Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Prostytutki nie podejdą do samochodu kierowanego przez bohatera, jeśli w okolicy znajduje się radiowóz.

Najnowsze informacje

2818V[RECENZJA] Infernus Classic już tu jest! News | | 28.03.2017 12:41 przez Majek

28 marca 2017 - ta data na długo zapadnie w pamięci fanom GTA. Dlaczego? Z dwóch powodów. Po pierwsze, zawitał do nas nowy tryb adwersarza (ale o nim napiszę w osobnym newsie), a po drugie i najważniejsze - Infernus z Vice City trafia do GTA Online! Tak samo jak tydzień temu, dziś również przeprowadziłem dla Was test, który mam nadzieję, pomoże Wam zdecydować czy warto wydawać pieniądze na nową zabawkę.

[RECENZJA] Infernus Classic już tu jest!

Infernus Classic wzorowany na Lamborghini Diablo, dostępny jest na stronie Legendary Motorsport za $915.000.

Jak najlepiej opisać ten samochód jednym słowem? Hmm... po prostu WOW! To nie jest tak, że R* dostosował do obecnych czasów model z Vice City i wrzucił go do jednego worka z innymi supersamochodami. Kiedy tylko ruszycie z miejsca od razu czuć w nim lata 80'. I nie mówię tylko o wyglądzie, choć ten odbiega nieco od starej wersji z VC (m.in. drzwi otwierają się w górę, a nie na boki).

Prowadzenie

Na klawiaturze jest trochę inaczej, ale na padzie czuć wyraźnie jak prowadzi się ten samochód. Brak mu elektrycznego wspomagania kierownicy, ABSu i innych unowocześnień. Trochę ciężko opisać to słowami, ale siedząc za kółkiem Infernusa czuć jego wagę i czuć różnicę pomiędzy nowoczesnymi samochodami. Ten szczegół znacząco wyróżnia go spośród pozostałych samochodów w grze i właśnie za ten szczegół należą się wielkie brawa dla R*.

Jeśli pokonując zakręt z dużą prędkością zdejmiemy nogę z gazu, możemy być pewni, że zaliczymy obrót o 360°, ale jeśli tego nie zrobimy, to uderzymy w drzewo znajdujące się przed nami. Momentami samochód wydaje się nieco nadsterowny, lecz po zaliczeniu kilku bączków czy zderzeniu z okolicznymi latarniami, dojdziemy do wprawy i jazda nim będzie sprawiała ogromną przyjemność.

Wygląd i tuning

Tak jak w Rustonie, tak i w Infernusie tuning wizualny jest bardziej rozbudowany względem standardowych samochodów z Legendary Motorsport. Możemy zmienić nadwozie, zderzaki, odsłonić silnik, zmienić jego kolor, itd. Wnętrze również możemy 'pokolorować'.

Warto też zwrócić uwagę na przednie światła, które za dnia schowane są pod maską, a kiedy tylko na drogach zrobi się ciemniej, wysuwają się, abyśmy mogli lepiej przyjrzeć się drzewu, w które zaraz uderzymy. :)

Samochód jest piękny. Co może wydawać się trochę dziwne, największy problem sprawił mi dobór lakieru. Jakby nie patrzeć, jest to stary, klasyczny supersamochód i nie pasuje do niego pierwszy lepszy kolor.

Z tym mam nadzieję mi pomożecie i w komentarzach dacie zdjęcia do swoich wersji. ;)

r e k l a m a

Komentarze (15) Skomentuj Obserwuj

[109.163.***.***]
NMB dodano: 28.03.2017, 13:17
haha, zabawna i fajna recenzja :D kupię :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
BonzoBGC dodano: 28.03.2017, 14:08
Piękny :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito dodano: 28.03.2017, 16:02
Dzisiaj Infernus. Turismo ma podobno pojawic aię za tydzień. Co do osiągów to warto poczekać na ten drugi. Ma podobno być najlepszy wśród klasyków sportowych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Gulek do omosquito dodano: 28.03.2017, 18:38
Ja czekam z niecierpliwością na Turismo, tak samo jak i czekałem na Inferno ze względu sentymentu do wcześniejszych części gry. Nie pozostaje nic innego jak kupić go na weekendzie i się cieszyć i cieszyć:D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Danny222 dodano: 29.03.2017, 04:18
Szkoda że kontent z DLC (auta i bronie) nie trafiają to singleplayera :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.199.***.***]
Borek dodano: 29.03.2017, 17:39
baaardzo fajna recenzja Majek, i tego rustona i infernusa :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.169.***.***]
MassElite dodano: 29.03.2017, 21:40
Ten twój tuning z tymi neonami :( fuu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do MassElite dodano: 30.03.2017, 00:24
Czerwony prezentuje się o wiele lepiej. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
kermil dodano: 28.03.2017, 21:12
jezeli chodzi o tunning to jako ze jest to klasyk sportowy to z miejsca proponuje wywalic neony...

poza tym swietnie wyglada na nim kolor typu fiolet, bialy lub pomaranczowy tak jak to wychodzily z fabryki lamborghini, bez zbednego karbonu, olbrzymich spoilerow i felg o bardzo wysokim profilu.

jesli ktos ma problem ze znalezieniem ideału, proponuje w google images rzucic fraza lamborghini diablo i poogladac jeden z piekniejszych samochodow XX wieku ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
bart2712 do kermil dodano: 28.03.2017, 22:41
Też macie tak, że na zakrętach w lewo to auto strasznie łatwo traci przyczepność na tylnej osi - jest strasznie nadsterowne na skrętach w lewo. W prawo trzyma się super drogi. Jak coś jeżdżę na felgach Dash VIP - sportowe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do bart2712 dodano: 28.03.2017, 22:57
A nie skupiałem się na tym. Kupiłem pojeździłem i nie zauważyłem, ale faktycznie coś może być. Ten wóz jest rodem z lat 80-tych jakby nie patrzeć w realu by miał 30 lat. Wtedy auta właśnie tak się zachowywały :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do bart2712 dodano: 28.03.2017, 23:33
Nie ma znaczenia czy lewo czy prawo. Nadsterowny jest tak samo. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
bart2712 do Majek dodano: 30.03.2017, 11:07
Serio sprawdź, w lewo strasznie ucieka, zaś w prawo zero problemu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do bart2712 dodano: 30.03.2017, 23:12
No faktycznie widzę, że w internecie są o tym setki tematów. W modelu Infernusa część przedniego zderzaka nie jest na środku i to powoduje ten błąd.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
BloodyMerry91 dodano: 03.04.2017, 09:51
Wiatjacie! Czy znalazł może ktoś z was na Xbox one ten samochód dubsta 2 ? Da radę go znaleźć na tej platformie ? Szukam już ponad tydzień i nic kompletnie nic
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]