Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W nocy na plaży możemy spotkać grupy ludzi ogrzewających się przy ogniskach. Każda grupa rozmawia o czymś innym.

Najnowsze informacje

834VTygodniowy przegląd Reddita #10 News | | 26.03.2017 13:49 przez Majek

Zastanawiacie się jak za pomocą silnej woli wyeliminować pięciu przeciwników w wyścigu za jednym razem? Sąsiadka w wózku golfowym działa Wam na nerwy i nie wiecie jak się jej pozbyć, żeby wyglądało to na wypadek? A może chcielibyście poznać patent na latającą Tampę? To i jeszcze więcej w dzisiejszym przeglądzie Reddita! ;)

Tygodniowy przegląd Reddita #10

 

GIFy

r e k l a m a

Komentarze (9) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 20
Danny222 dodano: 26.03.2017, 22:45
Powiem szczerzę że ten przegląd to crap. Nie chce Cię urażać, bo jednak poświęcasz swój czas na research tych gifow i zdjęć,ale według mnie, przegląd downloadu i przegląd fanowskich tworów (filmiki głównie) były lepszy i ciekawsze :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Danny222 dodano: 26.03.2017, 23:21
Pracujemy nad nową ciekawą serią. Szczegóły za jakiś czas, ponieważ wymaga ona sporo dopracowania. Sądzę (a nawet jestem pewny), że będziecie zadowoleni :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Danny222 dodano: 27.03.2017, 00:15
Będę myślał nad rozbudowaniem tematu, ale nie teraz. Zbyt dużo mam obecnie na głowie (rozbudowa będzie pewnie jak już nowa strona się pojawi).
+ tak jak Moskit napisał, jest nowy, duży pomysł i na nim będziemy się teraz skupiać. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Danny222 do Majek dodano: 27.03.2017, 15:35
Mam nadzieje, bo na razie troche bieda. Poza bardzo rzadko pojawiającymi się blogami, newsami i jakimiś nie ciekawymi poradnikami do Gta O to crapowato trochę. Fajnie by się czytało jakieś blogi (regularny cykl) o teoriach spiskowych do gier R* :)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 27.03.2017, 15:37
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Danny222 dodano: 27.03.2017, 16:18
Prawie trafiłeś w nasz pomysł, jednak będzie to dużo bardziej rozbudowane :) Dajcie nam trochę czasu. Już pracujemy, ale, że projekt będzie spory to i chcemy go dobrze dopracować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Danny222 dodano: 27.03.2017, 16:19
Tylko też musisz mieć na uwadze, że GTA V swoje lata już ma i ciężko zrobić jakiś materiał, którego jeszcze nie było. Jesteśmy niestety poniekąd ograniczeni przez Rockstara, bo newsów o nowym GTA nie dają żadnych, a my musimy wycisnąć jak najwięcej z tego co mamy, co łatwe nie jest i zabiera sporo czasu.

A z czasem też kiepsko bo sporo go na nową stronę poświęcam. Przydałby mi się redaktor, który przejąłby część obowiązków, ale ciężko o dobrego.

A co do "rzadko pojawiającymi się..." - w tygodniu treści na stronie nie brakuje. Gdyby dawać tylko wiadomości od R* to na stronie mógłbyś znaleźć 1 artykuł tygodniowo, albo i rzadziej. Poradniki do GTAO się przydają, ja sam korzystam z tych od Moskita i wyścigi od razu idą 10x lepiej. ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.03.2017, 16:21
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Majek dodano: 27.03.2017, 16:55
Wiadomo, jeśli ktoś ma już GTA O w małym paluszku to poradniki mu się do niczego nie przydadzą. No i może to nudzić i być nieciekawe. Jednak nadal jest sporo osób, które dopiero przygodę z GTA O zaczynają, stąd i poradniki. Robimy co możemy. Wracam z roboty i od czasu do czasu coś naskrobie. Pamiętaj, że to strona fanów, dla fanów. Nikt mi za moją robote tutaj nie płaci. Robie to hobbystycznie i jak na wolontariat to mysle, że nie jest tak tragicznie. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do omosquito dodano: 27.03.2017, 18:06
Dokładnie jak mówisz, ja ogarnołem trochę studia w końcu i też zabieram się za robotę. Nowe mody no i pracuję nad jednym artykułem. Każdy z nas robi tu co potrafi i jak często może. A Majek dodatkowo bardzo dużo pracuje nad nową stroną, więc dajemy z siebie ile tylko możemy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[163.172.***.***]
Borek dodano: 29.03.2017, 17:35
ja tam se oglądam każde przeglądy tutaj, fajne gify są, na niedziele idealne :)
nie wiem co wy chcecie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]