Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W grze możemy grać w kosza.

Najnowsze informacje

885VDołącz do redakcji GTASite! News | | 27.04.2017 00:26 przez Majek

Uwielbiasz serię Grand Theft Auto? Chciałbyś dołączyć do redakcji największej strony w Polsce poświęconej serii? Spróbuj swoich sił jako redaktor i dołącz do naszej ekipy! 

Dołącz do redakcji GTASite!

Poszukujemy osób, które uwielbiają serię GTA i chcą wraz z nami rozwijać serwis. Oczekujemy przede wszystkim aktywnych osób, które posługują się poprawną polszczyzną i mają dryg do pisania krótkich notek prasowych lub nieco dłuższych artykułów do działu encyklopedia. Znajomość języka angielskiego w średnim lub zaawansowanym stopniu jest niezbędna. Większość źródeł, z których korzystamy, pochodzi z zagranicznych stron.

Nowoczesny system zarządzania treścią sprawia, że publikacja nowych wiadomości, galerii i pozostałych treści jest niezwykle prosta! Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia lub zacięcia informatycznego. Pozostała część redakcji również służy pomocą i nie gryzie. :)

 

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres redakcja@gtasite.pl. W temacie wpiszcie [REKRUTACJA].

 

Wzór:

Imię -

Wiek -

Kilka słów o sobie -

Dwa przykładowe artykuły -

r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

[83.24.***.***]
AstonMartin dodano: 27.04.2017, 23:56
Małe sprostowanie. Piszę z komputera kolegi bo moje IP zostału już dawno zbanowane. Napisałeś że mnie zawiesiłeś a po opublikowaniu mojego bloga dopiero wyrzuciłeś. Tylko że bloga opublikowałem o 13:58 a o około godziny 00:30 znikałem ze spisu członków redakcji. O podobnej godzinie opublikowałeś też ten artykuł że szukasz redaktora. A że Gtasite szuka nowych członków zawsze przez taki sam wpis, nie wmawiaj ludziom że szukałeś tylko redaktora bo mógł to być równie dobrze uploader czy moderator. I ciekawy zbieg okoliczności, po tym jak ci odpisałem że się na tobie zawiodłem nagle pojawił się ten artykuł. A ty wmawiasz ludziom że to nie szybkie łatanie dziur. Nie kasuj tej wiadomości bo każdy ma prawo to przeczytać, żyjemy w demokratycznym kraju, w którym jest wolność wypowiedzi.
PS. Nie banuj też IP bo to komputer innego twojego czytelnika
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do AstonMartin dodano: 28.04.2017, 00:04
Masło maślane, dla jednych redaktor to redaktor, a uploader to uploader. Skoro Ty widzisz kolor czarny na biało, nie zamierzam się kłócić.

P.S. "Gtasite szuka nowych członków zawsze przez taki sam wpis" - w newsie powitalnym, wyraźnie napisałem, że szukam Youtubera. Co więcej, kiedy byłeś uploaderem, też zamieściłem ogłoszenie na stanowisko redaktora. Czyżbym już wtedy chciał Cię usunąć z ekipy? ;) Szukaj spisków dalej, nie przyjmuj do świadomości logicznych argumentów. Bywaj.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.04.2017, 00:06
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.254.***.***]
tylkoLambo do Majek dodano: 28.04.2017, 01:40
haha następny Kaczyński :D "nie wmówicie mi że czarne jest czarne a białe jest białe"

Nie pogrążaj się drogi Astonie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.254.***.***]
tylkoLambo do AstonMartin dodano: 28.04.2017, 01:43
najlepsze jest to, że chłopaki cię chwalą za prace jaką włożyłeś w tę stronę, tłumaczą jak kozie że nie zostałeś wywalony, a ty dalej pajaca z siebie robisz :d

oczywiście nie chce nikogo obrazić, mówię jak jest ;)

Majek i Omo odwalacie kawał dobrej roboty! tak trzymać panowie!!!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito dodano: 27.04.2017, 20:37
Już niedługo zobaczycie co robiliśmy, w dniach gdy na stronie nie pojawiały się artykuły. Mam nadzieję, że będzie to pozytywne zaskoczenie dla tych, którzy nie mieli podglądu na nową stronę. To, że potrafiły być 2 dni bez newsa nie oznacza, że się obijaliśmy. Pisaliśmy, duuużo pisaliśmy. Szczególnie Majek pracował dniami i nocami, pisząc po kilka nowych artykułów, przy okazji poprawiając stare. Jeszcze tego nie widać, ale nowe otwarcie zbliża się wielkimi krokami.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
Gulek do omosquito dodano: 27.04.2017, 20:54
O Super, czekam z niecierpliwością i trzymam kciuki:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do omosquito dodano: 27.04.2017, 20:58
I tak jeszcze na zakończenie Nie tylko Majek i Ja pracowaliśmy przy nowej stronie, pomagał nam oczywiście Aston. Kłótnie zawsze się zdarzają, wyszło jak wyszło. Nie myślcie jednak, że nie jesteśmy obiektywni i chcemy zapomnieć o tym co dla strony zrobił. Pisał blogi, dodawał stuff, wykonał kawał roboty gdy miał wolną chwilę. Emocje na bok i żyjemy dalej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do omosquito dodano: 27.04.2017, 21:17
Otóż to, Aston pisał i blogi i artykuły, dodawał pliki do downloadu oraz porządkował go. Nie było sytuacji, żebym o coś go poprosił, a on powiedział "nie chce mi się".

Wolał jednak działać impulsywnie, rozpętać całą tę aferę. Trudno. Trzeba się jednak skupiać na pozytywach.
Jutro planujemy odpalenie nowej wersji strony, będzie film, który przedstawi Wam nowości, więc szybko się we wszystkim odnajdziecie. :)

Jeszcze wyjaśnienie, jakoby ten news był gwoździem do trumny Astona, bo też tak słyszałem - ogłoszenie dotyczy posady REDAKTORA, a nie UPLOADERA. Aston był UPLOADEREM, więc twierdzenie, że "pozbywam się balastu" i jak najszybciej chcę załatać luki jest błędne i szerzone przez tych, którzy zamiast doczytać wszystko do końca i mieć jasny pogląd na całą sprawę, wysuwają pochopne wnioski i dopisują sobie całą resztą. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.248.***.***]
To ja do omosquito dodano: 28.04.2017, 09:38
Za darmo to robił, ktoś mu kazał nocami nad tym siedzieć? Chyba nie. Nie róbmy z Majka męczennika.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
BonzoBGC do To ja dodano: 28.04.2017, 09:52
Właśnie nikt nie kazał mu tego robić a jednak odwalił kawał roboty i dlatego szacunek dla Majka bo to pracowity chłopak
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.170.***.***]
To ja do BonzoBGC dodano: 28.04.2017, 10:24
Za darmo, tak?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.170.***.***]
To ja do BonzoBGC dodano: 28.04.2017, 10:30
Chyba zapomniałeś że to jego praca ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do To ja dodano: 28.04.2017, 10:35
A czy to Bonzo napisał, że za darmo, że mu odpowiadasz? Napisała to osoba, która twierdzi, żeby nie robić z Majka męczennika. Sami się gubić zaczynacie. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.170.***.***]
To ja do omosquito dodano: 28.04.2017, 10:38
"nikt nie kazał mu tego robić a jednak odwalił kawał roboty"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do To ja dodano: 28.04.2017, 10:54
No bo nikt mu nie kazał, sam chciał, żeby strona wyglądała lepiej i wszystkie usterki zostały skasowane. Równie dobrze mógł nic nie robić, wstawiać po prostu artykuły i czekać na zamknięcie. Jednak jeśli chce zarobić musi przyciągnąć reklamodawców i pracuje, a że chce dobrze zarobić to zasówa jak mały motorek. Normalna zasada rynku nic w.tym dziwnego. A, że chłopak jak ktoś wspomniał ambitny to i niech ma, ja mu nie żałuje :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do To ja dodano: 28.04.2017, 11:32
Praca to złe słowo... w końcu tam spędza się tylko 8h dziennie. Gdybym miał działać w tak wolnym tempie, to nowa strona zostałaby odpalona w przyszłym roku...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[88.199.***.***]
Komorowski dodano: 27.04.2017, 15:13
Kto chciałby pracować z takimi oszustami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Komorowski dodano: 27.04.2017, 15:28
Nie będę znów blokował komentarzy dla niezalogowanych i spodziewam się teraz fali 'shit stormu' z Waszej strony, ale kto będzie chciał to przeczyta bloga - http://gtasi(...)ny_.html

Ludzie swój rozum mają i potrafią sytuację ocenić. Ja tam i tak mam sporo pracy i nie zamierzam bawić się w te Wasze gierki. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
hoger do Komorowski dodano: 27.04.2017, 20:26
Człowieku jacy oszuści? Gdyby nie oni to już dawno ta strona przestałaby działać i nie miałbyś nawet gdzie hejtować. Akurat to jest obecnie najlepsza ekipa jaka może prowadzić i rozwijać GTASite więc twój durny komentarz jest bez sensu bo oni bronią się konkretną robotą i zmianami jakie tu wprowadzają. A co do pytania kto chciałby z nimi pracować to napewno są osoby które nie szukają tutaj tylko problemu i z pewnością będą chętni.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.128.***.***]
Raff do Komorowski dodano: 28.04.2017, 00:22
hahahahhaha człowieku... zastanów się w ogóle co ty piszesz :D widać, że koledzy astona biorą jego stronę i chcą tylko życie uprzykrzać...

a ty Aston weź też się ogarnij, bo ewidentnie widać, że przemawia przez ciebie nienawiść i wsciekłość....... z tego co widziałem w wiadomości od Majka do ciebie to napisał i wyjaśnił ci wszystko, a ty się tak odpłacasz?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.254.***.***]
Duda do Komorowski dodano: 28.04.2017, 19:42
dokladnie bronek, oszusci i tyle w temacie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (21 opinii) Skomentuj

SHOUT

Znaków: 0 z 300 | Regulamin shoutboxa

Online: 0

Najwięcej online: 10 (28.04.2017, 17:49)

Wszystkich wpisów: 16216

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 90,35
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,86
3.  RAFkin 36 412/539 88,22
4.  adi55500... 36 401/554 86,97
5.  Wookie1 31 389/465 86,74
6.  KyloHims... 34 389/525 85,71
7.  EngineV8 33 379/494 84,85
8.  Brus 34 377/509 84,44
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,94
10.  Wichu 29 341/435 81,22
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 433 2286
2.  Majek 28 431 1489
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Zembu 8 431 1349
5.  Mr_White... 6 425 1317
6.  Mazi150 4 427 1309
7.  Majkela 2 431 1307
8.  Kettger 4 425 1303
9.  RAFkin 1 431 1300
10.  KyloHims... 0 431 1293
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.