Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W grze miała występować deskorolka, lecz nie zdążono ze zoptymalizowaniem jej przed wydaniem gry.

Najnowsze informacje

1300VPremiera RDR2 się oddala. GTA V z kolejnymi rekordami. Co z GTA VI? News | | 23.05.2017 20:36 przez Majek

Premiera długo wyczekiwanej kontynuacji kultowego RDR została przesunięta, podczas gdy GTA V bije kolejne rekordy. Jak to wszystko odbije się na GTA VI?

Premiera RDR2 się oddala. GTA V z kolejnymi rekordami. Co z GTA VI?

"Przepraszamy za rozczarowanie spowodowane odsunięciem premiery, ale wychodzimy z założenia, że gry należy wydawać dopiero, gdy są gotowe." Tak brzmi cytat z oficjalnego oświadczenia na stronie R*. Jak widać, deweloper wziął sobie do serca wpadkę przy premierze GTA IV i nie zamierza drugi raz popełniać tego samego błędu.

RDR2 będzie pierwszą grą spod szyldu R*, która zostanie napisana tylko i wyłącznie na konsole nowej generacji (brak informacji o wersji na PC). Optymalizacja i naprawianie błędów zabiera sporo czasu, stąd małe opóźnienie. Mając w pamięci przygody z wydaniem GTA V na PC, miejmy nadzieję, że podobna historia już się nie powtórzy i nie będzie kolejnych przenosin.

W galerii znajdziecie zdjęcia, przedstawiające niesamowity świat Red Dead Redemption.

Przejdźmy teraz do drugiej części newsa, do GTA V.

Take-Two w swoim raporcie finansowym podaje, że 'piątka' sprzedała się już w ponad 80 milionach egzemplarzy! 4 lata po premierze, popularność GTA V nie maleje. Co ciekawe, tylko 25% sprzedanych kopii to wersje cyfrowe. GTA Online również przynosi ogromne zyski, a szefowie T2 twierdzą, że wyniki finansowe przechodzą ich najśmielsze oczekiwania.

Aby nieco zobrazować Wam fenomen GTA V, porównam go z Mafią III.

Mafia wydana została w październiku 2016, a więc 8 miesięcy temu. Sprzedała się ona w ponad 5 milionach egzemplarzy - bardzo dobry wynik. Co na to GTA V? Na ustanowienie takiego wyniku potrzebowało niecałych 4 miesięcy (od lutego 2017 do teraz). Przypomnę jeszcze raz - GTA V ma 4 lata na karku! Trzeba mieć oczywiście świadomość tego, że wiele z tych kopii zostało kupionych przez zbanowanych graczy czy tych, którzy przesiadali się ze starych konsol, ale 5 milionów w tak krótkim czasie i tak robi ogromne wrażenie.

Jak więc to wszystko przekłada się na kolejną część GTA?

Premiera RDR2 została opóźniona. R* nie będzie chciał zawieść fanów, więc prawdopodobnie porzucą oni inne, niezapowiedziane projekty (np. GTA VI), aby całą siłę roboczą poświęcić RDR2.

GTA V i GTA Online nadal przynoszą ogromne zyski, nie ma więc pośpiechu na wydawanie kolejnych części. Niebawem pojawi się GunRunning, który prawdopodobnie zapewni nam rozrywkę na kilka miesięcy. W międzyczasie dostaniemy jakieś nowe adwersarze czy samochody.

Czyżby zatem liczba 2021 na lotnisku w LS zdradzała nam realną datę premiery GTA VI?

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (36) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 17
Warfikus dodano: 24.05.2017, 15:50
Ty masz pojęcie w ogóle o grze? mały zarobek?, skoro mam prawie 2000h to wiem na czym się da zarobić, i z pewnością ostatnie aktualizacje to zapewniają...

W ciągu 2 miesięcy mam 61mln, z samego Importu jest 30, dużo ludzi dzięki mnie się dorobiło np. przy zadaniach.

BTW, za sprzedawanie czegoś, co do ciebie nie należy, w tym przypadku wirtualnej gotówki w grze, którą Rockstar oferuje poprzez grę i Sharki, powinni ci jakiś proces sądowy wytoczyć za zaburzanie ekonomii w grze.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Dodladden dodano: 23.05.2017, 20:45
No z tym 2021 to tak średnio ,bo jeszcze Bully nadchodzi (w pewnym sensie potwierdzony) i może także pokazać się kolejny Max Payne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do Dodladden dodano: 23.05.2017, 20:47
Sugerujesz, że będziemy czekać do 2030? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Dodladden do Majek dodano: 24.05.2017, 20:20
Sugerować nie sugeruje ,ale wszystko może się zdarzyć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[212.92.***.***]
wyewoluowany dodano: 23.05.2017, 21:10
Co za debilnie skonstruowane pytanie. Jeśli myslę że GTA VI wydadzą później niż w 2021 to mam wybrać Tak czy Nie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do wyewoluowany dodano: 23.05.2017, 21:15
Lepiej?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.137.***.***]
wyewoluowany do Majek dodano: 25.05.2017, 10:50
O niebo lepiej :) Zaskoczyliście mnie pozytywnie. Tak trzymać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Namo dodano: 26.05.2017, 10:35
R*/Cenaga nigdy by w sądzie nie udowodnili, że gracze którzy brali udział w Money Lobby kupiliby karty Shark i przez to coś stracili. Jedyne co mogą to banować konta sypiące wirtualną gotówkę w GTA Online.

Każdemu się tak wydaje, że jak znajdzie paragraf w Google to już wygrał, praktyka na sali rozpraw pokazuje coś innego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
grypson dodano: 29.05.2017, 14:16
Nie ma praktycznie żadnych podstaw do wytoczenia procesu. Nie bądźmy panowie smieszni :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Namo dodano: 24.05.2017, 10:43
Czy moglibyście przestać cisnąć kit o jakimś nowym DLC GunRunning do GTA Online?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
Maso do Namo dodano: 24.05.2017, 11:22
Wracaj do tej swojej hodowli cheaterów, zwanej Tostami. Niszczysz tą grę człowieku. Jak można rozprzestrzeniać nielegalne dolary w GTA Online i jeszcze na tym zarabiać. Mam nadzieje, że pewnego dnia zabulisz za to porządną kare finansową. Nie pozdrawiam
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Franek do Namo dodano: 24.05.2017, 11:23
Sam jestes kit gosciu wez idz zal mi cb TA AKTUALIZACJA BEDZIE BO TAK MOWIL BUCH BLANTOWSKI I WOGOLE A TY SIE GO WNO ZNASZ TOST JAKIS BUHAHAHA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Franek do Maso dodano: 24.05.2017, 11:25
Powinni go za to zamknac tego tosta zal mi jego starych gdyby im gumka nie pekla to by tego namo nie bylo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do Namo dodano: 24.05.2017, 11:26
O jakim kicie mówisz? Przecież Rockstar sam go zapowiedział:

https://www.rocks(...)des-More

Przeczytaj sobie ostatni akapit.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.05.2017, 11:27
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do omosquito dodano: 24.05.2017, 11:41
Przecieki mieliśmy już na kilka miesięcy przed oficjalnym komunikatem R*. Źródła mamy mocno powiązane z R*. Jeśli czegoś nie jesteśmy pewni to tego nie publikujemy. GunRuning to nazwa robocza. Docelowo oczywiście mogą nazwać to w jakikolwiek inny sposób. Pewne jest, że pojawi się aktualizacja. (słowo DLC na niektórych działa jak płachta na byka) Pytanie tylko kiedy? Obstawiamy początek czerwca. Jednak to już jest tylko hipoteza na podstawie wyliczeń, jaki czas mijał między różnymi aktualizacjami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Namo do omosquito dodano: 24.05.2017, 11:51
Tak jak jest Organizacja, Klub Motocyklowy tak samo będzie coś w stylu "Organizacja wojskowa", ten sam nudny schemat zarabiania, wożenie czegoś po sesji jakimiś nowymi pojazdami wojskowymi. Wszytko po to żeby zdoić kasę z graczy na zakupy pojazdów a zarobek będzie marny, jak z dotychczasowymi trybami.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do Namo dodano: 24.05.2017, 12:02
Możliwe. Napisali, że pojawią się nowe misje, mam nadzieję, że będą to misję w starym stylu typu np. Lamara. R* jednak ostatnio wali właśnie tylko wszystko na sesje swobodne, czego spora liczba graczy w tym ja nie trawi. Pożyjemy zobaczymy. Opinie są różne. Pojawi się jakieś wiarygodne info o tym jak to będzie wyglądało to oczywiście Was poinformujemy. W chwili obecnej są same hipotezy.Kto chce zawalić sobie głowę śmieciami zapraszamy na anglojęzyczny kanał "Mr Boss FTW". Jeśli chcecie coś normalnego i w 99% pewnego zapraszamy do lektury u nas.

BTW pojawiło się w ostatnich dniach sporo artykułów w bocznym menu. Jeśli kiedyś czegoś szukaliście i nie mogliście znaleźć, zajrzyjcie na lewo. Może właśnie pojawiło się coś co zaspokoi waszą ciekawość :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Namo do Maso dodano: 24.05.2017, 12:09
@Maso widzę, że masz cebulowy buł tyłka, że sypię hajs dla graczy w GTA Online. Nie wiem czy się orientujesz ilu niewinnych graczy zbanował R* żeby poprawić wyniki sprzedaży kolejnych kwartałach. Ich cudowny anty-cheat banuje dziewczyny na 12 lvl po 3h gry na cheaterzy latają po sesjach na godmode. Po hajs i statystyki przychodzą do mnie głównie ci którzy po niesłusznym banie stracili wszystkie postępy albo kopię GTA V. Zrobić ci listę youtuberów którzy grali czysto a pozbyli się postaci? To konflikt R* vs T2 niszczy tą grę a nie ja. Po to ponad rok temu R* zmienił regulamin korzystania z GTA Online żeby uchronić się przed karami finansowymi na rzecz graczy którym bezzasadnie odebrano kopię gry.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Namo do omosquito dodano: 24.05.2017, 12:14
Misje i napady to dla graczy zbyt dobry sposób na farmienie kasy której najlepiej żeby nie mieli. R* chce żeby kupowali karty Shark. Nie każdy ma czas na kilkanaście godzin zbierania hajsu na nowe pojazdy z "darmowego" DLC. R* chce żeby gracz poczuł się źle i skorzystał z mikropłatności, ułatwia mu to niedawno dodany guzik "Kup Kartę Shark" w menu Online.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do Namo dodano: 24.05.2017, 12:20
Niestety R* jak każdy przedsiębiorca idzie na kasę nie ma co się dziwić. R* widać robi to świetnie patrząc na ich wyniki finansowe. Jednego mi szkoda, że idą ostatnio w hajs zamiast zrobić coś "ekstra". Takiego jak np TBoGT czy też np. Onlin'owe napady. Miejmy nadzieję, że RDR2 to będzie to czego każdy oczekuje. Świetna fabuła. No i jeszcze jedna nadzieja: RDR2 trafi na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.28.***.***]
xxx do Franek dodano: 24.05.2017, 14:11
Szkoda, że Cie matka nie połknęła...Kto taki Buch ...?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Warfikus do Namo dodano: 24.05.2017, 15:51
Namo,Ty masz pojęcie w ogóle o grze? mały zarobek?, skoro mam prawie 2000h to wiem na czym się da zarobić, i z pewnością ostatnie aktualizacje to zapewniają...

W ciągu 2 miesięcy mam 61mln, z samego Importu jest 30, dużo ludzi dzięki mnie się dorobiło np. przy zadaniach.

BTW, za sprzedawanie czegoś, co do ciebie nie należy, w tym przypadku wirtualnej gotówki w grze, którą Rockstar oferuje poprzez grę i Sharki, powinni ci jakiś proces sądowy wytoczyć za zaburzanie ekonomii w grze.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Dodladden do Namo dodano: 24.05.2017, 20:21
Jaki ofensywny ,według mnie postrzegasz to w zupełnie inny ,zbyt oddalony od rzeczywistości sposób.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Namo to ciota do Warfikus dodano: 24.05.2017, 21:43
Ten namo sie nic nie zna ja bym na innych miejscu zglosil go do rockstara zeby mu sprawe zalozyli
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.253.***.***]
sulek do Namo dodano: 24.05.2017, 23:46
Ciekaw jestem kiedy US dobierze Ci się do tyłka. :0
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Namo SCHYLA SIE PO MYDLO do sulek dodano: 25.05.2017, 00:13
Ja temu namo zycze jak najgorzej wogole co to za idiotyczna nazwa ekipy tost sprzedaje nielegalnie wirtualna kase za prawdziwe pieniadze zal mi goscia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Namo do Warfikus dodano: 25.05.2017, 09:41
2000h i 60 mln? Nie każdy jest grubym nerdem jak ty i ma czas siedzieć tyle czasu przed monitorem. Są gracze którzy co jakiś czas z ochotą pykną w GTA Online i również chcieliby skorzystać z nowej zawartości.

Serio, usraliście sobie w łepetynkach, że jakiś R* albo USA może mi coś zrobić za sprzedaż wirtualnej gotówki w grze komputerowej? Serio aż tak się wam móżdżki od kopułek odklejają?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Warfikus do Namo dodano: 25.05.2017, 13:54
No tutaj sie pochwaliłeś inteligencją, i czytaniem ze zrozumieniem...
Gruby? szkoda że trenuje kulturystykę, i nie wyzywam kogoś od jego budowy sylwetki, choć twoja jest raczej mizerna, więc sobie uważaj do kogo piszesz...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.6.***.***]
Kodeks do Namo dodano: 25.05.2017, 17:38
Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 1. Kto rzecz, o której na podstawie towarzyszących okoliczności powinien i może przypuszczać, że została uzyskana za pomocą czynu zabronionego, nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

To tylko dwa najlżejsze artykuły, o które mogą cię posądzić. Jest jeszcze cała masa artykułów, o które może cię posądzić osoba pokrzywdzona lub właściciel danej rzeczy, w tym przypadku firma R lub dystrybutor w danym kraju czyli Cenega. Więc się nie kompromituj przestępco.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do Kodeks dodano: 25.05.2017, 18:09
Polskie prawo działa niestety tak, że nic mu nie zrobią. ;) Ewentualnie pogrożą palcem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[10.40.***.***]
Myślenie nie boli do Kodeks dodano: 25.05.2017, 18:30
No i sam się skompromitowałeś Panie Kodeks, bo nazwałeś go publicznie przestępcą pomimo, że nie ciąży na nim żaden wyrok. A tylko gdyby był skazany za przestępstwo to miałbyś prawo tak o nim mówić. To teraz poszukaj na siebie paragrafów za pomówienie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ do Warfikus dodano: 25.05.2017, 19:10
Sam kupiłem Money Lobby u Namo i jestem zadowolony. W GTA nie gram za często i dzięki temu mogłem pobawić się opcjami z nowych DLC. Lepiej kupić Money Lobby u Namo niż 10 milionów za 300zł u Rockstara.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Black_Dog do Kodeks dodano: 25.05.2017, 19:22
To wina rockstara,że nie umie zrobić porządnego antycheata.Nie powinieneś nazywać namo przestępcą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 25.05.2017, 20:04
Popatrz na to z drugiej strony - ktoś gra dużo, bo ma na to czas. Jakby za szybko kasę zarobił to by się szybko grą znudził.
Zresztą, na co musicie dużo zbierać? Na biuro? Magazyny? Tydzień gry i juz Was na to stać. Jacht czy samolot za 10mln do szczęścia nikomu nie potrzebne.

P.S. Nie wklejajcie linków do stron z jakimis haxami czy lewą kasą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Namo do Kodeks dodano: 26.05.2017, 10:35
R*/Cenaga nigdy by w sądzie nie udowodnili, że gracze którzy brali udział w Money Lobby kupiliby karty Shark i przez to coś stracili. Jedyne co mogą to banować konta sypiące wirtualną gotówkę w GTA Online.

Każdemu się tak wydaje, że jak znajdzie paragraf w Google to już wygrał, praktyka na sali rozpraw pokazuje coś innego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do Namo dodano: 29.05.2017, 15:05

Namo napisał:

R*/Cenaga nigdy by w sądzie nie udowodnili, że gracze którzy brali udział w Money Lobby kupiliby karty Shark i przez to coś stracili.


No nie wiem, Polsat jakoś był w stanie gościa na kilkaset tysięcy posądzić za zrobienie live na fb z KSW a niby też nie są w stanie udowodnić, że Ci co oglądali kupiliby KSW. Jak na razie R* się nie chce w to bawić. Widocznie straty spowodowane cheaterami to pikuś przy zarobkach z sharków.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]