Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Wszystkie eksplozje odbijają się echem w górach.

Najnowsze informacje

589VPodwójne nagrody za napady! Zbliża się Gunrunning? News | | 09.05.2017 20:33 przez Majek

Od dziś za ukończenie napadów otrzymacie podwójną premię GTA$ oraz RP. Czy tak wielkie zmiany i zyski mogą świadczyć o nadchodzącym wojskowym DLC?

//EDIT: Dodaliśmy film!

Podwójne nagrody za napady! Zbliża się Gunrunning?

Od 9 do 15 maja, za ukończenie napadów otrzymacie podwójne wynagrodzenie oraz punkty doświadczenia.

Promocja nie jest jednorazowa. Oznacza to, że napady możecie powtarzać cały czas! $2.500.000 za Pacifik Standard? Brzmi świetnie! Do tego dochodzi jeszcze szybsza możliwość zdobycia wyższego poziomu i odblokowanie nowych przedmiotów - dzięki Rockstar!

Potrzebny Wam poradnik do napadów? Szukacie jakichś szybszych dróg na ich ukończenie? Koniecznie zajrzyjcie TUTAJ!

Czy aż tak wielkie zmiany mogą zwiastować szybkie nadejście Gunrunningu? Ponoć ma to być bardzo drogie DLC. Dyskutując na naszej grupie na FB oraz na fanpage, doszliśmy do wniosku, że być może do kupienia będzie własny lotniskowiec, który zastąpi nam biuro. Zwykły jacht kosztuje w najbogatszej wersji $10.000.000. Lotniskowiec, który pomieści samoloty, wojskowe pojazdy i zostanie zaopatrzony w najnowocześniejsze technologie bojowe musi być droższy. Cena? Być może $30.000.000?

Oczywiście to tylko nasze domysły. Może okazać się, że żadnego lotniskowca kupować nie będziemy. Dajcie znać w komentarzach jak widzicie nadchodzący dodatek!

 

Przypominamy też o obowiązujących zniżkach!

Więcej info -> Podwójne RP i GTA$, zniżki w GTA Online

 

r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 19
mesiek142 dodano: 10.05.2017, 08:18
Najpierw 2x za misje gangu, teraz 2x za napady, mogli by jeszcze zrobić 2x za sprzedaż samochodów z firmy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.137.***.***]
wyewoluowany dodano: 10.05.2017, 09:28
Jeśli dodadzą lotniskowiec, nawet za $50M, to kupuję go od razu w dniu premiery w ciemno. To byłoby coś niesamowitego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
adamczarnamamba dodano: 10.05.2017, 21:58
Coś pięknego, jeden napad na elite i wpada 1.300.000 (50%). Korzystam póki można bo to prawdziwa gwiazdka z nieba. Non stop glicz z restartem i mocna ekipa do helki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek dodano: 10.05.2017, 22:52
Film od Kazza został dodany do newsa. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Mati.Bocian_92 dodano: 09.05.2017, 20:46
Kasa z napadow jest teraz ogromna. Dzisiaj zarobilem 3 miliony, a nawet nic nie hostowalem tylko dolaczalem do przygotowan i napadow. Dla tych co sie zastanawiaja: za wyzwanie Geniusz zbrodni lub Wszystko po kolei nie dostaje sie 2x$.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Mati.Bocian_92 dodano: 09.05.2017, 21:00
Może i pojawi się lotniskowiec. Myślę, że jeśli już to będzie to opcja taka jak i jachty. Jest bo jest. Ale 30 milionów to nie sądzę. Ok 15 milionów by mógł kosztować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Mati.Bocian_92 do omosquito dodano: 09.05.2017, 21:08
Jesli mozna by bylo z niego wylatywac swoimi samolotami i helkami, to bylby wart kupienia. Tym bardziej jesli mialby taki system ochrony jak jachty. Sam lotniskowiec moze byc tylko plotka, wiec przekonamy sie gdy R* wstawi trailer.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
speedor123 do omosquito dodano: 12.05.2017, 19:41
Jeśli faktycznie pełniłby jakieś dodatkowe funkcje a nie był niepotrzebnym klocek to cena 30mln jest jednak bardzo prawdopodobna bo raczej nie doli x2 kasy za napady po to żeby kupić wszystko w dniu wyjścia dlc, więc ceny według mnie będą wygórowane i to bardzo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Bogacz dodano: 10.05.2017, 11:36
Pfff ja tam nie musze nic robic bo mam 5 mld w gta takze wy biedacy to robcie haha i pamietajcie o kurumie bo bez tego nie dacie rady zwykle cieniasy i randomy
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Warfikus do Bogacz dodano: 10.05.2017, 13:05
Administracjo, to ten sam troll co wcześniej, widać to choćby o odnoszeniu się w komentarzu do Kurumy czy choćby antypolski styl składania zdań.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Warfikus dodano: 10.05.2017, 13:18
Na razie nie przeklina więc zostawiamy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Bogacz do Warfikus dodano: 10.05.2017, 13:29
No i moge byc trolem mowie co mysle i jak komus sie nie chce robic napadow i przygotowan do biora mnie i tam gdzie mozna robic samemu to ja robie bo im trudniej tym lepiej a kasa wplywa dla kazdego takze piszcie PS4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
speedor123 do Bogacz dodano: 12.05.2017, 19:43
A wiesz czemu masz te swoje 5mld ? Bo jesteś 5 letnim dzieckiem które woli kupić sobie konto z kasą zamiast uczciwie ją zarobić grając i mając dzięki temu fun że zarobiło się na to czy tamto
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Bogacz do speedor123 dodano: 13.05.2017, 11:07
Pfff bo mnie stac a cb nie i zazdroscisz a na dodatek lubie latac hydra i niszczyc towary innym i chodz na gta na ps4 to cie zaoram
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Bogacz dodano: 13.05.2017, 11:25
Bogaczu, chodzi mi po głowie takie pytanie: Ile masz rozegranych godzin w GTA Online?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.228.***.***]
KingRR dodano: 13.05.2017, 22:16
dzisiaj nonstop problemy są z serwerami, chyba szykuje się update za kilka dni ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do KingRR dodano: 13.05.2017, 22:21
Grać jako tako się da, głównie problem jest z RGSC. No ale może być coś na rzeczy. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Kosmos dodano: 16.05.2017, 15:20
No i qurwa gdzie ta aktualizacja jeb4l pies te qurewskie gta qurwa dlc sie zbliza ta chyba okres sie zbliza temu co pisal tego newsa ja .ierdole wezcie sie qurwa do informujcie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Kosmos dodano: 16.05.2017, 21:07
Wskaż proszę linijkę, w której napisałem, że dzisiaj na 100% będzie premiera DLC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Kosmos do Majek dodano: 17.05.2017, 12:38
Bylo tylko usuneles ja tu bylem jako pierwszy i widzialem oficcial trailer takze nie klam mnie tutaj
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Kosmos dodano: 17.05.2017, 12:58
Przypuszczam, że o ten "official" trailer Ci chodzi:

http://gtasi(...)ne_.html

Następny, który ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (21 opinii) Skomentuj

SHOUT

Znaków: 0 z 300 | Regulamin shoutboxa

Online: 1 (Mati.Bocian_92)

Najwięcej online: 10 (28.04.2017, 17:49)

Wszystkich wpisów: 16226

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 90,35
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,86
3.  RAFkin 36 412/539 88,22
4.  adi55500... 36 401/554 86,97
5.  Wookie1 31 389/465 86,74
6.  KyloHims... 34 389/525 85,71
7.  EngineV8 33 379/494 84,85
8.  Brus 34 377/509 84,44
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,94
10.  Wichu 29 341/435 81,22
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 433 2286
2.  Majek 28 431 1489
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Zembu 8 431 1349
5.  Mr_White... 6 425 1317
6.  Mazi150 4 427 1309
7.  Majkela 2 431 1307
8.  Kettger 4 425 1303
9.  RAFkin 1 431 1300
10.  KyloHims... 0 431 1293
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.