Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Mapę Vice City można znaleźć w śmietnikach koło restauracji w Angel Pine.

Najnowsze informacje

1279VKONKURS! News | | 20.01.2017 17:08 przez Majek

Przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę! Do zgarnięcia nagroda o wartości 100zł! Szczegóły w rozwinięciu newsa.

KONKURS!

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na nasz adres e-mail: redakcja@gtasite.pl zdjęcie lub film (nie dłuższy niż 2 minuty), przedstawiający jakąś ciekawą sytuację z Grand Theft Auto. W temacie wiadomości wpiszcie: [KONKURS]. Tematyka dowolna. Co więcej przyjmowane będą prace z dowolnej części gry! Nie ma znaczenia, czy będzie to GTA 2 czy GTA V. Dozwolone jest używanie modów.

 


Nagrodą jest klawiatura dla graczy - TT eSports CHALLENGER PRIME.


Cechy, które ją wyróżniają:

  • gamingowa stylistyka
  • podświetlenie klawiatury - 3 kolory: niebieski, czerwony, fioletowy
  • funkcja Macro - 18 programowalnych makr (możliwość zapisania sekwencji klawiszy pod jednym przyciskiem)
  • możliwość zmiany funkcji klawiszy WASD oraz strzałek
  • 9 multimedialnych klawiszy
  • funkcja Anti-Ghosting - zapobieganie blokowaniu się klawiatury, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie

 

Spośród wszystkich nadesłanych prac wyłonimy 5 najlepszych. Te trafią na naszą stronę, a Wy w ankiecie będziecie mogli głosować na zwycięzcę. Wygrywa osoba z największą ilością punktów.

Prace możecie nadsyłać do 31.01.2017!

Powodzenia! ;)

 

//EDIT 20.01.2017, 22:05 - Każdy może nadesłać tylko jedną pracę!

r e k l a m a

Komentarze (22) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 21
Qrix dodano: 20.01.2017, 20:59
Ile prac można zgłosić?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Qrix dodano: 20.01.2017, 22:02
Jedną.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Wenon dodano: 20.01.2017, 22:18
No i wysłane :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
nibyto dodano: 20.01.2017, 18:36
Niestety jestem graczem o wartości innej niż 100zł, dlatego nie jestem uprawniony do wzięcia udziału w konkursie ("możecie wygrać klawiaturę dla graczy o wartości 100zł") :(
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do nibyto dodano: 20.01.2017, 19:51
Gdybyś się jednak zdecydował to czekamy na Twoje zgłoszenie ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do dodano: 21.01.2017, 11:24
Raczej jak ktoś zajmuje się pisaniem tekstów to takich błędów nie powinien popełniać :v
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
DannyP do Zembu dodano: 21.01.2017, 11:45
Ja przepraszam bardzo, ale zawsze wydawało mi się że to jest portal zrzeszający fanów serii GTA, a nie obrońców ortografii :O
Komentarz dla beki ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Addam1 do Zembu dodano: 21.01.2017, 13:12
Gość zapomniał o przecinku a wy już go krzyzujecie :D schowajcie te swoje kompleksy stara ekipo bo żałośni jesteście...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Addam1 dodano: 21.01.2017, 13:23
Dzięki Adam, ale nie ma co się przejmować. ;)
Cały czas mówili, że problem mieli tylko i wyłącznie z poprzednim właścicielem strony, ale jak widać gryzie ich to, że GTASite dalej żyje i ma się dobrze.
Ja tam wychodzę z założenia, że normalni ludzie widzą co się na stronie dzieje, widzą newsy, zmiany i mają swoje zdanie odnośnie serwisu.
A że mamy tą nieliczną grupę 'hejterów', którzy na wszystko będą psioczyć.. no cóż.. za jakiś czas im się znudzi. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
Boduczeek do Majek dodano: 21.01.2017, 13:27
Majek, chciałbym tylko sprecyzować, że autor tego komentarza nigdy nie był członkiem ekipy GTASite.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Boduczeek dodano: 21.01.2017, 13:34
Nie wiem, nie znam go, zasugerowałem się postem Adama. Ale znając życie to jakiś Wasz znajomy, nie? ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
Boduczeek do Majek dodano: 21.01.2017, 13:37
Dlaczego od razu sugerujesz, że głos krytyki musi pochodzić "od nas"? :) Nie znam tej osoby, przypuszczam, że musisz przyzwyczaić się, że na x komentarzy pojawi się jeden mniej przychylny. Za swoich czasów też łatwo nie miałem. :)
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
nibyto do Majek dodano: 21.01.2017, 14:16
Pozwolę sobie odpowiedzieć na zarzuty jakobym był członkiem "starej ekipy". Nie byłem i nie jestem z nią w żaden sposób powiązany, ja tylko odwiedzam tę stronę w miarę regularnie od kilku lat i cieszy mnie, że nie umarła :) Komentarz odnośnie "wartości gracza" był trochę dla żartu, a trochę dla zwrócenia uwagi na jakość umieszczonych we wpisach tekstów. Jeśli poziom ma wzrastać, należałoby na takie aspekty zwracać więcej uwagi :) Nie każda krytyka jest hejtem. Pozdrawiam
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do nibyto dodano: 21.01.2017, 14:57
"jakość umieszczonych we wpisach tekstów" haha :D chodzi o zwykły przecinek, a robisz z tego problem jakby to cały esej był napisany przez 5cio latka i dodany jako news na stronie głównej.
"Nie każda krytyka jest hejtem" - patrząc na Twój pierwszy post raczej skłaniałbym się ku hejtowi niż krytyce. ;) Można było normalnie napisać "zapomniałeś o przecinku", prawda? :)

Też jestem człowiekiem, co więcej umysłem ścisłym, a nie humanem i czasem zdarzy mi się jakiś mały błąd. Nikt idealny nie jest.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 21.01.2017, 14:59
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
hoger dodano: 21.01.2017, 15:21
Nie chcę nikogo bronić ani krytykować ale wydaje mi się trochę bez sensu doszukiwanie się czy ktoś jest ze "starej" ekipy, czy taki ktoś hejtuje. Nawet jeśli ktoś hejtuje to chyba nie jest to coś wielkiego nie każdy musi to czytać. A poza tym każdy hejter to wzrost odwiedzin i kliknięć na stronie :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
otis dodano: 21.01.2017, 17:05
Jak w sejmie :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG do otis dodano: 30.01.2017, 22:28
"Pucz przecinka, zapomniał o poprawnym szyku zdania."
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do MikeMG dodano: 30.01.2017, 23:36
Wspomniałeś o "Puczu" i mi się przypomniał "słynny" dokument z TVP :D No i proszę bardzo, osoba ze "starej ekipy" może napisać konstruktywną krytykę? Ano może :) Takie opinie jak najbardziej są mile widziane i motywują do ciężkiej pracy.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 30.01.2017, 23:45
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG do omosquito dodano: 31.01.2017, 21:46
1. Tak, jest to nawiązanie do "ministry" Muchy. :) (Nie puuuucz, kiedy odjadę itd...)
2. Nie byłem nigdy w starej ekipie GTASite?
3. To o konstruktywnej krytyce to do mnie? Bo ja napisałem z tyłka komentarz odnośnie sejmu, bo mi się ten cały "pucz" przypomniał. ;) Nie doszukuj się nic głębszego, po prostu cytuję sobie polityków.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do MikeMG dodano: 31.01.2017, 22:37
Wiem, ze nie byłeś redaktorem GtaSite, jesteś jednak teraz w zarządzie RG, które wylało masę goryczy na swoją starą stronę. Miło widzieć kogoś, kto był legendą GtaSite (tak jak Ty) i nie pisze o stronie źle, tylko przypomina o tym, żeby zwrócić uwagę na błędy. Jest wielka różnica między "hejtem" a konstruktywną krytyką jaką zastosowałeś Ty. Mam nadzieję, że reszta osób ze "starej ekipy" zauważy tą różnicę i przestanie "hejtować" a dawać nam wskazówki :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 31.01.2017, 23:01
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do dodano: 01.02.2017, 17:45
Drogi Arbuzie, jak pewnie zauważysz, odkąd osoby trolujące (w tym stara ekipa GTASite) zostały zbanowane, na stronie panuje ład i porządek. Kto chce napisać komentarz ten to robi i nie zaśmieca artykułu syfem, który mogliśmy znaleźć jeszcze w poprzednim miesiącu. :)

Wszystkie bany zostały rozdane słusznie i żaden nie zostanie zdjęty.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do Majek dodano: 01.02.2017, 17:48
Na wstępie chcę uciąć wszelkie spekulacje. Posty zniknęły na prośbę autora. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]