w grę, którą zaproponował Yan. Ja obstawiam:

17 nowych pojazdów
6 ulepszeń broni
8 nowych misji
13 data wydania


Jakie jest Wasze zdanie? Piszcie w komentarzach!

r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 8
KrechA dodano: 02.06.2017, 20:16
Jako ze to jest gunrunning
to raczej ulepszeń broni powinno byc wiecej
i ja zamienilbym 13 z 6, no i obstawial ze 6 czerwca dlc bedzie wypuszczone
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do KrechA dodano: 02.06.2017, 20:19
Analizując sytuację i znając info że do 12 czerwca są dostępne podwójne RP , 13 czerwca to raczej pewnik co do terminu wydania update'u :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do dodano: 02.06.2017, 20:32
"Number of weapons that will have new upgrades" Czyli w tłumaczeniu na "nasze" to liczba broni, które otrzymają nowe ulepszenia, no chyba, że 15 lat nauki angielskiego poszło na marne ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.06.2017, 20:34
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Dodladden do omosquito dodano: 02.06.2017, 20:33
Taaaa ,już doczytałem ,aleee wstyyyd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Dodladden dodano: 02.06.2017, 20:37
A jak obstawiasz Dodladden? :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.06.2017, 20:37
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Dodladden do omosquito dodano: 02.06.2017, 20:41
Ja?
Ciężko stwierdzić ,ale tak jakby się zastanowić to ...
17 zaktualizowanych broni pod względem modyfikacji (bo mamy duży arsenał ,te karabiny wszystkie i wgl)
6 nowych misji (mogą być lepsze ,ale mniej)
8 nowych pojazdów (w końcu o nie głównie chodzi no nie?)
13 data wydania (pewniak)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Warfikus dodano: 02.06.2017, 20:40
W sumie wiarygodnie te cyferki wyglądają, byle pojazdy się do czegoś nadawały, bo trzeba zakończyć żywot hydry czy przygłupów z przylepkami tylko czekających na czerwoną ikonkę na GPS...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Warfikus dodano: 02.06.2017, 20:45
Jeśli czołg NOS bedzie działał w taki sam sposób jak w TBoGT, czyli, że będzie go można go obsługiwać samemu, to będzie to mój pierwszy zakup :P Działko z hydry w czołgu to bedzie rewelacja :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Warfikus do omosquito dodano: 02.06.2017, 20:58
O ile nie zastosują nerfingu z pojazdów specjalnych, ale wątpię :D
Mnie zastanawia bardziej Tampa z swoim minigunem na dachu, jak kierowca tym strzela TO MIAZGA, idealne do obrony towaru!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Warfikus dodano: 02.06.2017, 21:00
Jeśli kierowca to będzie rewelka 100% się zgadzam, ale wątpię aby była ona pancerna,. Bardziej obstawiam, że to będzie taka kuruma, jeden strzał i padasz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Warfikus do omosquito dodano: 02.06.2017, 21:07
W sumie fakt, ale wychodzimy z założenia że wrogowi nie pozwolimy siebie przylepką rzucić...
Jednak na screenie widać w tle wybuchy, jakby te Tampy coś goniło, może sugestia że to jednak będzie wytrzymałe?, pożyjemy zobaczymy.
Jeszcze kwestia czy coś latającego dodadzą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Warfikus dodano: 02.06.2017, 21:13
Co do latających to obstawiam, że jako możliwy do zakupu pojawi się Lazer. Na nowe latające maszyny bym nie liczył, no chyba, że R* nas zaskoczy np. niewykrywalnym F117, ale wtedy to działka i wyrzutnie na ziemi nie mają szans, jeśli go nie będzie na radarze widać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do omosquito dodano: 02.06.2017, 21:17
A tak BTW, jeśli 17 okaże się liczbą misji to będę wniebowzięty :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Warfikus do omosquito dodano: 02.06.2017, 22:15
Ale takich na sesji jak choćby Magazynowanie czy bardziej te w stylu tych z Import Exportu co po wykonaniu dawały zniżki?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Warfikus dodano: 02.06.2017, 22:21
Ja bym wolał misje w starym stylu, tak jak to u Lamara było, ale wątpię, że rockstar nam zaproponuje coś takiego. Bardziej obstawiam, że będą to misje takie jak przy pojazdach specjalnych przy import-export.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.06.2017, 22:21
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
speedor123 do omosquito dodano: 03.06.2017, 01:16
Widzieliście już najnowsze screeny ? Urzekł mnie ten motor z rakietowym silnikiem i skrzydłami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do speedor123 dodano: 03.06.2017, 01:20
Pewnie, że tak :) Rano będzie news. A co do motorka z rakietą to przypuszczam, że będzie to coś ala Rocket Voltic czyli: Oooo jaki super motor jaaaa.... A po kilku dniach: Eeee tam nic ciekawego nie warto kasy marnować. Obym się mylił ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Warfikus do omosquito dodano: 03.06.2017, 07:38
Ile zgonów na nim będzie :D, może jeszcze mu spadochronie dadzą i rakietki, nie no jak co to DLC naprawdę mnie urzekło i jeszcze nasz kochany Agent 14, być może to on zleci nam te nowe zadania które od blokują nasze pojazdy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.177.***.***]
SMTH dodano: 05.06.2017, 11:52
17 modyfikacji broni
6 pojazdów (screeny)
8 nowych misji
13. data aktualizacji (po promocji)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]