Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli zatrzymamy się na środku ulicy i zrobimy korek, kierowcy zaczną nas obrażać.

Najnowsze informacje

1620VNowy rodzaj wyścigów w GTA Online News | | 20.04.2017 17:51 przez Majek

GTA Online: Tiny Racers, czyli długo wyczekiwane, zapowiedziane kilka tygodni temu, wyścigi z widokiem z lotu ptaka (tak jak w GTA2). Na myśl od razu przychodzi sławne Mini Car Racing. Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego trailera i zapoznania się ze szczegółami.

Nowy rodzaj wyścigów w GTA Online

Pamiętacie Mini Car Racing? Grę, w której ścigaliśmy się samochodzikami, mogliśmy strzelać do naszych przeciwników, itp.? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to na pewno pokochanie nowy tryb wyścigów od Rockstara!

Zapoznajcie się z poniższym trailerem i koniecznie dajcie znać w komentarzach co sądzicie!

Nowy tryb będzie dostępny już 25 kwietnia.

r e k l a m a

Komentarze (29) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 10
Torrmast Gharys dodano: 20.04.2017, 18:16
Znowu wyścigi. Mnie nie kręcą, ale podejrzewam, że fani się znajdą. Dali by wyścigi samochodów od Benny'ego, jak już tak szaleją z nowymi trybami.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Officer Mniam do Torrmast Gharys dodano: 20.04.2017, 19:23
a czym wyścigi samochodami od bennego miały by się róznić od zwykłego wyścigu? Bo niczym specjalnym one się nie wyróżniają ( poza malowaniem i hydraulika która zapewne nie miała by sensownego zastosowania w trakcie wyscigu)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Torrmast Gharys do Officer Mniam dodano: 20.04.2017, 20:55
Niczym by się nie różniły poza startem tylko zmodyfikowanych samochodów od Bena. Coś tam by wymyślili dodatkowo :D
Czepiasz się detali. To wyścig i tamto wyścig. Jedne zasady. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Officer Mniam do Torrmast Gharys dodano: 20.04.2017, 23:24
Lubie się czepiać ostatnio :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.228.***.***]
MajWaj dodano: 21.04.2017, 16:02
Siema ,nie wieCIE czy R ,zrobiło coś już z tymi modami co mogą: lvl zresetować,staty,kasę ?
Bo boje się wbijać na pupliczne ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do MajWaj dodano: 21.04.2017, 16:59
https://socialclub.rockstargames.com/crew/the_polish_cartel

Post od Ana_Zet. Poczytaj i będziesz wiedział, jak postępować w razie co.

Ogólnie, coś tam pracują, ale jak na razie efektów nie widać. Co chwilę ktoś nam zgłasza, ze nadal cheaterzy kasują lvl i hajs.

Na tablicy prawie każdej ekipy, jest podobny post, ale u Cartelu jest chyba najlepszy opis i rozwiązanie.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 21.04.2017, 17:02
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Okon dodano: 20.04.2017, 22:29
no fajnie fajnie, szkoda tylko ze Rockstar zabił cała serie tym online....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Warfikus do Okon dodano: 20.04.2017, 22:34
Gdyby nie to Online średni Kowalski spędził by z tym tytułem 40h, a tak spędza z 2000h, to chyba nadało serii nowego znaczenia, singiel się kończy, a gra z znajomymi może trwać wieku w tym uniwersum, i chwała im za ten krok w przód!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Okon do Warfikus dodano: 20.04.2017, 22:55
jesli dobrze pamietam w GTA IV spedzilem w singlu ok 200 godzin pewnie wiecej
w GTA V ok 220 [czyli gdzies tak 4 przejscia gry ] i dalej sie dobrze bawie sam.. do kazdej wracam praktycznie co roku i za kazdym razem bawie sie wysmienicie a ty mi mowisz ze mam zaakceptowac to ze moja ukochana seria od lat stanie się gownem online bez singla ??? bedzie takim samym syfem jak The Division czy inne gówno Wildlands ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do Okon dodano: 20.04.2017, 23:14
R* to nie Ubisoft czy EA. Wątpię, żeby odpuścili singla. Gdyby tak się stało, gra straciłaby mnóstwo fanów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Officer Mniam do Okon dodano: 20.04.2017, 23:23
Dlaczego od razu gównem online. To że tobie się nie podoba to znaczy że jest gównem? Ja pomimo że niemalże wymagam singla do każdej gry tak przy gta singla przechodze 3 -4 razy i tyle. Przy żadnej częsci nie spędziłem tyle co na gta online. I jak widać takich jak ja musi być więcej skoro opłaca się r* utrzymywać online zamiast robić dodatków do singla.
Gra w samotności może jest i fajna ale jak ma się fajnych znajomych to brak fabuły w trybie wieloosobowym znika gdzieś za akcjami w kilka osób.
No i tak jak Majek zauważył r* to nie ubi żeby porzucić singla, jeszcze nie teraz. Być może zrobią coś na wzór 3 protagonistów ale w trakcie misji będzie mogło brać udział 3 osoby. Taki coop na singlu ;) Lub tradycyjnie z botami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Danny222 do Officer Mniam dodano: 21.04.2017, 09:19
Online to drugi Saint's Row. Może i wydłuża rozgrywkę, ale dla niektórych. I tak, racja że większość osób gra w Online, ale też jest mniejszość która gówna nie tyka (moim zdaniem). Plus jest taki że Online dodaje do Singla darmową zawartość. Coop w singlu też jest złym pomysłem według mnie. Lepiej pograć z botami (o ile będzie większa ilość protagonistów niż 1) i posłuchać ich dialogów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Officer Mniam do Danny222 dodano: 21.04.2017, 10:03
Wy macie jakas schize z tym gownem?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do Majek dodano: 21.04.2017, 14:37
GTA to przede wszystkim singiel, więc w pełni się z tobą zgadzam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Warfikus do Officer Mniam dodano: 21.04.2017, 21:01
Schize to ty masz, widocznie Online jest dla ciebie za trudne, więc wymówką jest jak to wspaniały singiel...
To nie gra dla słabych mentalnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do Warfikus dodano: 21.04.2017, 21:22
Coś chyba nie za bardzo Oficera Mniama zrozumiałeś. Oto jego słowa "Dlaczego od razu gównem online. To że tobie się nie podoba to znaczy że jest gównem?"

Chodziło mu o to, że osoby grające tylko w singla mają schizę.

Ale ok. Ogólnie GTA to gra w której zawsze Single player był najważniejszy. R* przesiadł się wraz z ostatnią częścią na Online i według mnie szkoda. Online dla jednych jest świetny, inni na niego nie spojrzą. Dlaczego spora część społeczności nie chce do niego zaglądać? Bo nie ma fabuły. Gdyby R* robił takie DLC jak napady to ok, dam radę wytrzymać bez singla, jednak większość z tego co dodają to niestety wydmuszki. Mam nadzieję, tak samo jak i każdy z Was, że R* da w końcu jakiekolwiek info o nowej grze fabularnej pod banderą GTA no ale cóż. Pożyjemy, zobaczymy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Warfikus do omosquito dodano: 21.04.2017, 22:48
To zdanie ma wiele znaczeń, fakt może źle to zrozumiałem, ale tak to zrozumieć można ;-), więc przepraszam może zły tok rozumowania.
Online mnie się podoba i bronić tego będę, za dużo mam tam osiągnięć i progresu, który nabijam odgrywając dodawane tryby, żeby twierdzić że jest inaczej.
Dla mnie strzał w dziesiątkę i przyszłość Rockstara, w nadchodzącym RDR 2 też to zobaczymy, albo i też w Bully 2 (co najmniej było by to ciekawe)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Warfikus do Warfikus dodano: 21.04.2017, 22:50
Wszystko jasne, nie zauważyłem że poprzedni komentarz to ta sama osoba, uznałem to za odpowiedź kogo innego, sorki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito dodano: 20.04.2017, 17:57
Mi to przypomina Death Rally, Większości z Was jeszcze na świecie nie było jak w to grałem :P http://www.gry-o(...)ID=14206
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.04.2017, 17:58
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do omosquito dodano: 20.04.2017, 18:35
Grałem! :D
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Officer Mniam do Majek dodano: 20.04.2017, 19:24
ja chyba też ale nie dam sobie reki uciąc :D no ale miałem tylko 6 lat wtedy :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
Gulek do omosquito dodano: 22.04.2017, 20:38
Ja w tej grze spędziłem mnóstwo czasu, kiedy miałem pierwszy PC to zachwycałem się tą grą. Było chyba 5 aut i grało się i grało. Niedawno grałem nawet w Death Rally 2, ale to już nie to samo:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Warfikus dodano: 20.04.2017, 22:12
Czad, nareszcie coś świeżego, i jeszcze Przemyt broni niedługo, ahh kocham Rockstar
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
speedor123 do Warfikus dodano: 23.04.2017, 05:20
Ja ich nie cierpie przez to że ostatnia aktualizacja była tak na prawdę 5 miesięcy temu bo nie okłamujmy się ale to małe coś dodające 4 auta i 3 adwersarze nie jest czymś co wystarczy na 5-6 miesięcy grania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Warfikus do speedor123 dodano: 23.04.2017, 08:35
Pracują nad Przemytem Broni, ma być to bardzo duża aktualizacja, są spekulacje o 14 pojazdach na podstawie emblematów w kreatorze Rockstar, jest tam przykładowo prawdopodobnie Hunter, coś w stylu APC, większy czołg typu Rhino i ciężarówki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito dodano: 25.04.2017, 20:38
E tam myślałem, że to coś lepszego będzie, jeden wyścig wystarczył, podziękuję, więcej nie chcę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.41.***.***]
Hector O'Conner dodano: 26.04.2017, 15:50
Pamiętam Mini Car Racing, mam nawet ją w oryginalnym wydaniu :D
Takie pytanie, wie ktoś co to za font (ten pod nazwą online) który bardzo przypomina gta1?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do Hector O'Conner dodano: 26.04.2017, 23:39
Nie tyle przypomina, co jest czcionką z GTA1. ;) Nazwy niestety nie znam.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
speedor123 dodano: 27.04.2017, 01:09
Zobaczymy, ale jak dla mnie to pewnie znowu będzie jak przy większości aktualizacji że zapowiada się świetnie a nudzi się po kilku (góra kilkunastu) godzinach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]