Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Wszystkie eksplozje odbijają się echem w górach.

Najnowsze informacje

1062VCzy tak będzie wyglądał duży dodatek do GTA Online? News | | 02.05.2017 13:57 przez Majek

GunRunning, czyli długo wyczekiwane DLC, które otworzy nam nowe drogi do rozwoju naszego przestępczego imperium. Nie będzie to mały dodatek w stylu "Tiny Racers", wielkością ma on przypominać Import/Export. W rozwinięciu newsa zobaczycie film, który zaprezentuje Wam prawdopodobny wygląd owego dodatku.

Czy tak będzie wyglądał duży dodatek do GTA Online?

Film jest fanowską produkcją, więc należy go traktować z przymrużeniem oka, jednak niektóre elementy przedstawione na wideo mogą pokrywać się z tym, co dostaniemy od studia Rockstar.

Jak widzimy na powyższym filmie, być może będziemy mogli kupić nasz prywatny lotniskowiec (coś jak nasze obecne biuro). Będziemy z niego planować akcje, trzymać na nim wojskowe pojazdy czy przechowywać zaawansowaną broń. Otrzymamy również dostęp do części mieszkalnej.

Na filmie widać nowe pojazdy, m.in. ciężarówki-amfibie, które tak jak i Blazer Aqua, świetnie spisują się i na lądzie i na wodzie, siejąc przy tym niemałe zniszczenie.

Spekulanci twierdzą, że dodatek wyjdzie pod koniec maja, inni mówią, że R* zaprezentuje zbrojeniowe DLC 6 czerwca. My wiemy tylko jedno, GunRunning zbliża się wielkimi krokami!

r e k l a m a

Komentarze (18) Skomentuj Obserwuj

[77.247.***.***]
Raff dodano: 02.05.2017, 14:04
"być może będziemy mogli kupić nasz prywatny lotniskowiec" jasne, było by super, ale wyobrażasz sobie 30 lotniskowców obok jachtów na sesji? :P

Chociaż bardzo bym chciał mieć swój własny lotniskowiec :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Raff dodano: 02.05.2017, 14:08
Jachty mają to do siebie, że mają wyznaczone miejsca wokół San Andreas, tak aby był z nich ładny widok.

Lotniskowce mogą być schowane daleko, daleko na morzu. ;) Tak by nawet wypadało. Przecież to zaawansowany wojskowy sprzęt, nie powinien się rzucać w oczy zwykłym śmiertelnikom. :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.05.2017, 14:09
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.247.***.***]
Raff do Majek dodano: 02.05.2017, 14:12
W sumie racja :P zwracam honor :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
rudyshl dodano: 02.05.2017, 14:16
Clickbaitowy news napisany tak jakby coś z tego miało się potwierdzić, podczas gdy to tylko fanowska produkcja która ma 0 wspólnego z rzeczywistością. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do rudyshl dodano: 02.05.2017, 14:21
Czy ja wiem? Starałem się to napisać jak najbardziej neutralnie. W samym opisie newsa masz zdanie "W rozwinięciu newsa zobaczycie film, który zaprezentuje Wam prawdopodobny wygląd owego dodatku."
Clickbait byłby w stylu "Mamy przecieki dotyczące nowego DLC!!!!". ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.166.***.***]
Ka$per dodano: 02.05.2017, 14:45
biere w ciemno!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Nexxx dodano: 02.05.2017, 15:22
A ja się wycyckałem z pieniędzy (1,5mln pewnie mi nie wystarczy nawet na jeden pojazd z tego wszystkiego). Gdybym mógł sprzedać jacht i resztę mieszkań oraz część pojazdów z Pegasusa to by było miło. Niestety.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
vgz dodano: 02.05.2017, 15:29
Jak by to nie trailer od osoby/grupy która stworzyła fake trailer GTA VI potem niby że DLC a ostatecznie zwykły fanmade to bym może uwierzył :P
https://www.youtu(...)wGE9x88E
Słyszycie tą zmodyfikowaną ivone? :D
A co do wypowiedzi TomBetQ to zdziwiłbyś się ile niektórzy potrafią się natrudzić by zrobić hype a potem powiedzieć że to tylko fake, nie wiem co chcą tym uzyskać, ale to jedna z osób/grupa która po prostu robi takie fake trailery związane z GTA
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.05.2017, 15:34
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
TomBetQ dodano: 02.05.2017, 14:52
Ja się nie znam, ale jak na fanowską produkcję wygląda zbyt wiarygodnie, powiedziałbym, że wygląda bardziej jak przeciek, bo nie wierzę, że fani (ktokolwiek to jest) zrobili sami tyle modeli pojazdów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Davlo do TomBetQ dodano: 02.05.2017, 15:56
Niby tak, na samym filmie widać dużo niedociągnięć typu pokazanie pojazdów w wnętrzu lotniskowca a tam pojazd w rakietach więc wiesz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
KyloHimself dodano: 02.05.2017, 15:57
Film niezły, jak zawsze część może się potwierdzić (reszta to "czysty bullshit" - jak to mawia mój szef). Mam jednak nadzieję, że dodatek nie będzie się opierał jedynie na militarnym temacie.
BTW: "Gunrunning" to tylko roboczy tytuł oparty o wyraz użyty we wspomnieniu dodatku przez R* - podobnie było z DLC Import/Export - na początku wszyscy clickbaite'owi jutuberzy nazywali dodatek "High Risk, High Reward".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.182.***.***]
bobo dodano: 02.05.2017, 19:23
Co za nuda. Mogliby zrobić coś nowego a nie tylko ten import i export. Wymyślili coś nowego to teraz będą maglować to przez cały rok. Mam nadzieję, że połowa z tego filmu nie okaże się prawdą dla nowego dlc.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
RedHat dodano: 03.05.2017, 22:08
A ja sie pytam kiedy bedzie obiecywany dodatek policyjny?? Bo to wszystko juz nudne jest
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do RedHat dodano: 04.05.2017, 03:43
Chodzi Ci o te "doniesienia" od SOFTSECRET'a ? Jak dla mnie są to tylko bajki. W jednym z postów na gtaforums.com informował, że pojawi się DLC policyjne a do GTA Online trafią mapy Liberty City, Vice City itd. Dodatkowe mapy to czysta abstrakcja, więc o policyjnym DLC można raczej zapomnieć. (No może kiedyś tam w przyszłości)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 04.05.2017, 03:45
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do omosquito dodano: 04.05.2017, 09:27
Ciągle dostajemy rzeczy do rozbudowy naszego przestępczego imperium i nagle mielibyśmy stać się gliniarzami? Zwrot o 180 stopni, wątpliwe i to bardzo. ;)
Zresztą... jak coś będzie na rzeczy to na pewno o tym napiszemy!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 5
Hubster dodano: 02.05.2017, 15:38
Jak dla mnie, właściciel tego kanału nie wygląda na wartego zaufania. Pierwszy raz słyszę, że ma być jakiś militarny DLC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
speedor123 do Hubster dodano: 06.05.2017, 00:32
Rockstar wspominał o nim przy zapowiadaniu marcowej aktualizacji - napisali dokładnie "GUNRUNNING AND MORE COMING LATER THIS SPRING & SUMMER
Stock up and bunker down as you take on the craziest militias across the state of San Andreas in another massive update for GTA Online. Featuring brand new weaponized vehicles and exciting new missions, get ready to fight for supremacy in the illegal arms trade and wage war with the latest in high-powered military hardware"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Fajster dodano: 06.05.2017, 05:39
Zapowiada sie ciekawie oby to wypaliło.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (18 opinii) Skomentuj

SHOUT

Znaków: 0 z 300 | Regulamin shoutboxa

Online: 1 (Mati.Bocian_92)

Najwięcej online: 10 (28.04.2017, 17:49)

Wszystkich wpisów: 16226

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 90,35
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,86
3.  RAFkin 36 412/539 88,22
4.  adi55500... 36 401/554 86,97
5.  Wookie1 31 389/465 86,74
6.  KyloHims... 34 389/525 85,71
7.  EngineV8 33 379/494 84,85
8.  Brus 34 377/509 84,44
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,94
10.  Wichu 29 341/435 81,22
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 433 2286
2.  Majek 28 431 1489
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Zembu 8 431 1349
5.  Mr_White... 6 425 1317
6.  Mazi150 4 427 1309
7.  Majkela 2 431 1307
8.  Kettger 4 425 1303
9.  RAFkin 1 431 1300
10.  KyloHims... 0 431 1293
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.