Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Spora ilość wozów importowanych w dokach w San Fierro posiada zabawne tablice rejestracyjne, obrażające inne firmy robiące gry np. EA.

Najnowsze informacje

944VPremie i zniżki w GTA Online News | | 26.05.2017 21:29 przez Majek

Kolejne premie i zniżki zawitały do GTA Online. Jest to świetna okazja, aby podreperować swój budżet przed nadciągającym DLC!

Premie i zniżki w GTA Online

Jeśli jakimś cudem ominął Was news o Gunrunningu, koniecznie zajrzyjcie TUTAJ.

Do 12 czerwca otrzymamy podwójne premie GTA$ oraz RP za wykonywanie misji specjalnych od SecuroServ. Przypominamy, że po wykonaniu tych misji, otrzymacie małą zniżkę na zakup pojazdu specjalnego.

Przechodząc do zniżek - tu lista jest dużo większa. Promocjami objęte są AmmuNation, Warstock, DockTease, Dynasty8 i Elitas.

AmmuNation

  • 50% zniżki na magazynki pudełkowe/bębnowe oraz luksusowe wykończenia
  • 25% zniżki na pancerz i amunicję

Dynasty 8 Executive

  • 50% zniżki na remonty biurowe
  • 25% zniżki na biura, garaże biurowe i warsztaty

Warstock Cache & Carry

  • 25% zniżki na Imponte Ruiner 2000, Coil Voltic Rocket, Czołg Rhino, Pickup HVY Insurgent, Buckingham Valkyrie oraz opancerzony Brute Boxville

DockTease

  • 50% zniżki na modyfikacje jachtu
  • 25% zniżki na jachty

Elitas Travel

  • 50% zniżki na Luxor Deluxe i Swift Deluxe

 

Choć zniżek jest sporo, podczas wydawania swoich pieniędzy pamiętajcie o Gunrunningu. Jacht czy złoty samolot niekoniecznie muszą się Wam przydać, a dalej nie znamy kwot, jakie będziemy musieli zainwestować w nowym DLC. Ponoć mają być one wysokie.


Polecane artykuły:

Pierwsze detale i zdjęcia z GunRunningu!

Premiera RDR2 się oddala. GTA V z kolejnymi rekordami. Co z GTA VI?

Jedna gra, kilka wersji i tak wiele różnic...

r e k l a m a

Komentarze (33) Skomentuj Obserwuj

[46.174.***.***]
wyewoluowany dodano: 29.05.2017, 09:54
Mam $45M, z czego połowa od mo_derów. Planuję wydać minimum $25M. Ucieszyłbym się jednak gdyby R* wywalił całą zmo_dowaną kasę w dzień premiery Gunrunning. Warto byłoby dla tego pięknego bólu tyłków większości :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
DeeJayMatsu dodano: 30.05.2017, 15:09
Szukam ogarniętych graczy do gry w misje na pojazdy specjalne bo wkoncu jest x2 ;D

Jakby był ktoś chętny zapraszam na pw, podam nick ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do DeeJayMatsu dodano: 30.05.2017, 15:23
A jaka platforma?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
DeeJayMatsu do omosquito dodano: 30.05.2017, 22:23
PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden dodano: 27.05.2017, 10:23
Zarobki podejrzanie wysokie ,boję się czy 10mln starczy na troche ponad podstawowe rzeczy :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do Dodladden dodano: 27.05.2017, 10:53
Nie bez powodu w ciągu ostatnich tygodni R* pompuje w nas podwójną kasę. ;) Ja tam dobiłem do 20mln i póki co nie mam czasu na grę, więc mam nadzieję, że jak wyjdzie DLC to będzie mnie na wszystko stać co bym to mógł artykuły napisać... :D
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.05.2017, 10:54
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do Majek dodano: 27.05.2017, 12:57
Ja to tam nie mam za bardzo z kim aktualnie ogarniać tych hajsów :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
lukaszn92 do Dodladden dodano: 27.05.2017, 13:06
Dziwie się że ktoś dzisiaj martwi się o hajs w GTA ONLINE.
Pełno cheaterów praktycznie każdej sesji.
Wczoraj ledwo wszedłem do gry i i zanim zdążyłem uciec z sesji (trwało to z 2 sekundy) jakiś gościu dał mi prawie 5 000 000 ;/ .
Siostra grała jakieś dwa tygodnie temu i dostała 19 000 000, bo późno się skapnęła i nie zdążyła szybko uciec z sesji...
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do lukaszn92 dodano: 27.05.2017, 14:07
Sądzisz, że ktoś sypnie lvl'owi ponad 600? Jak już to mnie freezują a nie kasę dają. :D Uzbierałem 10 milionów i musi starczyć na podstawowe pierdoły.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Warfikus do omosquito dodano: 27.05.2017, 14:29
Ja przewiduje na całokształt max 50mln, sam w rezerwie uzbierałem 64kk, żeby znajomych pokazać zakupione pojazdy, które postaram się all wyprodukować, kupić czy co tam się z tym będzie robić.

Na moje oko taka Tampa z dozbrojeniem raczej nie przekroczy ceny Ruinera, która po prostu jest stąd droga że odblokowuje zadanie do farmienia kasy.
Ogólnie stawiam ceny pojazdów średnio 3kk, z czego APC itp będą cenowo królowały.
A sam bunkier? pewnie czysty z 3mln, ALE ulepszenia, typu strzelnica, centrum badawcze będzie astronomicznie drogie,i na pewno droższe niż choćby jacht, znana nam sytuacja choćby z klubu motocyklowego
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.05.2017, 14:30
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do lukaszn92 dodano: 27.05.2017, 19:19
Hajsy od modderów, najgorsza rzecz w GTA O ,ja osobiście gram tylko na pustych publicznych sesjach ,które sam ze znajomymi tworzę i nie sprawią mi radości korzystanie z hajsów ,których samemu nie zarobiłem.
Nie jest sztuką wyłożenie tych ok 20 zł i dostanie 100mln ,a zarobienie ich samemu w pocie czoła ,razem ze wspaniałymi znajomymi.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do Dodladden dodano: 27.05.2017, 20:16
A wystarczy odwiedzić ts.gtasite.pl ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Warfikus do Dodladden dodano: 27.05.2017, 20:23
A no hehe, przy czym Rockstar daje naprawdę zarobić, i tu dla nich +
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do Warfikus dodano: 28.05.2017, 08:17
A wystarczy tylko wiedzieć jak! Mam swoją super taktykę i da się zarobić dobrze i w miarę szybko.
PS:#Majek co masz na myśli przez odwiedzanie ts'a?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Dodladden dodano: 28.05.2017, 13:24
Przypuszczam, że jest to odpowiedź na:

Dodladden napisał:

Ja to tam nie mam za bardzo z kim aktualnie ogarniać tych hajsów :/


Nie masz z kim grać na PC, wbij na teamspeaka.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[171.25.***.***]
GandalfRoz do Dodladden dodano: 28.05.2017, 15:20
Chcesz troche hajsu od cheatera? odwiedz ts.gtasite.pl
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 47
Majek do GandalfRoz dodano: 28.05.2017, 15:30
Tak jak Moskit napisał, chodzi o "Ja to tam nie mam za bardzo z kim aktualnie ogarniać tych hajsów :/"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do Majek dodano: 28.05.2017, 20:56
Aaaa ,ok.
Może kiedyś wpadnę w odwiedzina :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[10.40.***.***]
raf do Dodladden dodano: 29.05.2017, 13:39
Ale z ciebie dziewica orleańska. A na tych pustych sesjach, dla pewności, zakładasz jeszcze prezerwatywę? LOL
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do raf dodano: 29.05.2017, 14:51
Raf spójrz na to z drugiej strony. Nawalasz kilka dni aby ci się magazyn zapełnił jedziesz sprzedać i bam całe oczekiwanie i robota w piz.du bo jakaś hydra Cię trafiła. Dla kgoś kto gra uczciwie strata kilku dni to nic przyjemnego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[10.40.***.***]
raf do omosquito dodano: 29.05.2017, 15:12
Przeczytaj jego maila jeszcze raz. Dla niego najgorsza rzecz w GTAO to kasa od modderów, a nie godmode, explosive ammo, aimboty, zrespiona choinka w d*pie albo random z Hydrą. Najgorsza jest ta lewa kasa, której inni nie zarabiają tak jak on w pocie czoła... Mega LOL.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do raf dodano: 29.05.2017, 17:48
Od choinki w d*pie nie ma się bana.......ale od 10 mln w mikrosekundzie już tak
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
raf do Dodladden dodano: 29.05.2017, 18:06
Bzdury. Jakby tak było, to gracze z lewą kasą od modderów szybko by znikali. A nie znikają. Albo znika ich niewielu. Wiem, bo jestem jednym z nich. Gram w online bez przeszkód od kilku miesięcy z lewą kasą, którą dostałem od modderów kilka razy i były to kwoty 100 mln+.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do raf dodano: 29.05.2017, 18:15
Gdybyś zgłaszał co się dzieje i jakie kwoty dostajesz to R* byłoby łatwiej rozwiązać ten problem.
NO chyba że nie chcesz i dobrze ci w takiej grze jaka jest, to już twoja sprawa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
raf do Dodladden dodano: 29.05.2017, 19:31
Sorry, ale coraz bardziej pier*dolisz jak potłuczony. Niby od MOJEGO zgłaszania zniknie problem modderów. To informuje cię, że zgłaszam każdego, którego mogę zidentyfikować jako moddera (godmody i inne takie) i wyobraź sobie, że oni nie znikają. Zacznij grać na normalnych sesjach, to będziesz wiedział co się naprawdę dzieje w GTAO. Narazie to kisisz się ze swoimi znajomymi na własnych sesjach i snujesz fantazje powtarzając jakieś bzdury.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do raf dodano: 29.05.2017, 19:52
"Lejta się" :D Haha Nie no śmichy chichy ale prawda jest taka: Chcesz spokojnie sprzedać zawartość magazynu to na PC "alt + enter" trzymasz 15 sekund i po puszczeniu masz pustą sesję. Chcesz się ponawalać z innymi graczami to najzwyczajniej w świecie graj w online i czytaj na czacie: "O Ty... kurrr... Mother Fuc..." itd. W sumie to jest zabawne :P Widzisz gościa który zamienia Cię w kulkę pomarańczy to zmień sesję i daj mu reporta.

Co do kasy to tutaj każdy ma inne preferencję i nie ma co się kłócić. Znam ludzi, którzy rozegrali ponad 1000 godzin mając miliardy na koncie. Znam również dzieci, którym po zakupieniu wszystkiego gra znudziła się po 50 godzinach. Wszystko zależy od człowieka i jego podejścia. Nawet miliarder potrafi się kulturalnie bawić o ile ma IQ powyżej 100. Oczywiście R* powinien wyplenić nieuczciwe zarabianie, ale jednocześnie z tym powinna pójść obniżka cen sharków. Tego jednak nie zrobią, bo najwięcej zarabiają w bogatych krajach, gdzie przy zarobkach 2000 USD wydanie 100 USD na 8 milionów to nie jest problem. W naszym kraju przy średniej zarobków 500 USD wydanie 100 USD to paranoja. Ustalenie kwoty dla danego kraju nie wchodzi w grę bo w bogatych landach będą kupowali sharki z np Etiopii za kilka groszy. Co to powoduje? Ano w krajach biednych ludzie kupują money lobby a w krajach bogatych sharki.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 29.05.2017, 19:54
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Dodladden do omosquito dodano: 29.05.2017, 21:00
Dziękuję redakcjo za zakończenie tego niezręcznego tematu, nie ma co wszczynać wojny na temat na który nie mamy większego wpływu.
Jeśli w jakiś sposób obraziłem kolegę "raf" to przepraszam, nie miałem tego an celu i nie chciałem.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 29.05.2017, 21:00
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.51.***.***]
Wojtass do omosquito dodano: 31.05.2017, 07:58
1000 godzin i miliardy na koncie ? Chyba coś Ci się pomyliło w obliczeniach, no chyba że piszesz o nieuczciwych graczach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Wojtass dodano: 31.05.2017, 08:26
Oczywiście, że mowa o tych nieuczciwych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Warfikus do omosquito dodano: 31.05.2017, 12:52
Uczciwie gracze grając dość długo w tą grę wbijają ok 300mln, ale nie miliardów :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Warfikus dodano: 31.05.2017, 12:55
Potwierdzam mam tak jak ty około 2000 godzin i 300 milionów przez ten czas zarobiłem :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.47.***.***]
Jim do omosquito dodano: 01.06.2017, 12:51
Które wytwórnie najbardziej opłaca się mieć oraz czy produkcja w nich trwa podczas bycia prezesem i np dostarczania ładunków do magazynu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
bufcik dodano: 01.06.2017, 14:56
Dwie najbardziej opłacalne to koka i meta. Produkcja trwa podczas bycia Vipem, bo czasami zostawiam konsolę żeby "naprodukowała" towar właśnie będąc Vipem, żeby wyeliminować groźbę ataku na wytwórnię.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]