Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W wodzie obok pola golfowego znajdziemy topielca. Mężczyzna ma zacementowane nogi.

Najnowsze informacje

602VCzas na podsumowanie... News | | 14.02.2017 17:59 przez Majek

Czas na podsumowanie...

Za nami pierwszy miesiąc pracy, odkąd ruszyliśmy z nową odsłoną strony. W rozwinięciu newsa znajdziecie małe podsumowanie tego, co udało nam się zrobić. Nie zapomnijcie też podzielić się swoją opinią w komentarzach!

13.01.2017, to oficjalna data rozpoczęcia nowej ery na GTA Site. Link do artykułu powitalnego możecie znaleźć TUTAJ.

Przez ten miesiąc udało nam się uruchomić głosowy czat Mumble, który niedługo zastąpiony zostanie przez Team Speak. Zorganizowany został konkurs, w którym do wygrania była klawiatura gamingowa o wartości 100zł.

Z pomocą Polskich Orlisk, zorganizowaliśmy dla Was zlot w GTAOnline na PC, który okazał się strzałem w dziesiątkę, o czym świadczy ilość osób, która bawiła się wtedy razem z nami. Hoger natomiast zajął się zlotem na konsolę PS4, który również okazał się bardzo udanym.

Na stronie pojawiło się wiele newsów czy blogów. Wystartowaliśmy z nową serią - "Przegląd Reddita" oraz nowym forum. Shoutbox wreszcie jest w miejscu dla wszystkich dostępnym. Prace nad nową stroną trwają, ta powinna pojawić się na wiosnę. Razem z nową stroną zniknie płatny dział download.

Na sam koniec chciałbym podziękować omosquito, który pomógł mi bardzo w postawieniu strony na nogi, jak i odwala kawał solidnej roboty, odbudowując naszą ekipę w GTA Online. Jeśli i Wy chcielibyście dołączyć, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage, na którym pojawiają się zabawne zdjęcia czy linki do najważniejszych newsów!

Fanpage GTASite, znadziecie tutaj. :)

r e k l a m a

Komentarze (13) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 7
MrBoduczek dodano: 14.02.2017, 18:13
Był spokój i już się zaczyna.. :) Kolejny post z Twojej strony będzie skutkował banem na kolejne konto. Myślałem, że sprawę z Rafkinem wyjaśniłem, a On przekazał Wam co i jak. //Majek
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.02.2017, 18:15
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
KyloHimself dodano: 14.02.2017, 19:42
Tak szczerze, to obstawiałem, że po reaktywacji strony podziała ona jeszcze ze dwa tygodnie (bez żadnych zmian, bez newsów) i domena zostanie zlikwidowana/sprzedana. Jestem jednak pozytywnie zaskoczony. Cieszę się, że małymi krokami wszystko zmienia się na lepsze, liczę że niedługo ujrzymy nową szatę graficzną strony (forum też wymaga jeszcze drobnych poprawek) i może wróci trochę aktywnych forumowiczów, którzy opuścili w ostatnim czasie forum. Póki co - tak trzymać!
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Majek do KyloHimself dodano: 14.02.2017, 20:16
Jest lista błędów do poprawy na forum zrobiona, czekamy tylko na naszych ludzi, którzy mają na głowie też kilka innych projektów. Ale na dniach wszystko będzie gotowe. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Gabi49008 dodano: 14.02.2017, 20:39
No powiem ta zmiana ekipy i przyszłości strony która była przewidywana 3 miesiące temu zabolała trochę bo jednak z GTASite jestem związany od bardzo dawna lecz po miesiącu od normalnego funkcjonowania strony czas zatarł ślad a nowa ekipa daje sobie rade :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
hoger dodano: 14.02.2017, 21:22
Dobrze im idzie w pierwszy miesiąc przywrócili stronę do żywych. Zadbali aby wypełnić ją treścią do tego organizują różne wydarzenia. Zrobili reaktywację forum. Czego chcieć więcej?
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
omosquito do hoger dodano: 14.02.2017, 21:43
Ano jeszcze trzeba porządnie ekipe na SocialClub odbudować. Przychodziłem było 200 osób jest już ponad 300. Przy dobrych wiatrach za miesiąc może 2 znowu będzie 1000 i moge zagwarantować, będą to sami polacy no i najważniejsze, wszyscy będą aktywni :)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 14.02.2017, 21:49
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Rykoszet dodano: 15.02.2017, 16:29
Co się dzieje download był płatny haha, ktoś za to płacił? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
omosquito do Rykoszet dodano: 15.02.2017, 16:34
Rykoszet, to pytanie retoryczne :) Skoro był płatny i przez kilka lat z tego nie zrezygnowano, to musiał ktoś pobierać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
klik125 dodano: 14.02.2017, 18:30
Zmiany widać, 'hejtem' się nie przejmować. Niektórzy po porostu nie mają co robić ze swoim czasem ;)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do klik125 dodano: 14.02.2017, 19:25
To jak się im nudzi to by lepiej nam pomogli :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Magnetar do AstonMartin_X dodano: 15.02.2017, 23:28
GTA Site powoli wraca na właściwe tory, co niektórych niespecjalnie pewnie cieszy :) Jednak nie ma co się tymi zje**mi przejmować. Trzeba robić swoje!
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 16.02.2017, 10:19
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Majek do Magnetar dodano: 16.02.2017, 10:34
Przekleństwa, jeśli już się muszą pojawić, to prosiłbym gwiazdkować. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Magnetar do Majek dodano: 16.02.2017, 12:17

Majek napisał:

Przekleństwa, jeśli już się muszą pojawić, to prosiłbym gwiazdkować. ;)


Oj, czasem muszą się pojawić ;). Na szczęście tu wszyscy dorośli. Chyba.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]