Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli w trybie online mówisz coś przez mikrofon, usta Twojej postaci się poruszają.

Najnowsze informacje

2736VPrzecieki dotyczące nowych samochodów w GTA Online! News | | 14.03.2017 08:41 przez Majek

Yan2295 - człowiek, którego przecieki w 99% się sprawdzają, udostępnił nam zdjęcia 3 nowych samochodów oraz podał ich ceny! Pamiętajcie jednak, że jak to z przeciekami bywa, niektóre informacje mogę się delikatnie różnić.

Przecieki dotyczące nowych samochodów w GTA Online!

Dziś w GTA Online pojawi się tylko Progen GP1, ale w plikach gry znajdują się jeszcze 3 inne samochody, które będą udostępniane prawdopodobnie co tydzień.

Wspomniane pojazdy to:

  • Turismo Classic
  • Infernus Classic
  • Hijak Ruston

 

Pierwsze dwa auta z listy, to bardzo dobrze znane nam old-stylowe supersamochody. Ruston natomiast będzie zupełną niespodzianką, nie wiemy na jego temat jeszcze nic. Hijak ma w grze dopiero jeden samochód i jest nim Khamelion (zdjęcie niżej), hybrydowy samochód wzorowany na Fiskerze Karma.

//EDIT: Wiemy już, jak będzie wyglądał Ruston! Zdjęcia poniżej.

Prawdopodobne ceny samochodów:

  • Progen GP1 ~ $1,250,000
  • Turismo Classic ~ $700,000
  • Infernus Classic ~ $900,000
  • Hijak Ruston ~ $400,000

 

Zdjęcia

Infernus

Progen

Ruston

Turismo

I jak się Wam podobają nowe samochody? Zawiedzeni? A może kupicie wszystkie cztery? Dajcie znać w komentarzach!

 

//EDIT: Dorzucamy jeszcze wideo. :)

r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 26
N3XU5 dodano: 14.03.2017, 10:36
Turismo to mistrzostwo zwłaszcza za tą cenę. Jeżeli to będzie do zmodyfikowania w garażu Benny'ego to spodziewam się dodatkowego kosztu (500k-1mln).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
hoger dodano: 14.03.2017, 11:08
Ruston mi się kompletnie nie podoba. To kolejny futurystyczny samochód który kiepsko wygląda i jest dodany aby wyciągnąć od graczy pieniądze i te wirtualne i te prawdziwe. Natomiast Turismo i Infernus wyglądają świetnie. Ceny które zostały podane nie są może niskie ale warto jedno z tych aut kupić. Rockstar powinien dodawać więcej takich samochodów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
KyloHimself dodano: 14.03.2017, 11:19
Gość o ksywie Fun2 podał na twitterze informację o odblokowaniu możliwości kupna pojazdów będących exclusivem dla powracających graczy - m.in. Blista compact oraz dukes'o'death (!) które to pojawią się w ofercie wraz z dzisiejszą aktualizacją. Info oczywiście niezweryfikowane, ale po zablokowaniu możliwości transferu postaci całkiem prawdopodobne.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.03.2017, 11:22
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Spikul dodano: 14.03.2017, 09:06
biały garniak, biały Infernus i mogę się wozić jak Lance Vance Dance
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Barto do Spikul dodano: 14.03.2017, 10:32
+ twarz ćpuna
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do Spikul dodano: 14.03.2017, 10:58
Myślę, że Bocian w swoim stroju by zrobił większą furorę. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Mati.Bocian_92 do Majek dodano: 14.03.2017, 11:23
Majek, glitch na ten stroj jest bardzo latwy. Jesli chcesz moge ci dac link do filmiku jak to zrobic.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do Mati.Bocian_92 dodano: 14.03.2017, 12:01
Widzisz Bociek, robisz furrorę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
BonzoBGC dodano: 14.03.2017, 15:00
Co tu dużo mówić te Tursimo jest śliczne :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito dodano: 14.03.2017, 13:18
Jak wiadomo R* lubi zmieniać ustawienia samochodów podczas aktualizacji więc zrobiłem testy V-Max wszystkich super samochodów ze swojego garażu. Testy odbywały się na idealnie prostej trasie 5km przy 170 FPS Największy V-max obecnie ma PROTO: 49.93 sec, następny w kolejności Banshee: 50.15, dalej plasuje się 811: 50.19, Zaraz za nimi Nero: 50.42, NOWY Gp1 osiągnął: 51.22, RE7B: 51:31, T20: 51.55, Zentorno: 51.69, ETR1: 52.57 PODSUMOWANIE: Nowe autko śmiało może konkurować z Zentorno i T20, trochę nim pojeździłem i jest całkiem spoko. Znając problemy ze sterownością Proto, Banshee oraz 811 na wyścigi obecnie najlepiej nadaje się Nero, choć przy długich prostych lepiej brać Proto. Pozdrawiam :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.03.2017, 13:25
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
TomBetQ do omosquito dodano: 14.03.2017, 14:37
Żeby nie było, nie poddaję w wątpliwość umiejętności, ale czy przy takiej trasie nie mogą mieć minimalne wahania prędkości przy zmianie kierunku jazdy omijając inne pojazdy? Da się te wyniki potwierdzić parametrami pojazdów z plików gry. W końcu to są jednoznaczne sugestie które pojazdy wybrać za "ciężko" zarobione GTA$ :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do TomBetQ dodano: 14.03.2017, 14:46
To jest trasa specjalnie zrobiona do jazdy na wprost. Bez obaw o wyniki :) Różnice mogą być minimalne jak widzisz na filmiku jest 51.27 a było 51.22 czyli tyle co nic.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.03.2017, 15:11
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do TomBetQ dodano: 14.03.2017, 15:06
Ten filmik powinien rozwiać wszelkie twoje wątpliwości co do rzetelności testów: https://youtu.be/yioAuSxfNuw
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do omosquito dodano: 14.03.2017, 16:29
Może i GP1 jest wolniejsze ale zarazem najlepsze auto w grze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
N3XU5 dodano: 14.03.2017, 18:54
A tak trochę zboczę z tematu ale chciałbym się dowiedzieć jakie auto terenowe jest najlepsze jeżeli chciał bym pośmigać trochę offroadowo po Chilliad itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do N3XU5 dodano: 14.03.2017, 19:09
http://gtasite.net/blog/166412/572/wszystko-o-wyscigach-w-gta-online.html Może i poradnik z listopada, ale niewiele się zmieniło od tego czasu.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
N3XU5 do omosquito dodano: 15.03.2017, 15:20
Dzięki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]