Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Mapę Vice City można znaleźć w śmietnikach koło restauracji w Angel Pine.

Najnowsze informacje

5479V10 lat temu... + zniżki na GTA V! News | | 29.03.2017 13:08 przez Majek

Jeśli jeszcze nie macie swojej kopii GTA V, pojawiła się bardzo dobra okazja. Do niedzieli (2 kwietnia), do godziny 12:00 będziecie mogli nabyć oryginalną grę znacznie taniej niż większość ofert z kluczami, jakie możecie znaleźć na Allegro. W newsie zahaczymy też o bardzo ważne wydarzenie dla serii GTA, które miało miejsce dekadę temu.

10 lat temu... + zniżki na GTA V!

Dokładnie 10 lat temu, 29 marca 2007 po raz pierwszy ujrzeliśmy trailer GTA IV. Krótki film zatytułowany "Things Will Be Different" ukazał nam świat dostępny w najnowszej grze R*. Fani z całego świata oglądali go ze zdumieniem, podziwiając wszystkie detale onieśmielającego jak na te czasy Liberty City. Co nie oznacza, że pomimo upływu lat gra straciła na wartości. Wszystko to za sprawą rewolucyjnego silnika RAGE, który w GTA zagościł po raz pierwszy.

Serwery Rockstara nie wytrzymywały obciążenia, jakie generowali fani, chcący jak najszybciej zobaczyć Niko Bellica i nowe miasto. A wszystko to przez jeden, minutowy film. Obejrzyjmy go zatem jeszcze raz!

Warto dodać, że całość nagrana została na konsolach, gdzie grafika jest trochę gorsza niż na PC.

W tym roku obchodzimy też dwie mniejsze rocznice. W marcu 2009 premierę miało GTA Chinatown Wars, a 2 lata temu (również w marcu), do GTA Online zawitały napady.

 

Przejdźmy teraz do zniżki, o której pisałem na początku. Sklep Muve.pl przecenił GTA V na 109,99zł! Jeśli ktoś nadal nie kupił swojej kopii GTA V, teraz raczej nie będzie miał wyboru. Gra jest świetna, tryb multiplayer zapewni rozrywki na najbliższych kilka lat, a i cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

 

Koniecznie napiszcie w komentarzach o swoich pierwszych wspomnieniach z GTA IV! :)

r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 19
Danny222 dodano: 29.03.2017, 13:14
No i to jest blog. Co do wspomnień, to odpaliłem grę (PC nie spełniał ani troszeczkę wymagań :D) zacząłem nową gre i ... gra się zaczęła bez załadowanych tekstur :D Dopiera po 2 latach odpaliłem gre w całej swojej okazałości.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
omosquito do Danny222 dodano: 29.03.2017, 14:56
Po dwóch latach.... Ja sprzętu, który pociągnie GTA 4 dorobiłem się dopiero w 2013 roku.... ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Officer Mniam do omosquito dodano: 29.03.2017, 16:19
Ja przez gta 4 na pc kupilem pierwszego xboxa w zyciu :D cena muve dobra aleeee na g2a czesto podobna cena byla
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[163.172.***.***]
Borek dodano: 29.03.2017, 17:34
haha pamiętam jak u kumpla na xboxie graliśmy :D piękne czasy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
Gulek dodano: 29.03.2017, 19:26
O Matko, to już tyle lat, nieprawdopodobne jak ten czas leci. Pamiętam jak dziś gdy czekałem na IV. Niestety sama gra dla mnie bardzo monotematyczna i klimatem jest dobra przez pierwszy okres, potem szybko się nudzi, nie mówiąc o tym już, że gracz nie ma wielkiego popisu do rozrywki. Nie mniej jednak GTA IV przeszedłem 3 razy i głowie ze względu systemu jazdy pojazdów oraz systemu zniszczeń, który był świetny.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Sznycel dodano: 29.03.2017, 22:15
O matulu, pamiętam rok 2007/2008. Śledziłem gtasite jak szalony bo było to chyba zawsze pierwsze źródło informacji nt. gry. Internet wrzał i szalał, wycieki w necie i leaked gameplays na youtubie, i pamiętne tematy na pewnych forach dyskusyjnych gdzie starsi trollowali innych mówiąc że grali już w bete GTA IV. O kurka, fajne czasy. Zwłaszcza gdy gra wyszła na PC, nie zniechęciło mnie to do przejścia gry na laptopie już wtedy nadającym się do muzeum i to 3 razy! 20 FPS miałem gdy spojrzałem na ziemię hehe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Oriqun dodano: 29.03.2017, 22:19
Majek super robota więcej takich artykułów. :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.120.***.***]
Sqn dodano: 30.03.2017, 00:17
No ja to musiałem poczekać rok aż komp mi GTA uciągnie, ale jak już miałem to się grało dniami i nocami :D super gierka!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.231.***.***]
snajper dodano: 30.03.2017, 01:33
Zniżka? Tylko klucz na pc i kosztuje 110... na alledrogo można spokojnie dostać klucze za 70 a pewnie jeszcze taniej by się znalazło gdyby poszperać po necie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.79.***.***]
Lisu9970 dodano: 01.04.2017, 21:56
Oooj skusiłbym się na to GTA V z Muve.pl, ale cena to nie 110, lecz przecena na 140zł :|
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Thomas dodano: 24.04.2017, 16:59
Trudno uwierzyć, że to już 10 lat. Pamiętam, że w tamtym czasie śledziło się wszystkie strony, na których były jakiekolwiek informacje nt tej świetnej gry, jaką jest/było GTA IV. Przeglądało się każdy nowy screen (w powiększeniu!), czytało po wiele razy wszelkie nowinki i ciekawostki ze świata gry, a każdy kolejny trailer (w tym oczywiście ten pierwszy) był niczym małe święto, przybliżające nas coraz bardziej do wyczekiwanej premiery. I pomyśleć, że wszystkie te emocje, zapowiedzi i nasze fascynacje były spowodowane "tylko" grą. Ale jaką grą! I to jest jedna z tych rzeczy, które uwielbiam w serii GTA czy wśród społeczności graczy produktów od Rockstara. Dla nas to nie jest tylko jakaś premiera jakieś gry, ale największe wydarzenie w świecie elektronicznej rozrywki, najważniejszy temat do rozmów i dyskusji, jeśli chodzi o ten właśnie rynek. Potem było szaleństwo związane z V-tką. Teraz pozostaje czekać na to wszystko raz jeszcze, bo VI-tka wreszcie nadejdzie. Pewnie nie wcześniej niż za trzy lata, ale jednak!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (11 opinii) Skomentuj

SHOUT

Znaków: 0 z 300 | Regulamin shoutboxa

Online: 0

Najwięcej online: 10 (28.04.2017, 17:49)

Wszystkich wpisów: 16206

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 90,35
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,86
3.  RAFkin 36 412/539 88,22
4.  adi55500... 36 401/554 86,97
5.  Wookie1 31 389/465 86,74
6.  KyloHims... 34 389/525 85,71
7.  EngineV8 33 379/494 84,85
8.  Brus 34 377/509 84,44
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,94
10.  Wichu 29 341/435 81,22
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 433 2286
2.  Majek 28 431 1489
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Zembu 8 431 1349
5.  Mr_White... 6 425 1317
6.  Mazi150 4 427 1309
7.  Majkela 2 431 1307
8.  Kettger 4 425 1303
9.  RAFkin 1 431 1300
10.  KyloHims... 0 431 1293
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.