Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli zamówimy taksówkę z firmy Romana, taksówkarze zaczną marudzić, że wożą nas za darmo.

Najnowsze informacje

1137VPierwsze detale i zdjęcia z GunRunningu! News | | 26.05.2017 00:15 przez Majek

Rockstar na swojej stronie umieścił właśnie pierwsze informacje oraz screeny z nadchodzącego DLC do GTA Online!

Pierwsze detale i zdjęcia z GunRunningu!

Obecnie swoje przestępcze imperium możemy rozwijać na dwa sposoby - jako boss gangu motocyklowego bądź jako prezes prężnie działającej firmy. Czas jednak dać odpocząć handlowi kradzionymi samochodami czy narkotykami. Nadchodzi nielegalny handel bronią!

Update pojawi się już w przyszłym miesiącu.

Nie będzie prywatnych lotniskowców, jak przez niektórych zakładano do tej pory. Zamiast tego, będziemy mogli kupić specjalne bunkry. To właśnie w podziemiach znajdzie się nasze centrum dowodzenia, w którym będziemy mogli przechowywać broń oraz najnowsze i najbardziej zaawansowane maszyny bojowe.

Rockstar radzi, aby zainwestować swoje pieniądze w najnowszy dodatek. Cytując ich słowa: "the only thing more fun than crime is profit", co w tłumaczeniu na język polski oznacza, że jedyną rzeczą lepszą od kradzieży jest zysk. Możemy się więc spodziewać, że GunRunning będzie bardziej dochodowy niż sprzedaż narkotyków czy samochodów.

Więcej informacji poznamy już wkrótce. Na pewno możemy spodziewać się nowych ulepszeń do broni i nowych pojazdów do zadań specjalnych.


W bunkrze znajdziemy strzelnicę.

 

Tampa zostanie wyposażona w działa.

 

APC będzie mogło poruszać się zarówno po lądzie jak i wodzie.

r e k l a m a

Komentarze (26) Skomentuj Obserwuj

[192.162.***.***]
Nie-dzielny Gracz dodano: 26.05.2017, 09:25
W moim odczuciu, mapa w GTA V jest zbyt mała, lub za mało zróżnicowana by wprowadzać coś takiego. Powinni skupić się na dodaniu nowych terenów do GTA.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.250.***.***]
Hunter16a dodano: 26.05.2017, 03:01
Ciekawe czy dodadzą też jakieś nowe pojazdy powietrzne np. Huntera z GTA SA lub jakieś nowe odrzutowce ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.113.***.***]
Ja do Hunter16a dodano: 26.05.2017, 03:14
Obstawiam, że będzie to wyglądało identycznie do "import-export" Czyli hangar to nasz dotychczasowy magazyn. A wspominane przez R* kilka miesięcy temu misje będą to zbiór 6 króciutkich misyjek mających na celu obniżenie ceny zakupu pojazdów. Dodatkowo w hangarach będzie wytwarzana broń, której podobnie jak skradzionych samochodów w "imporcie" nie będziemy mogli używać. A sam bunkier będzie można ulepszyć, aby szybciej wyrabiał broń, na wzór wytwórni tak jak to jest w klubie motocyklowym. Jednym słowem NIC NOWEGO, zwykłe wyciąganie hajsu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.137.***.***]
wyerwoluowany do Hunter16a dodano: 26.05.2017, 11:59
Odrzutowiec będzie na 90% - nie bez powodu na screenie z bunkrem widnieje napis LOS SANTOS AIRBASE BUNKER.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.0.***.***]
etam dodano: 26.05.2017, 04:39
za piataka kupi sie 20baniek od jakiegos dzieciaka na modach
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.137.***.***]
wyewoluowany do etam dodano: 26.05.2017, 12:04
Oby zrobili money swipe w dniu wydania DLC - nie mogę się doczekać tego płaczu bo "zabrali mi miliony!" :D Choć trzeba mieć na uwadze to, że money swipe od 2013 roku był tylko 2 razy (pod koniec 2013 i 2015 roku).
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Nexxx dodano: 26.05.2017, 12:31
No to Merryweather będzie mieć konkurencję.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Dodladden do Nexxx dodano: 26.05.2017, 12:49
Jeszcze Jaką!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.0.***.***]
etam dodano: 26.05.2017, 15:52
polecam nie kisic kasy na zapas tylko wydawac odrazu mi od premiery pc nigdy nic nie zabrali bo nie trzymam wiecej niz 2-3m
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.250.***.***]
Hunter16a dodano: 26.05.2017, 16:04
Fajnie by było ciekawe czy pozatym dodadzą te wojskowe pojazdy z bety GTA 5 (Squadie , Hunter itp. ) chciałbym tylko aby R* dodał przynajmniej z 5 pojazdów na początku a nie że dodadzą 2 pojazdy a potem co tydzień po jednym oraz aby bronie z DLC były też dostępne na SP mam na myśli tylko bronie bo pojazdy raczej nie będą . Pozdrawiam wszystkich ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Namo dodano: 26.05.2017, 17:10
To będzie drogie DLC :-P
+ -4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.29.***.***]
Grander95 do Namo dodano: 26.05.2017, 18:51
To masz szczęscie że jestes jednym z niewielu cyganów którego będzie stać na to wszystko.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Warfikus do Namo dodano: 26.05.2017, 19:16
Spróbuj tylko komuś zaoferować te swoje money lobby...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Dodladden dodano: 26.05.2017, 07:25
To wygląda tak jak mówiłem ,styl "szalonego" handlu bronią w "Blaine County" ,lecz ku mojemu zaskoczeniu połączony z konkretnymi militariami.
Pojazdy? Tu zaczyna się problem ,widzicie te wszystkie APC ,działa i inne śmiercionośne narzędzia? Wyobraźcie sobie jaki chaos może panować na publicznych sesjach.
Moje spostrzeżenia ze screenów
-Najnowsze pojazdy będą miały możliwość zmiany kamuflażu i byćmoże innych konfiguracji.
-Strzelnica będzie znajdowała się w bunkrze, a w związku z tym że Ammu Nation jest zapełnione, to powstanie nowy sklep z bronią w bunkrze lub gdzieś w mieście.
-Nie mam zielonego pojęcia gdzie dokładnie będzie znajdował się bunkier ,ale na pewno w pobliżu bazy wojskowej.
-Jak na razie wypatrzyłem jedną nową broń, zaawansowany AK

Sprzedaż? Nadal jest mi ciężko stwierdzić na czym to będzie polegało, obstawiam że będziemy kraść ukazane na screenach pojazdy ,byćmoże będziemy je prowadzić manualnie ,lub transportować na lawecie ,czy też w inny sposób (np:cargobobem).
Ewentualnie będziemy kraść transporty z karabinami i dopiero po ukończeniu misji/transportu będziemy mogli kupić nowy model broni.
Dajcie znać pod komentarzem jeśli coś przeoczyłem ,lub jeśli macie własną teorię na ten temat.
PS:sorry za masło maślane
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.137.***.***]
wyewoluowany do Dodladden dodano: 26.05.2017, 12:06
To uczucie, gdy mieszkańcy Los Santos myśleli dotychczas że żyją w pop****olonym mieście, a w dniu nowego DLC zorientują się że mieszkają na jednym j***nym poligonie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Dodladden do wyewoluowany dodano: 26.05.2017, 12:50
Ich przeciętne dni będą jeszcze bardziej popieprzone :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Dodladden do Dodladden dodano: 26.05.2017, 12:51
[EDIT] Znalazłem kolejny fajny detal ,przyjrzyjcie się na miniguny w Tampach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
vinnersy do Dodladden dodano: 26.05.2017, 20:45
Mozliwe że z miniganów będzie strzelał pasażer. Możliwe, że będzie do tego nawet tryb kamery strzelca jak w valkyrii
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Dodladden do vinnersy dodano: 26.05.2017, 21:03
Mi raczej chodziło to że jedna z Tamp ma tylko jednego miniguna i nie ma w grillu rakiet ,a dwie pozostałe mają 2 miniguny i rakiety w grillu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
! ! ! Kibnezes ! ! ! dodano: 27.05.2017, 14:07
Już mi się przejadły te handle. Mam nadzieje, że po tym wyjdzie coś świeżego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Majek dodano: 26.05.2017, 10:13
Tak trochę pesymistycznie do tego podchodzicie. :P I choć to co mówicie może okazać się prawdą, to jednak liczę na to, że R* nie zrobi z siebie pośmiewiska i to DLC będzie wielkie. Może nie aż tak jak napady, ale większe niż I/E.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.137.***.***]
wyewoluowany do Majek dodano: 26.05.2017, 12:03
To samo było z IE - pokazali w newswire mniej niż połowę, a resztę dopiero w dniu wydania DLC. Obstawiam że jednak dostaniemy Mobile Command Center w formie lotniskowca, lub trzeba będzie przerobić jacht. Napisali też że to jest dla VIP, CEO i prezydentów klubów - CEO dostanie amfibię APC, prezydenci opancerzoną Tampę, a VIP może będzie mógł przerobić jacht na lotniskowiec. Modyfikacja pojazdów Pegasusa jest też bardzo możliwa, tak jak missle jammery dla helikopterów.

Najbardziej cieszy mnie jednak to: RIP HYDRA 2015-2017
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Dodladden do wyewoluowany dodano: 26.05.2017, 12:49
Co jak co ,ale lotniskowiec to już by była przesada.
Ludzie zrozumcie, to jest GrandTheftAuto, a nie Arma :/
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pavel1224 do wyewoluowany dodano: 27.05.2017, 12:03
Z Hydrą to nie do końca tak... Pojazd był wart 3 miliony (całkiem sporo) i z jednej strony eliminowanie go w tak prosty sposób za pomocą APC jest krzywdzące. Tak jak krzywdzące jest nadużycie Hydry przez graczy. Atakowanie ludzi bez najmniejszego powodu odrzutowcem - żałosne...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Warfikus do Pavel1224 dodano: 27.05.2017, 15:30
W sumie teraz będzie pewny balans, coś eliminuje drugie...
Jak dotąd Hydrę skutecznie cisnął Ruiner, co było powodem zastosowania u niego limitu rakiet, które swoją drogą są ABSURDALNIE celne i szybkie, ktoś w ogóle przedstawił to na jakimś filmie?
APC z tymi rakietami na "latacze" też będzie ograniczony z liczbą rakiet, jedyne o co proszę to W PEŁNI sprawne i wytrzymałe pojazdy, ktoś kto zakupił choćby Phantoma Wedge wie o co chodzi...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
lot 100 dodano: 28.05.2017, 17:36
Mam nadzieję że tak jak w GTA EFLC w APC będzie można sterować uzbrojeniem i pojazdem jednocześnie bo inaczej będzie to kolejna bezużyteczna dla grających w pojedynkę zabawka jak Insurgent i limuzyna z minigunem. I jeśli w końcu naprawią Rhino tak by nie psuło się po rozjechaniu kilku aut to się nie obrażę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]