Najnowsze informacje

2644VGTA VI w Tokyo?! News | | 01.04.2017 00:52 przez Majek

Były pracownik Rockstara udzielił na swoim blogu "wywiadu", w którym poinformował, że prace nad najnowszą częścią Grand Theft Auto zostały rozpoczęte jeszcze przed wypuszczeniem GTA V na PC! Zdradził też lokalizację i kilka faktów na temat fabuły! Materiał zniknął z bloga byłego pracownika studia równie szybko jak się pojawił. Szczegóły w rozwinięciu newsa!

GTA VI w Tokyo?!

Na wstępie zaznaczę, że screeny widoczne w newsie to zdjęcia znalezione w internecie. Zostały tu wstawione, aby nieco ubarwić artykuł.


Według informacji z bloga, Rockstar prace nad GTA VI zaczął w styczniu 2015, a więc kilka miesięcy przed wydaniem GTA V na PC. Planowana data premiery nie jest do końca znana, lecz dwa lata temu, R* planował wypuszczenie swojego najnowszego dzieła na rynek w okolicach 2019 roku. Na 100% gra pojawi się na Xbox One oraz PS4, o PC nie wiemy nic.

Akcja toczyć ma się w mieście wzorowanym na stolicy Japonii - Tokyo. Do naszej dyspozycji oddanych zostanie trzech protagonistów, tak samo jak w GTA V (choć te dane mogą być nieaktualne), a jednym z nich ma być... kobieta!

Na jej temat nie wiemy zbyt wiele. Ma ona być wysoko postawioną "urzędniczką" w szeregach Yakuzy.

Drugim z protagonistów ma być mężczyzna w wieku 20-22 lat. Chłopak uwielbia się ścigać i jest prawdziwym specjalistą od driftingu (tu nasuwa się porównanie do filmu Szybcy i Wściekli: Tokyo Drift). Wpada on jednak w kłopoty i musi spłacić swoje długi. Wtedy właśnie poznaje ową kobietę, a ta wprowadza go do świata przestępczego.

O trzecim protagoniście nie wiemy niestety nic.

Potwierdzeniem tych doniesień ma być fakt, że Rockstar wysyłał w ostatnich latach swoich pracowników do Japonii. Ci mieli za zadanie poznać strukturę miasta, dowiedzieć się jak najwięcej o panującej tam kulturze i zaciągnąć języka u prawdziwych mafiozów.

Jeśli to wszystko prawda, już niedługo powinniśmy zobaczyć pierwszy trailer z nowego GTA!!!
 


Aktualizacja: Aby rozwiać wszelkie wątpliwości - ten news to primaaprilisowy żart. :)

r e k l a m a

Komentarze (31) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Ferdyk dodano: 01.04.2017, 01:16
Tokyo teraz się dopiero do tego przekonałem :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito dodano: 01.04.2017, 01:20 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.04.2017, 01:22
ZZZZZAAAAAAAJJJJJEEEEEBBBBBIŚCIE :D Czyli co? spełnienie marzeń? :) Pisałem na forum, że marzą mi się azjatyckie klimaty i BUM :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do omosquito dodano: 01.04.2017, 01:29
A tak ogólnie to takie przecieki nie pojawiają się bez przyczyny... Ufffff powoli bo powoli ale się zbliża :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do omosquito dodano: 01.04.2017, 08:05
Miałeś rację szczęściażu :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Barto dodano: 01.04.2017, 09:39
Prima Aprilis :D Słabe Majek ;)
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.159.***.***]
pussydestroier dodano: 01.04.2017, 10:35
Świetny żart.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
KyloHimself dodano: 01.04.2017, 04:42
Ruch lewostronny... :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.172.***.***]
regular do KyloHimself dodano: 01.04.2017, 10:56
Może zmienią na rzecz europejczyków xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
hoger dodano: 01.04.2017, 11:27
Fajny żart ale po przeczytaniu tytułu domyśliłem się że to nieprawda bo kiedyś czytałem jakiś artykuł w którym pisano że Rockstar stanowczo podreślił że jak GTA to tylko Ameryka. Ale cieszy fakt że prima aprylisowa tradycja na GTASite została podtrzymana przez nową redakcję :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Prima Aprilis dodano: 01.04.2017, 12:21
to je Prima Aprilis
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.154.***.***]
adrrap dodano: 01.04.2017, 12:31
Do końca nie jestem pewien czy to prawda.
Polecam każdemu zerknąć w kalendarz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
DonDvidi do adrrap dodano: 01.04.2017, 12:38
Wystarczy wejść na stronę Rockstara ;) Po drugie te foty były wałkowane już kilkukrotnie więc gdyby Rockstar faktycznie zapowiedział dałby własne, a nie z google grafika ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
cinqowski dodano: 01.04.2017, 12:48
1 kwietnia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
chojak1 dodano: 01.04.2017, 20:19
https://www.youtube.com/watch?v=rYYSb9dIu9I Serial gta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do chojak1 dodano: 01.04.2017, 20:24
Szkoda, że to fake, serial chętnie bym obejrzał.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do Majek dodano: 01.04.2017, 22:28
Miałem już nadzieję przed premierą filmu "San Andreas" że to będzie gta, a tu jednak nici :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Nexxx dodano: 01.04.2017, 10:44 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.04.2017, 10:46
Jak co roku bez żartu się nie obyło. Jeżeli już mówimy o następnej części GTA to moim typem były by pustynne tereny oraz wielkie Las Venturas a rozgrywka utrzymana w klimacie typowo amerykańskiej mafii, również chciał bym aby wrócił klimat szarej rzeczywistości z GTA IV, więcej trudnych decyzji. Jeden protagonista w zupełności by wystarczył. No i do tego w końcu jakaś sensowna możliwość wykorzystania zarobionych pieniędzy tudzież inwestycji.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do Nexxx dodano: 01.04.2017, 12:55
Dla mnie też miasto hazardu było by świetnym pomysłem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Officer Mniam do AstonMartin_X dodano: 03.04.2017, 10:08
Las Venturas? Kasyna? pokerek? Jestem za :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
BonzoBGC dodano: 03.04.2017, 08:08
Słabo Majek nawet po tobie spodziewałem się czegoś więcej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do BonzoBGC dodano: 03.04.2017, 10:21
Ooooo panie, żebyś Tu wiedział ile osób się nabrało :) Kilka razy więcej wyświetleń niż normalnie było :) W sumie świadczy to też o tym, że ludzie już się nie mogą doczekać nowego GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do BonzoBGC dodano: 03.04.2017, 10:53
Taka ciekawostka... za rok wymyślicie z Barto coś innego. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
BloodyMerry91 dodano: 03.04.2017, 13:35
Wie może ktoś z was jak złapać w online samochód Dubsta 2 na Xbox one?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do BloodyMerry91 dodano: 03.04.2017, 14:08
Z tego co pamiętam to w bazie wojskowej, wroce z roboty to jeszcze sprawdze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
BloodyMerry91 do omosquito dodano: 03.04.2017, 14:13
O dzięki wielkie. Ja go od tygodnia szukam i znaleźć nie mogę. Coś mi się pokazać nie chce ten przerobiony pod żadnym ls
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do BloodyMerry91 dodano: 03.04.2017, 16:31
https://www.youtube.com/watch?v=-dhKJUmy6NY
https://www.youtu(...)CKh8GpTY

itd. itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
BloodyMerry91 do omosquito dodano: 03.04.2017, 17:30
Ja już tego próbowałem. Od tygodnia tak jeżdżę i nic. Macie Ją może ? Pomoże Mi ktoś ją złapać ? Byłbym wdzięczny
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do BloodyMerry91 dodano: 04.04.2017, 00:22
Nawet jak nie możesz znaleźć to nic wielkiego nie straciłeś, osiągami nie poraża.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
BloodyMerry91 do omosquito dodano: 04.04.2017, 07:23
a to spoko
A powiedz Mi jeśli możesz. Jeżeli robię sam wyścigi. Tzn jadę w nim tylko Ja i chcąc nie chcąc zajmuje pierwsze miejsce czy to się liczy do odblokowan rzeczy u mechanika typu lakiery i ulepszenia ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Officer Mniam do BloodyMerry91 dodano: 04.04.2017, 09:00
Z tego co pamiętam to nie. Sam tak próbowałem ale to było za czasów gta na x360. Czy coś się zmieniło sam chętnie się dowiem :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do BloodyMerry91 dodano: 04.04.2017, 09:11 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 04.04.2017, 09:13
Niestety się nie liczy, Nie dolicza Ci również takiego wyścigu do wygranych. Aby coś odblokować muszą brać udział w wyścigu minimum 2 osoby, lub 4 w przypadku rajdu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]