Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli wydamy sporo gotówki na tuning samochodu, przechodnie będą się zatrzymywać i komplementować jego wygląd.

Najnowsze informacje

8034VWelcome back! News | | 13.01.2017 13:56 przez Majek

Welcome back!

Witamy serdecznie po krótkiej przerwie! GTA Site powraca! Przez ponad miesiąc nie było żadnych nowości na GTA Site, a przez ten czas wiele mówiło się o przyszłości strony - i nie zawsze były to pozytywne informacje. W rozwinięciu newsa znajdziecie informacje o większości nadchodzących zmian oraz o kierunku, który obierze nasza strona.

Za nami nieco burzliwy okres - odejście starej ekipy, zmiana właścicieli strony, ale to już przeszłość. My wolimy skupiać się na przyszłości, a ta maluje się optymistycznymi kolorami!

Już niedługo (a może i nawet w tym miesiącu) zaprezentujemy Wam kilka długo oczekiwanych zmian technicznych. Pracujemy już między innymi nad nowym forum, a także odświeżeniem działu download. Oczywiście regularnie możecie liczyć na świeże newsy, wspólne zabawy w GTA Online oraz integrację z użytkownikami, ale o tym trochę niżej. ;)

GTA Site powraca w następującym składzie:

  • Majek - redaktor naczelny
  • Maxxtremes - redaktor
  • AstonMartin_X - dział "Download"

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko YouTubera. Byłoby dobrze gdyby osoba aplikująca na to stanowisko miała profesjonalny mikrofon, aby wzbogacić wideo (choć nie jest to warunek konieczny). Mamy już kilka pomysłów na treść jaka znajdzie się na kanale, więc do Twoich obowiązków należałoby nakręcenie i zmontowanie materiału. Oczywiście jeśli masz swoje pomysły na prowadzenie kanału chętnie ich wysłuchamy. :)

Jeśli chciałbyś zasilić nasze szeregi, wyślij zgłoszenie na maila -

redakcja -at- gtasite dot pl

W zgłoszeniu zamieść informacje o sobie oraz link do Twoich filmów na YouTube.

 

 

 

Wracamy do GTA Online! Zapraszamy wszystkich graczy do naszej ekipy! Już w najbliższym możliwym terminie zorganizujemy meeting, na którym będziecie mogli poznać naszą ekipę jak i siebie nawzajem. Będzie to też świetna okazja do zadania pytań odnośnie GTA Site. 

Link do naszej ekipy na RGSC znajdziecie TUTAJ.

Co więcej, aby umilić sobie czas podczas gry lub abyście mogli przygotować profesjonalnie każdy napad, już niedługo do Waszej dyspozycji oddamy czat głosowy!                

 

Na sam koniec chciałbym się Wam krótko przedstawić - jako nowy redaktor naczelny GTA Site postaram się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Czytelników. :) Mam na imię Mateusz, mam 23 lata i mieszkam w Krakowie. Interesuje się sportem, motoryzacją i oczywiście grami spod szyldu R*. W wolnym czasie lubię wybrać się na przejażdżkę na motorze czy wyskoczyć ze znajomymi na basen.

Śmiało można powiedzieć, że z GTA Site jestem związany od samego początku, począwszy od pierwotnej wersji, czyli "AllGTA". Ulubiona część? GTA San Andreas. Z tą grą spędziłem mnóstwo czasu zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w SA:MP. Obowiązkowa pozycja, która zawsze znajduje się na moim PC, telefonie i tablecie :).

Myślę, że to by było na tyle. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie strony czy też mojej osoby, piszcie śmiało w komentarzach!

r e k l a m a

Komentarze (108) Skomentuj Obserwuj

[82.160.***.***]
WSRHMATI dodano: 13.01.2017, 14:11
Jeden z najlepszych aktywów na tej stronie :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Kaszel do WSRHMATI dodano: 13.01.2017, 14:20
Nowych właścicieli? Czyżby F3Group uzmysłowiło sobie, że wykopali prawie grób Sajtowi?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI do Kaszel dodano: 13.01.2017, 14:58
Mnie się nie pytaj bo ja też brałam udział w rekrutacja ale nie dostałem się wię aż takich informacji to ja nie mam
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Kettger dodano: 13.01.2017, 16:15
Jeżeli strona ma się rozwinąć, przydałoby się na początek jakieś porządne forum z unikalnym stylem i na dobrym silniku. Kanał YouTube oczywiście też jest dobrym pomysłem.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI do Kettger dodano: 13.01.2017, 16:20
Wiadomo większe zmiany większy sukces strony :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
req do Kettger dodano: 13.01.2017, 16:32
Prace nad zmianą forum już trwają, do końca stycznia je zakończymy :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG dodano: 13.01.2017, 17:47
A co niby maja mówić dawni redaktorzy i ekipa, kiedy zostali tak wykorzystani przez F3, a ich pomysły nie ruszały w ogóle właścicieli i technicznych? Logiczne jest, że maja ograniczone zaufanie. No, ale cóż - "nowy rok, nowa ja". Czekamy na rozwój sytuacji.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger dodano: 13.01.2017, 18:01
Moim zdaniem nie ma sensu się licytować kto jest dobry kto zły kto robi lepiej kto gorzej. Każdy kto spędził trochę czasu na tej stronie wie jak było.
Poprzednia ekipa wykonywała dobrą pracę i za to ogromny szacunek dla nich. Ale nie skreślajmy nowej ekipy i nie podchodźmy pesymistycznie tylko dlatego że są nowi. Oni dopiero zaczynają dajmy im się wykazać oceńmy ich po pewnym czasie i na podstawie ich pracy. A co do właścicieli to nie interesuje mnie z kąd są ważne żeby doglądali stronę i o nią dbali. Nowa redakcjo powodzenia :)
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss dodano: 13.01.2017, 15:21
Właściciel GTASite pozostał ten sam, więc nowa redakcja od początku wprowadza czytelników w błąd. Pozdrawiam i liczę, że komentarz nie zostanie zmodyfikowany/usunięty. ;)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Crrooss dodano: 13.01.2017, 15:32
Lepiej screena rób xDD
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Zembu dodano: 13.01.2017, 16:02
Ja już zrobiłam :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
req do Crrooss dodano: 13.01.2017, 16:30
Proszę przestać pisać nieprawdę. Nie masz zielonego pojęcia o zmianach właścicielskich, a rzucasz się jak ryba bez wody. W newsie została podana prawdziwa informacja i tyle w tym temacie. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to przestań pisać w ogóle, albo zacznij pisać na temat GTA. Trollowania tutaj tolerować nie będziemy. Bez odbioru.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI do req dodano: 13.01.2017, 16:35
zamiast użytkownicy trollować hejtować się powinni razem współpracować i nie psuć reputacji strony chociaż w dzisiejszych czasach to jest nie realne
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss do req dodano: 13.01.2017, 16:40
Czy ja się rzucam? Zwyczajnie chciałem sprostować pewną wrażliwą kwestię. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
req do WSRHMATI dodano: 13.01.2017, 16:41
Jest realne, osoby, które zamiast tworzyć pozytywny klimat, korzystać ze strony, uczestniczyć w budowaniu społeczności fanów serii GTA, będą notorycznie wywoływały konflikty, będą po prostu banowane z naszej społeczności. Nie potrzebujemy tutaj kwasu i jadu, procent osób komentujących newsy itd. to jest jakieś niecałe 1% całości Czytelników GTA Site, z tego 1% zaledwie parę osób wiecznie jest niezadowolonych i nie potrafi pogodzić się z przeszłością. Zamiast myśleć o dniu dzisiejszym i przyszłości, wiecznie się wszystkiego czepia. Z takimi osobami nie chcemy walczyć, bo to walka z wiatrakami - po prostu korzystajcie ze strony jak Wam się podoba, a jak nie - idzcie robić swoje konkurencyjne forum, a GTA Site zostawcie w spokoju. Nasza strona istnieje od 2002 roku, jest rok 2017 - to jest 15 lat już i informuje, że GTA Site jeszcze się rozwinie i to bardzo. To, że w 2016 roku były chwilowe problemy z błędami technicznymi lub brakiem contentu, nie oznacza wcale, że strona będzie zamykana, itd. Taką aurę chciała wytworzyć była redakcja, która się obraziła na wydawców, ale na to nie ma przyzwolenia. Reasumując, zajmijcie się czymś pożytecznym, a nie trollowaniem i hejtowaniem, bo to nie będzie tutaj tolerowane. A teraz wracam do pracy nad nowym forum na GTA Site. Pozdrowienia.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
req do Crrooss dodano: 13.01.2017, 16:42

Crrooss napisał:

Czy ja się rzucam? Zwyczajnie chciałem sprostować pewną wrażliwą kwestię. :)

oczywiście, że się rzucasz - nie masz pojęcia o tym, co piszesz - piszesz nieprawdę, po prostu kłamiesz. Wydawca się zmienił i to jest fakt, nie wprowadziliśmy Czytelników w błąd, to Ty próbujesz nas oczerniać, że my kłamiemy w naszych newsach, nie jest to prawdą. Dlatego jak będziesz nadal nas oczerniał to nie zdziw się, jak pozbędziesz się możliwości uczestnictwa w społeczności GTA Site. Tyle w temacie. Mam nadzieję jednak, że ochłoniesz i zreflektujesz, skupisz się na czymś pożytecznym.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI do req dodano: 13.01.2017, 16:47
dobrze to podsumowałeś ja zalogowałem się tutaj żeby uczestniczyć w stronie nie piszę głupot ani nie mam zamiaru hejtować wolę mieć informacje na temat gry nisz hejtować fanów bo to nie ma sensu hejtować innych fanów skoro samu się nim jest Pozdro
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Ultras do WSRHMATI dodano: 13.01.2017, 16:53
Ile ty masz lat gościu xD
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito do req dodano: 13.01.2017, 17:01
"req", skoro już Cię tu mamy to powiedz proszę bo po tych wszystkich informacjach od Majka i Ciebie nadal nie wyczytałem tego o co się "Cross" czepia czyli: Czy F3 Group już nie jest wydawcą? Oddali udziały komuś innemu?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
req do omosquito dodano: 13.01.2017, 17:05
Normalne pytanie, to i normalnie można odpowiedzieć. Poprzednim wydawcą była spółka z USA, nie F3. Samo F3 było tylko ekipę techniczną, która realizowała zadania na zlecenie tamtej spółki. Obecnie wydawcą jest już F3, czyli wydawcą i ekipą techniczną jest ta sama firma. Będzie dzięki temu dużo lepiej, sprawniej.
Oczywiście, nie musisz wierzyć, ocenisz sam w przyszłości, rzecz jasna. ;-)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss do req dodano: 13.01.2017, 17:10
W takim razie moje słowa o wprowadzaniu czytelników w błąd były rzeczywiście nie na miejscu. Dziękuję za wyjaśnienie i przepraszam za niepotrzebny atak. :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito do req dodano: 13.01.2017, 17:24
No i dziękuję bardzo, czyli redakcja pisała do Was, a wy do władz spółki i wszyscy czekali na odpowiedź bo jak to ćwierkają jaskółki niedobre są spółki. Wiara wraca no i czekamy na zmiany :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI do Ultras dodano: 13.01.2017, 18:16
tak ciężko wbić na profil i sprawdzić jak chcesz wiedzieć to 25
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito dodano: 13.01.2017, 20:27
Aston to Xlandia pod nowym nickiem, jeden z szefów "Polskich Orlisk" z którymi u schyłku GTA SIte trochę współpracowało aby "coś się działo". Majek też w czołówce rankingu "Hall Of Fame" Czyli starzy wyjadacze. Skoro Aston potrafił dla "Orlisk" stworzyć mini stronę i małe forum sądzę, że jako uploader świetnie się sprawdzi :) Ja tam nie widzę przeszkód aby dać duży kredyt zaufania. Do dzieła panowie i jeszcze raz powodzenia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu dodano: 13.01.2017, 15:04
Drużyna noname'ów przejmuje stronę, ciekawie będzie
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
req do Zembu dodano: 13.01.2017, 16:44

Zembu napisał:

Drużyna noname'ów przejmuje stronę, ciekawie będzie

Odezwał się znany wszystkim Polakom i graczom GTA w Polsce, Zembu. Litości, megalomania poziom ekspert. Więcej pokory i szacunku do innych osób.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do req dodano: 13.01.2017, 17:14
Szacunek do tej strony skończył się gdy dowiedziałem się jak poprzednia ekipa była wykorzystywana ;)
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
req do Zembu dodano: 13.01.2017, 17:18

Zembu napisał:

Szacunek do tej strony skończył się gdy dowiedziałem się jak poprzednia ekipa była wykorzystywana ;)

przestań pisać głupoty i kłamstwa, jak Ci coś nie podoba się i masz jakiś problem konkretny, to napisz na . A jak nie masz nic konkretnego, to dziękuje Tobie za korzystanie z naszej strony. Idź sobie na pudelek . pl albo cokolwiek innego, zrób swoją stronę, cokolwiek, bo my zajęci jesteśmy tworzeniem zmian i nowości na GTA Site, nie mam zamiaru tracić czasu na Ciebie. Bez odbioru.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do Zembu dodano: 13.01.2017, 17:21
Stara ekipa miała problemy ze STARYMI właścicielami. Obecnie zarówno ekipa jak i właściciele są NOWI.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Majek dodano: 13.01.2017, 17:22
A kiedy dowiemy się nieco informacji o nowych właścicielach? Jak mniemam, nie są nimi już req i ferajna, mimo że jeszcze wypełniają takie obowiązki naprawiając błędy i szykując nowości?
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.01.2017, 17:23
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do alicjaess dodano: 13.01.2017, 17:50
Masło maślane.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss do req dodano: 13.01.2017, 19:17
Może chodziło mu zwyczajnie o to, że do tej pory GTASite tworzyły osoby związane ze stroną od początku jej istnienia? Teraz nie ma to nic wspólnego z dawnym _S - pozostała tylko nazwa. ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do Crrooss dodano: 13.01.2017, 20:11
No ja jak i reszta ekipy jesteśmy związani z gtasite od bardzo dawna, więc nie wiem o co ci chodzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
pizacz do Majek dodano: 13.01.2017, 20:33
A możesz to jakoś udowodnić?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
pizacz do Majek dodano: 13.01.2017, 20:36
A dlaczego przyjmujesz postawę defensywną zamiast napisać po prostu kto nim jest? Nic dziwnego, że tyle hejtu tu na F3P czy inne ThinkItBuildIt, którzy tylko robili wszystkim pod górkę. req pięknie prezentuje swój poziom, nic dziwnego, że ludzie stąd uciekli jak muszą czytać coś takiego z klawiatury dorosłego człowieka.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito do pizacz dodano: 13.01.2017, 20:37
Spójrz trochę wyżej na mój komentarz, opisałem Ci powiązania nowych redaktorów z GtaSite.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss dodano: 13.01.2017, 21:03
To może ja zaproszę wszystkich na oficjalną facebookową grupę GTASite :) https://www.faceb(...)iteCrew/
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 13.01.2017, 21:12
Świetnie, że GTA Site wraca. Po długiej ciszy myślałem, że strona już nie powróci. Jakiś czas wchodziłem na stronę byłych użytkowników, ale ciężko było się tam z nimi dogadać i cały czas prowokowali do kłótni. Jeszcze co drugi użytkownik na ich stronie to był troll.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Holmes dodano: 13.01.2017, 23:25
Zamiast welcome tu ju powinno być baju baj. big smile
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger dodano: 13.01.2017, 23:39
Nie spinajcie się i nie obrażajcie bo to bezsensu każdy ma swoje zdanie na temat zmian tu zachodzących i warto je szanować. A kto ma rację okaże się za jakiś czas. Tak jak wcześniej pisałem trzeba dać nowym się wykazać w końcu nikt tu nie chcę aby się nie udało. Warto trzymać kciuki aby ta strona dobrze działała.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski dodano: 14.01.2017, 00:00
Nie chce nic mówić, ale komentarze pod tym postem przypominają jakąś pyskówkę w gimnazjum.. chyba nie o takie zmiany na stronie chodziło? Dla mnie personalnie niezrozumiałe jest wywalanie bez żadnej wiadomości ludzi z ekipy na Social Clubie (a może tylko byłych redaktorów?). Jak to się ma do newsa, gdzie zapraszacie do dołączania? Jako taki usunięty osobnik mam możliwość powrotu do ekipy, czy jestem już na stałe niemile widziany? A może moje konto na stronie również zostanie usunięte/zbanowane, bo w sumie jestem lekko mówiąc skonsternowany zaistniałą sytuacją...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do Piotr Sadowski dodano: 14.01.2017, 01:16
Z tego co pamiętam to odpisałem Ci na wiadomość na Social Clubie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee dodano: 14.01.2017, 01:18
Szczerze nie wiem czego nowa redakcja się spodziewała. Przyjdzicie na pole bitwy i wszyscy zapomną? Hej przyszli nowe żołdaki to zanim ich rozstrzelamy to poznajmy ich historie może lubią pieski...Na zaufanie trzeba sobie zasłużyć, a póki co raczej nie ma nic co by za nową ekipą przemawiało. Mógłbym zacząć od prostych rzeczy jak chociażby w tym newsie ostatni post tematyczny pojawił się 2 miesiące temu nie ,,ponad miesiąc". Jednak to są szczegóły większą wartość ma komunizm jaki został wprowadzony pod głupim pretekstem ,,zabawnie" czyli EDYTOWANIE postów innych osób. W końcu ironie c'nie ,,dobre pomarańczowe"? :> Kolejnym krokiem będzie zmienienie barw na czerwony, a w logo sierp i młot? Dla ironii oczywiście. Jaki powód jest wywalanie ludzi z ekipy na SC? Nieaktywne konta? Ludzie z innymi ekipami? A może była redakcja... Cały czas słychać, że to stara ekipa nie potrafi z honorem odejść i robi syf...Ale nowa wcale nie jest lepsza. Wy jesteście od informacji i porządku, ale każdy projekt tworzy społeczność. Możecie mieć nowe super forum, newsy przed rockstarem, ale z komunistycznym podejściem to jest nic nie warte.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.01.2017, 01:23
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS dodano: 14.01.2017, 10:54
RAFkin już się mądrzy do mnie na pw.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
envelope dodano: 14.01.2017, 12:22
No nic tylko rozdawać szabelki ;).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS dodano: 14.01.2017, 10:53
Alicjaess, Crrooss, Piotr Sadowski itd. nic nie wnieśli do tej strony.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do HajDzikS dodano: 14.01.2017, 11:05
Tak czytałem twoje wpisy to no... Zarzucasz innym, że nic nie wnieśli, a sam wniosłeś tylko wyzwiska więc no prawdziwych hipokrytów poznaje się w internecie tak mocno parafrazując pewne znane przysłowie.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Chaffee dodano: 14.01.2017, 11:09
Nie daj się mu prowokować, nie dawaj mu satysfakcji. Powyżywa się i mu może się znudzi. Nie wiem po co hajdziks ciągniesz tą kłótnie, nie masz nic innego do roboty?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss do alicjaess dodano: 14.01.2017, 11:16
HajDzikS reprezentuje tą "nową jakość" i #DobrąZmianę na stronie. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do Chaffee dodano: 14.01.2017, 11:21
Ale nie czepiam się strony i mam szacunek do GTASite, na które wchodzę od 4 lat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do Crrooss dodano: 14.01.2017, 11:22
Pinkii wszystko dobrze podsumował
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do alicjaess dodano: 14.01.2017, 11:26
Przestałem was wyzywać i piszę kulturalnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do alicjaess dodano: 14.01.2017, 12:28
Spokojnie trzymam dystans ;) aczkolwiek musiałem wyrazić swoją opinie na ten temat ;)

HajDzikS - Śmiało mogę stwierdzić, że szacunek do GTASite ma tu [raczej] większość problem, że nie jest równoważny z szacunkiem do zarządców. A takim traktowaniem cóż... Jeśli nie zmieni się podejście to nadal będą nieprzychylne opinie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Jacek112 dodano: 14.01.2017, 10:39
Ja się zastanawiam, czy nie prościej byłoby wam zrobić nową stronę niż bawić się w tym burdelu (oczywiście zakładając, że jest tak źle jak mówi co 3 komentarz pod tym newsem ;)).
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do Crrooss dodano: 14.01.2017, 12:59
Co 3ci komentarz należy do "starej ekipy". Po ich odejściu zaszły wielkie zmiany, o których nie mają pojęcia, co nie powstrzymuje ich od komentowania.

Po raz kolejny zaznaczam, że CAŁA strona znajduje się w Polskich rękach i nie ma już nic wspólnego z poprzednimi właścicielami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Majek dodano: 14.01.2017, 13:22
Ja tylko skrytykowałam Twoje edytowanie komentarzy, ale to już wyjaśnione. Więc nie pisz, że komentuję każdy Wasz ruch.

Mówisz, że co 3ci komentarz należy do nas, może dlatego, że jesteśmy wyjątkowo ciekawi co planujecie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger do alicjaess dodano: 14.01.2017, 13:39
Nie hejtuj, nie wyzywaj, nie zaczepiaj bo to bardzo nie ładnie :). A tak na serio to was rozumiem ale powinniście wiedzieć o tym że każdy kto jest trochę na tej stronie pamięta co robiliście dla tej społeczności i macie tutaj wiele zasług więc innym będzie ciężko pobić ten poziom (ale po cichu liczę że chociaż się zbiliżą). Sam bym chciał aby stara ekipa była dalej no ale cóż jest inaczej. Wielkie dzięki za wszystko!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do hoger dodano: 14.01.2017, 13:44
Dzięki za zrozumienie :) O to mi chodziło, ale każdy ma to za hejt i wyzywanie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek dodano: 14.01.2017, 08:02
Cześć dziewczyny Xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
quejki do Cysiek dodano: 14.01.2017, 18:10
hehe pamiętacie Cysiek jak byliśmy w '99 na zlocie GTASite w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 dodano: 15.01.2017, 12:33
Czekam więc jak wyjdzie powrót strony, mam nadzieję że poradzicie sobie z ogarnięciem tego burdelu. Powodzenia :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
alpacino dodano: 15.01.2017, 09:49
Na jakich platformach będą się odbywały zloty w GTAOMGnline?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do alpacino dodano: 15.01.2017, 12:36
Wii U
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do alpacino dodano: 15.01.2017, 12:42
PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger do Majek dodano: 15.01.2017, 14:39
A czy są przewidziane jakieś spotkania dla graczy na konsolach? Bo nie ukrywam że można pomyśleć o zorganizowaniu czegoś dla konsolowców.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do hoger dodano: 15.01.2017, 16:49
Na dzień dzisiejszy odpowiedź brzmi nie (z naciskiem na słowa "na dzień dzisiejszy"). Obecnie mam sporo rzeczy do ogarnięcia, ale będę pamiętał o konsolach ;)

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
alpacino do Majek dodano: 15.01.2017, 17:35
O PS3 też?
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.01.2017, 17:36
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 14.01.2017, 10:46
Tak rzucacie się na nową redakcję. Założyliście nową stronę i sobie ją miejcie, a nie przychodźcie tutaj hejtować nowej redakcji, której nie daliście jeszcze nic pokazać. Ciesze się, że starzy redaktorzy odeszli i są teraz nowi. Po tym co zauważyłem teraz, to nie nadają się nawet na redaktora. Crrooss na southboxie wrzuca linki do porno. Szkoda gadać. Ro*******ming, macie ciekawą stronę, ale ekipę do d*py. Sam się tego przekonałem.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ do Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 14.01.2017, 10:47
Może też my wszyscy założymy konta na Ro******ming i będziemy wszystkiego się czepiać ?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss do Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 14.01.2017, 11:28
Zapraszamy. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito do Crrooss dodano: 14.01.2017, 11:32
Super ta gu..o burza :) Idę po popcorn ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ do Crrooss dodano: 14.01.2017, 11:32
U was ktoś ma własne zdanie i od razu dostaje bana. A czemu już nie dajecie tych zasranych reklam waszej strony ?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ do Crrooss dodano: 14.01.2017, 11:34
Kiedyś ktoś dał linka, że GTASite wraca i już dostał bana, ktoś chciał konto z GTA 5 sprzedać, już się jego czepialiście. Czy tak wygląda wzorowa administracja ?
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.01.2017, 11:34
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ do Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 14.01.2017, 11:37
A wasze żarty o GTASite ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
pizacz do Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 16.01.2017, 13:41
Po pierwsze, nie siej zamętu i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Chciałeś sprzedać zbanowane konto, które jest warte tyle co nic. Po drugie, Ty najbardziej się rzucałeś, przed banem, prowokowałeś ludzi do pyskówek i wyzwisk. Za samego linka nikt nie dostałby bana, przeinaczasz fakty i próbujesz udowodnić ludziom nieprawdę. Mi to wisi i powiewa, która strona o GTA będzie najlepsza, ale opinie takich ludzi jak Ty nie są warte niczyjej uwagi, a swoim działaniem działasz na szkodę nie tylko temu RG, a również Sajtowi. Tak więc wykorzystaj ferie w inny sposób niż rzucanie się w internetach. Pozdro.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ do pizacz dodano: 16.01.2017, 17:05
Chciałem sprzedać konto z banem do 20 stycznia, ale wszyscy się nagle na mnie rzucili. Sprzedałem już to konto za 30 zł psc i nowy właściciel jest zadowolony, bo może grać w fabułę i za 4 dni w online. Zaoszczędził 100 zł. Sami mnie prowokowaliście. Miałem też drugie konto i codziennie przeglądałem shoutbox i widać, że ci ludzie nie nadają się na administratorów. Ktoś kiedyś pomylił płeć kogoś, a inni traktowali go jako głupka. Pamiętam wiele takich sytuacji.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ dodano: 16.01.2017, 17:17
eee co ty wypisujesz w ogóle?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
otis dodano: 16.01.2017, 19:25
Kwestia czasu aż strona znowu jebnie z hukiem. Tak samo konkurencja.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do otis dodano: 16.01.2017, 19:42
Jeśli tak piszesz to podaj powód dla którego tak uważasz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
otis do AstonMartin_X dodano: 16.01.2017, 20:04
Wiesz, czasem wystarczy jedna osoba by wszystko legło w gruzach. Wystartujecie na dobre, strona zacznie pomyślnie i szybko się rozwijać, aż pewnego razu znowu pojawi się kij w gówno który zacznie między wami mącić. Zacznie się oskarżanie, edytowanie postów, bany, powroty i inne tego typu rzeczy. Internetowa Moda na Sukces.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do otis dodano: 16.01.2017, 20:15
Strona istnieje od 2003 roku i nic nie wskazuje na to, żeby miała upaść przez najbliższe lata ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
otis do Majek dodano: 16.01.2017, 20:33
Zobaczymy ;).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 dodano: 21.01.2017, 14:50
Witam nowy skład i trzymam kciuki za dalszy rozwój strony.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess dodano: 13.01.2017, 21:20
Btw, czemu WSHRMATI ma usunięte konto? Gdy pamiętam jak jeszcze je miał dziś? Dobra zmiana, czy coś, bo nie rozumiem takich decyzji.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.01.2017, 21:21
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do alicjaess dodano: 13.01.2017, 21:24
WSHRMATI napisał do mnie wiadomość z prośbą o usunięcie konta. Powodów nie podał.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito do alicjaess dodano: 13.01.2017, 21:27
Zgarnął w jeden dzień 10 minusów, kto inny go zapytał patrząc na masę literówek i błędów ile ma lat, no i się facet podłamał. Tak właśnie kończy się hejtowanie, więc proszę Was przestańcie siać ferment bo jak widzicie, nie wszyscy mają twardą du..ę i potrafią to przełknąć.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.01.2017, 21:31
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do omosquito dodano: 13.01.2017, 21:35
Ale ja go nie hejtowałam. Mnie wiele razy hejtowali a nadal żyję i (jeszcze) mam się dobrze. W ogóle kto normalny przejmuje się aż tak komentarzami w internetach?

Ok, dzięki majek za wyjaśnienie
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do alicjaess dodano: 13.01.2017, 21:43
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do alicjaess dodano: 13.01.2017, 21:44
Zaraz będziesz się lizać do administratora, aby należeć do redakcji.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do HajDzikS dodano: 13.01.2017, 21:50
a po co mi tu należeć do redakcji xD byłam tu modem kiedyś i mi starczy, toż to nie zabronisz mi tu czasem wchodzić, nie szukaj sobie powodów do inby
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do alicjaess dodano: 13.01.2017, 21:51
To zamknij mordę i nie hejtuj strony.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do alicjaess dodano: 13.01.2017, 21:52
A wasza strona ma złą opinię.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do HajDzikS dodano: 13.01.2017, 21:52
a gdzie ja hejtuje ;e
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
pizacz do HajDzikS dodano: 13.01.2017, 21:52
Najpierw sam na siebie spójrz i pomyśl czy to co chcesz napisać nikogo nie obrazi ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do pizacz dodano: 13.01.2017, 21:54
To niech hejterzy spadają z tej strony.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do HajDzikS dodano: 13.01.2017, 21:56
Nikt tu nie hejtuje, przynajmniej nie bez powodu. Chociaż od hejtu wolałabym termin konstruktywna krytyka.

Nie będziesz nikomu rozkazywał co ma robić. Hejterzy i tak i tak będą tu wchodzić. Ja nikogo nie hejtuję.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss do HajDzikS dodano: 13.01.2017, 21:57
To już nie można wyrażać własnego zdania? Wypowiadać się dobrze albo wcale? ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do alicjaess dodano: 13.01.2017, 21:57
A twoja strona znudziła ci się już ? Kiedy ją zamykacie ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Crrooss dodano: 13.01.2017, 21:57
Widocznie nie można. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do HajDzikS dodano: 13.01.2017, 21:59
To nie moja strona, po pierwsze. Po drugie, czy fakt wchodzenia tam i tu się wyklucza? Sam teraz prowokujesz kłótnię, uspokój się, bo nikt tu tak nie wyzywa jak Ty. Sam mówisz by nie hejtować, a sam to robisz.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do alicjaess dodano: 13.01.2017, 22:01
Dobra, ja w przeciwieństwie od was pójdę zrobić coś innego niż siedzenie całymi dniami przed kompami i pisanie głupot.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do HajDzikS dodano: 13.01.2017, 22:02
No i super, miłego wieczoru. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do HajDzikS dodano: 13.01.2017, 22:13
Tak się składa że znam stronę jej stronę i ją bo graliśmy trochę na streamach. Strona jest spoko a ona wypowiada się kulturalnie.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.01.2017, 22:24
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do AstonMartin_X dodano: 13.01.2017, 22:15
dzięki :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 58
Majek do HajDzikS dodano: 13.01.2017, 22:27
HajDzikS doceniam starania, ale nie ma powodu się kłócić. ;) Sprawa między GTA Site, a nimi została wyjaśniona (chyba, że macie jakieś pytania to zapraszam na PW).
Wystarczy już tych kłótni, które do niczego nie prowadzą, a tylko syf pod artykułem robią.
Między nami zgoda, cześć i pa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Ultras do Majek dodano: 13.01.2017, 22:49
A tak z ciekawości, gdzie dokładniej w Krakowie mieszkasz? big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
HajDzikS do Majek dodano: 13.01.2017, 22:54
Już widać, że będziesz dobrze opiekował się stroną. Spoko, koniec kłótni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
WSRHMATI do omosquito dodano: 23.01.2017, 22:55
Moja decyzja była taka ponieważ miałem problemy. Z kontem tutaj na laptopie jak byłem zalogowany I chciałem wejść na newsa wylogowało mnie z tej strony i nie chciało mi wbijać osiągnięć ale widzę że społeczność graczy wyrobiła sobie o mnie inną opinie tak czy siak Dziękuję za plusy i minusy Pozdrawiam
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (108 opinii) Skomentuj

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisóws: 46514

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 441 2310
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  Majkela 2 436 1322
9.  xNomad 0 439 1317
10.  Siatkarz... 0 439 1317
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.