Najnowsze informacje

350VPrzywłaszczenie - nowy tryb adwersarza News | | 11.04.2017 13:34 przez Majek

Nowy tryb adwersarza zawitał dzisiaj do GTA Online. Standardowo, Rockstar włączył dla nas z tej okazji bonus w postaci podwójnych PR oraz GTA$.

Wydłużone zostały też promocje (do 17 kwietnia), o których pisaliśmy w TYM newsie.

Przywłaszczenie - nowy tryb adwersarza

W nowym trybie adwersarza mogą wziąć udział maksymalnie cztery drużyny, które bić się będą na siedmiu różnych mapach.

Waszym zadaniem jest przejęcie terytorium wroga i oznaczenie go swoim kolorem. Zwycięża drużyna, która zdobędzie najwięcej terenu. Do 24 kwietnia możemy zbierać podwójną kasę i punkty RP, za grę w Przywłaszczenie.

Warto dodać, że cała akcja toczy się na specjalnie przygotowanych platformach. Aby przejąć teren, musicie po prostu na niego wejść.

 

Poza świecącą podłogą i dodaniu opcji przejęcia terenu, jest to zwykły death match. Widać, że Rockstar ma problem ze stworzeniem czegoś nowego i unikalnego, ale to dobrze. Czas GTA Online powoli przemija, a to przybliża nas do kolejnej części Grand Theft Auto!

r e k l a m a

Komentarze (26) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 25
AstonMartin_X dodano: 11.04.2017, 15:02
Tryb jest świetny Rockstarowi nie braknie pomysłów na szczęście.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Officer Mniam dodano: 11.04.2017, 15:03
Bardzo fajny tryb. Tak jak tez z samochodami i przejmowaniem terenu.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito dodano: 11.04.2017, 16:40
Dla zainteresowanych: Kazz prowadzi właśnie live'a z nowym trybem adwersarza: https://www.youtu(...)sskIJZww
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
kazz dodano: 11.04.2017, 21:33
O ile sam tryb zachęca do zaciętego deathmatchu i wręcz go wymusza, ponieważ przeciwnicy są wszędzie, warto pamiętać, że to nie ilość zabójstw doprowadza nas do zwycięstwa a przejęte pola. Wiele razy podczas gry złapałem się na tym kiedy przegraliśmy kolejną rundę, bo woleliśmy odstrzeliwać przeciwnikom głowy niż wykonywać cele mapy :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do kazz dodano: 11.04.2017, 21:42 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.04.2017, 21:43
Tryb przypomina trochę uciekającego kurczaka bez głowy. :D Biegasz, biegasz i czekasz, aż Cię zastrzelą.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
przemo74-pl dodano: 12.04.2017, 12:50
Ten tryb, to trochę jak walka zwierząt o terytorium. Wejść obsikać teren (pokolorować?!) i zagryźć tych co na mój teren wejdą. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Gtalondon dodano: 11.04.2017, 13:47 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 11.04.2017, 14:03
Twoj czas przemija, nie gta online o gta 6 nie ma nawet wzmianki.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Gtalondon dodano: 11.04.2017, 15:38
Co z tego, że nie ma wzmianki, skoro sukces GTA Online odsuwa premierę kolejnej części GTA w czasie i już pozbawił nas dodatków do fabuły?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Officer Mniam do Majek dodano: 11.04.2017, 16:22
Tylko po co spieszyć się z kolejną częścią, skoro jak widać ludzie nadal świetnie potrafią się bawić przy gta v?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Gtalondon do Majek dodano: 11.04.2017, 16:54
Chlopie ile osob gra w fabule moze z 15% wiekszosc gra w gta online a teraz wychodzi rdr2 takze o gta 6 w ciagu 2 lat zapomni bo jesli by teraz wypuscili gta 6 to rdr 2 skazane by bylo na porazke
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do Gtalondon dodano: 11.04.2017, 17:51
Co ty gadasz? RDR2 najpewniej wyjdzie tylko na konsole a GTA też na PC, więc jaka porażka? Jak większość osób w te RDR2 nawet nie zagra.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Gtalondon do AstonMartin_X dodano: 11.04.2017, 19:10
Pamietasz po jakim czasie wyszlo gta 5 na pc?????? Chyba nie za bardzo widze z tego co wiadomo to jak wyjdzie gta to pierw na konsole i dopiero po poltora roku na pc takze granie na pc w gta nie ma sensu bo sami moderzy i oszusci sa na pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Torrmast Gharys do Gtalondon dodano: 12.04.2017, 16:05
Po co GTA 6 skoro "piątka" nadal sprzedaje się świetnie, a GTA Online ciągle cieszy się znaczną popularnością?
Jak ktoś wspomniał, premiera RDR2 z trybem Online wyklucza w najbliższym czasie premierę GTA 6 i innych gier od RG.
Nie ma co narzekać, zrobili naprawdę dobrą gierę, która raz zakupiona ciągle oferuje dobrą zabawę i nowy, darmowy kontent. Inni deweloperzy mogą im tylko pozazdrościć sukcesu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Torrmast Gharys dodano: 12.04.2017, 19:55
Czyli chcecie mi powiedzieć, że jakby GTA 6 miało jutro trafić do sklepów to byście się na R* obrazili? ;)

GTA V to fenomenalna gra, ale ma już swoje lata. Nie można ciągle stać w miejscu bo konkurencja nie śpi. Osobiście liczę na jakieś info o kolejnym GTA pod koniec roku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
lukaszn92 do Majek dodano: 12.04.2017, 20:09
Konkurencja? GTA niema żadnej konkurencji.
Wszystkie te gry udające GTA takie jak Watch Dogs itp. to zwykły crap.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do lukaszn92 dodano: 12.04.2017, 22:10
Nie ma? A wiedźmin to co? Konkurencja jest i to silna, na razie GTA wygrywa ale to się może niedługo zmienić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do AstonMartin_X dodano: 12.04.2017, 22:42
Dokładnie, świat gier nie kończy się na GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Torrmast Gharys do AstonMartin_X dodano: 12.04.2017, 22:46 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.04.2017, 22:55
Wiesław to nie konkurencja. To dwie zupełnie inne gry, z innych gatunków. Większość graczy, którzy grają w GTA niekoniecznie zagra w Wiedźmina, ale na odwrót już jest to o wiele bardziej prawdopodobne. Poza tym konkurencyjne gry są na topie przez parę tygodni i znikają, a GTA 5 cały czas jest w czołówce. :)
Kolesie z Rockstara nie są nieroztropni w przeciwieństwie do wydawcy Titanfall 2 i Call of Duty IW i nie wydadzą dwóch gier w bardzo krótkim odstępie czasu, zwłaszcza nowego GTA, które skutecznie zmniejszy sprzedaż innych gier spod ich skrzydeł.
A tak w ogóle odpowiedzcie sobie szczerze na pytanie; którą grę kupilibyście najpierw mając do wyboru GTA 6, RDR 2, Max Pejna 4, Watch_Dogs 3, Need For Speeda, Mafię 4, CoD WW2, Dribera 4, Cyberćpunka 2077, Wiedźmina 4.
Ja powiedm, że raczej GTA 6 i Wieśka 4. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do Torrmast Gharys dodano: 12.04.2017, 23:03
Oprócz GTA 6 i Wieśka nie wymieniłeś nic wartego jakiejkolwiek uwagi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Officer Mniam do Torrmast Gharys dodano: 12.04.2017, 23:22
Chyba jednak RDR2 ;) a pozniej gta6
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Officer Mniam do AstonMartin_X dodano: 12.04.2017, 23:23
Kwestia gustu co kto uwaza za godne uwagi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.219.***.***]
Raff do Officer Mniam dodano: 13.04.2017, 14:53
Zgadzam się z Majkiem i Astonem. GTA Online jest już nuuuuuudneeee. Potrzebne jest nowe GTA albo nowe miasto do GTA V.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Torrmast Gharys do AstonMartin_X dodano: 14.04.2017, 15:00
Wiem o tym, ale w tamtym momencie tylko te tytuły przyszły mi od razu na myśl. Można do listy jeszcze przykładowo dorzucić Dark Souls 4, Bloodbourne 2, nowe Uncharted i Horizon 2 choć te dwa są tylko na PS.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Torrmast Gharys do Raff dodano: 14.04.2017, 15:10

Raff napisał:

Zgadzam się z Majkiem i Astonem. GTA Online jest już nuuuuuudneeee. Potrzebne jest nowe GTA albo nowe miasto do GTA V.

Z tym też się w pełni zgadzam. Do GTA 5 nowy obszar by się przydał ( najlepiej San Fierro i więcej leśnej dziczy) skoro na razie nie będzie nowego GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do Torrmast Gharys dodano: 14.04.2017, 15:56
Oooo tak tak, więcej lasów i zwierzyna łowna i by była baja.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Torrmast Gharys do omosquito dodano: 14.04.2017, 21:23
Ze zwierzyną łowną byłoby ciężko w otwartym świecie, ale osobny tryb zamiast nudnawych adwersarzy, czemu nie.
Oprócz lasów, jakieś bagna, takie totalne odludzie, z ruinami, opuszczonym lotniskiem i miasteczkiem, a na dokładkę duchy hehehe
W mapie GTA 5 nie podoba mi się właśnie upchanie wszystkiego na siłę, a nie skoncentrowanie większości obszaru na jednym typie krajobrazu. W GTA SA mapa była mniejsza, a jakoś to lepiej rozmieścili. I tylu bezużytecznych gór nie było. Wolałbym jakieś fajne pasmo górskie z ośnieżonymi szczytami niż to co teraz jest. W górach byłem raz albo dwa. Ale to temat na inną dyskusję. Może w RDR 2 będzie lepiej.
Hehe miałem napisać tylko jedno zdanie :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]