Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W oddali, na horyzoncie widać czasem statki. Nie przypominają one jednak niczego co znamy z gry, niektórzy mówią, że mogą być to statki wojskowe.

Najnowsze informacje

2343VHijack Ruston - recenzja News | | 21.03.2017 13:12 przez Majek

Dziś do GTA Online zawitał nowy samochód - Hijack Ruston. Z tej okazji, postanowiłem zrobić mały test i powoziłem się nim chwilę po ulicach Los Santos. Jeśli zastanawiacie się, czy warto kupić nową zabawkę - zapraszam do artykułu.

Hijack Ruston - recenzja

Rustona znajdziemy na stronie Legendary Motorsport i będziemy mogli bo nabyć za jedyne $430.000.

Wizualnie samochód prezentuje się bardzo ładnie. Standardowa wersja nie ma klatki bezpieczeństwa, którą widzicie na obrazku powyżej. Tę można sobie zamontować w Los Santos Customs, gdzie dostępna jest w kilku wersjach.

Jeśli chodzi o tuning wizualny, mamy z czego wybierać. Nie jest to co prawda tak długa lista jak u Benny'ego, ale pod względem ilości dodatków odbiega ona nieco od innych samochodów.

Na pierwszy rzut oka jest to bardzo ładny i tani samochodzik, który powinien sprawić nam mnóstwo frajdy. Niestety, prowadzenie daje o sobie znać. Przy większych prędkościach Ruston jest bardzo podsterowny, a delikatne wciśnięcie hamulca ręcznego powoduje obrót o 360°. Zupełnie inaczej prowadzi się go jadąc spokojnie, nie przekraczając przepisowych 50km/h.

Podsumowując - Hijack Ruston to samochód idealny na zloty. Możliwości tuningu jest sporo, więc ciężko będzie spotkać dwa identyczne egzemplarze. Nie wygramy nim natomiast wielu wyścigów, a jeśli będziemy chcieli dojechać z LS do Paleto Bay, prędzej dostaniemy zawału serca, niż doświadczymy uśmiechu na twarzy. Chyba, że będziemy ciągle jechać w linii prostej. ;)

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia mojego Rustona.

r e k l a m a

Komentarze (13) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
BonzoBGC dodano: 21.03.2017, 17:09
Moim zdaniem ten samochód wygląda nieco komicznie "śmiać mi się chce"
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Majek do BonzoBGC dodano: 21.03.2017, 17:11
"Taka ciekawostka..."
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
omosquito dodano: 21.03.2017, 13:15
Już po testach. Prowadzenie, przyspieszenie i v-max to dno zakryte mułem. Jeśli chcecie go kupić to robicie to tylko ze względu na wygląd. Do wyścigów się kompletnie nie nadaje.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
hoger do omosquito dodano: 21.03.2017, 15:59
Ten samochód wyglądem nie powala. Zaryzykuje stwierdzenie że jest jak Multipla tylko taka w wersji GTAOnline.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 21.03.2017, 16:03
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do hoger dodano: 21.03.2017, 16:18
Nie obrażaj Multipli XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Majek do hoger dodano: 21.03.2017, 16:58
No toś pojechał..... :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
hoger do Majek dodano: 21.03.2017, 17:10
Nie pojechałem tylko stwierdzam to co widzę. Gdyby zrobić Multipe jako kabriolet to tak właśnie by wyglądała. Auto nie jest piękne i zdecydowanie mi się nie podoba.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Darindul do hoger dodano: 21.03.2017, 17:10
Określenie piękne, ale wydaje mi się, że multipli jeszcze nie mieliśmy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Majek do hoger dodano: 21.03.2017, 17:12
Nie wiem co Ci ten Ruston zrobił, że aż tak go obrażasz... ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
hoger do Majek dodano: 21.03.2017, 17:16
Nic mi nie zrobił tylko nie podoba mi się i tyle. Każdy ma inny gust :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Majek do hoger dodano: 21.03.2017, 17:19
No wiadomo, o gustach się nie dyskutuje, ale żeby od razu do Multipli?! :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
KyloHimself dodano: 21.03.2017, 17:54
Gdyby to jeszcze lepszą trakcję miało, to tylko założyć terenowe oponki i za konkurenta dla bifty mógłby robić... ale po tym co Majek tu naskrobał to nie kupię nawet dla unikatowego tuningu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.123.***.***]
Ziomek do KyloHimself dodano: 27.03.2017, 18:09
no :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]