Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] Strzelając w piłkę na wyspie Star Fish, ta będzie się odbijać.

Najnowsze informacje

1547VTiny Racers już są! News | | 25.04.2017 20:42 przez Majek

Małe, wielkie wyścigi zawitały do GTA Online. Cały opis nowego trybu adwersarza jak i film, który wyjaśni Wam zasady, znajdziecie w rozwinięciu newsa. Dowiecie się też, jak w łatwy sposób otrzymać w ciągu kilku sekund $425.000 w grze.

Tiny Racers już są!

Miniaturowe Wyścigi

Wyścigi, w których do dyspozycji mamy jedynie widok z lotu ptaka, znany z pierwszych części GTA, a do tego trasy bez barierek, maksymalnie trzech przeciwników i całą masę broni i innych pick up'ów do znalezienia przez Ciebie i Twoich rywali - brzmi ciekawie?

Musicie jednak uważać, bo nie tylko nadlatujące rakiety wystrzelone przez przeciwników będą Waszym problemem. Jeśli lider wyścigu ucieknie Wam zbyt daleko, Wasz pojazd wybuchnie.

Standardowo, jak to z nowymi trybami bywa, za grę w Miniaturowe Wyścigi otrzymacie podwójne punkty RP oraz GTA$. Zapraszamy do obejrzenia filmu, przygotowanego przez naszego Youtubera - Kazza, który wyjaśni Wam wszystkie zasady.

Zwrot podatku od R*

Chcecie szybko i łatwo zarobić $425.000? Wystarczy, że do niedzieli (30 kwietnia) zalogujecie się do GTA Online, a pieniądze zostaną przelane na Wasze konto (niestety, dopiero w maju). Promocja dotyczy PC, X One oraz PS4.

r e k l a m a

Komentarze (9) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 12
Tomasz Ingielewicz dodano: 26.04.2017, 12:15
wszystko fajnie tylko dziwne czemu nie ma przywłaszczania;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do Tomasz Ingielewicz dodano: 26.04.2017, 13:55
Gdzie nie ma przywłaszczenia? W grze nie masz do wyborru? Bo jeśli chodzi o poradnik, to jak najbardziej on się w formie filmiku na stronie znajduje kilka newsów poniżej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
KyloHimself dodano: 25.04.2017, 22:53
Przed premierą byłem zachwycony, dzisiaj poczytałem komentarze i recenzje i się załamałem że R* znowu schrzanił dobry pomysł, zrobiłem playlistę ze znajomymi i powiem jedno - Jak dla mnie najlepszy adwersarz (obok deadline'a) jak do tej pory. Faktycznie niektóre wyścigi trwały około 1 minuty (do 3 punktów) ale niektóre robiliśmy prawie 20 minut (5 punktów - w przedostatniej wszyscy mieli po 4). Tony śmiechu, ogólnie dobra zabawa. Dodatkowym atutem podwójna kasa. 75k w niecałą godzinę (skończyłem playlistę na 3 miejscu).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do KyloHimself dodano: 26.04.2017, 00:33
Po pierwszym przejechaniu stwierdziłem, że słabe, ale im dalej w las, tym większy fun. Graliśmy we trzech. 2 rundy po 7. Za pierwsze miejsce 11k RP i 97K hajsu, za drugie połowa tego co za pierwsze, za trzecie miejsce połowa tego co za drugie.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 26.04.2017, 00:39
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Warfikus do omosquito dodano: 26.04.2017, 14:20
Ja z tego 52k miałem w 15min, to nie wiem jak wy to męczycie.
W 1h przy trybach z adwersarza jest przynajmniej 200k, PRZYNAJMNIEJ, za 30min w przywłaszczeniu za all rundy było 128k, rekord chyba miałem na Normie zabójstw gdzie przy strasznym męczeniu wpadło ok 190k
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Oriqun dodano: 26.04.2017, 22:20
Fajny tryb na zabawę ze znajomymi ale po paru gierkach się nudzi.
Co nie zmienia faktu ,że artykuł jak zawsze dopracowany.
Pozdrawiam :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Tomasz Ingielewicz dodano: 26.04.2017, 23:28
omosquito chodzi mi o tryb adwentarza przywłaszczanie z przejęciem pól,od czasu gdy dodane są te wyścigi zamiast przywłaszczania w trybie adwentarza tego nie widać na mapie,sprawdzałem też w opcjach listy gier i tam tego też nie ma a to dziwne bo wcześniej jeszcze parę dni temu było,czyżby R usunął?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
speedor123 do Tomasz Ingielewicz dodano: 27.04.2017, 01:05
Start>online>akcje>stworzone przez rockstar>adwersarze i scrollujesz w dół aż zobaczysz przywłaszczenie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.173.***.***]
ThisIsJesus do speedor123 dodano: 27.04.2017, 16:26
Albo po prostu poczekaj aż Martin przyśle wiadomość o akcji, albo inny gracz. Z reguły dostajesz to praktycznie zaraz po zalogowaniu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]