Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli zamówimy taksówkę z firmy Romana, taksówkarze zaczną marudzić, że wożą nas za darmo.

Najnowsze informacje

1747VDrugi etap konkursu! News | | 01.02.2017 18:07 przez Majek

Czas na drugi, finałowy etap naszego konkursu! :) O szczegółach i nagrodzie możecie poczytać TUTAJ. Nadesłanych zostało do nas blisko 100 prac, z których wyłoniliśmy 5 najlepszych. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Drugi etap konkursu!

Zasady finału są proste - wygrywa praca, która zdobędzie najwięcej głosów. Każdy użytkownik może oddać 1 głos. Aby uniknąć oszustw, głosować mogą tylko osoby zarejestrowane.

Głosy przyjmowane będą do 05.02.2017 (niedziela), do godziny 22:00. Finalistom życzymy powodzenia! :)

 

Praca 1

Praca 2

Praca 3

Praca 4

Praca 5

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (46) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 24
Rosman dodano: 02.02.2017, 12:40
Pierwsze dwa filmy są z 2015r a piąty z 2011r, wut?
Myślałem, że te prace mają zostać stworzone specjalnie pod ten konkurs a nie jakieś odkopane materiały z przed lat. - Troszkę bez sensu.
Dodatkowo nie bardzo widzę na tych filmach "jakąś ciekawą sytuację" (może poza piątą propozycją, chociaż i ona nie powala na kolana), głównie to jakieś dziwne zlepki. A pierwsza propozycja to już w ogóle nie wiem co tutaj robi.
...no ale najwyraźniej się nie znam.

Głos oddaje na trzecią prace, a niech ma.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
cosiek93 do Rosman dodano: 02.02.2017, 13:20
Gdzie ty widzisz niby ciekawą sytuację w piątej propozycji? Zleciał sobie z budynku i tyle, poza tym, co ma czas stworzenia filmu do samego konkursu, ktoś stworzył wcześniej film, konkurs pojawił się to go zgłosił nie wiem w czym masz problem.
Tematyka była dowolna, a nie żeby nagrać jakaś ciekawą sytuację.
Zagłosowałem na film gdzie widać najwięcej pracy włożonej w zrobienie go.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Cartha do Rosman dodano: 02.02.2017, 13:59
Dziękuję. Filmik akurat stworzony pod ten konkurs;)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do Rosman dodano: 02.02.2017, 14:58
Pomimo wielu zgłoszeń, większość niestety została nagrana kalkulatorem i wrzucona w jakości 80p. Prace wybieraliśmy w 3 osoby, to był najlepsze z nich.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
klik125 dodano: 02.02.2017, 15:14
Ile ja się naoglądałem pogromców mitów :D Głos oddany, ale trochę żałuję, że sam nie wziąłem udziału :P
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Salson dodano: 02.02.2017, 15:25
Dla mnie #4 wygrywa bezkonkurencyjnie.
Klip nie przekracza regulaminowych dwóch minut, został dodany nie później niż miesiąc temu, jest ciekawy, bardzo dobrze zmontowany. Nic tylko pogratulować pomysłu na porównanie do pogromców, brawo! :)
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Wenon do Salson dodano: 02.02.2017, 16:09
Dziekuje :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
Marcusos dodano: 02.02.2017, 17:57
Faktycznie autor pracy nr 5 za dużo czasu na to nie poświęcił, ale jakby nie patrzeć jeżeli to miała być "ciekawa" sytuacja, to praca z tą akcją upadku (co nie tak łatwo zrobić) i humorystycznym komentarzem jest najciekawsza :)
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Edek503 dodano: 02.02.2017, 20:56
Głos oddany na pracę nr.3 ponieważ jest zima,jest zimno,śnieg dalej za oknem leży więc mi się miło oglądało i został zachowany regulaminowy czas,a tak poważnie to (jak dla mnie) jest tu nawiązanie do Rajdu Szwecji gdzie wygrywały w nim takie nazwiska jak Solberg,Loeb,Gronholm,Makinen,a ja lubię te klimaty.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
MagdaUsia dodano: 03.02.2017, 11:20
Zdecydowanie film 4, ta praca kamera i pdorownanie do pogromcow mitow, najleszpa
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Edek503 dodano: 03.02.2017, 15:40
Mój komentarz do pracy nr.3 otrzymał 3 minusy i zastanawiam się czemu to tak?Coś brzydko napisałem,wulgarnie czy ktoś ma ból czterech liter że ta praca mi się podoba?
Z góry uprzedzam że nie znam autora,nie mam kanału na yt,nie mam fb oraz w gta online mam swoją ekipę która liczy 6 osób razem ze mną więc to żadne "kolesiostwo" z mojej strony,a to że jestem pasjonatem tego typu rajdów oraz parę razy byłem jako "organizator" (zabezpieczałem niebezpieczne odcinki rajdów w PL) to należy mi za to dawać minusy?
Jest to zarazem śmieszne jak i żałosne że nie można wyrazić swojego zdania i liczę na wyczerpującą odpowiedź ze strony osób które mnie zminusowały,cóz to takiego w mojej wypowiedzi się nie podobało? :)

P.S
Więcej luzu dzieci,dorośli,seniorzy bo to jest tylko zabawa oraz nagroda że tak powiem symboliczna i dodam że w momencie gdy ja głosowałem praca nr.3 miała z moim głosem aż "4",a że jest najlepsza (moim zdaniem) i trzyma klimat aury za oknem to nic na to nie poradzę :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Cartha do Edek503 dodano: 03.02.2017, 17:02
Dzięki wielkie.
Co do ekipy, gdybyście byli zainteresowani graniem w trochę większej ekipie to daj znać na PW.
Polecam też poszukać info na temat ekipy HLCV Pro
Pozdro!
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 5
Olekk90 dodano: 02.02.2017, 15:57
Hahaha, to jest śmieszne, że w ogóle tak słaba praca jak numer 5 mogła wejść na to 'podium'. Masakra, prace słabe. Najlepsza jest chyba ta numer 1, najlepszy montaż, ogólnie wszystko fajnie to wygląda i coś innego - GTA SA. Strasznie niesprawiedliwe te głosowanie, powinniście sami wybrać wygraną pracę, bez sensu.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do Olekk90 dodano: 02.02.2017, 17:38
A wtedy by ktoś napisał, że "ustawione! ja wysłałem lepszą pracę!" itp. ;)

Tak jest sprawiedliwie. My zrobiliśmy selekcję, Wy wybieracie zwycięzcę.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.02.2017, 17:40
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
MagdaUsia do Majek dodano: 03.02.2017, 12:50
Moglbys zobaczyc czy do pracy nr 3 nie sa tworzone multikonta? Bo tyle glosow w ciagu jednego ranka to mega dziwne
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do MagdaUsia dodano: 03.02.2017, 13:11
Niekoniecznie. Zakładam, że Cartha ma masę znajomych, wszedł na swojego ekipowego teamspeaka poprosił o głosy i oto efekt :) A ogólnie praca fajna mnie się podoba, mamy współzawodnictwo w głosowaniu. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do MagdaUsia dodano: 03.02.2017, 13:26
Jest blokada na IP, także spokokjnie. ;)

+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do omosquito dodano: 03.02.2017, 13:26
A teraz po analizie mogę to potwierdzić na 100% Sprawdziłem loginy osób, które założyły dzisiaj konto i porównałem z loginami członków ekipy Carthy. Wszystko się zgadza, i jest poprawne. Jednym słowem, proszę namawiać znajomych do głosowania :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
MagdaUsia do omosquito dodano: 03.02.2017, 13:40
Czyli miala racje osoba we wczesniejszym komentarzu ze lepiej jakbyscie wy wybrali film a nie kazali glosowac bo to juz nie glosowanie na najlepszy film tylko glosowanie po znajomosci :) osoba bez znajomosci nie ma szans jezeli faktycznie to znajomi a nie vpn
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do MagdaUsia dodano: 03.02.2017, 13:45
Znajomi. Sprawdziliśmy to i wszystko jest ok. Jeden z uczestników ma ponad 10k subów na youtubie, a jeszcze inny należy do gigantycznej ekipy, każdy może również poprosić o pomoc znajomych z facebooka. W tym głosowaniu jeszcze wszystko może się pozmieniać jak w kalejdoskopie.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 03.02.2017, 14:04
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
MagdaUsia do omosquito dodano: 03.02.2017, 13:57
Czyli glosowanie po znajomosci nie po jakosci filmu, life is brutal ;_; dobrze ze swojego filmu nie zglaszalam bo nie mam tylu znajomych by wygrac xd dla mnie nr 4 wygrywa a zaraz po nim nr 1 ale gosciu z jedynki nie ma tyle szczescia niestety tez
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Holmes do Majek dodano: 03.02.2017, 14:28

Majek napisał:

Jest blokada na IP, także spokokjnie. ;)



Co wam da blokada, jak adres IP można w prosty sposób zmienić. Zresztą nawet Majku nie wiesz ile jest multikont na Sajcie ;).
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 03.02.2017, 14:30
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do Holmes dodano: 03.02.2017, 14:43
Wg. mnie wszystkie prace są dobre. Pierwsza wymagała masy wysiłku, ponieważ stworzono ją nie w GTA 5 a w San Andreas. Druga to już skill kierowcy, ogólnie kto potrafi tak driftować niech pierwszy rzuci kamieniem. Trzecia to super sceneria, dobry montaż, przyjemnie się to ogląda. Czwarta również wymagała masę pracy i pomysłu. Oglądając piątą z automatu pojawia się uśmiech. A kto wygra? Jak to w każdym konkursie, nigdy nie wiadomo, tak jak np. na Eurowizji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do MagdaUsia dodano: 03.02.2017, 15:02
Glosowanie SMSowe, gdzie trzebaby było zapłacić symboliczne 1,23zł z VAT, byłoby dla Ciebie lepszym wyjściem? Zawsze można coś takiego zorganizować, wtedy nawet i nagroda by zwiększyła swą wartość. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rudyshl do Majek dodano: 03.02.2017, 19:34
a co ma glosowanie sms do tego? :| i tak by zwolali ekipe aby na nich slala smsy =/
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X dodano: 03.02.2017, 21:56
Eh tutaj też hejt? Tracę już wiarę w ludzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do AstonMartin_X dodano: 03.02.2017, 22:04
Ja tam hejtu nie widzę. Normalna dyskusja.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek dodano: 03.02.2017, 23:27
Aż się boję zapytać ile kosztuje normalna nagroda, skoro taka za 100zł jest tylko "symboliczna".. ;)

No ale spokojnie.. wyjdzie GTA6 to będziemy razem z PCtami rozdawać. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do Majek dodano: 03.02.2017, 23:46
Jeszcze po monitorze się dorzuci i będzie spoko :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do Majek dodano: 03.02.2017, 23:46
hahaha żeby PC-ty rozdawać to byśmy musieli na poziom 50 milionów wejść miesięcznie dobić :P UNREAL :D Aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo, ach te marzenia ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Salson do Majek dodano: 03.02.2017, 23:59
W moim przypadku pod symboliką kryje się bardziej to, że liczy się sam fun z brania udziału w konkursie, a nie nagroda - tym bardziej, że jestem konsolowcem.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do Salson dodano: 04.02.2017, 00:11
Fun to będzie z następnego konkursu. ;) omosquito podrzucił bardzo dobry pomysł, zaczekamy z tym na nową stronę i forum, do tego czasu też może się uda większe fundusze zebrać.

Nic nie chcę obiecywać bo wiadomo - różnie może być, ale jestem dobrej myśli. :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Salson dodano: 03.02.2017, 23:13

Edek503 napisał:

Więcej luzu dzieci,dorośli,seniorzy bo to jest tylko zabawa

Więcej luzu to przyda się Tobie, kolego. Bo z tego co zauważyłem, największy ból tyłka masz Ty. I to o głupie plusy/minusy pod komentarzem, które bez problemu możesz sobie sprawdzić, kto je wręczył. I zamiast zapytać o to te osoby, to wylewasz bezsensownie tutaj swoje żale.
Wyluzuj, bo jak zauważyłeś - nagroda jest symboliczna. ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do Salson dodano: 03.02.2017, 23:32
Powiem tak, jak to w konkursie, jednemu się podoba to innemu tamto. Zwolennicy filmu "x" będą minusować zwolenników filmu "z" i odwrotnie. Jedni będą mieli ból o to, inni o tamto. Takie życie. A tak BTW to wyklarowała się nam czołówka, jeszcze 2 dni głosowania. Powodzenia!! ;)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 04.02.2017, 17:08
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Edek503 do Salson dodano: 04.02.2017, 15:08
Jeżeli myślisz że bolą mnie te minusy to najwidoczniej nie zrozumiałeś tego co napisałem i skoro już odpowiedziałeś nie będąc o to proszony to odpowiem wprost o co mi chodziło,a więc zostałem oskarżony o "kolesiostwo" oraz o multikonto/konta.
Jeżeli ktoś Ci coś zarzuca to oczekujesz aby to uzasadnił,prawda?
Dlaczego nie zapytałem na pw?Dlatego że tu padło oskarżenie i tu oczekuje wyczerpującego uzasadnienia.
Mam nadzieję że teraz to zrozumiałeś,a tym bardziej MagdaUsia i jej towarzysze broni:)

Zagłosowałem na pracę nr.3,uzasadniłem odpowiedź dopisując że to jest moje zdanie i nigdzie nie napisałem że reszta prac jest zła.Otrzymałem jakże bolące 3 minusy i po chwili komentarz że jestem multikontem i to ja mam mieć więcej luzu?Majek się stara jak może,robi konkurs,każdy coś dodaje od siebie pod głosowaniem ale i tak jest płacz że oszustwo,że "ta"praca lepsza od "tamtej"i to ja mam mieć więcej luzu?Dobre sobie.
P.S
Zgadzam się z Tobą co do symboliki nagrody w 100%-liczy się zabawa,a nie wartość nagrody ale najwidoczniej nie każdy to rozumie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do Edek503 dodano: 04.02.2017, 15:33
I na tym poście Edka zakończmy kłótnie. Jeśli chcecie ją kontynuować to panowie Edek i Salson zróbcie to w PW. Pozdrawiam.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek dodano: 05.02.2017, 22:01
Godzina 22:00, wygrywa praca nr 3! Gratuluję.
#3 - 48 głosów
#4 - 35 głosów
#5 - 9 głosów
#2 - 8 głosów
#1 - 2 głosy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
MagdaUsia dodano: 05.02.2017, 21:46
Wow w ciagu paru minut przybylo parenascie glosow do pracy nr 3 i to pod koniec, tak bardzo nieustawione :/
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do MagdaUsia dodano: 05.02.2017, 21:51
Spokojnie, siedzę od godziny i wszystko monitoruje. Na stronie jest teraz zalogowanych 16 osób każda z innym ip.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
filipiak do omosquito dodano: 05.02.2017, 21:53
VPN wystarczy ze ktoś ma dużo znajomych i każdy będzie tworzyć nowe konta pod inne ip, powinno być po prostu jury
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do filipiak dodano: 05.02.2017, 21:55
Jednocześnie na jednym komputerze 15 adresów? W razie wątpliwości o godzinie 21:30 zacząłem robić printscreeny z listą zalogowanych użytkowników.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.02.2017, 21:59
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do omosquito dodano: 05.02.2017, 22:00
KONIEC! Dalsze głosy nie będą już liczone.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do filipiak dodano: 05.02.2017, 22:03
Jury wybrało 5 najlepszych prac. Jeśli wybralibyśmy tylko jedną to byłby płacz "ja wysłałem lepszą...", jeśli zrobilibyśmy głosowanie SMS było by "taaaak... robicie konkurs i trzeba płacić... ". Czasu było wystarczająco, żeby zaspamować znajomych z prośbą o oddanie głosu, tym bardziej, że zwycięska praca nie zdobyła ich 30.000 tylko 48.

Zwycięzcy gratuluję, niedługo kolejne konkursy. ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.02.2017, 22:04
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
filipiak do omosquito dodano: 05.02.2017, 22:05
Gdzie napisałem jednocześnie na jednym kompie? Ale skoro mu tak zależy na tej klawiaturze ze zadal se tyle trudu ze znajomymi by zdobyc te sztuczne glosy to niech ma :) Ja i tak tu się rejestrowałem by zaglosowac tylko. Jak jedna praca tak bardzo glosami się wyroznia od innych pomimo ze sa rownie dobre i lepsze tu to golym okiem widać cwaniactwo :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
MagdaUsia do filipiak dodano: 05.02.2017, 22:10
Daj spokoj, a niech ma :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do MagdaUsia dodano: 05.02.2017, 22:30
Wiadomo, że nie da się wszystkich uszczęśliwić, ale skoro głosowanie jest według Was złe, chętnie wysłucham Waszych propozycji odnośnie finałów następnych konkursów. :)

W tej sprawie zapraszam na PW.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (46 opinii) Skomentuj

SHOUT

Znaków: 0 z 300 | Regulamin shoutboxa

Online: 1 (Proklin)

Najwięcej online: 10 (28.04.2017, 17:49)

Wszystkich wpisów: 16634

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 90,35
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,86
3.  RAFkin 36 412/539 88,22
4.  adi55500... 36 401/554 86,97
5.  Wookie1 31 389/465 86,74
6.  KyloHims... 34 389/525 85,71
7.  EngineV8 33 379/494 84,85
8.  Brus 34 377/509 84,44
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,94
10.  Wichu 29 341/435 81,22
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 433 2286
2.  Majek 28 431 1489
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Zembu 8 431 1349
5.  Mazi150 4 433 1327
6.  Mr_White... 6 425 1317
7.  Majkela 2 431 1307
8.  Kettger 4 425 1303
9.  RAFkin 1 431 1300
10.  KyloHims... 0 431 1293
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.