Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Akcja gry toczy się w zimie. Stan San Andreas jest odpowiednikiem Kalifornii, gdzie śnieg raczej nie występuje. Natomiast w misji w Liberty City (Nowy Jork) widać biały puch.

Najnowsze informacje

7181VGrand Theft Space - czy R* odważyłby się pójść w tę stronę? News | | 11.03.2017 13:03 przez Majek

Co powiecie o GTA w kosmosie? Już za czasów GTA San Andreas pojawiały się takie spekulacje. Zanim gra została wydana, wielu myślało, że z wojskowej bazy na północnym-wschodzie Las Venturas będzie można promem polecieć w kosmos. Tak się oczywiście nie stało, ale temat powraca w GTA V!

Grand Theft Space - czy R* odważyłby się pójść w tę stronę?

A wszystko to za sprawą nadchodzącej modyfikacji. Sollaholla - człowiek odpowiedzialny za misję wyniesienia nas w kosmos, nad projektem pracuje od 23 stycznia.

W planach na rok 2017 jest wydanie modyfikacji, dodanie 4 misji, możliwość zwiedzenia innych planet układu słonecznego, walka z obcymi oraz możliwość wylądowania na powierzchni planet.

Projekt wydaje się bardzo ambitny, wciąż poszukiwani się specjaliści od modelów 3D oraz skrypterzy, którzy pomogą w opanowaniu kodu.

Krótkie wprowadzenie od autora:

Ziemia pozostawała jedyną zamieszkałą planetą w naszej galaktyce od kiedy tylko powstała, lecz daleko, w odległej galaktyce, żyła inteligentna rasa przyglądająca się ziemianon od tysiącleci. Specjaliści z NASA odnaleźli szczątki statku kosmicznego, rozrzucone po całym stanie San Andreas. Nigdy nie sądziliśmy, że inne inteligentne formy życia zbliżą się do naszej planety - lecz oni nadchodzą i nie są przyjaźnie nastawieni. Naszym zadaniem jest zniszczenie obcych, nim oni zniszczą nas.

Strona projektu: https://forums.gta5-mods.com/topic/6295/script-wip-grand-theft-space

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (7) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 8
cinqowski dodano: 11.03.2017, 15:12
odważyłby
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
KyloHimself do cinqowski dodano: 11.03.2017, 15:20
Majek niewyspany dziś? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do KyloHimself dodano: 11.03.2017, 15:28
Tak to jest jak się od rana lata z namiotami i workami, a potem siada do pisania artykułów... rzycie...

Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawione. ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
KyloHimself do Majek dodano: 11.03.2017, 15:44
A i tak jeszcze mi się przypomniało: "Żyj i daj rzyć innym..." ;)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Torrmast Gharys dodano: 11.03.2017, 17:52
Takim misjom w kolejnym GTA mówię stanowcze i zdecydowane raczej nie. Kradzież jakiegoś tajnego iście kosmicznego pojazdu z bazy kosmicznej niedaleko Vice City to akurat pasuje, ale misje w przestrzeni kosmicznej to przegięłoby to pałę goryczy.
Jednakże GTA, którego akcja dzieje się w skolonizowanym Układzie Słonecznym (taki np jak w Expanse) to czemuż nie. Byłoby całkiem ciekawie.
A czyż Star Citizen nie będzie trochę podobną grą jeżeli kiedykolwiek wyjdzie? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Magnetar dodano: 11.03.2017, 20:14
Dodatek bez sensu.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Ferdyk dodano: 13.03.2017, 16:47
To byłoby super :D

Ja czekam na Gta 6 o ile wgl powstanie.

Ponieważ słyszałem że ma być :
1. Odwzorowana większa mapa niż w Gta SA
2. O wiele więcej misji fabularnych niż w gta v
3. Więcej tajemnic
4. Więcej rozrywek
O tych słyszałem ;)

A takie chciałbym żeby dodali:
1. Możliwość chodzenia do pracy np. Strażak lub inne
2. Możliwość spotykania się w trybie fabularnym z więcej niż 2 osobami
3. Robienie takich jakby imprez w trybie fabularnym
4. Możliwość podróżowania różnymi środkami transportu , tylko że nie widok na samolot lub pociag jak jedzie tylko ze mozna sb chodzić i wgl
5. Możliwość ćwiczenia na siłce i zmiany muskulatury i uczenie się sztuk walki np. Bjj , boks
6. Chodzenie na mecze np baseballu lub koszykówki
7. Możliwość umówienia się na solówke , ustawkę
8. Możliwość trenować sport profesjonalnie

+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]

SHOUT

Znaków: 0 z 300 | Regulamin shoutboxa

Online: 1 (Agnieszkagzl)

Najwięcej online: 10 (28.04.2017, 17:49)

Wszystkich wpisów: 16206

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 90,35
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,86
3.  RAFkin 36 412/539 88,22
4.  adi55500... 36 401/554 86,97
5.  Wookie1 31 389/465 86,74
6.  KyloHims... 34 389/525 85,71
7.  EngineV8 33 379/494 84,85
8.  Brus 34 377/509 84,44
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,94
10.  Wichu 29 341/435 81,22
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 433 2286
2.  Majek 28 431 1489
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Zembu 8 431 1349
5.  Mr_White... 6 425 1317
6.  Mazi150 4 427 1309
7.  Majkela 2 431 1307
8.  Kettger 4 425 1303
9.  RAFkin 1 431 1300
10.  KyloHims... 0 431 1293
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.