Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W grze znajdziemy złote drzewo.

Najnowsze informacje

730VZapraszamy na pierwszą wielką sesję ekipy w GTA Online! Multiplayer | PC | 27.01.2017 12:49 przez Majek

Zapraszamy na pierwszą wielką sesję ekipy w GTA Online!

UWAGA!!! Pierwszy wielki zlot w GTA Online już w tę niedzielę! Zapraszamy wszystkich do zabawy, szczegóły w rozwinięciu newsa! :)

 

Artykuł przygotował omoqsuito.

Na wstępie zaproszę tylko, do naszej ekipy na RGSC, link znajdziecie TUTAJ. :)


Chcecie czegoś wielkiego? Otwarcia z pomponami i fanfarami? Więc zaczynajmy! Jesteśmy świadomi, że w bardzo krótkim czasie ciężko odtworzyć świetną ekipę w GTA Online, więc uruchomiliśmy swoje kontakty i poprosiliśmy o pomoc specjalistów. W otwarciu pomoże nam ekipa z platformy PC: Polskie Orliska: https://socialclub.rockstargames.com/crew/polskie_orliska_

Wzbudziliśmy zainteresowanie? No to teraz do dzieła! Serdecznie wszystkich zapraszamy! W niedziele, 29 stycznia o 18:00, będziemy grać w nową Listę Gier, którą stworzyli najlepsi z najlepszych.

 

Każdy chętny niech zaprosi do znajomych: Mati.Bocian_92

Do komunikacji głosowej użyjemy... Tak właśnie tak, tego o co nas prosiliście, Team Speak'a! :D

(no i wtedy zobaczycie, jaki będzie burdello :D bez zakładki Mumbla to nie to samo... przetestowane i potwierdzone ;) - Majek)

Adres serwera: orliska.tsdns.pl

 

Do Zobaczenia!!!

 

PS. minimalny wiek, aby dostać się na Team Speak to 16 lat. Od razu ostrzegamy, że wszelkie objawy trolingu będą karane usunięciem z sesji, jak to zawsze miało miejsce w przypadku sesji organizowanych przez ekipę Polskich Orlisk.

r e k l a m a

Komentarze (24) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 12
WSRHMATI dodano: 27.01.2017, 14:07
konsola czy pc ?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do WSRHMATI dodano: 27.01.2017, 14:08
PC
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Mati.Bocian_92 dodano: 27.01.2017, 14:20
Akcji będzie 17. Zaproszenia będą wysyłane na telefon. Jeśli się spóźnisz, kliknij home, Mati.Bocian i kliknij "dołącz". W niedzielę po 18 nie będę akceptować zaproszeń do znajomych, ani czytać wiadomości wysłanych przez Social Club'a.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
hoger dodano: 27.01.2017, 19:08
Wiem że się powtarzam ale pomyślmy o czymś dla konsol bo smutno się robi jak się patrzy jak Pecetowcy się bawią :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do hoger dodano: 27.01.2017, 19:52
Póki co to mam całą stronę na głowie i ogarniam forum (ponad 50k tematów). Moje ostatnie dni wyglądają tak, że przychodzę z pracy do pracy i na nic czasu nie mam, a do pomocy wielu chętnych nie ma.

Sam też 'V' na konsoli nie posiadam, więc musiałbym znaleźć od tego ludzi. Chyba, że jesteś chętny na zorganizowanie takiego meeting'u, to nie ma sprawy. :)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 27.01.2017, 19:53
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
hoger do Majek dodano: 28.01.2017, 17:10
Mogę pomóc tylko ty byś musiał trochę podziałać bo trzeba określić ilu jest chętnych do grania i przede wszystkim na jakich platformach PS4 czy XONE. I zostaje jeszcze kwestia czy "Orliska" były by zainteresowane bo wiadomo że jak się 3 osoby zgłoszą to nawet napadu nie da rady zorganizować.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.01.2017, 17:11
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do hoger dodano: 28.01.2017, 17:49
Niestety Orliska to tylko i wyłącznie PC, gdyby mieli jeszcze konsole to by nie było problemu. Ale mam pomysł z kim pogadać więc daj trochę czasu ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
esjot dodano: 30.01.2017, 08:09
Jak się grało w dwie osoby?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do esjot dodano: 30.01.2017, 08:18
2 osoby? :) Trzeba się było zjawić to byś wiedział ile osób było. Jedynym problemem były jak zawsze szwankujące serwery Rockstara.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do omosquito dodano: 30.01.2017, 09:20
Dodatkowo chcielibyśmy przeprosić wszystkich chętnych, którzy nie mogli dołączyć. Niestety jak już wspomniałem serwery Rockstara przy zbyt dużej liczbie osób nie wytrzymują, co wszyscy obecni mieli okazję zaobserwować. Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia do listy gier. Wasze zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
wowo1219 do omosquito dodano: 30.01.2017, 10:47
Serwery rockstara prawie zawsze działają jakby chciały a nie mogły. Mimo wszystko było fajnie :D Coś mi się wczoraj obiło o uszy na ts, że takie akcje organizowane są w każdą niedzielę więc naturlanie mam pytanie czy dobrze słyszałem? Jeśli tak to czekam na następny zlot ;) I miejmy nadzieję, że następnym razem serwery będą trochę bardziej ogarnięte.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Alladyn do omosquito dodano: 30.01.2017, 10:48
Jakie serwery? Przecież Rockstar nie ma serwerów ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do wowo1219 dodano: 30.01.2017, 10:55
Tak na PC takie złoty będą co tydzień, a nad konsolami pracujemy. Dajcie nam trochę czasu :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Mati.Bocian_92 do omosquito dodano: 30.01.2017, 14:34
Co tydzień ale tylko dla członków ekipy Poslkie Orliska. Dołączających było za dużo i wywalało graczy bez powodu, mieliśmy nie kończące się wczytywanie itd. Wystartowaliśmy akcje w 16 osób i było ok, ale jak dołączyło więcej na obserwatora, to od drugiej rundy się już zaczęło p*eprzyć. Jeszcze teraz jest w listach gier jakiś bug, że nie można nikogo wyrzucić z lobby. Bez obrazy, ale jak chcecie robić listy na większą ilość graczy, to sami je hostujcie. PS. Wczoraj po 4 akcjach nie wróciłem do GTA, bo tata zmieniał coś ustawieniach routera i przez to nie chciało mnie już zalogować do gry.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do Mati.Bocian_92 dodano: 30.01.2017, 14:51
Spoko, poradziliśmy sobie :) Jeśli jesteście w innej ekipie, i nie chcecie dołączać do Orlisk napiszcie mi PW i za tydzień jeśli będzie sporo chętnych sam zahostuje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
nemo1988 dodano: 27.01.2017, 15:07
A co to w ogole za prywata w newsach? Ile trzeba zapłacić za promowanie swojej ekipy w GTASite? Bo GTASIte ma własną ekipę a tu promocja PPOR. A może wystarczy być redaktorem-członkiem własnie tej ekipy i ją promować za darmoszkę? Pytam serio, bo to odpycha inne ekipy od GTASite skoro opowiadacie się po stronie jednej z ekip mocniej a inne ignorujecie
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do nemo1988 dodano: 27.01.2017, 15:24
http://gtasite.net/forum/odpowiedzi/62179/zareklamuj-swoja-ekipe.html swoją ekipę możesz zareklamować w tym temacie.

Współpraca z Orliskami trwa od kilku miesięcy i układa się bardzo dobrze. Nie widzę powodów, dlaczego inne ekipy miałyby na tym ucierpieć.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.01.2017, 15:26
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Barto do nemo1988 dodano: 27.01.2017, 15:26
Hahaha ;D Typie, nic głupszego nie mogłeś wymyślić! ;) Nie jestem ani redaktorem GTAS ani nawet członkiem tej ekipy. Łączą nas przyjazne stosunki i nie widzę nic złego we wspólnym graniu... Idź się lepiej przewietrzyć ;D Dobrze Ci to zrobi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Mati.Bocian_92 do nemo1988 dodano: 27.01.2017, 16:04
Ja się dowiedziałem że takie ogłoszenie wyjdzie na stronę GTASite dopiero dzisiaj, jak zostało opublikowane ;P. Kiedy zupełnie inni ludzie prowadzili tą stronę, to ja tworzyłem listy gier i byłem hostem, gdy były spotkania podobne do tego. Później wiele razy Kubixxx publikował w news'ach, o nadchodzących listach gier z ekipą PPOR, więc ten news nie jest reklamą. Takie listy mamy co niedzielę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do nemo1988 dodano: 27.01.2017, 17:33
Chcemy zapewnić Wam na otwarciu jak najlepszą zabawę. Tak jak to jest wspomniane w newsie ciężko w kilka tygodni odtworzyć super ekipę. Postanowiliśmy zwrócić się o pomoc w organizacji sesji do ludzi, których znamy, i wiemy, że zrobią dobrą atmosferę. Lepiej w ten sposób, niż próbować samemu lub z kompletnie nieznanymi nam osobami. Oczywiście jeśli chcecie wypromować swoją ekipę to tak jak Majek napisał, zapraszamy na forum. No i na zakończenie dodam to co napisał już Bocian. Był on hostem w sesjach GtaSite od dawien dawna już nawet w "zamierzchłych czasach gdy jeszcze dinozaury po ziemi chadzały" ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
nemo1988 do Majek dodano: 30.01.2017, 16:07
A co ma do tego forum? Nie widzisz różnicy między forum na które nikt nie zagląda a stroną główną? To może takie eventy też na forum? Wiem, że Mati je organizował od dawna, ale wtedy (w poprzedniej ekipie) nie była dopuszczalna reklama ekipy, a jedynie samego eventu, a tu niszczycie neutralność strony. W sumie sami nie jesteście neutralni będąc silnie powiązani z ekipą jaką reklamujecie.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do nemo1988 dodano: 30.01.2017, 16:44
Echh niektórym się nie dogodzi. Na event miały oczywiście wejście osoby z wszystkich ekip, i oczywiście z tego skorzystały. Zjedź sobie może kilka miesięcy w tył z postami i co zobaczysz? Lista gier z ekipą "Polskie Orliska" więc jesteś w błędzie jeśli twierdzisz, że za starej ekipy takie newsy się na głównej nie pojawiały.

Przykładowe posty z głównej:
http://gtasi(...)1__.html
http://gtasi(...)10_.html
http://gtasi(...)10_.html

My tylko kontynuujemy współpracę, którą zapoczątkowała stara ekipa, a że chłopaki nadal chcieli nam pomagać to dlaczego by nie skorzystać? Fakt, swego czasu byłem komisarzem w Orliskach, nie da się temu zaprzeczyć, współpraca zaczęła się gdy ekipa SocialClub GtaSite zaczęła podupadać i nie było w starej redakcji osoby, która chciałaby ją podnieść z kolan. Zwróciliśmy się wtedy do Kubixxxa z propozycją współpracy, byliśmy jedyną ekipą, która to zrobiła. Były naczelny aby rozruszać trochę życie na stronie stwierdził, że to niezły pomysł, tym bardziej, że już wtedy sporo osób odpowiedzialnych za GtaSite grało pod banderą Orlisk. Do chwili aż nie rozruszamy oficjalnej ekipy potrzebujemy wsparcia. Mati dawniej "Cyganek" Od lat jest związany z GtaSite, pisał tutaj blogi, organizował eventy w oficjalnej ekipie. Jest to najlepszy host jakiego znam a na scenie GTA Online działam już kilka lat. Byłem szefem takich kolosów jak SOPL (2 ekipy po 1000 osób) czy PPOR (1000 osób a mogło by być i 3000 gdyby limitu graczy nie było) Znam w GtaOnline masę osób i drugiej takiej jak Mati nie spotkałem. Chcieliśmy zorganizować Wam jak najlepszą zabawę, i mam nadzieję, że to się udało. Gdybym miał dawny zapał to za miesiąc ekipa GtaSite ponownie liczyłaby 1000 osób. Wybaczcie jednak, lata robią swoje, już nie mam tego zapału co dawniej gdy w SOPL (z którego odszedłem po konflikcie z drugim szefem) czy też PPOR d 0 do 1000 członków dobijałem w miesiąc (jest na to patent - sorry nie zdradzę) Chcemy zorganizować wam dobre miejsce do zabawy, wykorzystaliśmy do tego dawne znajomości. Czy to była reklama? NIE! Nadal wszystkich zachęcamy do dołączenia do oficjalnej ekipy na Social Club https://socia(...)rch=true Tym bardziej, że Ilość chętnych na sesję startową nas przerosła, a raczej nie nas tylko serwery, które nie wytrzymały. Mati już zapowiedział zresztą, że nie chce więcej hostować dla takiej liczby osób i go rozumiem, bo to nie jest łatwe zadanie utrzymać w ryzach tyle osób., gdy co chwilę wywala Cię z serwera. Gdy zobaczymy, że ekipa GtaSite jest już na tyle mocna aby samodzielnie bez niczyjej pomocy zorganizować wielką sesję to oczywiście zahostuje ktoś z redakcji bez żadnej wzmianki o tym, że ktoś nam pomaga. Wszystkie osoby, które czują się urażone proszę o wyrozumiałość i cierpliwość tworzy się panowie i panie, tworzy, ale nigdy nie ma nic tak od razu, czasem trzeba poczekać.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 30.01.2017, 20:19
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Mati.Bocian_92 do nemo1988 dodano: 30.01.2017, 20:24
Heheh dobre. Wie że organizowałem te listy gier od dawna, a nie wie że we wszystkich dawałem tytuł "Lista Gier z ekipą Polskie Orliska i inni" xD
Edt: Dzięki Omo za miłe słowa ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 30.01.2017, 20:33
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do omosquito dodano: 31.01.2017, 12:54
Niektórym ludziom się nie dogodzi, wyszedłeś z inicjatywą na wspólną grę, źle. Nie zrobił byś tego źle. Więc może niech osoby które tak uważają same dadzą pomysł co by chcieli.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.02.2017, 17:58
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]