Najnowsze informacje

4550VUwaga na oszutów w GTA Online! Twoja postać nie jest bezpieczna! News | | 13.04.2017 14:41 przez Majek

Trzy dni temu informowaliśmy na naszym fanpage oraz na grupie o nowym trainerze, przez który możecie stracić m.in. wszystkie swoje pieniądze czy poziom konta. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

Uwaga na oszutów w GTA Online! Twoja postać nie jest bezpieczna!

Link do posta na grupie - https://www.facebook.com/groups/246945902375630/permalink/264191817317705/

Zdjęcie, które widzicie jako tytułowe, zostało zrobione przez jednego z czytelników naszego serwisu. Łączna suma pieniędzy, które stracił, wynosi ponad $3.000.000!

Uważajcie na publicznych sesjach. Jak tylko zauważycie jakichś podejrzanych graczy, wyjdźcie z gry.

Rockstar wydał oświadczenie, w którym zapewnia, że stara się zabezpieczyć GTA Online.

(kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Pozostaje nam czekać na aktualizację, która zablokuje nowy program do cheatowania. Przez ten czas zalecam grę na prywatnych sesjach ze znajomymi.

P.S. Jeśli ktoś z Was stracił rangę/pieniądze, próbujcie odwołać się do R*. Wiedzą o problemie, jest on poważny. Powinni jakąś rekompensatę dać.

r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

[91.219.***.***]
Raff dodano: 13.04.2017, 14:51
Tyle czasu a R* dalej sobie z tym nie poradził? żałosne...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Raff dodano: 13.04.2017, 15:00
No niby 3 dni, ale problem może być dość skomplikowany. Moim zdaniem trzeba będzie czekać jeszcze co najmniej tydzień.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Warfikus dodano: 13.04.2017, 15:15
Pytanie po co ci hakerzy to robią?, pełno tego ścierwa tylko przeszkadza, no ale walka z nimi raczej nie jest prosta...
Eksterminacja takiego osobnika wraz z rodziną w jakimś obozie zagłady była by dobrą karą dla każdego posiadacza komputera na którym wykryto wszelkie programy integrujące w konta innych w GTA Online.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Kpuc1987 do Warfikus dodano: 13.04.2017, 16:00 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.04.2017, 16:24
Tacy mają kompleksy małego pe*isa czy co i im to widać sprawia frajdę, takich się powinno utylizować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Hayer dodano: 13.04.2017, 20:14
Pf, 3 miliony... Godzinę temu ja straciłem 16 i dostałem Bad Sport.
Od razu wyciągnąłem komórkę i nagrałem gdy zostało mi 200k + "Zapis transakcji" w Maze Bank. Sprawa już w realizacji.

http://prntscr.com/ew3323
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
speedor123 dodano: 14.04.2017, 01:48
Było kupić konsole, ale cóż, bynajmniej możecie płynnie patrzeć jak kasa znika wam z konta
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Danny222 dodano: 14.04.2017, 08:29
Coś sobie ostatnio nie radzą z tym Online. W sumie od początku dla mnie ten tryb to był syf, który hamuje DLC fabularne i jakieś inne większe produkcje od R*. Jedyny plus Online jest taki że przez nią GTA V jest jeszcze wspierany (dodaje się nowe pojazdy, bronię itp). Ja mam nadzieje że takiego czegoś nie będzie w nowym RDR...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
mar1294 dodano: 14.04.2017, 21:58 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.04.2017, 21:59
To zaczyna się robić chore, ludzie tracą coś na co długo pracowali przez jakiś s*******i którzy oszukują, a R* to chyba maniane odwala skoro jacyś byle ludzie tak łatwo wygrywają z nimi, niech R* przestanie stosować byle sztuczki tylko wreszcie raz na zawsze to skończy :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do mar1294 dodano: 15.04.2017, 00:59 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.04.2017, 01:03
Więc tak: Napisałem do R* w tej i jeszcze jednej sprawie. Chodziło o to, aby zajęli się stronami oraz ekipami i botami promującymi cheaty do GTA. O dziwo nie odpowiedział mi bot jak to zawsze w ich zwyczaju, tylko zapewnili, że się sprawą zajmą i poprosili o przesłanie więcej przykładów, aby mogli działać na większą skalę. Ok niby fajnie. ALE..... Zawsze jest jakieś ale..... Boty można wyeliminować na momencie, po prostu kasują konto i dają bana na ip. Taaaaa gów..o prawda. odpowiedź dostałem 2 dni temu. Boty jak były tak są nadal i spamują po ekipach na social club. Strony jeszcze zrozumiem bo wiadomo, trzeba się skontaktować z google aby nie wyskakiwało w wynikach wyszukiwania, dostawcami internetu itd. No ale żeby botów na ich stronie czyli socialclub oraz graczy ewidentnie cheatujących w momencie otrzymania zgłoszenia nie zablokować? Hipokryzja lvl hard. Żeby się z nimi kontaktowała jakaś popierdółka, ale dostają zgłoszenie od strony, która ma fanpage na 25k ludzi, miesięcznie na stronę wchodzi uhu hu i jeszcze trochę osób a oni to kurde zlewają. Szkoda słów.

Sorry za literówki, nosi mnie trochę przez tą ich "bezradność"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
KyloHimself do omosquito dodano: 15.04.2017, 09:50
Nie narzekaj, w ramach odszkodowania wszyscy gracze otrzymali niebieską piżamę i bonżurkę
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius dodano: 20.04.2017, 03:29
Fajnie ze taki news na głównej stronie. Jest tylko jedno ale. Wejdziecie do sesji publicznej, ledwo co się wam wczyta i możecie się żegnać z hajsem. Samo "podejrzani" gracze to mało, każdy w sesji publicznej jest podejrzany. Lepiej już grać na prywatnej bądź, transferowac hajs na 2 postać i ładować do banku w razie potrzeby.

Na razie wątpię by coś R zrobił z tym. Mają problemy z zalataniem klonowania aut i to o dziwo na ps4/Xbox one ale i tak metoda zadziałała na pc. Z tego powodu usunęli nawet checkpoint w garażu do przedstawiania aut (zdaje się że niedawno przywrocili) i aktualizacja się opóźnila. R ma politykę że zbanuje na 30dni, skasuje postać i graj dalej. Czyli to co zrobiłeś przez 2 lata idzie na marne bo np zostałeś obsypany przez cheatera hajsiwem, odwołanie? Zapomnij nic to nie daje. Czekaj 30dni, kupuj sharki i nie zawracaj nam d**py.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Jerry_Cornelius dodano: 20.04.2017, 20:00
Nie do końca jest prawdą co piszesz, bo są przypadki, gdzie R* pomógł i konto gracza wróciło do normy. Nie zmienia to faktu, niesłuszne bany też się zdarzają.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]