Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Wszystkie eksplozje odbijają się echem w górach.

Najnowsze informacje

487VMisje gangu motocyklowego. Czy to się opłaca? News | | 07.05.2017 18:58 przez Majek

No właśnie, czy misje motocyklowe są opłacalne? Do 15 maja za ich wykonywanie przyznawane są podwójne premie obejmujące GTA$ oraz RP. Ile więc będziemy mogli zarobić? Przekonajcie się oglądając film przygotowany przez Kazza. Znajdziecie go w rozwinięciu newsa.

Misje gangu motocyklowego. Czy to się opłaca?

Jeśli nie mieliście jeszcze styczności z misjami klubu motocyklowego, to wykonując je teraz możecie być pozytywnie zaskoczeni. Misje są przemyślane i miło spędzicie przy nich czas, nieźle przy tym zarabiając. Szczególnie jeśli wykonacie je w gronie znajomych. Misje można też wykonywać na zamkniętych sesjach, mając pewność, że nie traficie na cheaterów!

Pamiętajcie, że kompanów do gry znajdziecie na naszym TSie - ts.gtasite.pl

r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 10
Dodladden dodano: 08.05.2017, 13:42
Jest także ok 30%-50% szans na to ,że 16 maja (wtorek/dzień po bonusach) dostaniemy update ,a 11-12 (czwartek-piątek) dostaniemy jakiś zwiastun).
Czemu tak twierdze?
Tak było z Tiny Racers ,Import/Eksport i kilkoma wcześniejszymi
Koniec bonusów=update
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Dodladden dodano: 08.05.2017, 13:47
Jest jeszcze jeden objaw. Wczoraj sporo osób miało problemy z zalogowaniem się do GTA. Zawsze gdy takie problemy występują, po kilku dniach pojawia się update.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Dodladden do omosquito dodano: 08.05.2017, 14:41
Ogółem to R* na bieżąco aktualizuje serwer QBeta i gdy coś już działa poprawnie ,jakaś częśc aktualizacji to przesyłają ją na oficjalny w ratach ,aby potem było mniej pobierania.
[Edit] Ale nie można być pewnym co do tego 16 ,bo coś mi się obiło o uszy ,że R* w maju robi coś z RDR2 i to w jakiś sposób blokuje wydanie update'u
Nie pamiętam o co konkretnie chodziło ,ani też na ile to info jest prawdziwe.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.05.2017, 14:46
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Officer Mniam do Dodladden dodano: 08.05.2017, 23:10
Uwielbiam gta ale teraz czekam na info o rdr2 :D Gdybyś miał rację z tym rdr2 byłbym super zadowolony :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Warfikus dodano: 07.05.2017, 19:32
No niech ludzie odejdą od tych napadów, nawet bez premii czy zgraniu z ekipą na tych z SecuroServ, Klubu więcej zarobi, chyba wiem co mówię skoro mam łącznie z klubu wykonane 800 zadań, z SecuroServ po zliczeniu dochodu wyjdzie z 1700+ (Ach ten słynny Łowca głów :D)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Buhaha do Warfikus dodano: 08.05.2017, 12:00
Napady sa mega jesli nie umiesz robic napadow bo potrzebujesz do kazdego przygotowania kurume buhaha mozna robic glitch pacyfik standard teraz bez kurumy ale jest inny sposob albo kopiowac auta ale to trzeba umiec wystarczy ogladac buch blantowski ale jak ktos jest rakiem w gta to powodzenia ja bym polowe tej strony zaoral na ziemi lub z powietrza hydra nie mowiac o RNG gdzie wy sie kampicie za oslonami a kazde przygotowaniae i do napadu jestem zrobic w stanie sam jesli nie wierzycie to zaproscie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Buhaha dodano: 08.05.2017, 12:16
Napady są mega ale ile można chłopie.... Kilkaset razy to samo powtarzać toż można pier..lca dostać. A co do Glitcha na helikopter w Pacyfiku to pisaliśmy o nim kilka dni po tym jak powstał. Jeśli ktoś potrzebuje to tutaj ma wszystko o napadach i glitchach w nich występujących: http://gtasi(...)ady.html
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.05.2017, 12:26
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Buhaha do omosquito dodano: 08.05.2017, 13:11
Ja mam na mysli opancerzony woz policyjny badz wejscie do innego mieszkania i jest to mozliwe a do motorow mozna jechac zglitchowanym autem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Buhaha dodano: 08.05.2017, 13:21
A można, ale po co. 3 osoby zostają w banku a jedna biegnie wysadzić motory. Ilu graczy tyle sposobów ;) Każdy wpadnie na coś innego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Warfikus do omosquito dodano: 08.05.2017, 14:22
Jasno stwierdziłem że zadania czy biznesy z aktualizacji typu MC/SecuroServ są bardziej opłacalne, mam 2100h na liczniku, wszystkie felgi chromowane za darmo więc raczej na pewno mam choćby te min. 50 przygotowań czy finałów, a pewnie jest tego o wiele więcej, w żadne glicze z Kurumami się nie bawię czy jakieś klonowanie aut...
http://scr.hu/6lov/5yua6 , tu na drugiej postaci mogę pokazać dochód z zadań, a naprawdę jest ich mało z tym co przez całą karierę na 1 postaci zrobiłem.
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 08.05.2017, 17:59
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Warfikus dodano: 08.05.2017, 14:27
Tylko proszę, nie przekrzykujcie się już i nie wyzywajcie. Jeśli chcecie to robić to zróbcie to na Priv. Z góry dziękuję.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do dodano: 08.05.2017, 17:58
Panowie takich zachowań, nie będziemy tolerować. Warfikus, twój komentarz na temat Buahaha właśnie edytowałem. Buahaha - jeszcze jeden taki tekst (Jak ten, który skasowałem) i więcej na tą stronę nie wejdziesz.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 08.05.2017, 18:04
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[51.15.***.***]
Gość1 do omosquito dodano: 08.05.2017, 21:10
No chyba że sobie zmieni IP co jest banalnie łatwe ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Gość1 dodano: 08.05.2017, 21:23
Co do zmiennego IP bardzo łatwo wyeliminować ten problem. Wystarczy, że wyłączymy komentarze osób niezalogowanych. Oczywiście nie chcemy tego robić. Liczymy na to, że jesteście na tyle inteligentnymi osobami i zrozumiecie, że wiązanki słów na j, k, p itd. nie są u nas tolerowane. Zachowajcie kulturę wypowiedzi, a czepiać się nie będziemy.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.05.2017, 21:25
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[164.132.***.***]
Gość1 do omosquito dodano: 08.05.2017, 21:29
Rejestracja trwa z 2 minutki ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Gość1 dodano: 08.05.2017, 21:35
Pamiętaj, że możemy zbanować konto i wtedy zmiana IP Ci nie pomoże a wątpię, że będzie się komuś chciało co chwilę nowe konto zakładać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.115.***.***]
Gość1 do omosquito dodano: 09.05.2017, 16:02
Jednak fakt jest taki, że tak czy siak, jeśli ktoś będzie chciał coś napisać, to to zrobi i tyle. Wy zbyt wiele nie możecie zrobić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Torrmast Gharys dodano: 07.05.2017, 20:18
To, że się opłacają wiedziałem od dawna. Fajnie się je wykonuje nawet samemu.
Misje coop generalnie są spoko.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.21.***.***]
max do Torrmast Gharys dodano: 09.05.2017, 17:21
Jak wykonywac solo? po zakupie klubu ustawienia sie na prezydenta nie mogę wykonac zadnej misji mam informacje ze za mało członków jak o obejść
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (19 opinii) Skomentuj

SHOUT

Znaków: 0 z 300 | Regulamin shoutboxa

Online: 1 (Mati.Bocian_92)

Najwięcej online: 10 (28.04.2017, 17:49)

Wszystkich wpisów: 16226

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 90,35
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,86
3.  RAFkin 36 412/539 88,22
4.  adi55500... 36 401/554 86,97
5.  Wookie1 31 389/465 86,74
6.  KyloHims... 34 389/525 85,71
7.  EngineV8 33 379/494 84,85
8.  Brus 34 377/509 84,44
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,94
10.  Wichu 29 341/435 81,22
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 433 2286
2.  Majek 28 431 1489
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Zembu 8 431 1349
5.  Mr_White... 6 425 1317
6.  Mazi150 4 427 1309
7.  Majkela 2 431 1307
8.  Kettger 4 425 1303
9.  RAFkin 1 431 1300
10.  KyloHims... 0 431 1293
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.