Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Początkowo Las Venturas miało nosić nazwę Las Venturra. Zmieniony został także wygląd lotniska.

Najnowsze informacje

1494VMeeting już za nami! News | | 29.04.2017 21:14 przez Majek

O godzinie 18:00 ruszyliśmy ze zlotem w GTA Online. W zabawie, oprócz członków ekipy GTASite w licznym gronie pojawiło się The Polish Cartel oraz kilku przedstawicieli innych ekip.

Meeting już za nami!

Zlot zaczęliśmy punkt 18:00, lecz mając na uwadze, że część graczy się spóźni, postanowiliśmy zorganizować mały zlot samochodowy.

W większości pojawiliśmy się w Low-Riderach, jednak nie zabrakło kultowego Skyline R34, Z-Type'a czy... Buzzarda. Niestety pogoda nie dopisała i zaczął padać deszcz.

Lista gier rozpoczęła się wyścigiem kaskaderskim. Już na pierwszym zakręcie zapanował wielki chaos i kilku zawodników zostało wyrzuconych poza trasę. Podczas dalszej jazdy nie zabrakło kraks i licznych akrobacji w powietrzu (nie zawsze zaplanowanych ;) ).

Po wyścigu zagraliśmy w kilka deathmatch'ów, zarówno zwykłych jak i drużynowych. Aby nieco urozmaicić rozgrywkę, do listy dodany został tryb "Mario vs RPG", w którym zadaniem jednej drużyny jest eliminacja przeciwników w opancerzonych Schafterach za pomocą RPG i wyrzutni z pociskami namierzającymi, podczas gdy Ci drudzy starają się strącić stojących na chybotliwych kontenerach przeciwników. Zagraliśmy też w drugą wersję wspomnianego trybu, w którym używało się Insurgentów.

Lista zakończyła się tak jak zaczęła - wyścigiem kaskaderskim.

Przeprowadziliśmy też stream na portalu Twitch, gdzie przez 2h obejrzało nas ponad 100 osób.

Szkoda, że większość akcji była ograniczona do 16 osób, bo chętnych do wspólnej zabawy było więcej. Oczywiście podobne listy gier będą odbywały się systematycznie, co tydzień, w sobotę lub niedzielę i o terminach będziemy informować na naszej grupie na FB. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy - nie tylko członków ekipy GTASite!

Na końcu chciałbym podziękować ekipie The Polish Cartel za wspólną grę i liczne przybycie.


Dołącz do GTASite!

Ekipa w GTA Online: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/gtasite_dream_team

Fanpage: https://www.facebook.com/gtasite

TeamSpeak: ts.gtasite.pl

r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 6
Hubson! dodano: 29.04.2017, 23:33
Majek sztama ;p Screen z moją wygraną ;p
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito dodano: 30.04.2017, 00:58
A tak BTW może i mam więcej wygranych wyścigów, niż cała reszta uczestników rozegranych miała ich łacznie, ale nie stawiajcie więcej na mnie zakładów. Tu liczy się fun. A nie rywalizacja. :P (Po kilku zepchnięciach na prostej to nawet i sam Mystic https://pl.so(...)taonline nie wygra :) )
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do omosquito dodano: 30.04.2017, 01:49
Ja tam wszystko zgodnie z planem. :D Jak tylko usłyszałem, że Bonzo na mnie $1000 postawił to od razu jakoś mnie na boki nosić zaczęło. :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
BonzoBGC dodano: 30.04.2017, 10:50
Haha dzięki :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.156.***.***]
Gość1 dodano: 30.04.2017, 23:39
Gralem troche z Orliskami i z tego co czytam to gracie te same akcje jakie grali Oni.. nwm kto tam u was hostuje te listy ale niech zmienia chociaz kolejnosc tych akcji, bo ludziom sie znudzi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do Gość1 dodano: 01.05.2017, 12:58
Przecież zlot Orlisk był w niedzielę, a my graliśmy w sobotę. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do Majek dodano: 01.05.2017, 13:06
Coś Majek nie zrozumiałeś widzę :) Chodzi o to aby urozmaicić spotkania. A co byście powiedzieli na listę gier z wyścigami typu F1?
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.05.2017, 13:10
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do omosquito dodano: 01.05.2017, 13:09
Albo np. 1 wyścig na 99 okrążeń, to by dopiero było wyzwanie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do omosquito dodano: 01.05.2017, 13:34
Albo 99 wyścigów po 1 okrążeniu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
Meeting był słaby :( dodano: 29.04.2017, 21:25
"nie tylko członków ekipy GTASite!" To dlaczego nie jaka Elżbieta zabroniła na FB wstępu jeśli ktoś nie jest z Gtasite?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do Meeting był słaby :( dodano: 29.04.2017, 21:31
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do Meeting był słaby :( dodano: 29.04.2017, 21:34
Ela bała się spamu takiego jak pojawiał się przez ostatnie 2 dni na stronie. Mamy nadzieję, że wszystko już sobie wyjaśniliśmy z kilkoma osobami i waśnie się skończą. A co do meetingu, z tego co zauważyłem widziało go jakieś 140 osób i każda z nich mogła sobie wyrobić opinię. Komuś się podobało komuś nie. Normalna sprawa.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.126.***.***]
Raff do Majek dodano: 29.04.2017, 21:34
Olej ich Majek bo to dzieci ;)
Oglądałem chwilę streama bo mnie nie było w domu i fajnie się oglądało. Pośmiałem się czasem ;) dobry zlot, mam nadzieję, że na następnym już będę!
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
Meeting był słaby :( do Majek dodano: 29.04.2017, 21:48
Nie skończę! Bo jesteście fałszywi.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do Meeting był słaby :( dodano: 29.04.2017, 22:00
Pozwól, że nie będziemy dalej brnąć w tą dyskusję. Każdy kto wchodził na stronę widział jak wygląda sytuacja. Każdy czytał komentarze. Koniec. Mi się tam już nie chce w to bawić.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 29.04.2017, 22:01
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
ela do omosquito dodano: 30.04.2017, 15:06
Własnie gdyby nie ostatnie akcje nic bym nie napisała po prostu nie chciałam na liscie nie potrzebnych spin a jeśli wszystko wyjasnione to nastepny zlot w przyszłą sobote o 18:00 tylko trzeba sie streszczać bo duzo chętnych jet a wiec pozdrwaiam :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Mati.Bocian_92 do Meeting był słaby :( dodano: 01.05.2017, 14:39

Meeting był słaby :( napisał:

Nie skończę! Bo jesteście fałszywi.
Nie wiem kim jestes, ale prosze cie zamknij sie juz. Masz bol d'upy, twoj problem, co bylo minelo. Majek wyrzucil z GTA Site Astona, on napisal bloga o tym jak widzi Majka. Obe strony sobie wszystko wyjasnily, a jesli np Aston tak nie uwaza, to niech mu napisze przez pw.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do Mati.Bocian_92 dodano: 01.05.2017, 15:28
Zawiesił* nie wyrzucił. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do Majek dodano: 01.05.2017, 22:55
Zwał jak zwał, wszystko wyjaśnione.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]