Najnowsze informacje

406VDobre wieści dla posiadaczy konsoli Xbox One! News | XOne | 09.02.2017 19:02 przez Majek

Dziś na stronie Rockstar'a pojawił się news, mówiący o tym, że na najnowszą konsolę od Microsoft'u trafi GTA IV oraz dodatek - Episodes From Liberty City!

Dobre wieści dla posiadaczy konsoli Xbox One!

Wszystko to za sprawą kompatybilności wstecznej. Dzięki tej technologii, posiadacze X One mogli już zagrać m.in. w Red Dead Redemption.

Wracając jednak do tematu - jeśli zakupiliście GTA IV lub EFLC w wersji cyfrowej, dostęp otrzymacie natychmiast. Gry można pobrać z sekcji "Gotowe do instalacji".

Natomiast w przypadku pudełkowej wersji, wystarczy, że włożycie płytę do napędu Waszej konsoli, a następnie pobierzecie grę ze sklepu.

Co więcej, jeśli na X360 korzystaliście z zapisów w chmurze, wszystkie Wasze dane zostaną automatycznie przeniesione na konto w X One!

 

r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 33
hoger dodano: 09.02.2017, 20:00
Na PS4 możemy pomarzyć o czymś takim. Rockstar ma umowy z Microsoftem i widać świetnie je wypełnia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Majek do hoger dodano: 09.02.2017, 20:07
A to przypadkiem nie wina Sony, które kompatybilności wstecznej u siebie nie wspiera?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
hoger do Majek dodano: 09.02.2017, 20:14
Też ich wina bo gdyby wspierali to by jakieś umowy pozawierali z producentami gier. A tak pod tym względem Microsoft ich wyprzedza a w branży konsolowej jeśli ktoś jest pierwszy to już drugi tego nie dostanie. Dlatego napisałem że możemy pomarzyć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
AstonMartin_X do hoger dodano: 09.02.2017, 20:39
To jest tylko skok na kasę przez firmę sony, bo mają te swoje Playstation Now
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
Fikstrad69 dodano: 10.02.2017, 16:23
Ja na szczęście mam nadal PS3 i ostatnio akurat kupiłem Trylogie GTA IV na "wyprzedaży styczniowej".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Officer Mniam dodano: 10.02.2017, 16:57
Jestem ciekaw czy uszkodzoną płyte mi odczyta. Tak jak w przypadku l4d2. Płyta mocno uszkodzona ale xone ją wyciągnął gdzie x360 miał już. W każdym razie, dzięki za info :D chętnie wrócę z LS do LC na jakiś czas :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
matipolak dodano: 10.02.2017, 07:50
No dobra ale i tak lepiej "raczej" kupić sobie starszą konsolkę...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Officer Mniam do matipolak dodano: 10.02.2017, 16:55
logiczne xd. Kupic starą konsolę by grać w stare gry a nie nową by grać w stare i nowe...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
AstonMartin_X do matipolak dodano: 10.02.2017, 18:08
Konsole i tak chyba będzie trzeba kupić bo nie wierzę że R wyda RDR 2 na PC. Chociaż mogę się mylić :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Officer Mniam do AstonMartin_X dodano: 10.02.2017, 20:03
po prawdzie czy pojawi się na PC mi to rybka bo mam xone :D Ale w sumie rdr było na tyle świetne że 2 mogli by dac i na pc na 100% by zarobili sporo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
hoger do Officer Mniam dodano: 10.02.2017, 20:18
Dadzą na PC po paru miesiącach jeśli stwierdzą że zarobili za małe pieniądze na wersjach konsolowych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
AstonMartin_X do hoger dodano: 10.02.2017, 20:56
To życzę im by nic nie zarobili :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
klik125 dodano: 12.02.2017, 12:21
Liczę na jakiegoś remastera (PS4) w niedalekiej przyszłości, kompatybilności wstecznej najbardziej zazdroszczę posiadaczom xboxa (odnosząc się do tytułu, raczej nie powinno się pisać "X-Box").
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Majek do klik125 dodano: 12.02.2017, 12:50
W sumie racja, tytuł poprawiony. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]