Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W prologu, pod mostem znajdziemy zamrożonego kosmitę.

Najnowsze informacje

666VPremii i zniżek ciąg dalszy... News | | 16.05.2017 20:27 przez Majek

16 maja miał być datą zapamiętaną na długo. To dzisiaj (według plotek) zawitać miał dodatek Gunrunning. Niestety, ten prawdopodobnie pojawi się dopiero w czerwcu. Aby nieco osłodzić rozczarowanie niektórych graczy, R* postanowił, że w GTA Online zawitają nowe podwójne premie oraz zniżki.

Premii i zniżek ciąg dalszy...

Przez najbliższy tydzień, a więc do 25 maja obowiązywać będą podwójne premie GTA$ oraz RP za grę w Kolosa, oraz Wskrzeszenie. Jeśli zamiast przemocy wolicie wsiąść za kółko swoich stuningowanych supersamochodów - żaden problem. Podwójne premie dotyczą też Wyścigów Kaskaderskich oraz Wyścigów Specjalnych.

Wyścigi z podwójnym bonusem to bez wątpienia jedne z najbardziej opłacalnych gier, dzięki którym szybko wbijemy wyższy poziom i zarobimy sporo gotówki. Oczywiście pod warunkiem, że większość z nich będziemy wygrywać.

Tu z pomocą przychodzi nasza strona, na której znajdziecie poradniki, dzięki którym powinniście kończyć o wiele więcej wyścigów na podium.

Zainteresowanych zapraszam tutaj -> http://gtasite.net/artykuly/507/wyscigi-w-gta-online.html

Poradnik znajdziecie na samym dole.

Jak widzicie na powyższym zdjęciu, 25% zniżki dostajemy na:

  • Hijak Ruston
  • Progen GP1
  • Pegassi Infernus Classic
  • Grotti Turismo Classic

Po zakupie nowych samochodów warto udać się do Los Santos Customs i trochę je ulepszyć.

R* myśli podobnie, dlatego zniżka 25% obejmuje też:

  • skrzynię biegów
  • hamulce
  • wydech
  • spojlery
  • silnik
  • turbo
  • ubrania z aktualizacji Karkołomne Wyczyny

 


Dołącz do nas!

Polub nasz FANPAGE, dołącz do oficjalnej GRUPY NA FB oraz do EKIPY W GTA ONLINE!

 

r e k l a m a

Komentarze (8) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 15
PLMateuszZ dodano: 17.05.2017, 09:18
nudy nudy nudy chce nowe dlc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do PLMateuszZ dodano: 17.05.2017, 12:35
No nudy ale 16k RP i 70k hajsu za wygranie wyścigu piechotą nie chodzi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
speedor123 dodano: 16.05.2017, 20:46
Podejrzane jest to że premie trwają niestandardowo 9 dni, jak dla mnie przygotowują się do aktualizacji która będzie 6 czerwca i kolejne premie dadzą od 26 do 5 - 11 dni żeby nie było od razu skoku z premii 14 dniowych do 7 dniowych, obczajcie sobie jeszcze tego tweeta użytkownika foxyznaps bo nie chce mi się przepisywać wszystkiego ze zdjęcia (żeby zobaczyć pełne zdjęcie trzeba w nie kliknąć) https://twitt(...)/photo/1
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do speedor123 dodano: 16.05.2017, 21:04
O, nice.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do speedor123 dodano: 16.05.2017, 21:05
Foxy jest akurat dosyć wiarygodny. Dużo z plików gry potrafi wyczytać a to co pisze zawsze ma pokrycie w przyszłości. Jak do tej pory ani razu się nie pomylił z tego co mi wiadomo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
speedor123 do omosquito dodano: 17.05.2017, 15:17
Kolejny jego ciekawy tweet mówiący o tym że w wersji steamowej został zaktualizowany plik qabeta co oznacza że dlc jest już finalnie testowane na zamkniętych serwerach https://twitt(...)43659776
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.05.2017, 15:18
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Warfikus do speedor123 dodano: 17.05.2017, 19:16
Ło Panie to radości straszne, ino by cho screena dali jakiego Fagio z minigunami bo tak trochę smutno bez informacji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.182.***.***]
bobo dodano: 19.05.2017, 19:53
Ehh jak dobrze, ze nie muszę się martwić o kasę w gta online. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]